it.com.mk

Please wait for loading...
    (176):

  /
   1  ~ 2014 sep 17Посетеност на Пазар3 Страна 2Посетеност на Пазар3 | Страна 2 | IT.com.mk | ФорумЦената беше многу поволна што ми говори дека сепак пазар3 има посетеност најмалку едно 10 пати поголема од било кој друг огласник во земјава.
   3  +19 2014 sep 17kabeltel mkCableTel се ребрендираше во Blizoo - IT.com. mkНаместо CableTel сега во Македонија ќе го имаме Blizоo. Компанијата ќе нуди оптичка врска преку која ќе пренесува аналогна и дигитална телевизија , ...
   3  ~ 2014 sep 16cabletel mk
   3  -1 2014 sep 14cabletel makedonijaCableTel се ребрендираше во Blizoo - IT.com.mk
   3  +9 2014 sep 13adsense na makedonski sajtoviGoogle AdSense | IT.com.mk | ФорумZnaci sakam da stavam adsense na sajt so 20/30 poseti dnevno. ... Problem e sho stranata e na makedonski , no planiram da napravam i angliska verzija pa kje  ...
   4  +1 2014 sep 24cable tel mk
   4  +1 2014 sep 18danoci makedonija internetКонечно Paypal и во Македонија? | Страна 5 | IT.com. mk | ФорумI tuka ne zboruvame za pari zaraboteni od prodazba na star del ,tuku zboruvame pari zaraboteni na internet kako freelancer ,tie pari podlezat na danok i treba ...
   4  +2 2014 aug 16podesuvanje na outlook t-homeПодесување на имеил акаунт во Outlook 2007 | IT.com.mk | ФорумПред да го конфигурирате Outlook 2007 за да може да ја прима вашата пошта, ... Во нашиов случај ќе конфигурираме имеил акаунт на t - home .com. mk.
   4  +2 2014 aug 12rabota na internetZarabotka na internet | IT.com.mk | ФорумPred se,ovaa rabota e za onie koi se razbiraat od Internet i sto sakaat da ... Pa taka da nema potreba da imate kreditna karticka za da imate pari na internet .
   4  ~ 2014 jul 30total tv makedonijahttp://www. totaltv .tv | IT.com. mk | ФорумНеможев да најдам место кај да ја постирам темава па мислам дека тука ќе биде Ок.Денес гледав на вести за
   6  +15 2014 oct 02on net mkТрендо го стартува Off. net . mk - IT.com. mkОд On . net . mk сега се префрламе на Off.net.mk. Сашо Мацановски, за повеќето познат како Трендо, го стартуваше својот нов портал кој е всушност ...
   7  +4 2014 sep 22tocka chatМакедонски chat страни?? | IT.com.mk | ФорумДопаѓања: 58. · http:// chat .idividi.com.mk/ · http://www. ajvar.com/zabava/ chat .htm · http://www.klikaj.com.mk/ chat .html. Гугл за повеќе.
   7  ~ 2014 sep 06am3 drmos2Продадено - ECS A780LM-M + Athlon II X2 250 | IT.com.mk | ФорумAM3 , 2xDDR3, DVI, PCI-E, 2xPCI, 4xSATA CPU Athlon II X2 250 - линк 3GHz ... DrMos, 2 Март 2010, Во форумот: Процесори, матични плочи и меморија.
   8  +3 2014 sep 27dsl 360r firewareD-Link DSL - 360R | IT.com.mk | ФорумОваа верзија со овој FirmWare нема опција за конфигурирање преку web interface, ... Ресетирањето прво го направив но DSL - 360R нема воопшто Web  ...
   8  +9 2014 sep 12blizoo mkТоа што ќе го нуди Blizoo е дигиталната телевизија со околу 120 „кристално чисти“ канали. Ќе има и избор на HD канала, во моментов само 7 се ...
   8  +14 2014 sep 07drzaven univerzitet tetovoDrzaven univerzitet Tetovo | IT.com.mk | ФорумDrzaven univerzitet Tetovo . Дискусија во форумот ... Допаѓања: 0. Ima li nekoj sto e prva godina smetkovodstvo i menadzmen na tetovski drzaven univerzitet?
   9  -4 2014 sep 30pravenje reklamiШто да правам со јак компјутер? | IT.com.mk | ФорумE sega kako da ja iskoristam jacinata na kompjuterot za pravenje pari. Primer ..... Inace vizijata mi bese pravenje reklami , modeliranje , 3d i slicno. Ako znae ...
