shqiperia.tv

Please wait for loading...
    (109):

  /
   2  ~ 2014 aug 24lajmet tv klanLajmet kryesore te TV Klan - Shqiperia.TVEdicioni informativ...shtypni "play" per ta shikuar. Edicioni i lajmeve te shkuara ne www.shqiperia. tv dhe i mundesuar nga Klan . TV  ...
   3  ~ 2014 sep 27ora newsLive - Ora News (flash) - HQ - Shqiperia.TVLive - Ora News (flash) - HQ ... Rita ora ndez “flakë” Stambollin ... Ndiqni Live zhvillimet me te fundit ne Shqiperi ne: TVSH, News24, OraNews , TvKlan apo ...
   3  +2 2014 aug 04rtv ora newsPolitikan shikojeni fytyren mire ne pasqyre se vertet eshte ajo fytyre qe i pelqen POPULLIT , ndryshe e irritoni ATE e beni qe tju urrej.KUJDES NGA URREJTIA ...
   3  ~ 2014 jul 26pamje nga shqiperiaFoto te reja, te zgjedhura nga Shqiperia - Shqiperia .TVPer me shume foto nga qytete te ndryshme si, Gjirokastra, Himara, Kavaja, Korca, Kruja, Kukesi, Lezha, Lushnja, Pogradeci, Saranda, Shkodra, Tepelena, ...
   4  -1 2014 aug 15rtk nga shqiprija liveLive - RTK 1 (flash) - HQ - Shqiperia .TVSHQIPERIA TV - Web TV Shqiptar ... Live - RTK 1 (flash) - HQ ... Transmetim live i fuqizuar nga www. shqiperia .tv dhe i mundesuar nga nje server dhe website i ...
   5  ~ 2014 aug 25ora news albaniaLive - Ora News (flash) - HQ .... Live - News 24 · Live - Ora News · Live - Abc News · Live - SuperSonic · Live - TV Jug · Live - NTV · Live - RTK 1 ... VIP ALBANIA  ...
   5  +2 2014 aug 20bukurit e shqiperisShqiperia perla turistike, dhjete here per t'u vizituar me noten 10!Në juglindje të Shqipërisë gjendet Voskopoja e lashtë e cila është një prej fshatrave ku ... janë vetëm disa nga bukuritë që natyra i ka dhuruar Shqipërisë .
   6  ~ 2014 sep 29watch ora news liveTV, Televizioni Shqiptar ne Internet. Program me muzike shqiptare te te gjitha krahinave dhe trevave shqiptare. Filma artistik shqiptar dhe tv shqiptare live , Top  ...
   6  +1 2014 aug 16musik nga shqipriaLive - Jehona Muzik (Media Player) - HQ - Shqiperia .TVSHQIPERIA TV - Web TV Shqiptar ... Live - Jehona Muzik (Media Player) - HQ ... Transmetim live i fuqizuar nga www. shqiperia .tv dhe i mundesuar nga nje ...
   6  -1 2014 aug 01tvsh live ne internetLive - TVSH (flash) - HQ - Shqiperia.TVTV, Televizioni Shqiptar ne Internet . Program me muzike shqiptare te te gjitha krahinave dhe trevave shqiptare. Filma artistik shqiptar dhe tv shqiptare live , Top  ...
   8  -4 2014 sep 12topchannel lajmet e funditLajmet nga Top Channel - Shqiperia.TVEdicioni informativ dhe video lajmet e fundit nga Top Channel te coptezuara dhe te radhituar sipas kronikes... Ose kliko ketu per te pare Top Channel Live.
   8  +3 2014 aug 06tvsh live tvLive - TVSH (flash) - HQ - Shqiperia. TVProgram me muzike shqiptare te te gjitha krahinave dhe trevave shqiptare. Filma artistik shqiptar dhe tv shqiptare live , Top Channel, TV Klan, TVSH , RTK, TV  ...
   8  +1 2014 jul 29alsat m tv liveLive - Alsat - M (flash) - HQ - Shqiperia. TVTV , Televizioni Shqiptar ne Internet. Program me muzike shqiptare te te gjitha krahinave dhe trevave shqiptare. Filma artistik shqiptar dhe tv shqiptare live , Top  ...
   10  +1 2014 sep 27alsatm tv liveLive - Alsat-M (flash) - HQ - Shqiperia. TVTransmetim live i fuqizuar nga www.shqiperia. tv dhe i mundesuar nga nje server dhe website i trete. Sugjerime per kete faqe.
