lajmifundit.al

Please wait for loading...
    (256):

  /
   1  +1 2014 jul 22lajmi i fuditLajmi Fundit – Lajme shqipNjë denoncim aspak i zakontë është regjistruar ditët e fundit nga efektivët e policisë së kryeqytetit. Një 52 vjeçar ka denoncuar në komisariat faktin se përndiqej ... ‎Aktualitet - ‎VIP - ‎Lajmi i fundit - ‎Sport
   2  -1 2014 sep 15lajmi i funditLajmiFundit - Lajmeshqip | lajmet e funditLajmi i fundit . Papa Françesku, vizitë në Shqipëri në datën kur iu dorëzua ... LajmiFundit – Lajmeshqip lajmet e fundit · Kreu · Aktualitet · Shtypi i Dites · Shqipëria ... ‎Aktualitet - ‎VIP - ‎Sport - ‎Kosova
   2  +38 2014 sep 13zonja thaçiZonja Meri: Hashim Thaçi do të akuzohet për trafikim të organeve Astrologja e famshme, Zonja Meri, ka dhënë një parashikim të keq për të ardhmen e afërt të Hashim Thaçit , Kryeministrit në Largim dhe ...
   2  +2 2014 jul 19lajme news shqipLajmi Fundit – Lajme shqip · Kreu · Aktualitet · Shtypi i Dites · Shqipëria · Kosova ... English News · Soft · Raportoni JU · Post archive · Rreth Nesh · Boterori 2014 ... ‎Aktualitet - ‎VIP - ‎Lajmi i fundit - ‎Sport
   3  -1 2014 sep 21lajme shqipLajmiFundit – Lajmeshqip lajmet e fundit · Kreu · Aktualitet · Shtypi i Dites .... Copyright 2009 - 2014, Lajmi Fundit – Lajme shqip - E-mail: kontakt@lajmifundit. al.
   3  -1 2014 sep 21lajmet e fundit nga shqiperiaSnajperët që ruajtën Papën gjatë lëvizjeve në Tiranë. Vizita e Papa Françeskut në Shqipëri ka gjetur pasqyrim edhe në një nga mediat më prestigjioze brita. ‎Aktualitet - ‎VIP - ‎Sport - ‎Kosova
   3  +1 2014 sep 18lajme nga shqiperiaRama: Shqipëria në luftë kundër IS, përbën kërcënim dhe për vendin tonë ... Ishte dënuar për vrasje, Interpol Tirana ekstradon nga Londra të kërkuarin Andi ... ‎Aktualitet - ‎VIP - ‎Sport - ‎Kosova
   3  ~ 2014 sep 16mile çamiVdes në burg “i forti” i Fierit “ Mile Cami ”, i dënuar për disa vrasje Tirane- Një i dënuar për vrasje ka gjetur vdekjen në spitalin e burgjeve në Tiranë. Drejtoria e Përgjithshme e Burgjeve njofton, se më datë ...
   3  +98 2014 jul 23jaht ne sarandeMiliarderi rus surprizon vajzën, e sjell të pushojë me jaht në SarandëMiliarderi rus Dimitri Rybolovlev zgjedh Sarandën për të festuar ditëlindjen e vajzës së tij. Mbi 65 personalitete të famshëm, mes tyre dhe ...
   4  +2 2014 sep 09lajmet e funditTë dielën Zyrat e Shtypit e Presidentit dhe Kryeministrit, njoftuan takimin e dy ... ekonomike në Shqipëri nuk është aq e shpejtë sa pritej por kohët e fundit .