   9  -7 2014 sep 15beko клима уредИзбор на клима уред ? | IT.com.mk | ФорумКои се најбитните работи при избор на солиден клима уред ??? Дали може да ми преорачате некои солидни клима уреди кои се на ... Земи си BEKO .
   11  +3 2014 aug 13grupni popusti skopjeНов агрегатор на групни попусти Багатела.мк има и ... - IT.com. mk227206 коментариhttp%3A%2F%2Fit.com. mk %2Fnov-agregator-na- grupni - popusti -bagatela- mk -ima-i-mapa-za-kade-se-ponudite%2F%D0% ...
   11  +90 2014 aug 10najdobar sajt za zdravjehttp://it.com.mk/ 2014-08-07T12:20:52+00:00 daily 1.0 http://it.com http://it.com.mk/publikata-go-izglasa-hrvatskiot-codeanywhere- za - najdobar -
   12  +6 2014 jul 31domejn na kirilicaDomain на кирилица | IT.com.mk | Форумne postoi na kirilica domain, gledav na tv ednas, kazaa deka kodot za nekolku razlicni bukvi e ist i ... U marnet mozes da zemes mk domein , ama ne na kirilica .
   13  +5 2014 sep 30pazar 3 com mkНов Pazar3 .мк за некој ден, можеби ќе се наплаќа... - IT. com.mkНа форум Goran123 сподели линк до новата бета верзија на Pazar3 . mk . Сајтот за огласи е еден од најпопуларните вакви сајтови во Македонија, ...
   13  +51 2014 aug 22saem za koli skopjehttp://it.com. mk / 2014-08-14T15:48:02+00:00 daily 1.0 http://it.com 0.2 /dvonasochnoto-usb-e-dizajnirano-i-spremno- za - proizvodstvo/
   13  +2 2014 aug 01earch engine assessment toolSEAT - Search Engine Assessment Tool | IT.com.mk | Форумhttp://it.com.mk/index.php/Gjoko-Krstikj/Sigurnost/SEAT http://midnightresearch. com/projects/ search - engine - assessment - tool / :spienje:
   14  +23 2014 sep 23naj eftinowww. Najevtino .com | IT.com.mk | ФорумNajevtino .com - пребарувач на најниски цени, не продава производи туку ја бара најпогодната понуда. Купувањето може да го почнете на нашата ...
   14  -2 2014 sep 15Роберт НојсIntel- 44 години постоење | IT.com.mk | Форуме формирана компанијата Intel, името доваѓа од првите букви на зборовите Integrated Electronics, формирана од инженерите: Роберт Нојс и Гордон ...
   14  +87 2014 sep 15zheni rabotaStranska firma bara 4 ½ zheni i 2 ¾ mazhi... | IT.com.mk | Форумili obratno za rabota vo stranstvo. Plata ludnica, rabotno vreme ludnica, beneficii ludnica, odmor ludnica. Zainteresiranite neka me kontaktiraat na pero@burgija.
   14  +27 2014 aug 24jsp vozen redАпликација на денот: Дознајте кога ќе пристигне ... - IT.com.mk806395 коментариhttp%3A%2F%2Fit.com.mk%2Faplikacija-na-denot-doznajte- koga-k-e-pristigne-avtobusot-so- jsp - vozen-red -za-android% ...
   16  +43 2014 sep 18Листа на симулации за тестирањеAV-Comparatives 2011 dynamic tests (real world) тестови . | IT.com П.С. Објаснување за начинот на тестирање , ... последните Dynamic тестови т.е. симулација на тестови на антивируси ... а каде е комодо на листата ?
   16  +85 2014 sep 17top10 pesni za noemvrihttp://it.com.mk/ 2014-09-11T15:22:46+00:00 daily 1.0 http://it.com daily 0.8 e-prichini-zoshto-odbiva- aplikacii/ ...... /predvodeni-od-spotify-servisi- za -striman-e- pesni -ja-promenuvaat- muzichkata-industrija/ ...... daily 0.8 http://it.com.mk/gta-v- za -pc-doak-a-na-22- noemvri / ...
   16  -1 2014 sep 11сител мкНадополнето: Канал 5, Сител , Kурир. мк и NetPress се повлекоа <Надополнето>И Курир. мк и NetPress им се приклучија на Kанал 5 и Сител и решија да се повлечат од Time.mk, односно NetPress ...
   16  +85 2014 sep 11365com mkОткријте што крие Скопје: профилот на 365.com . mk е пример Oва е пораката од забавниот портал 365.com . mk до корисниците кои ќе го посетат нивниот Foursquare профил. Профилот е преполн со информации, ...
