celesi.com

Please wait for loading...
    (52):

  /
   3  ~ 2014 feb 17celesiCelesi .com: Udherrefyesi & busulla juaj per cdo gje dhe kudo ne Celesi .com per cdo nevoje tuajen, nje zgjidhje! Per cdo deshire tuajen, nje kenaqesi! - Cfare, Kush, Kur, Ku, Si? - Portali i vetem me informacionin e plote rreth  ...
   3  ~ 2014 feb 12celesi info
   3  +1 2014 jan 27reklama te ndryshmeReklama të ndryshme - Celesi.comReklama të ndryshme ... Histori & kuriozitete. C'mund te vizitoni. Qytetaret e nderit . Aktivitete. Per ju kembesore. Largesia nga qytetet. Prefikse. Harta. Foto  ...
   4  +23 2013 dec 29shkolla e mesme kristalShkolla të mesme private - Celesi.comShkolla të mesme private ... 0692074571 / 0692074572 / 0672119071 E -mail dritaediturise@yahoo.com Website www.dritaediturise.com Adresa ... Kristal   ...
   4  +3 2013 dec 16palestra ne tiranePalestra - Celesi.com - Celesi.comPalestra “Bady Solid” ju ofron: Çmime konkurruese, siguri, trajtim të veçantë nëpërmjet specialistëve për fitnes dhe aerobi, kushte të ... Ne krijojme standardet, .
   5  +46 2014 jan 27internet ne shqiperiKompani interneti (ISP) - Celesi.comISP me e madhe ne Shqiperi . ... Tring Communications, është kompania e vetme që ju ofron zgjidhje profesionale për shërbimet INTERNET , TELEFONI, IP-VPN,  ...
   5  +6 2014 jan 01big bite tiranaBig Bite - Celesi.com - Celesi.comBig Bite . Telefon 04 2220 000 Cel: Celular 0682056600 Adresa I. Rr. “Abdyl Frashëri”, Nr. 16, pranë Librit Universitar. Content on this page requires a newer   ...
   5  +96 2013 dec 22ministria e financesMINISTRIA E FINANCAVE / Ministry of Finance - Celesi.com04 2227 937 / 2228 405 Fax 04 2228 494 E -mail secretariamin@minfin.gov.al Website www.minfin.gov.al Adresa Blv. "Dëshmorët e Kombit", Nr. 4, Tiranë  ...
   6  -1 2014 feb 14gazeta celsi
   6  +3 2014 jan 02ford albania tiranaFord Service ( Albanian Motor Company) - Celesi.com - Celesi.comFord Service ( Albanian Motor Company). Website www.albanianmotor.com Adresa Autostrada Tiranë -Durrës, Km. 10, Kashar  ...
   7  -3 2014 jan 14agjensia prokurimeve publikeAGJENCIA E PROKURIMIT PUBLIK / Agency of Public Procuration AGJENCIA E PROKURIMIT PUBLIK / Agency of Public Procuration. Telefon 04 2230 434 Website www.app.gov.al Adresa Blv. "Dëshmorët e Kombit", tek  ...
   7  +1 2013 dec 22organizata boterore e shendetesiseOBSH - WHO ORGANIZATA BOTËRORE E SHËNDETËSISË / World OBSH - WHO ORGANIZATA BOTËRORE E SHËNDETËSISË / World Health ... E- mail office@who-albania.org Adresa Rr. “Themistokli Gërmenji”, P. i ri, Nr. 10  ...
   7  -3 2013 dec 16federika fustane nuseFUSTANE NUSESH - Celesi.com - Celesi.comMotoja që “ Frederika dhe Arti Martesor” orienton drejt tendencave bashkëkohore dhe risive për të konceptuar një model të ri të Princeshës së Mijëvjeçarit të Ri.
   11  -7 2014 feb 25gazeta celsi tiranesPortali i vetem me informacionin e plote rreth eventeve, jetes se nates ne Tirane dhe Shqiperi - Celesi Media Group shikon në të ardhmen - Albania Pages ju  ...