   4  +1 2014 sep 08lajme sotShpërthim i fuqishëm në qytetin e Pejës. Në qytetin e Pejës në Kosovë ka ndodhur sot pas mesditës një shpërthim, afër një ... Read More » · kosove_policia ... ‎Aktualitet - ‎VIP - ‎Sport - ‎Kosova
   4  -2 2014 aug 12lajmet me te rejaNjë sere punonjësish te kompanisë CEZ, janë kallëzuar penalisht, ne vitet e fundit , teksa kompania çeke ndërpreu furnizimin me energjie elektrike, ne. fullani-  ... ‎Aktualitet - ‎VIP - ‎Sport - ‎Kosova
   4  ~ 2014 aug 10dafina zeqiri kinezet perElbasan, kinezët interes për toka me qera për kultivimin e ullirit Elbasan, kinezët interes për toka me qera për kultivimin e ullirit ... puthje jo si te tjerat. Këngëtarja Dafina Zeqiri ka postuar në faqen e saj një…
   5  +1 2014 sep 18kohajoneGazeta " Koha Jone " ndryshon kursin, hapet me titullin: Sali hesht Gazeta e perditshme “ Koha Jone ” duket se ka ndryshuar kursin politik. Qe prej dites se shtune ne krye te gazetes eshte rikthyer si botues ...
   5  ~ 2014 sep 12topchannel lajmet e funditS`deklaruan pasurinë, ILDKP gjobit 4 zyrtarë e ish-zyrtarë. TIRANE – Inspektorati i Lartë i Deklarimit dhe Kontrollit të Pasurive dhe Konfliktit të Interesave .
   5  +89 2014 sep 08foto per shkarkimRefuzoi ftesën për seancë dëgjimore, Braçe: Shkarkim Elivar GolemitRefuzoi ftesën për seancë dëgjimore, Braçe: Shkarkim Elivar Golemit. in Lajmi ... 1102-Ne-komisionin-parlamentar- per -ekonomine- Foto -Albert- ...
   5  +5 2014 aug 15rtk nga shqiprija liveProkuroria ka marre përgjigjet e para nga korrespondenca me institucionet shtetërore, mbi vjedhjen ne Bankën e Shqipërisë. Nga te dhënat e marra nga  ...
   5  +4 2014 jul 28lajmet nga botaNë një njoftim të drejtuar nga Komuniteti Mysliman, ceremonia e faljes për gratë
   6  ~ 2014 sep 27piket per ne universitetMASH: Publikohet lista e fituesve në Universitete për vitin 2013 ... secilit maturant. KLIKO PER LISTEN E FITUESVE NE UNIVERSITETE 2013 · KLIKO PER PIKET E FITUESIT TE FUNDIT NE SECILEN DEGE.
   6  -1 2014 sep 10koha jone
   7  +2 2014 sep 08gazeta koha jon
   7  -5 2014 sep 07eli fara fatmir mediuEli Fara dhe Kastriot Tusha lancojnë duetin për Shën Valentin Kengetarja Eli Fara dhe artisti i njohur i skenës muzikore dhe operistike Kastriot Tusha kanë sjelle një duet interesant që është pancuar online ...
   7  +7 2014 aug 26emrat e boseveTopalli ironizon: Lum droge nga Shqipёria nё Itali, bosёt e trafikut Deputetja e Partise Demokratike Jozefina Topalli reagoi ndaj kapjes se ... denoncuar faktin se ne listen e Lazaratit mungonin emrat e boseve …
   7  +58 2014 aug 05policia porti durresEkuador, bllokohen 89 kg kokainë në kontejner, policia Ekuador, bllokohen 89 kg kokainë në kontejner, policia : Destinacioni, porti i Durrësit . Posted by LajmiFundit.al on Thursday, May 22, 2014 · Leave a Comment.
   7  -2 2014 jul 30lajmet nga kosovaEfektivi i policisë në Shkodër u plagos nga një i dënuar që mori leje nga burgu. Plagosja e efektivit të policisë Kastriot
   8  ~ 2014 sep 15gazeta koha jone
   8  +93 2014 aug 02alfred edi palokaSulmi ndaj makinës së televizionit, Peza- Paloka replikojnë në distancëAlfred Peza dhe Edi Paloka komunikuan me median duke dhene pretendimet e tyre. *Deklarata për shtyp e deputetit, Alfred Peza. Lazarati ...
   10  +48 2014 sep 19lajmetLajmiFundit – Lajmeshqip lajmet e fundit · Kreu · Aktualitet · Shtypi i Dites · Shqipëria · Kosova · Bota · Speciale · Ekonomia · Politika · FOTOLAJM · Sport · VIP ...
