bkt.com.al

Please wait for loading...
    (70):

  /
   1  ~ 2014 sep 27prima bktBKT > Prima KësteInstallment is the newest service that BKT offers to the PRIMA MasterCard and PRIMA GOLD MasterCard clients. If you have a credit card issued by BKT take ...
   1  ~ 2014 sep 26kursi i euros bktBKT - Faqja zyrtare e Bankës Kombëtare Tregtare. ... Kursi i Këmbimit, Blerje, Shitje. EUR /LEK. 139.35. 140.85. USD/LEK. 109.20. 110.80. GBP/LEK. 177.20.
   1  ~ 2014 sep 25bkt bankBKT - Faqja zyrtare e Bankës Kombëtare Tregtare.
   1  ~ 2014 sep 23ebank bkt alBKT e - Banking
   1  ~ 2014 sep 21banka shqiptare kombetareBKT - Faqja zyrtare e Bankës Kombëtare Tregtare. ... Banka Kombetare Tregtare Copyright © 2014. Call Center 4 22 66 288 | Harta | Kontakt. Puno me ne. ‎Kontakt - ‎Aplikoni për punë - ‎Llogaritësi i Depozitës - ‎Llogaritësi i Kredisë
   1  ~ 2014 sep 21bkt albania
   1  ~ 2014 sep 16bkt durres
   1  ~ 2014 sep 14banka kombetare tregtare
   1  ~ 2014 sep 11national commercial bank bkt
   1  ~ 2014 sep 10kredi per shtepiBKT > Kredi për Shtëpi /DyqanKredi për Shtëpi /Dyqan. Përshkrimi i produktit. Për shumë prej nesh, blerja e një pasurie rezidenciale është një nga vendimet më të rëndësishme si dhe ...
   1  ~ 2014 sep 09kredi per shtepi bkt
   1  ~ 2014 sep 02bkt korceBKT > Degët në RretheDegët në Rrethe. Degët në Tiranë · Degët në Rrethe · Degët në ...
   2  ~ 2014 sep 17bkt kosoveBKT > Degët në KosovëRr. "Kosta Novakovic", Nr 9 Qyteza Pejton Prishtinë - Kosovë . Tel: ++381(0) 38222910. Fax: ++381(0)38222906. Abdurrahman Balkiz E-mail: ABalkiz@ bkt . com.
   2  ~ 2014 sep 05banka kombetare tregtare prishtineRr. "Kosta Novakovic", Nr 9 Qyteza Pejton Prishtinë - Kosovë. Tel: ++381(0) 38222910. Fax: ++381(0)38222906. Abdurrahman Balkiz E-mail: ABalkiz@ bkt . com.
   2  +4 2014 jul 18kredi per masterimages/banner/Plus-al.jpg /rimbushje-celulari.aspx _self images images/banner/ kredi - per -rregullim-shtepie.jpg / kredi - per -rregullim-shtepie-. aspx _self images/banner/web-banner- Master -Card.jpg /mastercardgold.aspx ...
   5  +1 2014 sep 27kolateralBKT > Kredi me kolateralKredi Konsumatore me Kolateral . Përshkrimi i produktit. Dëshironi ndihmë financiare për studime jashtë Shqiperisë? Duke ju referuar kredisë së shkollimit, BKT ...
   8  ~ 2014 sep 19kursi kembimitKursi i Këmbimit , Blerje, Shitje. EUR/LEK. 139.10. 141.10. USD/LEK. 107.60. 109.60. GBP/LEK. 174.90. 181.35. CHF/LEK. 114.05. 118.30. TL/LEK, 47.88. 49.64.
   10  -8 2014 sep 14bkt tirane punonjesitRaporti Vjetor 2010 - BKTme Fakultetin e Ekonomisë së Universitetit të Tiranës dhe. Universitetin e Durrësit. .... stafin e saj të dedikuar prej 117 punonjësve , BKT vijoi të jetë në pozicion ...
