njoftime.com

Please wait for loading...
    (260):

  /
   1  ~ 2014 oct 01tirane ofroj vend puneofroj vende pune - Njoftime.comABSS SH.P.K. 27.09.2014 10:39 nga ABSS SH.P.K · shko tek njoftimi i fundit. TOP! ! Tirane , ofroj vend pune CONSULENTE DI VENDITA ADSL E ENERGIA. ‎Vende pune vakante ne fusha ... - ‎Ose kerko ne te gjitha rubrikat - ‎11 - ‎51
   1  ~ 2014 oct 01vendepunespecialistë, punëtore, ndihmësa, Freelancer, praktikant etj.. ‎Vende pune vakante ne fusha ... - ‎Ose kerko ne te gjitha rubrikat - ‎11 - ‎51
   1  +1 2014 sep 25shes kompjuterKompjutera - Njoftime.comLaptop, Netbook, Notbook, Kompjuter pa Monitor, Kompjuter +Monitor, Monitor, Apple, Fotokopje, Ploter ... Tirane, shes Adapter Dell Inspiration 1545 2.500 Leke .
   1  ~ 2014 sep 24ofroj puneALBALINE Call Center cerca: Flor Manager, 4 Supervisori & 60 Operatori per campagna di Luce e Gas / Vodafone. Albaline Call Center. 20.09.2014 22:28 ‎Vende pune vakante ne fusha ... - ‎Ose kerko ne te gjitha rubrikat - ‎11 - ‎51
   1  +2 2014 sep 22vende puneALBALINE Call Center cerca: Flor Manager, 4 Supervisori & 60 Operatori per campagna di Luce e Gas / Vodafone. Albaline Call Center. 20.09.2014 22:28 ‎Vende pune vakante ne fusha ... - ‎Ose kerko ne te gjitha rubrikat - ‎11 - ‎51oferta pune Premium22 Nov 2008kërkoj vend pune 9 May 2005
   1  ~ 2014 sep 20ofroj vende pune ne tiraneLista - vende pune vakante ne fusha te ndryshme. vende
   1  +1 2014 sep 20shes kompjuter ne tiraneLaptop, Netbook, Notbook, Kompjuter pa Monitor, Kompjuter +Monitor, Monitor, Apple, Fotokopje, Ploter, Printer, Projektor, Server
   1  ~ 2014 sep 17oferta pune premiumoferta pune Premium - Njoftime.comoferta pune Premium .... Tirane, ofroj vend pune Energy and Cooling Specialist ... Tirane, ofroj vend pune Asistent ne Departamentin e Burimeve Njerezore. kërkoj vend pune 9 May 2005ofroj vende pune 31 Oct 2004Automjete & Motora & Mjete lundrimi31 Oct 2004
   1  ~ 2014 sep 10njoftime puneALBALINE Call Center cerca: Flor Manager, 4 Supervisori & 60 Operatori per campagna di Luce e Gas / Vodafone. Albaline Call Center. 08.09.2014 18:37 ‎Vende pune vakante ne fusha ... - ‎Ose kerko ne te gjitha rubrikat - ‎11 - ‎51oferta pune Premium - Njoftime .com22 Nov 2008kërkoj vend pune - Njoftime .com9 May 2005
   1  ~ 2014 aug 31njoftime punesimi ne tiraneofroj vende pune - Njoftime .com. Lista - vende pune vakante ne fusha te ndryshme .... Tirane , ofroj vend pune part time Operator/e,Team Leader call center Vodafone Casa. ‎Vende pune vakante ne fusha ... - ‎Ose kerko ne te gjitha rubrikat - ‎11 - ‎51
   1  +9 2014 aug 31magazina me qeraMagazina me qira - Njoftime.comMBRAPA “BIRRA TIRANA” Te pallatet e reja, jepet me qira , Sip. 1100 m2 ambient, kati perdhe. Çmimi 1900 Euro/muaj. I pershtatshem per aktivitete te ... Fier, SHES ose jap me QERA magazine 2 kate , 1200 m² (Lagja 15 ... 2 Jan 2012Tirane, ofroj MAGAZINA ME QERA 14 Jul 2011More results from www.njoftime.com
   1  ~ 2014 aug 30pjes per makina sportivePjesë këmbimi & kërkesa për blerje & shërbime të ndryshme nderrim automjete, motora, pjese kembimi si dhe oferta sherbimesh per automjete etj
   1  ~ 2014 aug 15njoftime per puneNjoftime .com ... Lista - vende pune vakante ne fusha te ndryshme ..... Tirane, ofroj vend pune part time Agjent marketingu per gjetur klient potencial ne fushen e ... ‎Vende pune vakante ne fusha ... - ‎Ose kerko ne te gjitha rubrikat - ‎11 - ‎51oferta pune Premium22 Nov 2008kërkoj vend pune 9 May 2005
   1  +2 2014 aug 06pogradec dhoma me qiraTurizëm & Hotele & Objekte me qera - Njoftime.comIonian Sunset: Jepen me qera dhoma ne Dhermi- Rooms to let in Dermi. sandri&deni ..... Pogradec , jap me qera shtepi 2.000 leke/nata 100 m/2. A. Jasharllari.
