ikub.al

Please wait for loading...
    (1173):

  /
   1  ~ 2014 oct 04kerkoj pune ne tiraneNjoftime per vende te lira pune sipas profesioneve. Punesime ne Financier, gazetar, designer, inxhinier gjeni punen qe ju pershtatet me mire tek pune .ikub.al. Ofertat dhe lajmerimet me te fundit per pune nga bizneset ne Tirane  ... ‎Oferta - ‎Shfleto te Gjitha Ofertat - ‎Ofrohet vend pune, Gazetar ... - ‎FAQ
   1  ~ 2014 oct 04oferta pune ne shqiperi
   1  ~ 2014 oct 03oferta pune ne tirane
   1  ~ 2014 oct 02pune ne tirane
   1  +6 2014 oct 01për zhvillimin e infrastrukturës së cilësisë në shqipëriPËR ZHVILLIMIN E INFRASTRUKTURËS SË CILËSISË NË SHQIPËRIPËR MIRATIMIN E STRATEGJISË SEKTORIALE "PËR ZHVILLIMIN E ... Strategjia sektoriale " Per zhvillimin e infrastruktures se cilesise ne Shqiperi ", Ligje, Ligje, ...
   1  ~ 2014 sep 30fekondimi in vitroFekondimi in vitro - Per Femra, Nena dhe femija, Konceptimi - ikub.alSot ekziston një shpresë, quhet Fekondim In Vitro, një teknike revolucionare e cila e bën shtatzëninë një ëndër të prekshme për të gjithë. Fekondimi in vitro , ka ...
   1  +4 2014 sep 27festimet per natene bardhetime.al - Festimet për Natën e Bardhë , Kumbaro: Arti pranë njerëzve time.al : Rikthehen festimet në Tiranë për Natën e Bardhë . Ministrja e Kulturës Mirela Kumbaro Furxhi ka informuar në një konferencë për shtyp për aktivitetet që ...
   1  +100 2014 sep 27arben malaj ramatime.al - Arben Malaj : Rama , i saktë dhe i qartë - Na ndiqni ne, të Arben Malaj , një nga kritikët e Ramës në PS, në këtë intervistë shpreh hapur mbështetjen për vendimet e deritanishme të kreut të ekzekutivit, sidomos në ...
   1  ~ 2014 sep 24www numeratori i bashkiseNumeratori - ikub.alShfletoni numeratorin telefonik, gjeni numrin qe kerkoni. Numrat e nevojes se pare, prefikset e qyteteve dhe shteteve ne te gjithe boten. Qendroni me afer me ...
   1  +1 2014 sep 23aferdita dyqan ne tiranetime.al - “Babadimrat” vjedhin një dyqan në Tiranë – VIDEO - Na »Ditëlindje speciale, Afërdita Dreshaj merr një makinë të shtrenjtë. »Ndryshimet e reja kushtetuese bllokojnë “Monstrën” në Strasburg?
   1  +3 2014 sep 22deputetja e re e durresittime.al - Privatizimi i Portit të Durrësit , PS: Do ta zhbëjmë vendimin e Në një deklaratë për mediat, deputetja socialiste Ermonela Felaj nga selia e impovizuar ... PS, Felaj: Qeveria e re do të anulojë koncesionin për portin e Durrësit .
   1  ~ 2014 sep 20offertat e fundtvititFestoni festat e fundvitit me Globus Travel - Lifestyle, Turizmi, Ture Festoni festat e fundvitit me Globus Travel, Oferta speciale per ne Maqedoni me cmim te arsyeshem., Lifestyle, Turizmi, Ture, Të ndryshme.
   1  +14 2014 sep 18ora e hapurtime.al - Rita Ora , dekolte e hapur në London Fashion Week party time.al : Ne javën britanike te modës, ne natën kur ishte parashikuar prezantimi i modeleve te reja te Stella McCartney, Rita ishte një prej ...
