merrjep.com

Please wait for loading...
    (87):

  /
   1  ~ 2014 feb 06merr jepMerrJep .com | Shpallje | Njoftime | Vetura | Patundshmëri MerrJep .com ështe faqja më e rre për njoftime të vogla në Kosovë. Aty vijnë edhe persona privat dhe ndërmarrje kur duan të blejnë, shesin dhe ndërojnë. ShitetE ardhshme - Regjistro shpallje - Kategoritë - Ruajtje - NdërrohetMakina pyllore dhe bujqësoreTraktor 4x4 Kombanj dhe makina tjera bujqesore. Me marrveshje.VeturaShitet polo modeli 2000-2002. 2900 €. Prishtinë, Vetura. Sot 11:09 
   1  ~ 2014 jan 29merr e jepMerrJep.com ështe faqja më e rre për njoftime të vogla në Kosovë. Aty vijnë edhe persona privat dhe ndërmarrje kur duan të blejnë, shesin dhe ndërojnë. ShitetE ardhshme - Regjistro shpallje - Kategoritë - Ruajtje - NdërrohetShite atë që nuk të duhet!Blije atë që të duhet! Shite atë që nuk të duhet! Çfarë kërkon? Në shtëpi 
   1  ~ 2014 jan 29merr jep vetura mercedesVetura - MerrJep .comShes Ndrroj 2 vetura me golf 4 bmw3 ose 5. Prishtinë, Vetura ... MERCEDES C 270 CDI -01AVANGARD NDRRIM ME VETUR MATEVOGL. Me marrveshje.
   1  +5 2014 jan 27villa me qera prevalleLeshoj villa me qira ne PREVALL , per mbi restaurant ,,EJA,'' VILLA PISHA'' me qera ne parkun nacional prevalla me dhoma lluksoze afer pishav villa posedon 8 dhoma dhe secila dhom ka hymjen e vete dhe banjon  ...
   1  +2 2014 jan 20banesa me qiraBanesa - MerrJep.comMe marrveshje. Prishtinë, Banesa . Sot 19:03, Kerkojme gansonjere me qira ne lagjen e Spitalit 2 Beta ing. Me marrveshje. Prishtinë, Banesa . Sot 19:02  ...
   1  +1 2013 dec 20banesa me qira prishtineJepet me qera banesa 3 dhomeshe ne Bregun e Diellit. 300 €. Prishtinë ... Jepet me qera -shitet banesa ne 1+1, 50 m2 Prishtine Arberi. 38000 €. Prishtinë   ...
   2  +1 2014 jan 22banesa ne shitjeBANES NE LAGJEN BREGU I DIELLIT TE RRETHI I RI 120m2. Me marrveshje. Prishtinë, Banesa ... Banesa ne shitje tri dhomshe e mobiluar. 56000 €. Prishtinë   ...
   3  +33 2014 mar 04punsime jasht shtetitJashtë shtetit - MerrJep.comDepo me qera ne Prishtine. 300 €. Prishtinë, Jashtë shtetit . 5 janar 21:36, Mjeshter ne ndertimtari jasht shtetit mudsisht. Me marrveshje. Prizren, Jashtë shtetit .
   5  ~ 2014 jan 29punim dore shalla kapuqa14 - MerrJep.comShalla për Femra. 5 €. Mitrovicë, Femra. 29 nëntor 01:
   5  +4 2014 jan 27troje ne shitjeAra dhe ferma - MerrJep.com*Shitet 70 aei dhe ndahet ne troje ne hajvali. 7000 € ... * Shiten 20 ari ne Hajvali afer restorant tullari. 6000 € ... 2 Hektar e 3 Ari Troje per shitje , në Fushë Kosovë.
   5  +3 2014 jan 27shporet me pelletMerrJep.comPellet . Me marrveshje. Prishtinë, TË TJERA. Dje 10:32 .... viadrus u22 53 kw shporet per nxemje qendrore me pelet . 2800 €. Viti, Makina dhe mjete. 27 dhjetor   ...