   1  +4 2014 jul 28kerkoj pune ne durresLista - vende pune vakante ne fusha te ndryshme. vende pune
   1  ~ 2014 jul 26ofroj pune part timeTirane, ofroj vende pune CALL CENTER. Albaline Call Center ..... Tirane, ofroj vend pune part time Agjent Imobiliar të Jashtem. TIRANA REAL ESTATE. ‎Tirane, kerkohen 2 shitese ... - ‎Ose kerko ne te gjitha rubrikat - ‎11 - ‎Takime të hapura
   1  ~ 2014 jul 19lagja clirimi elbasanElbasan , shesim Vile 135 m² 200.000 Euro ( Lagja Clirimi Zona/Rruga : Lagja Clirimi .. Elbasan , shesim shtepi private ne Lagjen Clirim , prane Kinoklubit. Shtepi me siperfaqe trualli 135.7 m2 dhe siperfaqe ndertese 94  ...
   2  +1 2014 oct 04kerkoj pune ne tiraneTirane , ofroj vend pune CONSULENTE DI VENDITA ADSL E ENERGIA. Sostariffe. 26.09.2014 ... Lista - vende pune vakante ne fusha te ndryshme. vende pune . ‎Vende pune vakante ne fusha ... - ‎Ose kerko ne te gjitha rubrikat - ‎11 - ‎51
   2  +1 2014 oct 04oferta pune ne shqiperiTirane & Vlore, kerkohen Operator Telefonik & Supervisor ... Tirane , oferta me vend pune te ndryshme .... Lista - vende pune vakante ne fusha te ndryshme.
   2  +1 2014 oct 02pune ne tiraneTirane - KERKOHET KOORDINATORE (F) ... Tirane , oferta me vend pune te ndryshme. Find Sh.p.k .... Lista - vende pune vakante ne fusha te ndryshme. ‎Vende pune vakante ne fusha ... - ‎Ose kerko ne te gjitha rubrikat - ‎11 - ‎51
   2  +3 2014 sep 10celesi njoftimeALBALINE Call Center cerca: Flor Manager, 4 Supervisori & 60 Operatori per campagna di Luce e Gas / Vodafone. Albaline Call Center. 08.09.2014 18:37
   2  ~ 2014 sep 07dua puneALBALINE Call Center cerca: Flor Manager, 4 Supervisori & 60 Operatori per campagna di Luce e Gas / Vodafone. Albaline Call Center. 04.09.2014 11:21
   2  ~ 2014 aug 14auto edi shpkNjoftime.com - Shiko Profilin: auto - edi sh.p.kauto - edi sh.p.k auto - edi sh.p.k ist offline. Aktualizuar: 04.11.2012 21:10. Informacionet e Portalit, kontakti. regjistruar: 04.11.2012. postime ...
   2  +35 2014 aug 08bileta avioni brenda italiseTirane, ofroj bilete avioni 2-D Itali Milano, Genova, Venezia Super Oferte per destinacionet e Italise .. Blini bileten tuaj brenda dates 30 Qershor, dhe femija juaj deri ne moshen 11, pa mbushur 12 vjec, ...