   10  ~ 2014 jul 21commonwealth bank swiftCurrency Bank Swift /BIC AUD Commonwealth Bank of ... - BKTCurrency Bank. Swift /BIC. AUD. Commonwealth Bank of Australia, Sydney. CTBAAU2S. CAD. Canadian Imperial Bank of Commerce, Toronto. CIBCCATT. CHF.
   12  +25 2014 sep 22money gram punoBKT > MoneyGramMoneyGram është një lider botëror në fushën e transfertave dhe mundëson mbërritjen e parave tuaja kudo ku keni ... MoneyGram është lider i të gjitha shërbimeve të transfertave dhe operon në bashkëpunim të ngushtë me ... Puno me ne.
   12  ~ 2014 aug 18ups kredi kaBKT > Mbi BKTBKT ka një total asetesh prej 2.7 miliard dollarë e 2.2 miliard dollarë depozita.
   19  +2 2014 aug 14kursi valutor sotKursi i Këmbimit, Blerje, Shitje. EUR/LEK. 137.95. 139.95. USD/LEK. 102.85. 104.75. GBP/LEK. 170.30. 176.60. CHF/LEK. 112.45. 116.65. TL/LEK, 47.30. 49.04.
   20  -6 2014 sep 10kursi i kembimitKursi i Këmbimit , Blerje, Shitje. EUR/LEK. 139.55. 141.05. USD/LEK. 107.70. 109.30. GBP/LEK. 172.95. 177.20. CHF/LEK. 114.80. 117.65. TL/LEK, 48.67. 49.84.
   21  +10 2014 sep 07logo atm primaBKT > Prima Gold Credit CardPRIMA GOLD is usable in all ATM and POS worldwide, where MasterCard and Visa logo is displayed. PRIMA GOLD offers a repayment period of 40 days ...
   22  +21 2014 jul 19lagja clirimi elbasan
   23  +68 2014 sep 29national commercial bankUpdate Required To play the media you will need to either update your browser to a recent version or update your Flash plugin. Moti. Tiranë 26/11; Durrës
   24  -17 2014 sep 21banka e shqiperiseBKT - Faqja zyrtare e Bankës Kombëtare Tregtare. ... 17.09.2014 Shoqata e Bankave organizon forumin e parë të biznesit – SWIFT Albania 2014 ...
   24  +8 2014 aug 16abonim ne digitalbBKT > Super PagaMaestro ose Visa Electron; Printim falas; Përdorim falas; Pagesa në POS ... Falas nga dega “Internet”. 10. Abonim Pay TV (vetëm në degën “Internet”). Digitalb .
   28  +15 2014 sep 30shtepi ne shqiperiBKT > Kredi për EmigrantëPër ata të cilët e kanë vendosur të kenë një banesë në Shqipëri , për të jetuar ... Kredia për shtëpi për emigrantët, më e mira dhe e vetmja ofertë në treg për këtë ...
   30  +16 2014 aug 09shkolla e mesme kristalBKT > Degët në TiranëDegët në Tiranë. Degët në Tiranë · Degët në Rrethe · Degët në ...
   32  -4 2014 sep 12kerkoj pune ne tirane 2011Vlerësimi për të tretin vit rradhazi i BKT si “Banka më e mirë në Shqipëri ”,
   34  -5 2014 jul 25tatimi ne burimBKT > Depozita bankareInteresi dhe tatimi në burim . Njihuni me interesat e depozitave të ofruara nga banka nëpërmjet buletinit të fundit të Normave të Interesit. Hapni depozitën tuaj ...
   35  ~ 2014 jul 19bill sez shperndarjaBKT > Classic SalaryDirect Debit (authorization for automatic bill payment). CEZ Shperndarje ; ALBtelecom; Eagle Mobile; AMC; Plus Communication; Vodafone; UKT; UKD; UKKO.
   36  ~ 2014 oct 03mundesi punesimi ne tebçfare duhet te dini nese merrni nje kredi hipotekore - BKTNë rastin e përzgjedhjes finale të një kredie hipotekore, lexuesi duhet të kërkojë këshilla .... apo për mundësi të tjera investimi. Po aq i ..... besueshmërisë së konsumatorit siç është punësimi , historia e kredisë, pasuria neto etj, nga njëra anë.