   11  -5 2014 feb 19gazeta celesi
   11  +1 2014 feb 10celesi njoftimeNJOFTIME - Celesi .com - Celesi .comNJOFTIME . Website www.friendkontakt.com. Content on this page ... ju kembesore. Largesia nga qytetet. Prefikse. Harta. Foto. © Çelësi sh.p.k all rights reserved.
   14  +19 2014 jan 21transport shqiperi greqiTransport Ndërkombëtar - Celesi.comTransport ndërkombëtar kontenierësh dhe mallrash drejt Ballkanit nga çdo ... Të gjitha llojet e transporteve ndermjet Shqipërisë dhe Europës në një kohë ... Bën transporte në vëndet e komunitetit Europian si Itali, Austri, Gjermani, Greqi etj.
   14  +2 2014 jan 14intracom telekom albaniaINTRACOM TELECOM Albania - Celesi.com04 2265 798 / 9 / 2265801 Fax 04 2265 800 E-mail info@ intracom - telecom .al Website www. intracom - telecom .al Adresa Rr. "Deshmoret e 4 Shkurtit", P. “Sky  ...
   15  +10 2014 feb 01agjenci udhetimesh fierAgjenci Autobuzash - Celesi.comRrogozhinë: Tel: 057 722 078 Lushnje: Tel: 035 224 181 Cel: 0672954047 Fier Ish Hotel Turizmi: Tel: 038 821 900 / Cel: 0672954049 Berat: Ish Agjensia e  ...
   15  -2 2014 jan 28trnsport mallrash greqi-shqiperi
   16  +6 2013 dec 30globus travel tiranaAGJENCI UDHËTIMI DHE TURISTIKE - Celesi.comYldon Travel organizon udhëtime turistike dhe bileta avioni në të gjithë destinacionet e
   18  +83 2014 feb 01bkt korceRenalda Manushi - Celesi.comRenalda Manushi. Celular 0692822971 Adresa Lgj. 12, Blv. “Gjergj Kastrioti”, Perballe BKT , Korçë . Histori & kuriozitete. C'mund te vizitoni. Qytetaret e nderit.
   19  +7 2014 feb 01abissnetABISSNET - Celesi.comTelefon 044 300 000 E-mail sales@ abissnet .al Website www. abissnet .al Adresa Rr. "Ismail Qemali", pallati i Abissnet , Tiranë. Kliko per me shume >>  ...
   20  -2 2013 dec 24tirana business universityTIRANA BUSINESS UNIVERSITY - Celesi.com - Celesi.comTIRANA BUSINESS UNIVERSITY . Telefon +355 (0) 4 22 60 443/ 22 60 850 E- mail info@tbu.al Website www.tbu.al Adresa Rr. “Kavajës”, Ish - Parku. Kliko per   ...
   22  +61 2014 feb 14ekonomia ksEkonomia - Celesi.com - Celesi.comTelefon 049 185 977 / 038 735 519 E-mail marketing@ ekonomia - ks .com redaksia@ ekonomia - ks .com Website www. ekonomia - ks .com / www.ekonomia- rks.com  ...
   23  ~ 2013 dec 22rtv ora newsRTV Ora NEWS - Celesi.com04 2347 577 E-mail marketing@ ora - news .com Website www. ora - news .com Adresa Rr. "Aleksandër Moisiu", Nr.76/1, Ish-Kinostudio "Shqipëria Sot", Tiranë.
   23  +13 2013 dec 11drejtoria e tatimeveDrejtoria e Përgjithshme e Tatimeve - Celesi.comDrejtoria e Përgjithshme e Tatimeve . Telefon 04 2376 163 / 5 / 6 / 7 Adresa Rr. " Elbasanit" , Tiranë. Histori & kuriozitete. C'mund te vizitoni. Qytetaret e nderit.
   24  +2 2013 dec 13spitali hygeia tiraneSPITALET - Celesi.com - Celesi.comStruktura më e madhe spitalore private në vend: Spitali Amerikan. ... Spitali “ Hygeia ”, Tiranë , pjesë e grupit “HYGEIA”, i pari spital gjithëpërfshirës në Shqipëri   ...