   2  +5 2014 jul 27vende pune ne tiraneLista - vende pune vakante ne fusha te ndryshme. vende pune . 25.07.2014 13:13 nga vende ... Tirane , ofroj vende pune CALL CENTER. Albaline Call Center. ‎Tirane, kerkohen 2 shitese ... - ‎Ose kerko ne te gjitha rubrikat - ‎11 - ‎Takime të hapuraoferta pune Premium22 Nov 2008kërkoj vend pune 9 May 2005
   3  -1 2014 oct 03oferta pune ne tiraneTirane & Vlore, kerkohen Operator Telefonik & Supervisor
   3  ~ 2014 sep 28shes lavatriceTirane, shes LAVATRICE 28.000 Leke - Njoftime.comTirane,LAVATRICE HOOVER,shes Shes lavatrice HOOVER,ne gjendje shume te mire. Eshte lavatrice dhe tharese njekohesisht. Prodhim ... Durres, shes Lavatrice inertesh 65.000 Euro15 Sep 2014Tirane, shes lavatrice Candy 15.000 Leke17 Aug 2014Tirane, shes frigorifer lavatrice te llojeve te ndryshme te ... 9 Jun 2013More results from www.njoftime.com
   3  +1 2014 sep 27mellon albania shpkNjoftime.com - Shiko Profilin: Mellon Albania shpk... Albania shpk · Listo të gjithe titujt e njoftimeve nga Mellon Albania shpk ... Mesazh privat: Dërgo mesazh privat tek Mellon Albania shpk  ...
   3  +1 2014 sep 18ofroj vende pune ne shqiperiTirane , ofroj vend pune CONSULENTE DI VENDITA ADSL E ENERGIA. Sostariffe. 16.09.2014 ... Lista - vende pune vakante ne fusha te ndryshme. vende pune . ‎Vende pune vakante ne fusha ... - ‎Ose kerko ne te gjitha rubrikat - ‎11 - ‎51
   3  +98 2014 aug 22oferte credis phpZurück, Njoftime.com · Ngarkoje faqen përsëri oferta pune Premium ... oferta pune Premium, Opsionet e kategorisë ..... Credit Agricole. 14.08.2014 15:55
   3  ~ 2014 aug 15kerkoj partner biznesiTirane, Kërkoj partner biznesi (Investitor) - Njoftime.comKërkoj partner biznesi (Investitor) Kam një pajisje elektronike të patentuar, kërkoj ta prodhoj dhe ta hedh ne tregun ndërkombëtare. Investitori duhet të investoje ...
   3  ~ 2014 jul 29roba me shumicTirane, Shesim rroba me shumice dhe pakice - Njoftime.comShesim rroba me shumice dhe pakice te gjitha te ardhura nga jashte. Stilet me te reja te cdo sezoni. Cmimet me te mira ne treg dhe mundesi ... Tirane, shesrroba me shumice dhe pakice per femije dhe te rritur ... Apr 24, 2013Oferta per Blerje Me Shumice Nga Biznese EvropianeOct 31, 2011Tirane, ofroj RROBA ME PAKICE DHE SHUMICE Aug 27, 2008More results from www.njoftime.com
   4  +44 2014 sep 01agjenci udhetimesh fierFier , ofroj vend pune Puntore ne agjensi udhetimesh - Njoftime.comKerkohet 1 vajze si recepsioniste ne agjensi udhetimesh , fier . E interesuara duhet te jete e moshes 18 vjece - 35 vjece, te jete e ...
   4  +1 2014 aug 30trnsport mallrash greqi-shqiperiTransport - mallrash - greqi-shqiperi - Njoftime.comTransport - mallrash - greqi-shqiperi Biznese & Shërbime.
   4  -1 2014 aug 28makina te perdoruraMakina & Autovetura - Njoftime.comTirane, shes makine mercedes evo E 220 CDI D, viti 2008, nafte, 16.000 Euro ..... 2003,1,9dci nafte,Full opsion, Targa te reja+Letrat deri 15Gusht 2015-2900€.
   4  ~ 2014 aug 10globus travel tiranaAL, Tiranë Ofertat e Globus Travel - Njoftime.com25-28Nentor Paris 590 EUR/person ne dhome dyshe cdo fundjave Dubrovnik 115EUR/person , Selanik 125EUR/person cdo fundjave Venecia ...
   5  +6 2014 oct 02kur linden balonatVeshtro.com => Dyqani virtual: Filma, Komedi. Teatro, Kenge..etj -Filmi „ KUR HIQEN MASKAT” ... -Filmi per femije “Mesim per Linden ” ... Balonat Debatik Duaje emrin tend. Duel i heshtur. Eja Furtuna Gjeneral ...