   1  +2 2014 sep 14ushqehemi ne menyre te shendetshmeSi te ushqehemi ne menyre te shendetshme ? - Gjeniu, Shendeti Ushqehuni ne menyre te shendetshme , pa kaluar masen dhe do te jeni me te mbrojtur. Proteinat- Konsumoni proteina patjeter gjate javes, por ne menyre te  ...
   1  ~ 2014 sep 12kerkoj pune ne tirane 2011Financier, gazetar, designer, inxhinier gjeni punen qe ju pershtatet me mire tek pune .ikub.al. Ofertat dhe lajmerimet me te fundit per pune nga bizneset ne Tirane  ... ‎Njoftime, Punaime, Oferta - ‎Ofrohet vend pune, Gazetar ... - ‎FAQ - ‎BPOSolutions
   1  ~ 2014 sep 12horoskopi 20 korrik 2011Horoskopi ditor, javor, vjetor, kinez - horoskopi .ikub.alParashikimi I yjeve sipas shenjave te Horoskopit . Numerologji, shpjegim I endrrave dhe shume informacione te tjera rreth fatit.
   1  +1 2014 sep 12punesimeKerkoni pune? Financier, gazetar, designer, inxhinier gjeni punen qe ju pershtatet me mire tek pune.ikub.al. Ofertat dhe lajmerimet me te fundit per pune nga ... ‎Njoftime, Punaime, Oferta - ‎Ofrohet vend pune, Gazetar ... - ‎FAQ - ‎BPOSolutions
   1  ~ 2014 sep 12zarzavatetTop 10 zarzavatet me te mira - Kohe e lire, Zbavitje, Kuriozitete Top 10 zarzavatet me te mira, Ato pembajne vitaminat dhe mineralet per te cilat ka aq shume nevoje organizmi yne., Kohe e lire, Zbavitje, Kuriozitete.
   1  ~ 2014 sep 10horoskopi ditor mujor vjetor 2011Horoskopi ditor , javor , vjetor , kinez - horoskopi.ikub.alParashikimi I yjeve sipas shenjave te Horoskopit . Numerologji, shpjegim I endrrave dhe shume informacione te tjera rreth fatit. ‎Horoskopi mujor - ‎Horoskopi vjetor - ‎Une jam tigri
   1  +4 2014 sep 06gazeta shqiptare leonard bombajtime.al - Dënimi i “Stresit”, Leonard Bombaj : Do vazhdoj të punoj me Nuk e dija fare se kur ishte caktuar seanca gjyqësore”. Kështu ka deklaruar Leonard Bombaj , në një prononcim për “ Gazeta Shqiptare ”, pas vendimit të gjykatës, ...
   1  +1 2014 sep 05guret e cmuarNgjyrat dhe guret e cmuar sipas shenjes se horoskopit - Per Femra Jeni kurioze te mesoni se cilat ngjyra dhe gure te cmuar ju pershtaten me shenjen tuaj te horoskopit? Dashi- I drejtuar nga Marsi, zoti i Luftes, kjo shenje eshte e  ...
   1  +3 2014 sep 03trageti ankara durrestime.al - Durrës , trageti përplaset me anijen tregtare 8 të zhdukur, 2 time.al : DURRËS - Rreth orës 1 pas mesanate është shënuar një tragjedi detare rreth 20 milje nga vija bregdetare Trageti i linjës Durrës - Bari “ Ankara ” është ...
   1  +2 2014 sep 03karrige ne banakShitet tavolina karrige kolltuqe edhe stola - Njoftime, Njoftime te tjera Shitet tavolina karrige kolltuqe edhe stola , Per restorant e fast food, Njoftime, ... dyshe mershine ne gjendje te mire si dhe 20 karrige 14 stola x banak bar jane ...