   11  +90 2014 aug 05foto berat nga deboraKorça mbulohet nga dëbora : Lajmi Fundit – Lajme shqipBerat , 45-vjeçari masakron gruan dhe e detyron të pijë fostoksinë -
   11  -3 2014 jul 22rtk ngakosova liveNjë fond prej 1.14 milionë dollarë i është alokuar nga buxheti i shtetit Shoqatës .... Me anë të një statusi në Facebook, Thaçi, poashtu ka vlerësuar se Kosova po  ...
   14  +15 2014 sep 30shtypi i ditesShtypi i ditës , titujt e gazetave kryesore për datën 23 korrik 2014 Shtypi i ditës , titujt e gazetave kryesore për datën 23 korrik 2014 ... PD: Rama mashtroi publikisht, Strazburgu nuk i ka dhënë asnjë ditë kohë.
   14  +87 2014 aug 01xhemi shehu fotoReal-Bayern, Taulant Balla e Xhemi Shehu ne stadium – FOTO “Bukuritë e të dy ekipeve”, është diçitura e fotos përkatëse ku dy vajzat shqiptare, Xhemi Shehu , tifoze e madrilenëve dhe bashkëshortja e ...
   16  ~ 2014 jul 27lajmet nga sportiNjë vajzë 13-vjeçare nga Texas u zgjua nga gjumi pasi që ndjente që diqka po digjej.
   17  +84 2014 sep 27eurokoha reisen shqipLajmiFundit.al | Lajmi Fundit - Lajme shqip | Page 2206Lajmi Fundit – Lajme shqip lajmi i fundit, lajmifundit, lajmet e fundit, ... E themeluar nga kompania me përvojë 20 vjeçare “ Eurokoha Reisen ” së bashku me ...
   17  +84 2014 aug 02edi alfred paloka
   18  +6 2014 aug 20shtypi sportiv i ditesKreu · Aktualitet · Shtypi i Dites · Shqipëria · Kosova · Bota · Flash · Ekonomia · Politika · Kulturë · Sport · VIP · Lajmi i fundit · English News · Soft · Raportoni JU ...
   18  +16 2014 aug 16lajme nga maqedonia
   19  +16 2014 sep 14gazeta kohaGazeta " Koha Jone" ndryshon kursin, hapet me titullin: Sali hesht Gazeta e perditshme “ Koha Jone” duket se ka ndryshuar kursin politik. Qe prej dites se shtune ne krye te gazetes eshte rikthyer si botues ...
   20  +11 2014 oct 02dhoma amerikane e tregtisedhoma amerikane e tregtise | LajmiFundit - LajmeshqipKreu i Dhomes Amerikane te Tregtise : Legalizoni e taksoni hashashin! crawford. Presidenti i Dhomës Amerikane të Tregtisë , Mark Crawford, shprehet se e  ...
   20  +30 2014 oct 02ambasada amerikane tiraneAmbasada amerikane në Tiranë : Vepro Tani! Nisma në shërbim të Ambasada e SHBA-së në Tiranë , nëpërmjet faqes zyrtare Facebook, ka postuar nismën e re në shërbim të komunitetit, nën moton “Vepro Tani” ...
   20  +39 2014 sep 22violeta bocajShkolla e Policise, emrat e 278 fituesve te radhes | LajmiFundit 9829 CUKA VIOLETA 52 365. 9414 SHINKO ELMAZIE 52 366. ... 421. 9538 ALIAJ GERALDO 51 422. 9640 BOCAJ LEDIO 51 423.
   20  +81 2014 sep 12vrasje ne zvicerVrasja në xhami në Zvicër , autori nga Shqipëria me pasaportë serbe Policia sqaroi gjithashtu se vrasësi kishte udhëtuar nga një zonë e largët në Zvicër për të kryer ekzekutimin. Ai ka pranuar vrasjen por policia ...
   21  -2 2014 aug 09lajme nga sportiNe tri qytete te ndryshme te vendit po mblidhen firma nga qytetaret me nje peticion zyrtar ku kerkohet shkarkimi i Guvernatorit te Bankes se Shqiperise Ardian ...