   5  +31 2014 oct 01multimediacomputers in gostivarPC , Laptop, Tablet, iPod, iPad, Printer, Fotokopje, Scaner, software,
   5  -1 2014 sep 12kerkoj pune ne tirane 2011faqen përsëri ofroj vende pune .... Tirane , oferta me vend pune te ndryshme .... Tirane , kerkohen operator telefonik ne gjuhet ITALISHT dhe ARABISHT. GRID.
   5  +27 2014 aug 29mersedes te perdorur gjermaniaFier, - SHES MAKINA TE PERDORURA NGA GJERMANIA SHESIM MAKINA TE LLOJEVE TE NDRYSHME NGA GJERMANIA SI MERCEDES BENZ , FORD , VOLKSWAGEN , AUDI , BMW , MITSUBISHI ...
   5  +6 2014 aug 10makina ne shitjeMakina & Autovetura, Opsionet e kategorisë ... Tirane, shes makine mercedes evo E 220 CDI D, viti 2008, nafte, 16.000 Euro. GRAFI DENTARE GENTI.
   5  +2 2014 jul 29cilesi e pakonkurueshmeTirane, - "ORION Construction" - Njoftime.com"ORION Construction" eshte Kompania lider ne fushen e Ndertimit dhe Sherbimit ndaj Klientit ne Shqiperi, ... Cilesi e pakonkurueshme ndertimi
   6  +5 2014 sep 30shtepi me qeraObjekte banimi - me qera - Njoftime.comTirane, jap me qera garsoniere, Cmimi 200 Euro/muaj (Bulevardi Gjergj Fishta) .... Tirane, jap me qera shtepi 1+1+A+BLK Kati 1, 80 m² 8.000 Leke (Fusha ...
   6  -1 2014 sep 17apartamente me qera ne vloredhoma, apartamente , suita, vila, kamping etj... ne plazh, vende malore, kurative... ... Jepen me qera ne Dhermi ( Vlore ) ... Ofroj Apartament Me Qera 2+1 Shengjin.
   6  +5 2014 sep 01rruga hamdi pepa tiraneTirane , jap me qera Vile 3 Katshe,1.500 Euro (Rr. Hamdi Pepa ,Nr.31 Zona/ Rruga : Rr. Hamdi Pepa ,Nr.31,Selite, Tirane . Jepet me qera vile 3-kateshe e rikonstruktuar se fundmi.Largesia me qendren e Tiranes  ...
   6  -1 2014 aug 31shtepi ne shitje tiraneTirane , apartamente ne shitje - Njoftime.comTirane , apartamente ne shitje Objekte banimi - për shitje.
   6  +7 2014 aug 27erpa invest shpkNjoftime.com - Shiko Profilin: ERPA Investment Sh.p.kNjoftime: 2 (0.00 p.) Listo të gjitha njoftimet nga ERPA Investment Sh.p.k · Listo të gjithe titujt e njoftimeve nga ERPA Investment Sh.p.k  ...
   6  -2 2014 aug 24transport shqiperi greqiTransport -mallrash- greqi - shqiperi - Njoftime.comTransport -mallrash- greqi - shqiperi Biznese & Shërbime. - Greqi - shqiperi - transport 14 Jul 2013Pogradec, - sherbim taxi per SHQIPERI , KOSOVE , GREQI ...23 Sep 2010More results from www.njoftime.com
   6  ~ 2014 aug 13nakina ne shitje
   6  -1 2014 aug 03apartament ne tirane
   7  +6 2014 sep 30kerkoj te blej apartamentKërkesa - per blerje, marrje me qera, ndërrim - Njoftime.comTirane, blej apartament me HIPOTEKE deri 45.000 EURO. lukian .... Durres, shes Apartament 1+1 .... Kerkoj - Apartament per te blere Tirane 65 mije euro.
   7  -2 2014 sep 29apartamente ne shitjeTirane, apartamente ne shitje - Njoftime.comTirane, apartamente ne shitje Objekte banimi - për shitje.
   7  +4 2014 sep 20audio okazionOkazion :Shesim HTC ONE. 32Gb. Factory Unloced:Vjene ne kuti i Ri Okazion : Ofrojme HTC One,(Factory Unloced) modelin e fundit te sapo dale ne treg. ... Connectivity3; 3.5 mm stereo audio jace; NFC capable3, Compliant with ...