   1  +2 2014 sep 03eleonora bregutime.al - Eleonora Bregu varroset në “tempullin e misionit” të saj - Na time.al : dashamir biçaku TIRANË- Eleonora Bregu , gruaja e vetëshpallur si shenjtore e cila vra veten katër ditë më parë është varrosur dje brenda godinës që ...
   1  +5 2014 sep 03rama ne selaniktime.al - Rama në Selanik , takim me emigrantët - Na ndiqni ne, të time.al : Pasi udhëtoi në Kosovë e Maqedoni libri “Kurban” i kreut të Partisë Socialiste Edi Rama mbërrin edhe në duart e emigrantëve shqiptarë në Greqi .
   1  +4 2014 sep 02gazeta shqipetare leonard bombaj
   1  +4 2014 aug 31shitje makinash ne kosoveMakina ne shitje ! Benz, audi, volksvagen, bmw, ford, opel, renault Nese deshironi te shtoni dokumente, apo te percaktoni detaje te tjera te avancuara, klikoni ketu te kaloni ne formen e plote te postimit >> ...
   1  ~ 2014 aug 30dyqane don boskoJepet me qera Dyqan . Rruga Don Bosko - Njoftime, Prona, Dyqane Jepet me qera Dyqan . Rruga Don Bosko , Jepet me qera dyqan 30 m2, Rruga Don Bosko ne pallatin ku ndodhet Vodafon dhe Amc. Dyqani ...
   1  ~ 2014 aug 19skenderbeu apoel epirFlamuri i Vorio Epirit në Korçë gjatë ndeshjes Skënderbeu - Apoeltime.al : Ndeshja mes Skënderbeut dhe Apoelit të Nikozias ka qenë një rast i mirë edhe për të shprehur nacionalizmin e tifozerive përkatëse.
   1  +4 2014 aug 15tatimi mbi pasurinePër tatimin mbi pasurinë në Republikën e Shqipërisë - Ligje ... - ikub.alPershkrimi i Aktit: Për tatimin mbi pasurinë në Republikën e Shqipërisë. Përmbajtja e ligjit është si më poshtë: -Dispozita të përgjithshme - Tatimi mbi tokën ...
   1  +1 2014 aug 14sitemi test etStress- testet e BSH: Sistemi bankar, i qëndrueshëm!-mobile.ikub.alStress testet e kryera nga Banka e Shqipërisë kanë konfirmuar qëndrueshmërinë e sistemit bankar shqiptar. Stress- testet apo provat e rezistencës aplikohen ...
   1  ~ 2014 aug 11hotel skampa durresHotel Skampa ( Durres ) - Lifestyle, Hotele, hotele - ikub.alHotel Skampa ( Durres ), Kerkoni qetesi komoditet? Kete mund ta gjeni vetem ne Hotel Skampa., Lifestyle, Hotele, hotele.
   1  ~ 2014 aug 06vrasja e dino asanajtime.al - Vrasja , AKM: Dino Asanaj jetonte përtej kohës sonë - Na time.al : Agjencia Kosovare e Mirëbesimit ka lëshuar një deklaratë për shtyp me rastin e vrasjes së Dino Asanajt, kryetar i Bordit të AKP-së.
   1  ~ 2014 jul 28federika fustane nuseFederica Spose koleksioni 2013 - Per Femra, Dita e dasmes Federica Spose koleksioni 2013, Si Hirushja, shkohet ne altar me një fustan ... qe ju çon drejt princit te dashur..., Per Femra, Dita e dasmes, Fustane nusesh .
   1  +2 2014 jul 27vende pune ne tiraneFinancier, gazetar, designer, inxhinier gjeni punen qe ju pershtatet me mire tek pune .ikub.al. Ofertat dhe lajmerimet me te fundit per pune nga bizneset ne Tirane  ... ‎Shfleto te Gjitha Ofertat - ‎FAQ - ‎Video-Treinim - ‎Ketu
   1  +1 2014 jul 23restorant happy times tiraneHAPPY TIMES - Biznese, Ushqimi & Ngrenia, Katering - ikub.alHAPPY TIMES , Restoranti ku gershetohen tradita me modernen. ... Rr. " Konstandin Kristoforidhi", prapa 9-katësheve. Tiranë ... restaurant @ happytimes - al.com.