   22  -3 2014 sep 30z v smsZv .kreu i SHKB në Prokurori, dy policë SMS “vrasësve me pagesë Zv /drejtori i Shërbimi Kombëtar i Brendshëm (SHKB), Zamir Shtylla është thirrur nga prokurori për hetimin e 2 policëve që dyshohet se kanë ...
   22  ~ 2014 sep 01x factor albaniaDështojnë audicionet e “ X - Factor Albania 4” në Kosovë? | Lajmi “ X - Factor Albania ” ka mbajtur audicionet e radhës për edicionin e ri të spektaklit. Mësohet se interesimi i të rinjve për pjesmarrje në këtë show ...
   22  +79 2014 sep 01rruga hamdi pepa tiranetirane | Lajmi Fundit - Lajme shqipTIRANE – Spitali privat “Hygeia” në Tiranë duket se ka bërë një mori shkarkimesh të ... Ngjarja ka ndodhur ne zonen e njohur si Rruga Ura. ... Shtetasi Igert Kazizi, 20-vjeçar është qëlluar me armë zjarri në rrugën “ Hamdi Pepa ” në zonën e.
   22  ~ 2014 aug 22linja trageti durres bariLinjë e re trageti në Durrës , Haxhinasto: Ulje në kosto për qytetarët Ministri i Transportit dhe Infrastruktures Edmond Haxhinasto ka inspektuar sot linjen e re te tragetit Durres – Bari si dhe ka parë nga afër kushtet ...
   23  +78 2014 jul 17ems ne shqiperiPërleshje ems 40 maqedonasve e shqiptarëve në Radishan – FOTO Përleshje ems 40 maqedonasve e shqiptarëve në Radishan – FOTO. Posted by ... Në Shqipëri ju i merrni librat brenda · 24 orëve dhe i paguani ...
   24  -9 2014 oct 01legjenda e funditNdahet nga jeta legjenda e futbollit boteror | Lajmi i Fundit Bota e futbollit ka marrë një lajm të hidhur. Diten e sotme eshte ndare nga jeta i madhi Alfredo di Stefano. Ikona e Argjentinës, i cili shpërthimin ...
   24  ~ 2014 aug 28kalaja e shkodresTë shtënat me snajper nga kalaja e Shkodrës , Policia ... - Lajmi FunditPolicia e Shkodrës ka dhënë sot detaje të reja në lidhje me plagosjen e ndodhur dje në mbrëmje në këtë qytet. Sipas policisë, objektiv i sulmit ...
   24  +20 2014 aug 04hotelet e elbasanitGjendet i pajetë shtetasi polak në një hotel në Elbasan - Lajmi FunditNjë 38 vjeçar polak është gjetur i pajetë në qytetin e Elbasanit . Mësohet se shtetasi Joromir Jerzy u gjet i pajetë në një hotel . Kanë qenë ...
   25  +6 2014 oct 02stresi te adoleshentetStudimi, ja pse adoleshentët janë të stresuar | Lajmi i Fundit Stresi , si tek adoleshentët dhe tek të rriturit, ka të njëjtin ndikim negativ për një sërë problemesh shëndetësore, duke përfshirë parregullsitë e ...
   25  +6 2014 sep 17perdorimi i drogesGjermani, shtohet përdorimi i droges Crystal Meth | LajmiFundit Crystal Meth është kokaina e të varfërve, thotë profesori Heino Stëver, drejtor i Institutit për Hulumtime në Shkollat e Larta profesionale. “Crystal ...
   25  +76 2014 sep 15blerina hyka krujeShkolla e policisë, ja lista me 390 emrat e fituesve të parë 2307 HYKA KLAJDI 38 816. .... 0765 CFARKU BLERINA 62 .... 0768 KOLA BLERINA 51 ... 0869 HYKA DENIS 50 ... 0766 SULA BLERINA 47
   26  ~ 2014 sep 29oran neshIggy Azalea ne foto me Rita Oran | Lajmi i Fundit - LajmeshqipKengetarja shqiptare Rita Ora kete here vjen me nje fotografi ne te cilen ka prane vetes nje tjeter personazh te njohur te shoubizit. Eshte Iggy ...