   16  -5 2014 jul 17internet zaraboti mkРабота од дома | IT.com. mk | ФорумPred nekolku dena surfav na Internet barajki nekakov dopolnitelen dohod. ... preku ova druze nikad nema da zarabotis ,ako sakas da ti bidat kako tvoi pod klienti ...
   17  +8 2014 sep 13ко фирмата до ујпДаноци на пари од Онлајн сметки...Вистини и Митови | Страна 2 | IT А Зашто и како да пријавам пари за кои УЈП нема увид? ујп пара данок за .... данок за трансакција помеѓу физички лица), но ако е од Фирма до Калчо, ...
   17  +84 2014 aug 07novini za neli petkovahttp://it.com.mk/ 2014-07-31T15:04:05+00:00 daily 1.0 http://it.com daily 0.2 ski-olimpiski-igri/ ..... daily 0.2 http://it.com.mk/site-vazhni- novini -od-google-i-o-2014/ ...... -veruvaat-vek-e-na- internetot-veli-evro-komesarkata- neli -krus/ 2014-03-11T11:13:01+00:00 daily 0.2 ...... -obuki- za -android-natprevar-intervju-so-natasha- petkova -od-psm-fondatsija/  ...
   18  +83 2014 sep 28smeski mkSet top box | Страна 2 | IT.com. mk | ФорумЗдраво и добредојдовте на форумот на IT.com. mk . Доколку ... den 31 Maj.? Najako kaj Boom TV mi e digitalna televizija so analogni priklucoci. Smeski .
   18  +6 2014 sep 25samsung galaxy note форумSamsung Galaxy Note II | IT.com.mk | ФорумМи го нудат телефончево нешто за замена ваму таму, е сега проблем е што телефончето не е оргинал, корејско производство е, го видов и не работи ...
   18  +8 2014 sep 13registriraj mk domainOтварање е-продавница | IT.com. mk | Форум(Ne registriraj Pay Pal so IP od Makedonija kao od druga zemja primer ..... 1 Linkot kon mojot domain - stranica e www.posteryu.com na angliski server a ...
   18  -3 2014 jul 30eftini sms porakihttp://it.com.mk/ 2014-07-23T09:08:01+00:00 daily 1.0 http://it.com ://it.com.mk/nsa-sekojdnevno-sobira-milioni- sms - poraki -od-obichnite-gragani/ ......
   19  +8 2014 oct 03vip mk ebillМобилни Оператори во Македонија - Искуства, забелешки, коментари 2. никогаш немаше да има детален преглед на што си потрошил во секој момент ( vip . mk / ebill ) и билдањето на сметки (главен спорт на големите ...
   19  +24 2014 sep 30visa electron nlbPaypal верифицирање со Visa од NLB | IT.com.mk | ФорумUtre da vidam da otvoram na NLB tranaskciska i da apliciram za Visa Electron , znaci da znaete i vie koga ke pobarate karticka pobarajte neka bide Visa ...
   20  ~ 2014 sep 22hybarnateПроблем со PC | IT.com.mk | Форумsum slusnal mnogu luge deka se zalat od sleep/ hybarnate mode.... pojava na BSOD pri vleguvane ili ileguvanje, prekin na reagiranje na komandi... i slicno.
   20  ~ 2014 sep 22dnevnik com mke- dnevnik . com.mk Archives - IT.com.mkНаписи со клучен збор "e- dnevnik . com.mk ". Претставен е-Дневник, алатка за родителите да ги следат оценките на децата. Објавено на 10 фев 2011, ...
   20  +6 2014 aug 29set kompjuteri skopjeSet kompjuteri | Страна 3 | IT.com. mk | ФорумSakav da zemam konfiguracija od Set koja e 25000 den. za razlika od Anhoch koi ja prodavaat istata za 30000. No nema da se cigancam ke si kupam od ...
   21  ~ 2014 sep 18загатка на денотАпликација на денот : Word Well е македонска iOS игра со Word Well е македонска игра за iOS која има нов минималистички дизајн, и е неверојатна заразна. Таа е загатка во која целта на играчите e да ...
   21  -5 2014 sep 10plasticni sisinja mkЗаработување-исплаќаат или не ? | IT.com. mk | ФорумЗдраво и добредојдовте на форумот на IT.com. mk . Доколку сеуште не .... vreme treba za 10$ ? 40 dena po 1 cas ili e podobro plasticni sisinja da sobiram ?