   10  +5 2014 aug 14tvsh sat liveLive - TVSH 2 off (Silverlight) - HQ - Shqiperia.TVProgram me muzike shqiptare te te gjitha krahinave dhe trevave shqiptare. Filma artistik shqiptar dhe tv shqiptare live , Top Channel, TV Klan, TVSH , RTK, TV ...
   10  -6 2014 aug 05alsat tv liveLive - Alsat -M (flash) - HQ - Shqiperia. TVTransmetim live i fuqizuar nga www.shqiperia. tv dhe i mundesuar nga nje server dhe website i trete. Sugjerime per kete .... shum mir alsat m ju lumt. Reply · Like.
   10  -3 2014 jul 19lajme news shqipLive - News 24 (flash) - HQ - Shqiperia.TVLive - News 24 (flash) - HQ. Komento apo sinjalizo
   11  +9 2014 aug 21harta e shqiperiseSHQIPERIA TV - Web TV Shqiptar: Harta e ShqiperiseHarta interaktive me e kompletuara e Republikes se Shqiperise ne internet ... Kjo harte permban pikat e interesit si bizneset etj, te cilat mund te çekohen duke i ...
   12  +5 2014 aug 22klan tv liveLive - TV Klan (Flash) - HQ - Shqiperia. TVFilma artistik shqiptar dhe tv shqiptare live , Top Channel, TV Klan , TVSH, RTK, TV ... Transmetim live i fuqizuar nga www.shqiperia. tv dhe i mundesuar nga nje ...
   12  -5 2014 aug 11tv alsat liveTransmetim live i fuqizuar nga www.shqiperia. tv dhe i mundesuar nga nje server dhe .... shum mir alsat m ju lumt .... 6.964 njerëz e pëlqejnë Shqiperia TV .
   12  -2 2014 aug 05tv klan shqipProgram me muzike shqiptare te te gjitha krahinave dhe trevave shqiptare. Filma artistik shqiptar dhe tv shqiptare live, Top Channel, TV Klan , TVSH, RTK, TV ...
   13  +1 2014 aug 05tvsh live internet
   13  +9 2014 jul 18tv shqiptare liveSHQIPERIA TV - Web TV ShqiptarTV - Muzike pa limit / Albania Web TV - music non stop. Te githa ... Shikoni Live ; te gjitha televizionet shqiptare falas, nga Shqiperia - Kosova - Maqedonia.
   15  +2 2014 aug 14moti ne shqiperiSHQIPERIA TV - Web TV Shqiptar: MotiTV, Televizioni Shqiptar ne Internet. Program me muzike shqiptare te te ... Motit ne Shqiperi & Rajon / Europe & Bote ... Moti Sot ne Qytetet Shqiptare. Comments: .
   17  -6 2014 aug 24tv klan liveLive - TV Klan (Flash) - HQ - Shqiperia.TVFilma artistik shqiptar dhe tv shqiptare live , Top Channel, TV Klan , TVSH, RTK, TV ... Transmetim live i fuqizuar nga www.shqiperia.tv dhe i mundesuar nga nje ...
   19  +1 2014 aug 02pamje nga shkodraFoto te reja, te zgjedhura nga Shqiperia - Shqiperia.TVPer me shume foto nga qytete te ndryshme si, Gjirokastra, Himara, Kavaja, Korca, Kruja, Kukesi, Lezha, Lushnja, Pogradeci, Saranda, Shkodra , Tepelena, ...
   20  -7 2014 sep 12horoskopi sotHoroskopi Ditor - Shqiperia.TVParashikimi i yjeve per Vitin 2014 - Kliko ketu. Mirëdita! Horoskopi i Dites: 6 Shtator 2014, ora juaj lokale ne keto momente shenon 17:00 ...
   22  -9 2014 sep 12horoskopi ditor shqipSHQIPERIA TV - Web TV Shqiptar ... Horoskopi Ditor . Komento apo sinjalizo ... Horoskopi i Dites: 8 Shtator 2014, ora juaj lokale ne keto momente shenon 19:45.
   22  +3 2014 aug 19vizion plus liveLive - Vizion Plus (flash) - HQ - Shqiperia.TV
   22  +21 2014 jul 27top channl tv liveLive - Top Channel (flash) - Shqiperia. TVProgram me muzike shqiptare te te gjitha krahinave dhe trevave shqiptare. Filma artistik shqiptar dhe tv shqiptare live , Top Channel , TV Klan, ...