   26  -2 2014 sep 03hiv aids ne shqiperiSot dita kundër AIDS , në Shqipëri 671 persona jetojnë me HIV TIRANE -Sot është dita ndërkombëtare e luftës dhe parandalimit të hiv aids , virusi infektiv ku vetëm gjatë këtij viti janë infektuar 96 persona ku ...
   27  +74 2014 oct 02panairi ne milanoDhjetera grabitje argjendarish ne Milano , ja kush jane dy shqiptaret Dy të rinj shqiptarë kanë rënë në prangat e policisë italiane, te akuzuar për grabitjen e disa argjendarive në qendër të qytetit të Milanos.
   27  +74 2014 aug 13kamera te fshehtaKamera e fshehte me e mire e te gjitha koherave?! : Lajmi Fundit Kjo video konsiderohet si kamera e fshehte me e mire e te gjitha koherave…. Situata qe ajo paraqet eshte pak a shume kjo: nje person ne ...
   27  -10 2014 aug 05banka intesa sanpaolo tiraneTirane , ne gjyq ish-drejtori i Intesa San Paolo Bank , vodhi 150 mije Tirane – Ne gjykaten e Tiranes po zhvillohet procesi gjyqesor ndaj ish drejtorit te deges se bankes Intersa “ San Paolo Bank ” i akuzuar se ne ...
   27  +21 2014 aug 03www revista mapo shqipLajmi Fundit – Lajme shqip · Kreu · Aktualitet · Shtypi i Dites · Shqipëria ..... kontakt@lajmifundit.al. Copyright 2014 Lajmi Fundit – Lajme shqip · RSS Feed · Log in.
   27  ~ 2014 aug 01cudira nga botaÇudira nga bota , dashi nget motorrin – Video : Lajmi Fundit – Lajme Çudira nga bota , dashi nget motorrin – Video. Këta meshkuj të paparë tregojnë se deshtë mund të ngasin motorrin. Dhe, vetëm për të qenë e ...
   28  -14 2014 sep 13vendet vakante kldNishani emëron 7 gjyqtarë të administratives, mblidhet KLD për 16 Këshilli i Lartë i Drejtësisë pritet të votojë sot emrat e gjyqtarëve të ardhshëm për shtatë vende vakante në Gjykatën e Apelit në Tiranë.
   28  ~ 2014 aug 21harta e shqiperiseHarta e re territoriale e Shqipërisë , ja si ndahen bashkitë dhe Komisioni i Posaçëm Parlamentar për Reformën Administrativo-Territoriale miratoi sot hartën përfundimtare të ndarjes se re territoriale me 61 ...
   28  -5 2014 aug 05shqiperia ne beFoto të rralla: Shqipëria komuniste ndër vite (Video) -. Tuesday ... Ata janë paraqitur mbrëmjen e djeshme në spital me simptoma helmimi. Lajmi behet me dije ...
   28  +4 2014 jul 22vrasje ne dibervrasja e vajzes ne diber : Lajmi Fundit – Lajme shqipDIBER – Policia lokale ne Diber po vazhdon hetimet ne lidhje me vrasjen e vajzes 21-vjecare Fatime dushku, qe u qellua me tete plumba nga ...
   28  +29 2014 jul 17rtk live shqipLajmi Fundit – Lajme shqip · Kreu · Aktualitet · Shtypi i Dites · Shqipëria · Kosova .... Shqiptarja me e famshme del hapur me te dashurin · shakira-maracana ...
   29  ~ 2014 sep 14legalizimi i ndertimeve pa lejeLegalizimet , hyn në fuqi ligji i ri | LajmiFundit - LajmeshqipLigji i ri për legalizimin e 270 mijë ndërtimeve pa leje në të gjithë vendin ka hyrë në fuqi. Sipas njoftimit zyrtar të Agjencisë së Legalizimeve ...