   5  ~ 2014 jan 25nxemje me briketBriket per nxemje qendrore ,kamin ,furra pice,buke .etj - MerrJep.comA e dini ju se 1 ton i kti lloj briket zavendson 4-5 metra dru! Provoni nje here dhe me siguri se do te kerkoni prap ! kujdes mos u mashtroni ne qmimet e lira te  ...
   5  -2 2013 dec 17roba me shumicShitje me shumicë /mall - MerrJep.comSHES---URGJENT-MALLIN E RI MBI 100 ARTIKUJ QMIMI I VOLITSHEM. Me marrveshje. Prishtinë, Veshje dhe tekstil. Sot 18:23  ...
   6  ~ 2014 jan 29nxemje elektrike kalldaj11 - MerrJep.comKaldaje me dru e thengjill per ngrohje qendrore me radiator. 990 €. Prishtinë ... 29 shtator 17:08, Rainbow fshis elektrike . 1200 € ... Kalldaj me Pelet. 2000 €.
   6  ~ 2014 jan 28pjes per makina sportiveMakina të dëmtuara për pjesë rezervë - MerrJep.comPjes Per OPEL TIGRA dhe Golf 1 dhe Golf 2 ... Prishtinë, Makina të dëmtuara për pjesë rezervë. Sot 08:30 .... Pajisje sportive dhe aktivitete natyrore. Instrumente  ...
   7  ~ 2014 jan 09blej ne internet kosoveMerrJep.com | Shpallje | Njoftime | Vetura | Patundshmëri MerrJep.com ështe faqja më e rre për njoftime të vogla në Kosovë . Aty vijnë edhe persona privat dhe ndërmarrje kur duan të blejnë, shesin dhe ndërojnë.
   8  +1 2014 jan 27shitje makinash ne kosoveShitet - MerrJep.comShite atë që nuk të duhet! Çfarë kërkon? Në shtëpi · Regjistro  ...
   8  ~ 2014 jan 14tango loja shperblyeseTango Life" loja shperblyese - MerrJep.comShes shkronjen ( T ) te lojes shperblyese " Tango Life" , te interesuarit mund te kontaktojn ne kete numer telefoni.
   8  +16 2014 jan 05kerkoj partner biznesiKontakte afariste - MerrJep.comKRYEJM KETO PUNE / SHERBIME PER BIZNESE DHE QYTETAR ... Partner ne biznes Hani MiniPani-FORNETTI. ... Kerkoj bashkeInvestues biznesor.
   9  -2 2013 dec 05bauchneht star edition53 - MerrJep.comObodin , bauchnet . 30 €. Prishtinë, Frigoriferë. 21 maj 16:50. TOEFL iBT CD ROM - fourth edition . 30 € 35 .... Telefonin Samsung Star 2 GT-S5260. 30 €.
   12  -4 2014 jan 29mobilje per dhoma gjumiProdhojm Dhoma Gjumi produce furniture - MerrJep.comProdhojm Dhoma Gjumi qmimi 550 euro 600 , 700 , 950 euro,dhomat jan ... Kategoritë: Mobilje /Inventar dhe rregullime, Krevatë dhe mobilje për dhoma fjetje   ...
   14  -3 2014 feb 07bageri per femijShite atë që nuk të duhet! - MerrJep.comPrerse Stiropori per Fasada dhe Reklama .... Bageri .eskavator . Rampa ... Për fëmijë . Veshje/Mbathje dhe stolime. -- ELEKTRONIKË --. Shtesa për celularë.
   14  +2 2013 dec 20vetura ne shitje
   14  -7 2013 dec 19shporeta me peletPellet . Me marrveshje. Prishtinë, TË TJERA. Sot 10:30 ... KAMINA ME PELET PER LOKALE AFARISTE 8 KW DHE 10 KW .... SPORT DHE REKREACION --.
