teksteshqip.com

Please wait for loading...
    (287):

  /
   1  +100 2014 mar 07ne diten e flamuritNe Diten E Flamurit nga Shyhrete Behluli Teksti & VideoklipiTeksti dhe videoklipi i kenges Ne Diten E Flamurit nga Shyhrete Behluli. Vizitoni portalin teksteSHQIP.com per me shume tekste dhe klipe shqiptare.
   1  +100 2014 mar 03sinan hoxha bjondina lyricsBjondina nga Sinan Hoxha Seldi Teksti & Videoklipi - Tekste ShqipTeksti dhe videoklipi i kenges Bjondina nga Sinan Hoxha Seldi. Vizitoni portalin teksteSHQIP.com per me shume tekste dhe klipe shqiptare.
   1  ~ 2014 feb 11tekste shqipTekste Këngësh Shqip dhe VideoklipeSai përket porjketve të saj të reja Drenusha thotë se nuk ka asgjë konkrete por na mbetet të presim në të ardhmen. TeksteShqip : Drenusha, së fundmi para 1 
   1  ~ 2014 jan 12poezi per medinenMalli Me Ka Marrë Per Ate Vend Bekum nga Gazmend Hyda Teksti Deshir e kam pas medinen ta shikoj xhami pejgamberit një namaz ta boj. Malli me ka marre ne haxh per me shko. Qaben e bekuar atje me tako. Malli me ka  ...
   1  +1 2013 dec 16vjersha per adem jasharinPoezia me titull Adem Jashari nga Lulzime Rexhepi - Tekste ShqipLulzime Rexhepi - Adem Jashari . Kjo është një poezi e pa publikuar. Në rast se doni të përdorni tekstin e kësaj poezie si tekst për kënget tuaja, duhet të  ...
   2  ~ 2014 mar 06gold ag biri imBiri Im nga Gold Ag Teksti & Videoklipi - Tekste ShqipTeksti dhe videoklipi i kenges Biri Im nga Gold Ag . Vizitoni portalin teksteSHQIP. com per me shume tekste dhe klipe shqiptare.
   2  ~ 2014 mar 03kenge per femijeTekste nga Kenge Per Femije - Tekste ShqipTekste dhe Videoklipe të këngëve të kënduara nga Kenge Per Femije në teksteSHQIP.com. Gjithashtu në këtë faqe mund të gjeni biografinë per te njohur më  ...
   2  +11 2014 feb 26lajme vipLajme Te Reja ShowBiz nga Muzika Shqiptare - Tekste ShqipLajme News nga Showbizi dhe muzika shqipetare. Te rejat mbi yjet e muzikes.
   2  ~ 2014 feb 15i verbur pa ty labiI Verber Pa Ty nga Labi Teksti & Videoklipi - Tekste ShqipTeksti dhe videoklipi i kenges I Verber Pa Ty nga Labi . Vizitoni portalin teksteSHQIP.com per me shume tekste dhe klipe shqiptare.
   2  +7 2014 feb 13era e tepelenesTekste nga Ere E Tepelenes - Tekste ShqipTekste dhe Videoklipe të këngëve të kënduara nga Ere E Tepelenes në ... Emrat me të cilët kërkohet më shpesh janë: Ere E Tepelenes, Era e Tepelenes .
   2  +3 2014 feb 01brankica twitter testoPapi nga Anjeza Branka Teksti & Videoklipi - Tekste ShqipTeksti dhe videoklipi i kenges Papi nga Anjeza Branka . Vizitoni ... Send "Papi" Ringtone to your Cell · Tweet . - Ky tekst u dërgua nga giselda -. Video: Pro Video.
   2  ~ 2014 jan 01kenget e jugut shqiptareKëngë Të Shqipërisë Së Jugut - Tekste ShqipFaqja e diskografisë do ju njohi me të gjitha albumet dhe këngët përkatëse të publikuara nga Këngë Të Shqipërisë Së Jugut . Në dispozicionin tuaj edhe një  ...
   3  +7 2014 feb 16poeziPoezi Shqip || Poems in Albanian - Tekste Shqip" Poezi Shqip" do permbajë tekstet e poezive në shqip të autorëve të njohur, autorëve të rinj dhe përkthime në shqip nga autorë të huaj. Shpresojmë që me  ...