   21  +11 2014 sep 07рутер 5ghzПомош за рутер за 100 Mb/s интернет | IT.com.mk | ФорумСпоред ова, дури и ако земеш dual band рутер (2.4GHz и 5GHz ), може да се надеваш на ефективни брзини од околу 70 Mbps - зависно од WLAN ...
   22  ~ 2014 sep 24реал колорКолор кертриџ за Canon MP 230 | IT.com.mk | ФорумКупувам нов или половен (не мора да е полн) колор кертриџ за Canon MP 230. Станува збор за CL-513 како на сликава [IMG] Исто така доколку знаете  ...
   23  +9 2014 sep 10kuler za laptopKupuvam ventilatorce za kuler za laptop | IT.com.mk | ФорумKupuvam ventilatorce za kuler za laptop Acer Aspire 1200. Ventilatorceto da e so 3 zici za napojuvanje i so tri strafcinja za postavuvanje vo lezisteto....
   23  -1 2014 aug 08podesavanje vps serveraVirtual Private Server ( VPS ) - Linux (Ubuntu) - e-book [хрватски 1. PREDGOVOR 2. MANIPULACIJA DOMENAMA 3. NANO 4. PRIPREME SERVERA 5. OSNOVNO PODEŠAVANJE 6. INSTALACIJA SERVISA MySQL 7.
   23  +6 2014 jul 28delovi za laptopProdavam Delovi za PC i LapTop | IT.com.mk | ФорумEve nekoj delovi sto mi ostana, da gi prodadam da ne stojat. ... Intel Maticna Ploca za Socket 1 - 500 denari (na slikata e zelenata) Izvadena e od Intel OEM ...
   24  -5 2014 aug 10sakam igracka com mkEmbedded systems programiranje | IT. com.mk | ФорумZa sega rabotam C++/C do detali, sakam da go naucam ubavo, a posle idam na ... ucis c/c++ zasto za embedded toa e najdobro se dugo e igracka , c++ pomalu ...
   24  ~ 2014 jul 27lubov na shega liq-za-glasinite-za-pogolem-ekran- na -iphone-6/ 2014-07-23T09:07:26+00:00 daily 0.2
   25  ~ 2014 sep 26ит фотоИТ .мк: Фото клуб Козјак со стрим во живо на изложби - IT .com.mkФото клубот Козјак од Куманово вели дека е првиот фото клуб во Македонија кој стрима изложба во живо на интернет. Стримање во живо на  ...
   25  -2 2014 sep 22вицовиВицови за компјутерџии | IT.com.mk | ФорумКолку програмери се потребни да сменат сијалица? Ниту еден - тоа е хардверски проблем! "Чук чук." "Кој е таму?" многу долга пауза "Јава"...
   25  +1 2014 sep 15zapoznanstvoNekoj da predlozi kontakt klub ili sajt za zapoznanstva | IT.com Veke predolgo vreme sum si single :) pa resiv konecno da pobaram nekoja devojka za vrska. Bi bil blagodaren ako nekoj mi predlozi nekoj dobar kontakt klub ili ...
   25  +7 2014 sep 11t mobile imenikПребарување на личности | Страна 2 | IT.com.mk | ФорумJas imam haknat imenik (baza na podatoci) na telefonski broevi od makedonski telekomunikacii i t - mobile
   25  ~ 2014 jul 30bojni pesni down-ovojpat-za-ukradeni-planovi-na- vojni -avioni/ 2014-07-15T15:14:48+00:00
   26  -1 2014 oct 04navigacija za androidnavigacija za android offline so raboti | IT.com.mk | Форумnekoja dobra navigacija za android offline so raboti so mapi za balkanov.
   26  +2 2014 sep 27izrabotka na ueb sajtBaram izrabotka na WEB na Joomla! | IT.com.mk | ФорумPotrebno mi e da se izraboti sajt na Joomla, za od prilika 20 dena, sajtot ne e ... budzet do 400 evra, pretpostavuvam deka ne e problem bidejkji e na Joomla.
   26  -7 2014 sep 12afqk indd8041 McAfee Mobile report_v7. indd - IT.com.mkContents. Executive Summary page 3. Section One Mobile User Concerns page 4. Section Two Awareness of Mobile Threats page 8. Section Three Mobile ...
   26  -1 2014 jul 27digitalna kamera sonyDigitalna Kamera Sony | IT.com.mk | ФорумSony Carl Zeiss leci -40x opticki zoom -mini DVD(ne znam kako da ga napisu toj ama snima na mali CD RW DVD format kvalitet fantastican:)) -kupena pred...