   23  -6 2014 sep 18lajme nga shqiperiaLajmet nga Top Channel - Shqiperia .TV
   26  +7 2014 sep 21lajmet e fundit nga shqiperia
   26  +2 2014 sep 06tv klan albaniaLajmet kryesore te TV Klan . Komento apo ... Edicioni i lajmeve te shkuara ne www.shqiperia.tv dhe i mundesuar nga Klan.TV ... Sugjerime Rekomandime Vip. al  ...
   26  +3 2014 aug 11top channel liveLive - Top Channel (flash) - Shqiperia.TV
   28  +22 2014 jul 30www vizion plus live
   28  -10 2014 jul 29ktv kosova liveLive - KTV (flash) - Shqiperia.TVTransmetim live i fuqizuar nga www.shqiperia.tv dhe i mundesuar nga nje server dhe website i trete.
   30  -13 2014 aug 06tv era liveLive - ERA (flash) - HQ - Shqiperia. TV
   33  +21 2014 oct 1210 vjetori i top channel100 Vjetori i Pavarsise - Shqiperia.TVFilma artistik shqiptar dhe tv shqiptare live, Top Channel , TV Klan, TVSH, RTK, TV Klan, ... 10 dhjetor - Repartet jugosllave fillojnë sulmet kundër tokës shqiptare.
   33  +5 2014 aug 21tv viyion plus liveLive - Vizion Plus (flash) - HQ - Shqiperia. TV
   35  +9 2014 jul 27lajmet nga sportiFoto Lajme nga Sporti - Shqiperia.TVTatuazhe Botërori, çmenduritë e lëna nga Brazil 2014. 15/07/14. Brazil 2014, perëndimi me ngjyrat e Gjermanisë, Krishti përshëndet Botërorin. 15/07/14.
   35  -3 2014 jul 17tv klan live albania
   36  -18 2014 oct 01www top chanel tv alWeb TV Shqiperia. TV - Muzike pa limit / Albania Web TV - music non stop. Te githa kanalet
   36  +43 2014 aug 22klan tv albaniaLajmet kryesore te TV Klan - Shqiperia. TVLajmet kryesore te TV Klan . Komento apo ... Edicioni i lajmeve te shkuara ne www.shqiperia. tv dhe i mundesuar nga Klan . TV ... Shpetim Ndreu · Tirana, Albania .
   36  +12 2014 aug 09lajme nga sportiJa e dashura 25-vjeçare e Diego Maradonas. 27/07/14. Motori i Mercedesit të Hamiltonit në flakë. 23/07/14. Ja sozitë e futbollistëve. 20/07/14. Valon Behrami ...
   39  +15 2014 oct 01vizionplusgjitha krahinave dhe trevave shqiptare. Filma artistik shqiptar dhe tv shqiptare live, Top Channel, TV Klan, TVSH, RTK, TV Klan, VizionPlus , Alsat SuperSonic, ...
   41  +60 2014 sep 12spotet me te rejaEdicioni informativ dhe video lajmet e fundit nga Top Channel te coptezuara dhe te radhituar sipas kronikes
   43  +1 2014 aug 25pamje nga tiranaPer me shume foto nga qytete te ndryshme si, Gjirokastra, Himara, Kavaja, Korca, ... Tepelena, Tirana , etj, zgjidh qytetin ne menune e fotove nga Shqiperia, ...
   45  -6 2014 sep 12horoskopi 20 korrik 2011
   45  +6 2014 sep 03watch live tv klanLive - News 24 (flash) - HQ - Shqiperia. TVProgram me muzike shqiptare te te gjitha krahinave dhe trevave shqiptare. Filma artistik shqiptar dhe tv shqiptare live , Top Channel , TV Klan , TVSH, RTK, TV ...
   46  +21 2014 jul 31vizion plus ne internetNdiqni Live zhvillimet me te fundit ne Shqiperi ne : TVSH, News24, OraNews, ... Ju keni votuar tashme ne kete sondazh, ku e drejta e votes eshte vetem nje here  ...
   50  -33 2014 sep 06horoskopi shqipParashikimi i yjeve per Vitin 2014 - Kliko ketu. Mirëdita! Horoskopi i Dites: 7 Gusht 2014, ora juaj lokale ne keto momente shenon 17:00 ...
   51  +50 2014 sep 14era e tepelenesTEPELENA dhe Shqiperia - Shqiperia.TVTepelena me 11.300 banorë, është qyteti i 27-të në Shqipëri për nga numri i popullsisë. Historia Ne shekujt e pare te e.s. u vu re nje nderprerje e veprimtarise  ...