   3  +6 2014 feb 16poezi anes lumenjevePoezi nga Fan Noli - Tekste ShqipPoezi Shqip nga Fan Noli ... Poezi : Fan Noli - Anës Lumenjve ; Fan Noli - Fryn Moj Ere; Fan Noli - Hymni I Flamurit; Fan Noli - Jepni Per Nenen; Fan Noli - Kenga  ...
   3  +67 2014 feb 16folshqipFol Shqip nga Artiola Toska & Poni Teksti & Videoklipi - Tekste ShqipTeksti dhe videoklipi i kenges Fol Shqip nga Artiola Toska & Poni. Vizitoni portalin teksteSHQIP.com per me shume tekste dhe klipe shqiptare.
   3  +79 2014 feb 08mentor kurtishi deDitet E Para T'dashnis nga Mentor Kurtishi Teksti & VideoklipiTeksti dhe videoklipi i kenges Ditet E Para T'dashnis nga Mentor Kurtishi . Vizitoni portalin teksteSHQIP.com per me shume tekste dhe klipe shqiptare.
   3  +3 2014 feb 07enver zymberiGjiithmon I Gjall Enver Zymberi nga Gold Ag Teksti & VideoklipiTeksti dhe videoklipi i kenges Gjiithmon I Gjall Enver Zymberi nga Gold Ag. Vizitoni portalin teksteSHQIP.com per me shume tekste dhe klipe shqiptare.
   3  -1 2014 feb 03besfort hasanajFlori, Vazhdon Konflikti Me Besfort Hasanaj - Tekste ShqipKëto ditë, në rrjetin social FACEBOOK ka qarkulluar një bisedë private midis Flori Mumajesi (Threedots Producer) dhe Besfort Hasanaj (i  ...
   3  ~ 2014 jan 31idi all pac gI See You nga I.D.I All Pac G Teksti & Videoklipi - Tekste ShqipTeksti dhe videoklipi i kenges I See You nga I.D.I All Pac G . Vizitoni portalin teksteSHQIP.com per me shume tekste dhe klipe shqiptare.
   3  -1 2014 jan 11vjerrsha gjuha jonePoezia me titull Gjuha Jonë nga Naim Frasheri - Tekste ShqipVëllezër shqipëtarë! Të prekim urtësinë, Të zëm' udhën e mbarë, Të ngjallim Shqipërinë. Shqipëria ka qënë. Edhe po do të jetë, Po sot në ditët tënë. Të metë të  ...
   3  ~ 2014 jan 05capital t make wishMake A Wish nga Capital - T Teksti & Videoklipi - Tekste ShqipTeksti dhe videoklipi i kenges Make A Wish nga Capital - T . Vizitoni portalin teksteSHQIP.com per me shume tekste dhe klipe shqiptare.
   3  -1 2014 jan 03jonida maliqi e vogelJonida Maliqi Pozon Për “Harmony” Dhe Zbulon Tatuazhin E RiKengetarja Jonida Maliqi , e cila shpesh cilesohet si nje ikone mode, ka nje ... Ky tatuazh eshte nje zemer e vogel me ngjyre te kuqe brenda se  ...
   3  -1 2013 dec 12urime nga zemraPoezia me titull Urime Ditelindjen (Fjalë Nga Zemra ) nga Lulzime Lulzime Rexhepi - Urime Ditelindjen (Fjalë Nga Zemra ). Kjo është një poezi e pa publikuar. Në rast se doni të përdorni tekstin e kësaj poezie si tekst për kënget  ...
   4  +20 2014 mar 03vasillaq gremiTekste nga Vasillaq Gremi - Tekste ShqipTekste dhe Videoklipe të këngëve të kënduara nga Vasillaq Gremi në teksteSHQIP.com. Gjithashtu në këtë faqe mund të gjeni biografinë per te njohur më  ...
   4  +14 2014 mar 01namerrPo Na Merr Vallja Hijeshi nga Mahmut Ferati & Shyhrete Behluli Teksti dhe videoklipi i kenges Po Na Merr Vallja Hijeshi nga Mahmut Ferati & Shyhrete Behluli. Vizitoni portalin teksteSHQIP.com per me shume tekste dhe klipe  ...