   27  +5 2014 aug 24macedonia on paypalНадополнето: PayPal доаѓа во Македонија? Конечно!? - IT.com.mkPayPal го очекуваме веќе неколку години, а нестрпеливоста околу него е што .... Thank you for contacting PayPal concerning PayPal services in Macedonia .
   28  +1 2014 jul 26php lockit decoderPHPlockit - Decoder | IT.com.mk | Форум[IMG] Сите заинтересирани кои сакаат да декодираат некоја скрипта што е кодирана/енкриптирана со phplockit прикачете ја на некој сајт и пишете урл.
   29  -1 2014 sep 29nlb klik mkКинески веб продавници што испорачуваат до Македонија | Страна 12 Здраво и добредојдовте на форумот на IT.com. mk . Доколку сеуште не сте .... Aj proveri na nlb klik rezervni sredzva kolku imas ? uwemi, 22 Ноември 2013.
   29  -2 2014 aug 22najdi rabota mkbaram rabota | IT.com. mk | Форумhttp://sdc-software.com. mk ... Eeee jas ova od koga baram , eheeeeeeeeeeeeeee ... Zoso i da najdes vakva rabota , ne veruvam deka e mnogu profitabilna u ...
   30  ~ 2014 aug 27tableti vtora rakahttp://it.com.mk/ 2014-08-14T15:48:02+00:00 daily 1.0 http://it.com 0.2 a -luke-zboruva-za-predizvicite- da- .... daily 0.2 http://it.com.mk/tesla- tablet -7-85-e-prviot-srpski- tablet -kompjuter/ ...... 0.2 http://it.com.mk/it-nastan-zakazhan-e- vtor -indi-pivo-za-nova-druzhba-so-  ...
   30  -6 2014 aug 13t-home media receiverT - Home Media Receiver 300 | IT.com.mk | Форум[IMG] Дали некој има пробано нешто со ресиверов да го контролира и користи на друг начин. Како што е: - Преку компјутерот или преку усб да пушти ...
   31  -26 2014 sep 07skuter групаMozilla Firefox Skopje Promotion Група - Форум - IT.com.mkIT.com.mk Steam група : ма да коментирам повеќе, се што имаше во темата кажавме. : skuter :.
   31  -10 2014 aug 31hardisk za laptopProdavam Hard Disk Za Laptop 250 Gb | IT.com.mk | ФорумHitachi 5400RPM Sata 250GB Odlicen hard disk bez bad sectori !
   33  -4 2014 sep 24delovi za hp 1200Prodavam delovi za PC | IT.com.mk | ФорумProdavam delovi za PC. Дискусија ... ispraven e sekako samo sto nemam kuller za negoo... :rolleyes: ..... Pentium 4 - 3.40ghz 2mb/800mhz - 1200 denari + kuler.
   33  +68 2014 sep 19Листа на симулацииStar Citizen ќе биде епска вселенска симулација направена со 50 Star Citizen ќе биде епска вселенска симулација направена со 50 .... следен напис » Редизајнираниот Wunderlist сака да биде „светската to-do листа “ ...
   33  +11 2014 sep 13motika kom mkвицотека | Страна 4 | IT. com . mk | ФорумЗдраво и добредојдовте на форумот на IT.com.mk. Доколку сеуште не сте дел од ..... 54- motika . com . mk -se-nasmea-li-denes. CHukio, 13 Мај 2013 · #95.
   33  +8 2014 aug 23paypal for macedonia<Надополнето 07.09.11>: Бројни корисници од Македонија, Србија и Русија добија порака од PayPal дека имало грешка и дека ...
   34  +41 2014 sep 20modni blogoviСите македонски модни блогови - IT.com.mkznacelo dokolku istata na makedonski modni blogovi . Pozdrav do site makedonski modni blogeri od Nova Eleganza.
   34  ~ 2014 sep 20shiretoko тема 2011Mozilla Firefox 4 достапен | IT.com.mk | ФорумНесоодветен наслов на тема . Здраво и ... Дискусија во форумот 'ИТ Вести од светот' започната од HijackHacker, 22 Март 2011 . Страна 1 од 2 1 2 ...
   34  -4 2014 sep 09nescafe 9gag9gag му објави војна на Nescafe - IT.com.mkЗаедницата на популарниот хумористичен сајт 9gag .com му објави спам војна на Nescafe бидејќи Nescafe дисквалификува видео од својот натпревар  ...