   51  -4 2014 sep 14egnatia tv liveFoto nga ELBASANI - Shqiperia. TVFilma artistik shqiptar dhe tv shqiptare live , Top Channel, TV Klan, TVSH, RTK, TV Klan, ... Pas bllokimit të rrugës Via Egnatia nga dyndjet e barbarëve, qyteti i ...
   51  +50 2014 jul 29ktv live tvLive - KTV (flash) - Shqiperia. TVTransmetim live i fuqizuar nga www.shqiperia. tv dhe i mundesuar nga nje server dhe ... pse pe ndrroni programin un po hi ne ktv Ndonjeher po ma qet ne rtv 21.
   52  -15 2014 aug 05top channel albania liveFilma artistik shqiptar dhe tv shqiptare live , Top Channel , TV Klan, TVSH, RTK
   52  +24 2014 aug 05shqiperia ne beNdiqni Live zhvillimet me te fundit ne Shqiperi ne : TVSH, News24, OraNews, TvKlan ... Shikoni Live; te gjitha televizionet shqiptare falas, nga Shqiperia - Kosova ...
   57  +44 2014 sep 28lajmeWeb TV Shqiptar, Shqiperia.TV, Televizioni Shqiptar ne Internet. Program me muzike shqiptare te te gjitha krahinave dhe trevave shqiptare. Filma artistik ...
   57  -9 2014 sep 01lajmi i dunditLive - News 24 (flash) - HQLajmet nga agjencite shqiptare te lajmeve . Loading. ... Ndiqni Live zhvillimet me te fundit ne Shqiperi ne: TVSH, News24, OraNews, TvKlan apo TopChannel.
   58  +28 2014 sep 10shiko live futbollTransmetim live i fuqizuar nga www.shqiperia.tv dhe i mundesuar nga nje server dhe website i trete. Sugjerime per kete ... Gola Live - Live Scores - Live Futboll .
   60  +41 2014 sep 30rtk live tvLive - RTK 1 (flash) - HQ - Shqiperia. TVProgram me muzike shqiptare te te gjitha krahinave dhe trevave shqiptare. Filma artistik shqiptar dhe tv shqiptare live , Top Channel, TV Klan, TVSH, RTK , TV  ...
   61  +23 2014 jul 22lajmi i fudit
   62  +39 2014 sep 12ktv live
   64  +37 2014 sep 27lajme nga vendiFoto Lajme nga Kronika - Shqiperia.TVKalifornia digjet, pamje nga vendi në flakë. 17/09/14. Prindërit bëjnë foto, fëmija zvarritet buzë greminës. 17/09/14. Në Austri, ky park cdo pranverë zhytët nën ...
   65  -15 2014 aug 22linja trageti durres bariDURRESI dhe Shqiperia - Shqiperia.TVParashikimi i Motit në Durrës në këto momente, dhe parashikimi për 5 ditët në vijim.
   68  +33 2014 sep 10ne tv live
   71  +30 2014 aug 29internet ne shqiperiNdiqni Live zhvillimet me te fundit ne Shqiperi ne: TVSH, News24, OraNews, ... video te zgjedhura dhe cilesore nga me te perferuara nga publiku i gjere ne web.
   74  ~ 2014 sep 18netv live
   77  +1 2014 sep 15lajmi i fundit
   77  +24 2014 aug 23big brother albania liveLive - Big Brother Albania 4 (flash) - Shqiperia.TV
   77  +12 2014 aug 20njerez te humburku muj te shikoj njerzte humbur spo qilet kurgja. Reply · Like. · March 27 ... EMISJONIN ; NJEREZ TE HUMBUR MUND TA SHIKOJSH NE .T V SH. Reply · Like.
   79  +22 2014 sep 08lajme sotdua te informohem pak per aksidentin e ber sot ne sarande
   80  -73 2014 oct 03zeri i amerikesDitari nga Zeri Amerikes (VOA) - Shqiperia.TVKlikoni Play per te shikuar lajmet e dites nga Zeri i Amerikes "DITARI". This page uses Javascript. Your browser either doesn't support Javascript or you have it ...
   80  -53 2014 oct 01top channel tvLive - Top Channel , TVSH, News 24 (flash) - Shqiperia. TVProgram me muzike shqiptare te te gjitha krahinave dhe trevave shqiptare. Filma artistik shqiptar dhe tv shqiptare live, Top Channel , TV Klan, TVSH, RTK, TV ...
  1 2 of 2 pages