   4  ~ 2014 feb 06shkurte fejzaEndrra Shekullore nga Shkurte Fejza Teksti & VideoklipiTeksti dhe videoklipi i kenges Endrra Shekullore nga Shkurte Fejza . Vizitoni portalin teksteSHQIP.com per me shume tekste dhe klipe shqiptare.
   4  -2 2014 jan 14edi furra kengetarVideo per kengen Nje Nate E Bukur kenduar nga Edi Furra"Nje Nate E Bukur" nga Edi Furra . Për cilën arsye doni të dërgoni këtë video? Sepse video mungon në teksteshqip, Sepse kjo është video zyrtare, Sepse kjo  ...
   4  -1 2014 jan 05nje film me teksKur Xhirohej Nje Film nga Rovena Dilo & Sajmir Braho Teksti Teksti dhe videoklipi i kenges Kur Xhirohej Nje Film nga Rovena Dilo & Sajmir Braho. Vizitoni portalin teksteSHQIP.com per me shume tekste dhe klipe  ...
   4  -1 2014 jan 01greta koci shkolla wilsonShkolla Willson nga Greta Koçi Teksti & Videoklipi - Tekste ShqipTeksti dhe videoklipi i kenges Shkolla Willson nga Greta Koçi. Vizitoni portalin teksteSHQIP.com per me shume tekste dhe klipe shqiptare.
   4  -1 2013 dec 31dafina zeqiri kinezet perCapital-T Sjell Ushqim Kinez - Tekste ShqipAi luan me fjalën dhe ushqimet kineze , por që e bëjnë më të ëmbël dhe të ... reperët më të njohur të skenës shqiptare dhe më prodhues për sa i përket muzikës rep. ... Genta Ismajli Nesër Genta Publikon Klipin E Ri “Anuloje”.
   4  +97 2013 dec 27vajno ti eVajno Li Ti E nga Flori & Alisia Teksti & Videoklipi - Tekste ShqipTeksti dhe videoklipi i kenges Vajno Li Ti E nga Flori & Alisia. Vizitoni portalin teksteSHQIP.com per me shume tekste dhe klipe shqiptare.
   4  ~ 2013 dec 20kenge per ditelindjeGlobi (Dhurate Per Ditelindje ) nga David Tukiqi Teksti & VideoklipiTeksti dhe videoklipi i kenges Globi (Dhurate Per Ditelindje ) nga David Tukiqi. Vizitoni portalin teksteSHQIP.com per me shume tekste dhe klipe shqiptare.
   4  -1 2013 dec 14elton deda jolaElton Deda Nis Procedurat E Divorcit Nga BashkëshortjaFjala eshte per kantautorin e njohur, Elton Deda , i cili sapo ka nisur procedurat e divorcit nga bashkeshortja e tij, Jola Mani, pas shtate vitesh  ...
   5  ~ 2014 mar 01meda ah sa keqAs Kafe As Llafe nga Meda Teksti & Videoklipi - Tekste ShqipMem pas than s'kisha besu qe shkojn vitet kurr pa u taku ah sa keq erdhi fundi njeri qenka ma i fort se guri. RF:As Kafe As Llafe asgja ma ska mbet e qka  ...
   5  +96 2014 feb 28sef duraj vajz idealeVajza Ideale nga Sefe Duraj Teksti & Videoklipi - Tekste ShqipTeksti dhe videoklipi i kenges Vajza Ideale nga Sefe Duraj . Vizitoni portalin teksteSHQIP.com per me shume tekste dhe klipe shqiptare.
   5  -2 2014 feb 23zeri ytZemren Ma Ke Thy ( Zeri Yt I Mjer) nga Motrat Mustafa Teksti Teksti dhe videoklipi i kenges Zemren Ma Ke Thy ( Zeri Yt I Mjer) nga Motrat Mustafa. Vizitoni portalin teksteSHQIP.com per me shume tekste dhe klipe shqiptare.
   5  -2 2014 feb 10shyrete beluliTekste nga Shyhrete Behluli - Tekste ShqipTekste dhe Videoklipe të këngëve të kënduara nga Shyhrete Behluli në teksteSHQIP.com. Gjithashtu në këtë faqe mund të gjeni biografinë per te njohur më  ...
   5  ~ 2014 feb 10te duaTe Dua nga Sabina Dana & Valton Krasniqi Teksti & VideoklipiTeksti dhe videoklipi i kenges Te Dua nga Sabina Dana & Valton Krasniqi. Vizitoni portalin teksteSHQIP.com per me shume tekste dhe klipe shqiptare.