   36  ~ 2014 jul 21leasing euro tlKursi i Këmbimit, Blerje, Shitje. EUR /LEK. 139.20. 140.60. USD/LEK. 102.55. 104.05. GBP/LEK. 174.45. 178.70. CHF/LEK. 113.70. 116.50. TL /LEK, 48.12. 49.28.
   38  +46 2014 sep 13vlersimi per ekonomineVlerësimi për të tretin vit rradhazi i BKT si “Banka më e mirë në Shqipëri”, .... Pavarësisht normave të ulta të rritjes ekonomike në Shqipëri, BKT ka mundur të jetë ...
   39  +53 2014 aug 25analiza e bilancitRaport Vjetor 2011 - BKTPërmbajtja . 2 BKT në ... Në vitin 2011, BKT festoi 85 vjetorin e hapjes së degës së saj të Vlorës. ..... Në vitin 2012, ne planifikojmë një rritje të bilancit prej 25.
   42  +59 2014 aug 20albtelecom internet falasBKT > Super SalaryPrima Extra: Bonus benefit going up to 25 % of the purchase; Prima Falas (Free):
   43  +5 2014 aug 30dyqane don boskoBKT > Kushtet e fushatës Cola MasterI shpërblyer kartëmbajtësit me dhuratë menjëhërë në pikën e shitjes ( dyqan ). ... Market Don Bosko ; Big Market Amb Amerikane; Big Market Komuna e Parisit ...
   47  +54 2014 jul 30otp call centerBKT > Internet Banking - FAQOTP ( One Time Password ) is a security step of BKT Internet branch login process . ... You have to contact to BKT Call Center by calling number 042 266 288.
   51  -16 2014 jul 28hotel diplomati ne tirane
   54  +47 2014 sep 12orë e hapurBKT > Master CardMbajtësit e kartës Gold MasterCard® të BKT mund të përdorin pa pagesë, Sallën e ... e Aeroportit Ndërkombëtar të Tiranës është e hapur të paktën një orë para ...
   55  -40 2014 aug 24banka of albaniaBKT > Who we are?Tirana, Albania (11 July, 2014) - Euromoney Magazine has recognized BKT, as “ The Best Bank in Albania for 2014” in its annual Awards for Excellence that took ...
   55  -3 2014 aug 06italian albanian bankAnnuAl RepoRt 2012 - BKTcountry-wide presence that makes it the biggest Albanian bank in the region. ...... BKT is one of seven banks taking part in the Italian - Albanian .
   55  +8 2014 jul 19urban invest katalogBKT > ShareholdersInvestments with the strength to build tomorrow today…
   56  +45 2014 sep 19qemal ataturku
   58  +33 2014 sep 25euro ebankEUR /LEK. 139.10. 141.10. USD/LEK. 108.70. 110.70. GBP/LEK. 175.95. 182.45. CHF/LEK. 114.00. 118.20 ... 100.65. AUD/LEK. 95.35. 98.90. EUR /USD, 1.2661.
   59  ~ 2014 sep 09member aktifBKT > Board of DirectorsBetween 1994 and 2007 he served as General Manager and Board Member at Banque ... He is also currently a board member of Çalık Holding AŞ, Aktif Yatırım  ...
   59  +42 2014 aug 28makina te perdoruraBKT > Kredi për makinëJu do të mund të provoni kënaqësinë që ju ofron një udhëtim i rehatshëm dhe i ... Ju lutem shkarkoni dokumentacionin përkatës për Kredi për Makine ( të Re dhe ...
   60  -1 2014 sep 03alpha bank swiftCurrency Bank Swift / BIC AUD Commonwealth Bank of ... - BKTSwift / BIC . AUD. Commonwealth Bank of Australia, Sydney. CTBAAU2S. CAD. Canadian Imperial Bank of Commerce, Toronto ... Alpha Bank AE, Athens.