   15  -1 2014 jan 05nuset me dimiaVeshje/Mbathje dhe stolime - MerrJep.comPANTOLLA ME KAISHA TRI PER PUN PROFI. Me marrveshje. Mitrovicë ... KOMPLET-Dallama punim dore, dimija ,kemisha,kollan,kepuc,tasve. Me marrveshje.
   15  -5 2013 dec 16lodra per femijePër fëmijë - MerrJep.comPrishtinë, Lojra. Sot 19:46, SHITET KARROCA PER FEMIJ
   16  ~ 2013 dec 30pune dore me grep1 - MerrJep.comDallama jeleka dhe pun dore ... Vitrina Deminsioni 3.30 me 2.10 dru maziv pun dore ... 4 nëntor 19:07, Pun dore me gjilper dhe me grep kmisha te nuseve.
   16  -6 2013 dec 16ftesa per dasmaftesa për dasma , syneti dhe ahengjet tuaja familjare ... - MerrJep.comShtypim ftesa per dasma Shume te mira dhe me çmime te lira nga 20 cent per copë. Kemi mbi 50 lloje (dizajne) te ftesave ku ju mund te zgjedhni sipas shijes  ...
   17  +12 2013 dec 21jap me qera garsoniereGarsoniere me qera ne Prishtine - MerrJep.comjape garsoniere me qera te teatri dodona 150 euro eshte e mobilume ka ballkon, jap gasonier per dy djme te teatri dodona cmimi 100 euro, jap banese me qera   ...
   17  -12 2013 dec 19projekte per shtepiePLANE ( PROJEKTE ) DHE NDERTIM PER SHTEPI ! - MerrJep.comSTUDIO PROJEKTUESE J&S CONSTRUCTION, JU OFRON PROJEKTIM DHE NDERTIM TE SHTEPIVE ,PO ASHTU E KEMI EKIPIN E SPECIALIZUAR PER   ...
   17  +84 2013 dec 10skoda felicia pun rezervoar640 - MerrJep.com9 shtator 20:43, Rezervoar nafte 3000l. 200 €. Ferizaj, TË TJERA ... Prishtinë, Banesa. 26 shtator 10:58, pjes per renault espase 1 dje 2 dhe skoda felicia 1 ... Prishtinë, Banesa. 21 gusht 11:11, Mums&Baby shpall konkur per vende te lira pune .
   18  +83 2014 feb 27shes kompjuterShes Kompjuter - MerrJep.comshes kompjuter hp compaq microtower 2.7 ghz dual core 2 gb ram memory 80 hdd monitor samsung 19 inqa ultrasharp pres vetem blers serjoz 04 (4-9) 644477   ...
   18  -3 2014 feb 27kerkoj shtepi me qeraSot 08:00, IMMKOS - Kërkojm Banesa,Shtëpia dhe Lokale me Qera . Me marrveshje ... BANES- SHTEPI ME QIRA , 300m NGA SHKOLLA TEKNIKE. 175 €.
   18  -5 2013 dec 20canon aparati i digitalb168 - MerrJep.comAparati Digital sony cybershot URGJENT !!! 50 euroo. 50 €
   19  +31 2013 dec 03instruktor i qeneve2739 - MerrJep.comInstruktor fitnessi. Me marrveshje. Prishtinë, Punë. Dje 23:10 .... 10 korrik 10:46, Shes disa lloje te qenve me porosi. Me marrveshje. Pejë, Adhuruesë shtëpiakë  ...
   20  +1 2014 mar 08hotel jakova gjakoveLokali me bodrum prej afro 900m2 afer hotel " Jakova " - MerrJep.comShitet ose jepet me qera lokali me bodrum prej afro 900m2 ne Gjakove ( perdhese 400m2 dhe bodrum 500m2). Lokali gjindet afer hotel " Jakova " , perballe  ...