   7  -4 2014 sep 13vila me qeradhoma, apartamente, suita, vila , kamping etj... ne plazh, vende malore, kurative... apo edhe ne qytet ...
   7  +9 2014 sep 11shtepi me qera ne tiraneTirane , jap me qera apartament ose mjedis zyre 3+1+BLK Kati 6, 130 m² 800 ..... Durres, jap me qera apartament ne plazh 1+1+A+BLK Kati 5, 70 m² 90 Euro ...
   7  -3 2014 sep 03provimi i toeflTirane, ofrojme KURSE PERGATITORE IELTS , TOEFL ,MICHIGAN, TOEIC Provimi i TOEFL eshte kusht per pranimin në shkollat e mesme dhe universitetet ne SHBA e Kanada dhe pranohet nga te gjitha universitetet e botës si dëshmi e ...
   7  +5 2014 aug 29troje ne shitjeTroje per shitje - Njoftime.comTroje per shitje Truall. ... Ndodhet ne Qerret, Kavaje, 80 m prane fshatit turistik. Cmimi 40.000 eur. -Shitet toke me sip. 6000 m2.Ndodhet ne  ... TROJE NE SHITJE (Sarande, mbi Turzimin; BORSH)Mar 22, 2013 Troje ne Shitje 430m2; 2.200m2, me hipoteke, (Ne Zonen e ...Mar 2, 2013 Troje Ne Shitje Aug 24, 2008More results from www.njoftime.com
   7  -1 2014 aug 13vila blu karpenKavaje, ofroj dhome 2000 Leke/nata (Fshati Karpen ( Karpen Village Zona/Rruga : Fshati Karpen ( Karpen Village) Vila Blu është një oaz relaksimi larg zhurmave të qytetit dhe dyndjes së plazhit. Tek ne ju do të ...
   7  +5 2014 aug 12oferta pushimi ne ulqinUlqin - Pushimet verore, Leshoj Dhoma 7 € - Njoftime.comUlqin - Pushimet verore, Leshoj Dhoma 7 € Turizëm & Hotele & Objekte me qera. ... Ulqin - Pushimet verore ne Ulqin Web Sajti jon:
   7  +33 2014 aug 07turizmi halkidiki greqiTurizëm - Njoftime.comTurizëm , Opsionet e kategorisë .... Tirane, oferte 3* Pakete ne bregdet Greqi Halkidiki 279 Euro. Sole Travel & Tours. 02.08.2014 16:44 nga Sole Travel & Tours ...
   7  +5 2014 aug 05foto berat nga deboraBiznese & Shërbime - Seite 15 - Njoftime.comfoto /skedare Tirane, ... Tirane, - Shiten Pallto nga USA te perdorura 30 euro ...... debora . 19.11.2012 15:16 nga debora · shko tek njoftimi i fundit. foto /skedare ...
   7  -2 2014 aug 03shtepi ne tirane
   7  +94 2014 aug 02makina ne kosov
   8  +6 2014 sep 24zeri ytZeri YT - Njoftime.comZeri YT Faqe shqiptare në internet. ... Standart Zeri YT . www.zeriyt.com Portal diskutimesh dhe informacioni. Pjeset perberese te Zeriyt.com
   8  +4 2014 aug 27kompania ital ndertimSortierung umkehren - Njoftime.com - Lista e abonenteve - AdresariKompania austriake RÖFIX Sh.p.k, lider në tregun europian dhe atë shqiptar në ... Ndertim ITAL COL Sh.p.k eshte kompania lider ne Shqiperi ne prodhimin e ...
   8  +6 2014 jul 28njoftime nga aktualitetiTirane, "Ne dhe Lenini" ne Kinema Millennium - Njoftime .com“Ne dhe Lenini” eshte nje film komedi qe merr temen nga aktualiteti shqiptar. Zanafilla e skenarit nis nga drama “Streha e te harruarve” shkruar ...
   8  +15 2014 jul 28apartamente me qeraTirane, jap me qera apartament 1+1+BLK Kati 11, 77 m² (ne fillin te rr Kavajes). eltjon.gu. 28.07.2014 07:38 nga eltjon.gu · shko tek njoftimi i fundit. foto/skedare ...