   29  +37 2014 sep 11opinion blendi fevziuJanullatos ankohet për “ Opinion ”, Fevziu : Qëndrim qesharak i kishës Kisha Ortodokse Autoqefale e Shqipërisë ka dërguar në “TV Klan” një letër ankese kundrejt gazetarit Blendi Fevziu dhe emisionit të tij ...
   29  +22 2014 sep 06klaudio papajaniShkolla e Policise, emrat e 278 fituesve te radhes | Lajmi Fundit 9605 KAPAJ KLAUDIO 50 432. 9375 JONUZAJ DORIJAN .... 9606 ALIKAJ KLAUDIO 45 615. 8769 MEMA .... 9016 PAPAJANI KLITON 37 899.
   29  +2 2014 aug 28aksidenti i karaburunitSpeciale | Lajmi Fundit - Lajme shqip | Page 125Një person humbi jetën pas një aksidenti automobilistik të ndodhur në orët e ... kanë kryer një operacion konkrolli në gadishullin e Karaburunit duke mundur të ...
   30  -14 2014 aug 29flamuri shqiptar fotoObama mban fjalim në Bruksel, flamuri shqiptar pranë flamurit Obama mban fjalim në Bruksel, flamuri shqiptar pranë flamurit amerikan – FOTO . in Politika 0. Presidenti Obama thotë se ai beson se ...
   31  -27 2014 sep 23aferdita dyqan ne tirane2014 | LajmiFundit - Lajmeshqip | Page 1723TIRANE -Projektligji për legalizimet i qeverisë Rama është kundërshtuar në
   31  ~ 2014 sep 22deputetja e re e durresitPS, Felaj: Qeveria e re do të anulojë koncesionin për portin e Durrësitfelaj e re Partia Socialiste përmes deputetes Ermonela Felaj deklaroi se qeveria ... Deputetja socialiste theksoi se qeveria vendosi dhënien me ...
   31  +70 2014 jul 31edi rama alfred pezaSulmi ndaj makinës së televizionit, Peza -Paloka replikojnë në distancëAlfred Peza dhe Edi Paloka komunikuan me median duke dhene pretendimet e ... Rama ka deklaruar se PD nuk ka reaguar për sulmin ndaj ...
   31  +35 2014 jul 25spitali hygeia tiraneVdes në spital 71-vjecari, familjarët akuza spitalit “ Hygeia ” : Lajmi TIRANE -Një i moshuar ka gjetur vdekjen paraditen e së djelës në Reanimacionin e Repartit të neurologjisë, ndërsa familjarët akuzojnë mjekët ...
   32  +4 2014 aug 10gazeta shqip sotNje grua ka humur jeten sot si pasoje e nje aksidenti ne Korçë. ... në Mitrovicë dhe këto ditë askush nuk mund ta vizitojë, shkruan gazeta e Beogradit Novosti.
   32  +69 2014 aug 08alfred peza edi ramaSulmi ndaj makinës së televizionit, Peza -Paloka replikojnë në
   32  +5 2014 jul 30tatimet ne shqiperiTatimet i vënë kycin Universitetit Privat në Tiranë : Lajmi Fundit Rasti i “Universitetit Ndërkombëtar të Tiranës Henri”, i publikuar sot në media, është rasti tipik i tatimpaguesit që prej vitit 2010 ushtron aktivitet ...
   33  -18 2014 aug 28foto flamuri shqiptar
   33  -13 2014 jul 23anije me flamur shqiptarSkema, zbulohet itenerari i anijes me kokainë : Lajmi Fundit – Lajme Zbardhet itenerari i anijes që solli në portin e Tivarit në Mal të Zi 250 kg kokainë. ... Sipas të dhënave anija në pronësi të kompanisë zvicerane MSC dhe me flamur panamez ka ... Si ka ndryshuar ekonomia shqiptare ne 2014?
   34  +67 2014 jul 28gzeta shqiptare shekulli“Merrem Sonte” keshtu eshte titulluar kenga me e fundit e realizuar nga Aurela Gace, kengetarja e mirenjohur e skenes shqiptare . Videoja eshte publikuar pak ...
  1 2 of 3 pages