   22  -4 2013 dec 29mobilje per shtepiMobilje te lekures shum te bukura per shtepi zyre etjjj - MerrJep.comshes mobiljet e likures jan te zeza vet originall,,kurr sjan te prekme dmth te ngjyrosme dhe jan te rujtme shum,,,ikam te importuara nga jasht qe ikam ble.. Qmimi  ...
   24  +13 2014 feb 17viva kosoveBanesa ne Fushe Kosove te VIVA MARKET 68 m² - MerrJep.comShitet banesa 2 dhomëshe me sipërfaqe 68.53m2, kati 7-rë në Fushe Kosove , në mes shkollës Mihail Grameno dhe qerdhes së vjetër, (te Viva Market). Banesa  ...
   25  +46 2013 dec 16ora dore versace5 - MerrJep.comOre dore Armani e blere ne Angli. 55 € ... Zingjir(varsen) Dore,celik me mermer+ 24k Ari i lyer /M/Wm ... shes varesem(shenjen) VERSACE nga argjendi 925.
   26  -3 2014 feb 28prodavam zastava 750 ficoMini Shtepiz Dell... 80Gb hdd...1Gb Ram. CELERON - MerrJep.comSe prodava ili razmenuva za ponovo vozilo so 4 vrati.. voziloto ima okolu 4000e
   26  +47 2013 dec 08sarande dhoma me qeraDHOMA ME QERA SARANDE ,SHQIPERI - MerrJep.comLESHOHEN ME QERA PER PUSHIMET VERORE HYRJE 2+1 DHE 1+1 TE REJA NE QENDER TE SARANDES BUZE DETIT AFER   ...
   28  -4 2014 feb 18shes kompjuter ne tiraneVizitoni faqen për Shqipëri ! MerrJep.al. Mirëse erdhët në MerrJep.com! MerrJep. com ështe faqja më e rre për shpallje të vogla në Kosovë. Aty vijnë edhe  ...
   28  -4 2013 dec 15shes blej shtepiBlihet - MerrJep.comSot 16:09, Kerkoj te blej nje paletar .. me çmim rreth 100 euro. Prizren, Mjete ... Dje 15:08, KERKOJ BANES APO SHTEPI ME QERA PER SERIOZ. Prishtinë  ...
   29  -19 2013 dec 21makina ne kosovMakina dhe mjete - MerrJep.comMakina per prerjen e bllokave te betonit ! Me marrveshje. Drenas, Makina . Sot 19 :44 ... Makina per autolarje dhe servisim. Me marrveshje. Therandë, Makina .
   30  -18 2014 jan 26shtepi ne shitjeShtëpi /Vila - MerrJep.comHapsire afariste dhe shtepi ne lagjen Taukbahqe (Sofali). Me marrveshje. Prishtinë ... shtepia luksoze ne shitje ..baj nderrim me kerr--. Me marrveshje. Prizren  ...
   31  -19 2014 mar 01paisje per djPaisje per zerim (zmadhues) ndriqim skene etj... - MerrJep.com(foto 2 dhe 5) _8 kablla per mikrofon dhe 4 per zmadhues [10 euro copa]( te pa ... Kategoritë: Instrumente dhe pajisje muzikore, Studio/Skenike dhe Dj pregatitje  ...
   33  +43 2014 feb 19njoftimeMerrJep.com ështe faqja më e rre për njoftime të vogla në Kosovë. Aty vijnë edhe persona privat dhe ndërmarrje kur duan të blejnë, shesin dhe ndërojnë.
   35  -31 2014 mar 01orendi per shtepiMobilje/Inventar dhe rregullime - MerrJep.comMe marrveshje. Pejë, Krevatë dhe mobilje për dhoma fjetje. Sot 12:58. Tavolin buke ,me 4 karrige prodhim gjerman. 150 €. Gjilan, Tavolina dhe karrike. Sot 12:   ...
   35  -7 2014 feb 02pune ne kosovePunë - MerrJep.comPunojm fasada lys brenda punojm meremetim deri ne qelsa ... Fushë Kosovë , Punë . Dje 22:22 ... Kryej te gjitha punet sa i perket rrymes ne shtepit tuja.