   1  +1 2014 jul 22numeratori telefonik i tiranesKerkoni ne numeratorin telefonik te Shqiperise, prefikset e qyteteve Shfletoni numeratorin telefonik , gjeni numrin qe kerkoni. Numrat e nevojes se ... Qendroni me afer me numeratori .ikub.al. ... 04222276 Drejtoria e S.H. Tiranë ‎Prefikse Shtetesh - ‎Prefikse Qytetesh - ‎Numra të Nevojës së Parë
   1  +2 2014 jul 21ahmeti priti sot ambasadorintime.al - Ahmeti me ambasadorin e BE:Procesi të ndiqet nga time.al : SHKUP- Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti , priti sot në selinë e partisë në Tetovë Ambasadorin e Bashkimit ...
   2  ~ 2014 oct 04wwwdieta me efikaseDietë efikase për vetëm tri ditë - Per Femra, Shendeti dhe Fitness Dietë efikase për vetëm tri ditë, Disa herë kemi shkruar për mënyrat e thjeshta për ... Dieta tri ditore është krijuar nga menyja me kalori të ulët, e pasur me sasi të  ...
   2  ~ 2014 oct 03semundja e melcisePerse shfaqet semundja e melcive, cilet jane shkaktaret - Shkolla Perse shfaqet semundja e melcive, cilet jane shkaktaret, Nuk ka nje arsye te caktuar se perse shfaqet semundja e melcive, por ajo qe ... semundjet e melcise .
   2  ~ 2014 oct 03sava tours albaniaSAVA TOURS - Biznese, Udhetimi & Transporti, Agjenci turistike SAVA TOURS , Udhetime turistike individuale dhe ne grup, brenda dhe jashte vendit. Pushime ne plazhet e Turqise, Egjyptit, Tunizise, bileta avioni dhe trageti.
   2  +2 2014 oct 02dhoma amerikane e tregtiseDhoma Amerikane e Tregtisë - Biznese, Biznes & sherbime ... - ikub.alDhoma Amerikane e Tregtisë , Biznesmenet amerikane ne Shqiperi., Biznese, Biznes & sherbime profesionale, Shoqata, Organizata & Fondacione, Shoqeri ...
   2  ~ 2014 sep 30numratori telefonik i vloresShfletoni numeratorin telefonik , gjeni numrin qe kerkoni. Numrat e nevojes se pare, prefikset e qyteteve dhe shteteve ne te gjithe boten. Qendroni me afer me ...
   2  -1 2014 sep 30orendi per shtepiKoncept Mobilje - Biznese, Shtepia & Kopshti, Mobilim & orendi Koncept Mobilje, Tek ne do te gjeni gjithcka keni nevoje per mobilimin e shtepise tuaj., Biznese, Shtepia & Kopshti, Mobilim & orendi shtepie, Mobileri.
   2  ~ 2014 sep 30numeratori telefonik i shqiperiseKerkoni ne numeratorin telefonik te Shqiperise , prefikset e qyteteve Shfletoni numeratorin telefonik , gjeni numrin qe kerkoni. Numrat e nevojes se pare, ... dhe shteteve ne te gjithe boten. Qendroni me afer me numeratori .ikub.al. ‎Numeratori - ‎Prefikse Shtetesh - ‎Prefikse Qytetesh
   2  ~ 2014 sep 30literature per procese gjyqesorePer organizimin dhe funksionimin e administrates gjyqesore - ikub.alDetajet e Aktit. Titulli: Per miratimin e rregullores " Per organizimin dhe funksionimin e administrates gjyqesore " . Tipi i Aktit: Urdhër. Numri i Aktit: 1830. Statusi i ...