   9  -1 2014 oct 02shiten shtepi ne vloreVlore , Lista e ofertave - Objekte ne shitje apartament (BUZE DETIT Apartament ekzistues 1+1 me sip 64 m2 kati i 3.Cmimi 4 lilion leke*Tek Kapelia* 2.Apartament ekzistues 1+1 me sip 54 m2 kati i 4.Cmimi 30 000 euro*Lgj ...
   9  -4 2014 sep 29punsime jasht shtetitAlbanian Spring Time - Punesim jashte Shtetit - Njoftime.comAlbanian Spring Time - Punesim jashte Shtetit ofroj vende pune. ofrojme mundesi punesimi jashte shtetit ne industrine e ndertimit ... 8 Mar 2011Kanada, kerkojm mbi 50 punetor me kontrat per nje vit jasht ... 16 Mar 2010More results from www.njoftime.com
   9  -4 2014 sep 27hilti albania shpkNjoftime.com - Shiko Profilin: Hilti Albania ShpkNjoftime: 9 (0.00 p.) Listo të gjitha njoftimet nga Hilti Albania Shpk · Listo të gjithe titujt e njoftimeve nga Hilti Albania Shpk  ...
   9  +3 2014 sep 26teleperformance albania tiraneTirane / Durres ofroj vend pune operatore telefonike qe zoterojne TELEPERFORMANCE ALBANIA leader mondiale nei servizi di contact center, presente anche in Albania con le sue due sedi a Tirana e a Durazzo, cerca ...
   9  +1 2014 sep 26kerkoj shtepi me qeraTirane, jap me qera garsoniere, Cmimi 200 Euro/muaj (Bulevardi Gjergj Fishta)
   9  -4 2014 sep 22shtepi me qera ne vloredhoma, apartamente, suita, vila, kamping etj... ne plazh, vende malore, kurative... apo edhe ne qytet ... ... Vlore , jap me qera 3.000 m² 1 ( SHTEPIA E PIONIERIT).
   9  -4 2014 sep 01shitje shpi ne tiraneTirane , apartamente ne shitje Objekte banimi - për shitje .
   9  +6 2014 aug 31shitje makinash ne kosoveNgarkoje faqen përsëri Makina & Autovetura ... Makina & Autovetura, Opsionet e kategorisë ...... Opsionet e kategorisë, Kërko në këtë kategori. Shëno këtë ...
   9  -2 2014 aug 02bileta avioni cmimetofroj bilete avioni 2-D tirane bari direkt 65 euro!!! - Njoftime.comBileta Avioni me cmimet me te mira: ALPHA TRAVEL AND TOURS TEL/FAX 00355 42237084. MOB: 0694500511. FLUTURIMET E LIRA ...
   9  +1 2014 jul 29rruga verona tiraneAL, permbledhje mbi vende te reja pune [Arkivi] - Njoftime.comKerkon:ND/Pasticiere me arsim te mesem me ose pa eksperience pune Pushim nje dite ne jave Pasticeri Verona , rr "Komuna e Parisit", Tirane  ...
   9  -6 2014 jul 23jaht ne sarandeShqiperi , shes Jaht luksoz "CRANCHI Smeraldo 37" Viti 2000 Shitet Yacht "CRANCHI Smeraldo 37" Viti 2000 (Ndodhet ne Vlore ne Marinen Private Italiane) Eshte me dy motorre nafte Volvo Penta 230 dhe ...
   9  -1 2014 jul 21sarande dhoma me qeradhoma , apartamente, suita, vila, kamping etj... ne plazh, vende malore, ... Sarande , jap me qera apartament 80 m² 3.000 leke/nata (Rruga Mitat Hoxha lagjia nr.
   10  -3 2014 sep 06kompleksi rezidencial giardinoTirane,objekte biznesi per shitje - Njoftime.comNdodhet ne nje kompleks elitar rezidencial .Eshte me .... Ndodhet ne Golem, prane kompleksit Giardino . ..... Ndodhet tek kompleksi Kristal.
   10  -4 2014 aug 30shtepi ne shitje
   10  -5 2014 aug 29apartmente ne shitje
   10  +3 2014 aug 16www njoftime numer njeSHQIPERI, VETEPUNESIM NE BUJQESI : SI MUND TE FITONI 1000 EURO (MARS-TETOR) ME NJE IMPENJIM MINIMAL 1-2 ORE NE DITE. ... E TOKES QE DISPONONI, ADRESEN TUAJ TE EMAIL DHE NJE NR . CEL.