   61  -4 2014 aug 02moneygram check transferMoneyGram is a global leader in worldwide money transfer services making sure ... MoneyGram location near to your place by checking www. moneygram .com ...
   66  ~ 2014 aug 25ncb internet banking
   66  ~ 2014 aug 08alpha bank bicCurrency Bank Swift/ BIC AUD Commonwealth Bank of ... - BKTSwift/ BIC . AUD. Commonwealth Bank of Australia, Sydney. CTBAAU2S. CAD. Canadian Imperial Bank of Commerce, Toronto ... Alpha Bank AE, Athens.
   69  +9 2014 sep 05formular aplikimi per puneBKT > ProjektetAML · Formular Aplikimi për Sponsorizim · Formular Aplikimi për Dhurim ... degës Financë-Bankë, si dhe kontratë pune për studentët e diplomuar me sukses .
   70  -10 2014 sep 12panairi bujqesor 5 tetorGPA mbi 8, 5 gjatë viteve të shkollës së mesme dhe njohja e gjuhës angleze janë
   73  -13 2014 sep 16ebankBKT e-Banking
   73  ~ 2014 aug 16calculator full cascoBKT > Car LoanCollateral Pledge of the car to be bought and Full Casco Insurance. For further information on the product terms and conditions click at the. pre-contractual ...
   73  -3 2014 aug 03cez albania ebillTerms & Conditions - BKTBill payments: CEZ , AMC, Plus, Vodafone, UKT, ect. .... Outgoing transfers in foreign currency are subject to Bank of Albania procedures. ... E . Cheques. 1.
   75  +12 2014 sep 12spotet me te rejaÇFARE DUHET TE DINI NESE MERRNI NJE KREDI ... - BKTZhvillimi dhe zgjerimi i tregut bankar gjatë viteve të fundit , me krijimin e .... Norma nominale siç komunikohet shpesh në spotet televizive nuk përfshin kostot ...
   77  +24 2014 sep 09neptun albaniaNeptun Shop**, United Colors of Benetton, Prenatal, Megatek, Swatch. Miele, Sergio Tacchini ... Etam Lingerie, Station, Albturist Albania , Digitalb, KOZMETIKE.
   81  -12 2014 aug 06fatura ebill cezRaport Vjetor 2012 - BKTavantazhet konkurruese dhe me zgjerimin e dinamikës së saj, BKT filloi një fazë të re zgjerimi të suksesshëm
   83  +18 2014 sep 12ora e hapur në shkollëGPA mbi 8,5 gjatë viteve të shkollës së mesme dhe njohja e gjuhës angleze janë
   84  +17 2014 aug 13leader money transferMoneyGram is a global leader in worldwide money transfer services making sure your money gets where it's needed, whether that's around the world or across ...
   88  +13 2014 sep 20ofroj vende pune ne tiraneVlerësimi për të tretin vit rradhazi i BKT si “Banka më e mirë në Shqipëri ”, konfirmon
   88  -60 2014 aug 26banks in albaniaBKT > About UsFor more than 20 years, the magazine evaluates the global banking systems and asset markets. The “The Best Bank in Albania ” award, which BKT received for ...
   94  -27 2014 aug 19sinema dergisi turkuvazRecord magazine's list of the world's best 225 contractor companies report in 2009.
   96  ~ 2014 sep 22prima mobileKartat e kreditit PRIMA MasterCard janë zgjidhja për dëshirat tuaja. Jepini vetes lirinë ... Mobile Phone Tani, Cacharrel, Chicho, Arteg, Roberto Bravo. VESHJE ...
   96  ~ 2014 aug 03apartament ne tiraneKREDITE HIPOTEKORE NE SHQIPERI ... Jeni të interesuar të blini një shtëpi ? ... apartamenti, zyre, dyqani, klienti mund të hipotekojë tokë, shtëpi , apartament ,.
   96  -46 2014 jul 27vende pune ne tirane
   98  ~ 2014 sep 18ofroj vende pune ne shqiperi
  1 of 1 pages