   2  +4 2014 sep 28kisha e trojes ne permettime.al - Kisha ( Kali ) i Trojes ne Permet (UPDATE) - Na ndiqni ne time.al : Duke neglizhuar vendimin e formës së prerë të gjykatës shqiptare, dhe nën mbështetjen e heshtur të bashkisë së Përmetit, Kisha  ...
   2  ~ 2014 sep 28shes lavatriceshes lavatrice , tharese rrobash. profesionale industriale 15500 euro shes lavatrice , tharese rrobash. profesionale industriale 15500 euro, lavatrice dhe tharese rrobash profesionale/industriale per lavanderi ...
   2  +3 2014 sep 27mellon albania shpkMellon Albania shpk - Biznese, Juridike & Financiare, Sherbime Mellon Albania shpk , Mellon eshte lider i grupit internacional Grek qe ofron zgjidhje te specializuar teknollogjike dhe vleren e shtuar te sherbimeve per te ...
   2  +2 2014 sep 25grila te brendshmeBiznese, Shtepia & Kopshti, Grila , Korniza dhe Perde - ikub.alBiznese, Shtepia & Kopshti, Grila, Korniza dhe Perde - Informacione te shumellojshme si lajme, ... GRILA TE BRENDSHME , TENDA DIELLI,RRJETE, PORTA ...
   2  ~ 2014 sep 22numeratori telefonikShfletoni numeratorin telefonik , gjeni numrin qe kerkoni. Numrat e nevojes se pare, prefikset e qyteteve dhe shteteve ne te gjithe boten. Qendroni me afer me ... ‎Numeratori - ‎Prefikse Shtetesh - ‎Prefikse Qytetesh
   2  ~ 2014 sep 18ofroj vende pune ne shqiperiNjoftime per vende te lira pune sipas profesioneve ... - ikub.alOfertat dhe lajmerimet me te fundit per pune nga bizneset ne Tirane , Shqiperi e me ... TIRANE/DURRES OFROJ VEND PUNE OPERATORE TELEFONIKE.
   2  ~ 2014 sep 16gazetastarttime.al - Gazeta Start - Na ndiqni ne, të ndiqni lajmetLajmet e fundit ne time.al nga Gazeta Start . ... Moto · TeTjera · Teknologji · Lifestyle · Kulture · Kuriozitete · Gossip · Showbiz. Gazeta Start 07:35 Rifreskuar në ...
   2  ~ 2014 sep 15besa kopjon kengen e pinktime.al - Besa kopjon këngën e Pink - Na ndiqni ne, të ndiqni lajmetMagazinaPas shumë vitesh takohen 'Bongo e Calibra' (Foto). ShendetesiCelulitet, një patologji që shkakton bezdi. Besa kopjon këngën e Pink .
   2  ~ 2014 sep 15numratori i shqiperiseShfletoni numeratorin telefonik, gjeni numrin qe kerkoni. Numrat e nevojes se pare, prefikset e qyteteve dhe shteteve ne te gjithe boten. Qendroni me afer me ... ‎Prefikse Shtetesh - ‎Numra të Nevojës së Parë - ‎Prefikse Qytetesh
   2  ~ 2014 sep 15numratori telefonik i shqiperiseShfletoni numeratorin telefonik , gjeni numrin qe kerkoni. Numrat e nevojes se pare, ... dhe shteteve ne te gjithe boten. Qendroni me afer me numeratori .ikub.al. ‎Prefikse Shtetesh - ‎Numra të Nevojës së Parë - ‎Prefikse Qytetesh
   2  +1 2014 sep 13si te lyejme floketSi te lyesh floket ne shtepi? - Gjeniu, Stil, Mode & Kujdesi per veten Per floke te verdhe. Peroksidi dhe oksigjeneja qe perdoren per te dekoloruar floket , mund t'i demtojne dhe t'i lene ato si kashte. Per kete arsye, qe te kesh nje ...