   35  +2 2014 jan 07abonim ne digitalbAbonim per Dreambox Tirng- Digitalb Vetem 5euro per 1 mujAbonim per Dreambox Tirng- Digitalb Vetem 5euro per 1 muj
   36  ~ 2014 feb 06nokia xepressmusic phones191 - MerrJep.comMW7198 Smart Charger for C for Cellular Phone , Video Camera. 35 €. Prishtinë, Pajisje për mbushje ... nokia xepressmusic . 35 €. Klinë, Celularë. 9 nëntor 14:  ...
   47  -29 2014 jan 22shpallje per punsimVende te lira per Punesim npt MERKOS Raushiq Peje. Me marrveshje ... Ofrojme vende te lira pune ne Kosove dhe ne tere Boten. 0 €. Prishtinë, Punë. Dje 21:  ...
   47  +1 2013 dec 26jap shtepi me qeraDhoma - MerrJep.com23 dhjetor 23:34, Jap 1 dhome me qera me banjo e mobiluar pa kuzhine. Me marrveshje ... 23 dhjetor 20:32, Shtepi me qira per familje ne lagjen orrtakoll. 180 €.
   48  +12 2014 jan 03regjistrimi i markes548 - MerrJep.comBMW 524 dizell.viti i prodhimit--1990-- regjistrimi i sk -90. Me marrveshje .... Kamioneten e markes ford transit 2.5D ngyr te kuqe -92. Me marrveshje. Prishtinë   ...
   50  -16 2014 feb 14fuzzytronicMakinë BLOMBERG Fuzzytronic WA 5351 - MerrJep.comShitet Lavatriqe BLOMBERG Fuzzytronic digjitale prodhim Gjerman shum e mire ne gjendje perfekte,1500 rrotullime ne minut, rrobat i qet te terura pothuajse,  ...
   50  ~ 2014 feb 07msi cx 620mxLaptop MSI cx 620 mx - MerrJep.comMSI cx 620 mx Proces : core i3 2.1 GHz RAM : 4G DDR3 HDD : 320 GB Grafik : 512 MB ATI HD 545v, dhe Intell total memory 2191 Mb ose 2GB Është i ruajtur  ...
   52  -1 2014 mar 04kerkoj shtepi ne durresTregoi më te lirat - MerrJep.com28 nëntor 19:57, Kerkoj Shtepi ne Prizren mbrenda Qytetit. 30000 €. Prizren, Shtëpi /Vila ... 15 janar 17:54, Shtepi dy kateshe ne Durres . 70000 €. Prizren, Shtëpi /  ...
   53  -2 2014 mar 06kerkoj te blej apartamentShtëpi/Vila - MerrJep.comAGENCY-HOME VIP SHET 5 ari ne BANJE TE PEJES te XHAMIJA. Me marrveshje. Pejë, Shtëpi/ ... AGENCY-HOME-VIP-a shet 2 shtepija te reja dhe 81 ari 65 mi. 65000 €. Burim, Shtëpi/ .... Dje 23:46, Dritare te pedorura blej . Me marrveshje.
   55  +25 2013 dec 20loja m qenGARA ME QEN = KENO - MerrJep.comBejm instalimin e ketyre programeve EUROGRAYHOUNDS-VERZIONI ME I RI ... Kategoritë: Shtëpiza loje/ Lojra kompjuterike, Lojra kompjuterike dhe shtesa  ...
   57  -25 2013 dec 28hotele ne golemGarsonjera ne Golem - Durres - MerrJep.comShitet garsonjera ne Golem -Durres me siperfaqe 30 m2 (bruto). Garsonjera eshte ne Hotel Ulpiana, Kati III-te Nr.409, perball shkolles ne afersi te komunes, ne   ...