   10  +3 2014 aug 10mobileri ajax ne tiraneAL, dhjetra komplete mobiljesh, kolltuqe, dhoma gjumi, bufe cmimi: 850.000 leke ne total - Tiranë - tel: 0682220685 ... per 2 vete bashke me nje mini-biblioteke,2 krevate tek,model klasik te mobileri Ajax .
   10  -1 2014 aug 06jap shtepi me qerafoto/skedare Tirane, jap me qera garsonier Kati 1, 13.000 (jordan misja). grand ... foto/skedare Tirane, jap me qera apartament 2+1 23.000 Leke (jordan misja).
   10  +1 2014 aug 01meridiana travel agjensiNjoftime.com - Shiko Profilin: MERIDIANA TRAVEL & TOUR+355 4 22 58010. Telefon: +355692020355. Emri i Subjektit: Meridiana Travel Tour sh.p.k. Rubrika/fusha e aktivitetit: Agjensi turistike udhetimi.
   11  -1 2014 sep 30paisje per djTirane, Shes paisje per DJ te kompletuara me te gjith aksesoret ne Shes bokse per Dj 2 jane JBL por i kam blere boske RCF te reja fare dhe i kam perdor vetem ne dy dasma, dhe 1 tjeter eshte Work plus mixerin ...
   11  ~ 2014 sep 05universiteti amerikan i tiranesTirane, Universiteti Amerikan i Tiranës ofron vende pune Albanian American Education Group (AAE Group) kërkon të punësojë për nevoja të Universitetit Amerikan të Tiranës (UAT), Kolegjit Amerikan  ...
   11  +1 2014 sep 03karrige ne banakMobilje - Njoftime.comfoto/skedare Tirane, shes tavolina dhe karrige 7500 Leke te reja ... foto/skedare Tirane, shes shes 6 tavolina medhe 24 karike ne gjendje shum te mire 60.000.
   11  -1 2014 aug 31spitali gjerman ne tiraneTirane , ofroj vend pune Infermier - Njoftime.com“ Spitali Gjerman Tiranë ”, është në proces punësimi të personelit të kualifikuar. Spitali Gjerman me fokusin e tij ne kardiologji dhe kardiokirurgji ...
   11  ~ 2014 aug 16web design kursiTirane, ofrojme kurs profesional, Web Design , Kursi fillon diten e Njoftim ! Ju njoftojme se diten e Hene date 11.08.2014 prane Qendres se Formimit Profesional-ASHP fillon kursi : - Web Design Kursi fillon me 1(nje) deri ne 5 ...
   11  +90 2014 aug 13tirane - kreteTirane , oferte Cruises/Krocier Greqi Mykonos, Patmos, Kretë Kroçiere në Athinë , 4 Ishujt e Greqisë (Mykonos, Patmos, Kretë , Santorini), Kusadasi të Turqisë, 5 Ditë, Nisje 21 Gusht, €349. Çmimi përfshin: ...
   12  -4 2014 oct 03shtepi druri ne shqiperiGjakove, - Shtepi druri ne Shqiperi , Kosove, Mal te Zi. - Njoftime.comShtepi druri - NSH'Forestry' bene prodhimin dhe montimin e shtepive nga druri. Shtepite behen me teknologji te avansuar dhe me perpunim ...
   12  -8 2014 oct 03apartamente ne tirane
   12  +4 2014 aug 30dyqane don boskoTirane, shes Dyqan Kati Perdhe, 47.5 m² 1.500 Euro/m² ( Don Bosko Zona/Rruga : Don Bosko (Pas Hotel Ferrarit) ME HIPOTEK Shiten Dyqane me siperfaqe 51.3m², 51.7m², 47.5m², 49.1m² dhe 46 m² ne katin perdhe te nje ...
   13  +9 2014 sep 20offertat e fundtvititOferta e fundvitit me Bianca Resort & Spa-Kolashin - Njoftime.comOferta e fundvitit me Bianca Resort & Spa-Kolashin Na Kontaktoni: Travel & Tours Agency "Adria Tours" L.Qemal Stafa, Blv.Zogu I-rë (pranë ...
  1 2 of 3 pages