   35  -8 2014 sep 11motika mkmotika .com. mk | IT.com. mk | ФорумЗдраво и добредојдовте на форумот на IT.com. mk . Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти, можете ...
   35  -25 2014 jul 27ulici vo skopjeМапа на град Скопје | IT.com.mk | Форумo_O so index na ulici dole vo kvadratce iminjata po azbucen red so brojki takvi ima miljon bez index ...
   37  +14 2014 sep 16tetovski univerzitetDrzaven univerzitet Tetovo. Дискусија во форумот ... Допаѓања: 0. Ima li nekoj sto e prva godina smetkovodstvo i menadzmen na tetovski drzaven univerzitet ?
   37  +34 2014 sep 15forum itФорум: IT.com.mkЗдраво и добредојдовте на форумот на IT.com.mk. Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти, можете ...
   37  -19 2014 aug 24paypal in macedonia
   38  ~ 2014 aug 29modbo button shortcutsPS2 McBOOT проблем | IT.com.mk | ФорумМојот пс2 (9004) имаше MoDbo чип кој можеше да се намести да бутува од
   39  +2 2014 aug 23drzavna lotarija na makedonijaМакедонија ќе „ги оневозможи“ странските интернет ... - IT.com.mk... 3A%2F%2Fit.com.mk%2Fmakedonija-k-e-gi-blokira-stranskite-internet- oblozhuvalnitsi-i-igri-na-srek-a-vo-koristi-na-lokalna- lotarija %2F%D0 ...
   40  +21 2014 sep 18dyndns free dreamboxNapravi sam Sharing na Dreambox | IT.com.mk | ФорумInace ima mnogu korisni raboti koi ke gi naucite za dreambox za dyndns za .... vo sesija:CCcam Exchange Free ili pak dokolku imate kartici CCcam Exchange ...
   40  -8 2014 aug 03toshiba laptop kupiИскуства со www.kupilaptop.com | Страна 4 | IT.com.mk | ФорумZa TOSHIBA ima ovlasten servis, koj gi pokriva site intenacionalni garancii, ... Ne sum kupil laptop od kupilaptop, no ke spodelam edna dogodovshtina od minatata nedela koa eden drugar bese tamu i sakase da kupi nekoj si gejtvej laptop .
   41  -10 2014 sep 28dnevnik mkПретставен е-Дневник, алатка за родителите да ги ... - IT.com. mkИмено, постои e- dnevnik .com. mk веб сајт кој не е проект на Министерството за образование, кој што има исти принцип на работа, и е приватен проект ...
   41  +5 2014 sep 09m2host dnsПроблем со регистрирање домен во МАРнет | IT.com.mk | ФорумКупив хостинг од m2host , чии услуги веќе ги имам проверено со други сајтови и поврзано ... Тоест треба да го додадат доменот во нивниот DNS сервер.
   41  +21 2014 sep 08htc wildfire s wtorahttp://it.com.mk/ 2014-09-03T16:06:25+00:00 daily 1.0 http://it.com daily 0.2 retstavi-prviot-android-so-64-biten-procesor/
   42  ~ 2014 sep 26домен форумРегистрација на .mk домен [FAQ] | IT.com.mk | ФорумСо цел еднаш засекогаш да ја објасниме постапката за регистрација на .mk домен . Што е потребно, колку чини и.т.н. Овој текс ќе служи како официјале ...
   42  +59 2014 sep 19mnogu interesni igriMagic (Картите) | IT.com.mk | Форумhijack..magic ti e igrica sto postoi vekje 15 godini
   44  +57 2014 sep 18така онакаШто е ново во iPhone 6, освен поголемите екрани? - IT.com.mkНовите телефони доаѓаат со нов A8 кој ќе биде 13 отсто помал, 25 отсто побрз и 50 отсто поефикасен од досегашниот А7 процесор, кој и така онака  ...
   45  -4 2014 sep 22игри за децаИгри за деца | IT.com.mk | ФорумМи се качија на глава па морав да симнам некои игрици за деца . До сега најдов 2 игри од Logi едукативни (Мали музиканти, Морска Авантура) + Plants ...
   45  ~ 2014 sep 02javascript image enlargerсо javascript ( javascript image enlarger ) - Форум - IT.com.mkЗдраво Имам голем проблем. Правам веб страна со галерија на слики како пр. оваа, но дополнителните информации да ги отвара како на eBay кога ...
   45  -17 2014 aug 30disk za laptop
  1 2 of 2 pages