   59  ~ 2014 jan 07oferta udhetimesh tirane brukselBileta dhe udhëtime - MerrJep.comDje 21:13, Kerkoj viz shengen apo viz pun. Me marrveshje ... 25 nëntor 14:20, SHKODER- BRUKSEL -FRANCE-ETJ ... Prishtine Dortmund-Hanover 15 Gusht.
   64  ~ 2013 dec 12copa mondial patike8 - MerrJep.comPatike - Kopaqka Per Futboll. 40 €. Gjilan, Sporte me top. 6 korrik 11:26 ... Adidas copa mundial . 40 €. Prizren, Sporte me top. 4 prill 02:52  ...
   65  +28 2014 jan 27magazina me qeraRENT A CAR TOSI JAPIM VETURA ME QIRA PREJ 20 EURORENT A CAR TOSI Ju ofrojme vetura me qira PREJ 20 euro .Kemi vetura ... Adresa :Lagja EMSHIRIT afer Maxi marketit auto- magazine (te stacioni autobusave)
   66  ~ 2013 dec 02udhetime me avianMe marrveshje. Gjilan, Bileta dhe ... Udhetime per ne aeroport te Prishtines nga Prizreni ... SONI TOURS Bileta me Autobus & Avion & Traget 044/049 367262.
   69  ~ 2013 dec 21shitje e blejeAgjensioni DION - Oferta per shitblerje te banesave - MerrJep.comAgjensioni i Patundshmerive Dion ne Prishtine ben ndermjetsimin ; - ne shitjen dhe blerjen e banesave - ne shitjen dhe blerjen e shtepive - ne shitjen dhe  ...
   70  -2 2013 dec 22bileta avioni cmimetBEJM VOZITJEN E UDHTARVE PER AEROPORT TE SHKUPIT ,PRISHTINES. Me marrveshje. Gjilan, Bileta dhe udhëtime. Sot 10:34  ...
   74  ~ 2013 dec 22lojra me pistoletatabela te bardha qe shkruhet me marker, per kurse. 49 €. Drenas, Tavolina dhe karrike ... Prishtinë, Lojra . Dje 16:01 ... Pistoleta per komprosor. Me marrveshje.
   77  ~ 2014 jan 26makina te perdoruralinja komplet per prodhimin e dyerve e dritareve te pvc - MerrJep.comJEMI PERFAQSUES TE FIRMES ME TE NJOHRE NE TURQI TITIZ MAKINA ... SHUM TE VOLITSHME NJE ASHTU SHESIM MAKINA TE PERDORURA DHE TE   ...
   77  ~ 2013 dec 30ford focus dizel chipKombi Fiat Ducato 2.5 dizel - MerrJep.comFORD FIESTA FOCUS GALAXY MONDEO TRANSIT ... PEUGEOT 206 306 307 406 Kabllovik,Afarist KAMION,Traktor,Business,TradeSTOLI,KADA,qip, chip ,chat,   ...
   79  -64 2014 mar 05foto per dasmaMuzike per dasma dhe ahengje familijare Dj.Kusha - MerrJep.comJU OFROJM MUZIK ME DJ PER FESTAT TUAJA FAMILJARE, NA FTONI!! FAQJA ... 044 425021 Dj kusha verejtje: Instrumentet qe jan ne foto nuk shiten ZERIM ...
   80  +4 2014 feb 28pazar 3 germanijaQen boxer bokser - MerrJep.comgeneracija, sekakvi, put, prirodni, pazar ,kniga, sekakov, materijal, kanal
   80  -3 2014 feb 12vila me qeraShtëpi/ Vila - MerrJep.comMe marrveshje. Prishtinë, Shtëpi/ Vila . Sot 14:04, LESHOJ SHTEPIN ME QERA QMIMI I VOLITSHEM. Me marrveshje. Fushë Kosovë, Shtëpi/ Vila . Sot 14:03  ...