   2  ~ 2014 sep 13numratori telefonikShfletoni numeratorin telefonik , gjeni numrin qe kerkoni. Numrat e nevojes se pare, prefikset e qyteteve dhe shteteve ne te gjithe boten. Qendroni me afer me ... ‎Prefikse Shtetesh - ‎Numra të Nevojës së Parë - ‎Prefikse Qytetesh
   2  +85 2014 sep 13wikileaks 08 tirana 745time.al - Kabllograma e Wikileaks me kod 08TIRANA745 për E përditësuar|e Mërkurë, Gusht 20, 2014. Tirana . 16°C. Prishtina. 15°C. Shkupi. 15°C. Kreu. Politikë. Ekonomi. Kronikë. Sociale. Intervista.
   2  ~ 2014 sep 12horoskopi sotHoroskopi ditor , javor, vjetor, kinez - horoskopi.ikub.alNese deshironi te ndryshoni adresen e email ose shenjen tuaj klikoni ketu. Ju duhet te logoheni per tu regjistruar tek Horoskopi ditor me email. Hyr te llogaria ... ‎Horoskopi mujor - ‎Horoskopi vjetor - ‎Une jam tigri
   2  ~ 2014 sep 12qafe bualltime.al - Radhë mjetesh të tonazhit të rëndë në Qafë Buall , s time.al : BULQIZË- Një radhë e gjatë mjetesh të tonazhit të rënë është krijuar në Qafë Buall ditën e sotme. Shkak për bllokimin e mjeteve është ...
   2  ~ 2014 sep 10borzilokSi te pergatisim limonate me borzilok ? - Gjeniu, Ushqim, Pije Ju propozojme limonaten me borzilok , nje freskuese verore shume e shijshme, natyrale, pa ngjyrues, arome artificiale dhe shume e thjeshte per tu pregatitur ne  ...
   2  +2 2014 sep 09gazeta start“Shtrenjtohet” gushti! Gazeta Start , Gazeta Start - para 3 ore. Tiranë – Inflacioni në vend u rrit gjatë muajit gusht, krahasuar me të njëjtën periudhë të një viti më ...
   2  +1 2014 sep 07vajzat kerkoj djemNjoftim, vajzat kerkojne djem - Kohe e lire, Zbavitje, Barcaleta - ikub.alNjoftim, vajzat kerkojne djem , Nje grua nxjerr nje njoftim tek rubrika " Vajzat kerkojne djem ":, Kohe e lire, Zbavitje, Barcaleta.
   2  ~ 2014 sep 06kroate nursetime.al - Mediat kroate : 11-shja ideale, Kosova hit i vërtetë! - Na Madje, mediat kroate parashikojnë se përfaqësuesja jonë do të jetë ... Eva Longoria në 'Brooklyn Nine-Nine' · Tony Shalhoub në ' Nurse Jackie' ...
   2  +6 2014 sep 01rruga hamdi pepa tiranePërfundon rruga “ Hamdi Pepa ” - Qytete, Tirana, Publikime nga Përfundon rruga “ Hamdi Pepa ”, Pjesë e punës intensive për transformimin e ... falë një investimi nga të ardhurat e Bashkisë së Tiranës , që ka mundësuar ...
   2  ~ 2014 aug 31njoftime punesimi ne tirane
   2  ~ 2014 aug 28makina te perdoruraMakina ne shitje! Benz, audi, volksvagen, bmw, ford, opel, renault Nese deshironi te shtoni dokumente, apo te percaktoni detaje te tjera te avancuara, .... +, Si te vlerësoni per blerje nje makine te perdorur ... ‎Makina ne shitje - ‎Mercedes-Benz - ‎Makina me qira - ‎Smart
   2  +4 2014 aug 23agjensia prokurimeve publikeAGJENCIA E PROKURIMIT PUBLIK - Biznese, Komunitet ... - ikub.alBul. Deshmoret e Kombit tek godina e Kryeministrise. Tiranë. - Trego te zmadhuar ne harte. Agjencia e Prokurimit Publik . +355 42 277 510. infoapp@ app.gov.al.