   25  +15 2014 jan 28dyqane don boskoKLINIKA “A DERMA” - Celesi.com - Celesi.comRr. “ Don Bosko ”, Pallati i dytë, majtas ... APARTAMENT? DYQAN ? PARKIM? Edil al. SIGURON 70% KREDI. Ne krijojme standardet,. Te tjeret nga ndjekin !
   25  +76 2013 dec 05geraldina sposa wedding dressesWEDDING DRESSES - Celesi.com - Celesi.comWEDDING DRESSES . FUSTANE NUSËRIE · FUSTANE VERONA · GERALDINA SPOSA · GIOVANNA · LEI & LUI · MODA DI SPOSA  ...
   27  -14 2014 feb 16qemal ataturkuQEMAL ATATURKU - Celesi.com - Celesi.comQEMAL ATATURKU . Telefon 04 2354 787 Adresa Në Shkozë. Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player. Get Adobe Flash player  ...
   29  +22 2014 jan 01zeri i popullitZËRI I POPULLIT - Celesi.comZËRI I POPULLIT . Telefon 04 2233 572 / 04 2233 526 E-mail zpopulli@yahoo. com Adresa Blv: “Zogu I”, Tiranë. Histori & kuriozitete. C'mund te vizitoni. Qytetaret  ...
   33  +68 2014 jan 30energy solutions tiraneENERGY SOLUTION - Celesi.comTelefon 04 2259 431 Celular 0682085110 E-mail shpetimshehu@energysolution -al.com Adresa Rr. "Nikolla Tupe". P. 15/1 , Tiranë   ...
   34  -3 2014 feb 04horoskopi shqipHoroskopi Shqip - Celesi.comHoroskopi Shqip . Website www. horoskopi - shqip .com Adresa Tiranë. Histori & kuriozitete. C'mund te vizitoni. Qytetaret e nderit. Aktivitete. Per ju kembesore.
   39  -4 2013 dec 15tirana east gateTEG Tirana East Gate - Celesi.comTEG Tirana East Gate. E-mail info@teg.al Website www.teg.al Adresa Tiranë. Histori & kuriozitete. C'mund te vizitoni. Qytetaret e nderit. Aktivitete.
   39  +62 2013 dec 10ministria e mbrojtjesMINISTRIA E MBROJTJES - Celesi.comMINISTRIA E MBROJTJES . Telefon 04 2234 816 / 2247 155 E-mail kontakt@ mod.gov.al Adresa Blv. "Dëshmorët e Kombit" , Tiranë  ...
   40  ~ 2013 dec 10le spot albaniaAgjenci Publicitare & marketingu - Celesi.comALBANIA PARTNERS ABSORBER. Albpartners Absorber është një kompani ... LE SPOT PRODUCTIONS. Ështe nje kompani produksioni e fokusuar ne krijimin,   ...
   43  +23 2014 feb 02carlsberg hotel ne tiraneDA SHANGHAI - Celesi.com - Celesi.comda_shanghai@yahoo.com Adresa Rr. “Perlat Rexhepi”, pranë hotel “ Carlsberg ” ... DYQAN? PARKIM? Edil al. SIGURON 70% KREDI. Ne krijojme standardet,.
   45  +12 2014 jan 11albtelecom internet falasTELEFONI - Celesi.comALBtelecom , kompania më e madhe e telekomunikacionit në Shqipëri ofron shërbim cilësor të telefonisë fikse (analoge dhe dixhitale), aksesit në internet ( ADSL, Internet i Dedikuar, ... Telefoni Fikse pa kosto instalimi dhe falas brenda rrjetit.
   55  -17 2014 jan 23hotele ne shqiperiCelesi.com: Udherrefyesi & busulla juaj per cdo gje dhe kudo ne Celesi.com per cdo nevoje tuajen, nje zgjidhje! Per cdo deshire tuajen, nje kenaqesi!