   82  ~ 2014 jan 11vito tv antenAnten per rrjet - MerrJep.comAntena eshte e perdorur mirpo funksionale ka edhe kabull origjinale afer 10 metra.
   82  ~ 2014 jan 10programe me lojraZhbllokoj telefona krejt llojet) instaloj lojra programe appFull unlock (zhbllokim i plot i qfardo telefoni) instaloj lojra programe apps formatizoj servisoj krejt kto i gjeni ne numrin 049418819.
   83  -18 2014 mar 04perkthim shqip anglishtPerkthim (Translation) Anglisht - Shqip / Shqip - Anglisht - MerrJep.comPërkthim dhe certifikim i dokumenteve (me vulë). Shërbimi është i fokusuar në përkthime : Anglisht - Shqip Shqip - Anglisht Përkthimi bëhet nga Përkthyesit e  ...
   84  -23 2014 jan 27mersedes te perdorur gjermaniaBlije atë që të duhet! Shite atë që nuk të duhet! Çfarë kërkon?
   84  +17 2014 jan 06njoftime per pune
   84  -34 2013 dec 30makina ne shitjeMakina pyllore dhe bujqësore - MerrJep.comTregoi më te lirat. Sot 01:51. Ursuz 355. 2600 € 2.650. Lipjan, Traktorë. Sot 00:50 . Kosa e IMT per traktor. 450 €. Dardanë, Të tjera. Sot 00:21. Triera per klasifikin  ...
   84  -23 2013 dec 20bileta trageti cmimet12 dhjetor 09:09, Bileta per DMX VIP. 17 € ... 27 korrik 18:11, Bileta te volishtme udhetimi ... SONI TOURS Bileta me Autobus & Avion & Traget 044/049 367262.
   86  -53 2014 jan 03nakina ne shitjeMe marrveshje. Gjilan, Makina lidhëse. Dje 23:48 ... Me marrveshje. Kastriot, Makina lidhëse. Dje 23:03 .... Makina dhe inventar. Shitje me shumicë/mall.
   87  -10 2014 feb 16peugeot 106 konterOpel Astra TDS 1.7 -97 RKS - MerrJep.comGta, konter , counter , cs, admin, head, strike, counter stricke, counter strike, loj, loja, kallash, arm, snajpera, ... PEUGEOT 206 306 307 406 106 107 207 208 .
   91  ~ 2013 dec 04embelsira me fotoPaisje per Embelsira - MerrJep.comMikser i madh Mikser i mesem, Mikser i vogël, Shporet për pjekje me avull me 24 tepsi, Shporet me plin + 3 boca plini, Printer për foto me ngjyra, Kompresori,  ...
   93  +8 2014 jan 27apartmente ne shitjeHapsire afariste dhe shtepi ne lagjen Taukbahqe (Sofali). Me marrveshje ... AMSA - Shtepia ne Shitje ... SHitet Shtepi ne Hajvali perballe Spitalit Amerikan.
   93  ~ 2013 dec 15programe per kompjuterPrograme per prodhues te mobiljeve apo per profesione tjeraKy program per kompjuter mund te perdoret ne nje numer te madh profesionesh, por ... Programe per prodhues te mobiljeve apo per profesione tjera  ...
   95  ~ 2013 dec 15apartamente me qera3 BANESA me QIRA ne BREG te DIELLIT Ndertim i TREGTIES*. 250 €. Prishtinë ... TRUALL DHE SHTEPI -17 ARI TE FABRIKA E GYPAVE. Me marrveshje.
   96  ~ 2014 feb 20tiran prishtin linja udhetimi3952 - MerrJep.com13 shkurt 11:29. Linja e Rregullt * Prishtine -Prizren- Tirane -Durres*. Me marrveshje. Prishtinë , Të tjera. 13 shkurt 11:29. LESHOHET BANESA ME QERA MRAPA  ...
   97  -29 2014 jan 26dardani foto filmBANES ME QERA NE DARDANI . 350 €. Prishtinë, Banesa
  1 of 1 pages