   2  -1 2014 aug 16certefikate iso ngaAparatura Mjekesore nga Kompania KNP sh.p.k - Njoftime ... - ikub.alp.k, Produktet e BTL sillen ne tregun Shqiptetar nga kompania KNP sh.p.k, e cila tregton aparatura ... materiale Hidraulike Materiale Cilecore me Certefikate ISO  ...
   2  ~ 2014 aug 15njoftime per puneKerkoni pune ? Financier, gazetar, designer, inxhinier gjeni punen qe ju pershtatet me mire tek pune .ikub.al. Ofertat dhe lajmerimet me te fundit per pune nga ... ‎Njoftime, Punaime, Oferta - ‎Shfleto te Gjitha Ofertat - ‎Ofrohet vend pune, Gazetar ...
   2  ~ 2014 aug 15kerkoj partner biznesiKërkoj partner biznesi (Investitor) - Biznese, Biznes & sherbime Kërkoj partner biznesi (Investitor), Kam një pajisje elektronike të patentuar, kërkoj ta prodhoj dhe ta hedh ne treg. Investitori duhet të investoje rreth 100.000 ...
   2  -1 2014 aug 08ishulli grek qefaloniatime.al - Një tërmet i dobët e goditi ishullin grek të Qefalonisë - Na time.al : Athinë, 5 shkurt 2014 (MIA) - Një tërmet me intensitet prej 4,2 ballë sipas shkallës së Rihterit mbrëmë është regjistruar në ishullin grek  ...
   2  ~ 2014 aug 01meridiana travel agjensiMERIDIANA TRAVEL & TOURS - Biznese, Automjete, Makina me MERIDIANA TRAVEL & TOURS, Kategoria perkatese: Agjensi udhetimi, agjensi turizmi. Me nje eksperience 5 vjeçare, eshte nje kompani e specializuar ne ...
   2  ~ 2014 jul 30tatimet ne shqiperiSistemi Tatimor ne Shqiperi - Tatimet e Individeve - Gjeniu, Finance Sistemi Tatimor ne Shqiperi - Tatimet e Individeve , Tatimi mbi të ardhurat personale aplikohet ndaj çdo të ardhure të çfardolloj forme, nga çdo burim, e realizuar ...
   2  ~ 2014 jul 29palestra ne tiranePalestra me e re ne Tirane : Fitness Forma (FOTO) - Per Femra Palestra me e re ne Tirane : Fitness Forma (FOTO), Finess Forma ka nje mori paisjesh te teknologjise me te fundit, Per Femra, Shendeti dhe Fitness, Fitness.
   2  ~ 2014 jul 28kerkoj pune ne durresOfertat dhe lajmerimet me te fundit per pune nga bizneset ne Tirane , Shqiperi e me gjere. ... Lushnje, ofroj vend pune Teknik Supporti ,Instalimi dhe shofer.
   2  ~ 2014 jul 27rezepte per palacinkaSi te gatuajme palacinka ? - Gjeniu, Ushqim, Kuzhina - ikub.alTigani per palepete, pasi ngrohet me pare, lyhet me pak vaj. Pastaj, hedhim pak brum aq sa te krijohet nje pete e holle me trashesi prej 1mm. Palepetet piqen ne  ...
   2  +1 2014 jul 26ofroj pune part timeOfertat dhe lajmerimet me te fundit per pune nga bizneset ne Tirane , Shqiperi e me gjere. ... Ofroj vend pune part time Koordinator Avon. Puno nga shtepia, kur ...