   58  +28 2014 jan 29shitje shpi ne tiraneSHËRBIME GAZI NË SHTËPI DHE SHITJE - Celesi.comSHËRBIME GAZI NË SHTËPI DHE SHITJE . Celular 0692051938 Adresa Rr. “ Petro Nini Luarasi”, Tiranë . Histori & kuriozitete. C'mund te vizitoni. Qytetaret e  ...
   62  ~ 2014 jan 29shtepi ne shitje tirane
   62  ~ 2013 dec 22ags worldwide moversAGS TIRANA WORLDWIDE MOVERS - Celesi.com04 2352 560 / 109 ext. 107, 113 E-mail agstirana@icc-al.org Website www. ags - worldwide - movers .com Adresa Ish-Kombinati Tekstil, Fabrika e Ngjyrimit, Tiranë   ...
   62  ~ 2013 dec 20tirana reale istateREAL ESTATE IMMOBILIARI TIRANA INF - Celesi.com - Celesi.com0692088881 0692088882 / 0692095500 Sekretaria: 0664077777 E-mail reale1 @abcom.al Website www. realestate .com.al Adresa Rr. e Kavajës, Nd. 1, H. 15,  ...
   68  -11 2014 jan 26shtepi ne shitjeSHËRBIME GAZI NË SHTËPI DHE SHITJE . Celular 0692051938 Adresa Rr. “ Petro Nini Luarasi”, Tiranë. Histori & kuriozitete. C'mund te vizitoni. Qytetaret e  ...
   69  -8 2013 dec 27bileta avioni brenda italiseMAKINA ME QIRA - Celesi.com - Celesi.comOfron organizim paketash turistike dhe çdo udhëtim brenda e jashtë vendit. ... Shporta e tyre përfshin bileta për të gjitha linjat ajrore dhe detare si dhe bileta për linjat e autobusëve me Italinë , Kosovën e ... Udhëtime turistike dhe bileta avioni .
   76  +25 2013 dec 07kinema imperial tiraneKinema - Celesi.com - Celesi.comfillimet e saj në vitin 1999 dhe shënon të parën kinema “Millennium” në Tiranë . ... Risia më e fundit e rrjetit Imperial është shndërrimi i ekranit në sallën e kuqe,  ...
   77  -32 2014 jan 23kompania ital ndertimKonstruksione Metalike - Celesi.comITAL COSTRUZIONI SH. ... e lejes së ndërtimit dhe përpilimin e dokumentacionit tekniko-ligjor sipas ligjeve në fuqi. ... info@ ital -costruzioni.com Website ... Kompania “DANIEL” e themeluar në Prill të vitit 1994 është e specializuar në punimet  ...
   82  ~ 2014 jan 26daci law firmLAW FIRMS - Celesi.comLAW FIRMS . STUDIO LIGJORE · STUDIO LIGJORE BELLO · STUDIO LIGJORE DACI · STUDIO LIGJORE ERIKLI SH.P.K · STUDIO LIGJORE PAPAJORGJI &  ...
   90  +11 2013 dec 04kredi per masterChrysler, Jeep & Dodge (AUTO MASTER SH.A) - Celesi.com Chrysler, Jeep & Dodge (AUTO MASTER SH.A) ... Km. 8, pranë “Autocity”, 1051, Gjokaj. Kliko per me shume >> ... PARKIM? Edil al. SIGURON 70% KREDI .
   95  ~ 2013 dec 16belle air tiranaBELLE AIR - Celesi.com - Celesi.com04 2240 227 Fax 04 2240 213 E-mail info@flybelleair.com Website www. belleair . eu Adresa Sheshi “Skënderbej”, Pallati i Kulturës, kati II. Kliko per me shume >  ...
   96  ~ 2014 jan 24banka societe generaleBANKA POPULLORE, SOCIETE GENERALE GROUP - Celesi.comBANKA POPULLORE, SOCIETE GENERALE GROUP. Telefon 04 2280 442 / 3 Fax 04 2280 441 E-mail bp.info@socgen.com Website www.bpopullore.com  ...
  1 of 1 pages