   3  +3 2014 oct 03festivali i rtsh-seFestivali i RTSH-se , mungojne Big-et - Kohe e lire, Zbavitje, Vip Festivali i RTSH-se , mungojne Big-et, Organizatoret e festivalit gjate nje konference per shtyp kane zbuluar detajet e ketij edicioni te 51-te ne RTSH, ne datat ...
   3  ~ 2014 oct 01tirane ofroj vend puneOfertat dhe lajmerimet me te fundit per pune nga bizneset ne Tirane , Shqiperi e me gjere. ... 13/04/12, Tirane , ofroj vend pune part time Marketing - Komunikim.
   3  +6 2014 oct 01mania e celularittime.al - Rama publikon numrin e celularit : Shkruani në SMS emrin Mania pas selfieve godet sërisht, kafshohet nga gjarpri ... Kreu i PS-së, Edi Rama publikon numrin e tij të celularit për gjithë ata që duan të komunikojnë në ...
   3  ~ 2014 sep 30kerkoj te blej apartamentKerkoj te blej apartament 2+1 - Njoftime, Prona, Apartament - ikub.alKerkoj te blej apartament 2+1, Ne pallat te ri ose te vjeter, Njoftime, Prona, Apartament.
   3  +3 2014 sep 30norvegjia propozon t’i japË shtatË miliardË euro fmn sËtime.al - Saraçini paralajmëroi së shpejti zgjidhje për Çebrenin dhe Shkup, 9 shkurt 2012 (MIA) - Minsitri i Ekonomisë, Valon Saraçini pret së shpejti të
   3  +4 2014 sep 29punsime jasht shtetitKontrata Pune Jashte Vendit - Njoftime, Punaime, Oferta, Tjeter Kontrata Pune Jashte Vendit, ANDE-LM® PREZANTON SERISH ... orientoj, se si te gjej nje vend pune jasht shtetit , dhe nje banes per familjen time te ngusht.
   3  ~ 2014 sep 29flok te shkurtaSi te beni 10 modele flokesh ,nese i keni te shkurtra ? - Gjeniu, Stil 1, Modele te ndryshme per floke te shkurtra . 2, 10 modele per floke te imta ... 2, Si të bllokojmë ciklin menstrual për një ditë ose për një orë ...
   3  +3 2014 sep 28supe peshkuSi te pergatisim supe peshku - Gjeniu, Ushqim, Sallata & Supa - ikub Si te pergatisim supe peshku , Pergatitja e supes me levrek, Gjeniu, Ushqim, Sallata & Supa.
   3  ~ 2014 sep 22vajzat kerkojn djem
   3  ~ 2014 sep 22kush ishte kim jong iltime.al - Vdes diktatori i Koresë së Veriu, kush ishte Kim Jong II - Na KCNA i bëri thirrje popullit korenoverior të mbështesë Kim Jong Un, i cili mendohet se është rreth 28 vjeç. Kush ishte Kim Jong-II ishte një prej krerëve më  ...
   3  +6 2014 sep 20universiteti bedri haptime.al - Universiteti FON filloi me vitin akademik - Na ndiqni ne, të » Bedri Ajdari: Babai i Borçes ka thënë që dihen vrasësit dhe se ata nuk janë shqiptarë?! »7 vepra që ... »Antonio Conte, një hap larg PSG.
   3  ~ 2014 sep 20ofroj vende pune ne tiraneOfertat dhe lajmerimet me te fundit per pune nga bizneset ne Tirane , Shqiperi e me gjere. ... Ofroj vend pune Menaxher/Koordinator/e Shitjesh & Marketing.
   3  ~ 2014 sep 19tuberkuloza zbulohet proteine e reZbulohet proteina ne gjendje per te ndaluar tumorin ne tru-mobile Nderkohe qe kane zbuluar se efrina A1, proteine e pranishme ne trurin e njeriut, eshte ne gjendje te shuaje receptoret e EphA2 dhe kane ...
  1 2 of 12 pages