   5  -2 2014 feb 10shirete beluli
   5  +11 2013 dec 20foto me kuptimKopje Pa Kuptim nga Anxhelina Hadergjonaj Teksti & VideoklipiTeksti dhe videoklipi i kenges Kopje Pa Kuptim nga Anxhelina Hadergjonaj. Vizitoni portalin teksteSHQIP.com per me shume tekste dhe klipe shqiptare.
   5  -3 2013 dec 15vjersha per skenderbeunPoezia me titull Skënderbeut nga Sazan Papraniku - Tekste ShqipKjo është një poezi e pa publikuar. Në rast se doni të përdorni tekstin e kësaj poezie si tekst për kënget tuaja, duhet të kontaktoni direkt autorin e tekstit ose stafin  ...
   6  -2 2014 feb 19mahmut feratiTekste nga Mahmut Ferati - Tekste ShqipTekste dhe Videoklipe të këngëve të kënduara nga Mahmut Ferati në teksteSHQIP.com. Gjithashtu në këtë faqe mund të gjeni biografinë per te njohur më  ...
   6  +95 2014 feb 05frederik ndociFrederik Ndoci Biografia - Tekste ShqipFrederik Ndoci : Biografia e jetes dhe veprimtaria artistike e Frederik Ndoci .
   6  +15 2014 jan 14flor mumajesi albatritTegila Vava nga Flori Albatrit Muqiqi, Guest & Noga Teksti & VideoklipiTeksti dhe videoklipi i kenges Tegila Vava nga Flori Albatrit Muqiqi, Guest & Noga. Vizitoni portalin teksteSHQIP.com per me shume tekste dhe klipe shqiptare.
   6  +14 2014 jan 09ilahi adem ramadaniTekste Kengesh Shqip dhe Videoklipe nga Adem RamadaniTekste dhe Videoklipe të këngëve të kënduara nga Adem Ramadani në ... Tags: Adem Ramadani , Ilahi , Ademramadani, Adem Ramadoni, Adem . ramadani . 15.
   6  -2 2013 dec 27kenga dielli i meNusja Jone nga Lori Teksti & Videoklipi - Tekste Shqipnga Lori. Vizitoni portalin teksteSHQIP.com per me shume tekste dhe klipe shqiptare. ... Bashk me dhanderrin hy ne valle, S'paska ... Si kur dielli po ben drit
   6  +5 2013 dec 11chati me i klikuarTuna, “I Asaj” Bëhet Video Më E Klikuar - Tekste ShqipNë bazë të klikimeve, Tuna me hitin e saj "I asaj" ka mposhtur edhe Mamicën e Florit dhe "Ku ma ke" të Adelina Ismailit. Dafina Zeqiri & Ledri  ...
   7  +11 2014 feb 11spotet me te rejaSë fundmi Drenusha para një muaji lansoi klipin e saj më të ri Oxygen, klip për ... Sai përket porjketve të saj të reja Drenusha thotë se nuk ka asgjë konkrete por  ...
   7  -1 2014 feb 06mani malliMalli Për Malet nga Sali Mani Teksti & Videoklipi - Tekste ShqipTeksti dhe videoklipi i kenges Malli Për Malet nga Sali Mani . Vizitoni portalin teksteSHQIP.com per me shume tekste dhe klipe shqiptare.
   7  -3 2014 feb 03drin zatriqi dafina zeqiriDafina Zeqiri Biografia - Tekste ShqipMerr fund lidhja e saj 2 vjeçare me të dashurin Krenar Cocaj dhe gjithashtu Dafina ndërpret bashkëpunimin me menaxherin Drin Zatriqi . Ajo ka vendosur ti  ...
   7  -1 2013 dec 05kingji i vogelQengji Vogel nga Kenge Per Femije Teksti & Videoklipi - Tekste ShqipTeksti dhe videoklipi i kenges Qengji Vogel nga Kenge Per Femije. Vizitoni portalin teksteSHQIP.com per me shume tekste dhe klipe shqiptare.
   8  +3 2014 mar 06ese per televizionHana Cakuli, Nga Këngëtare Në Prezantuese - Tekste ShqipTe jesh kengetare dhe prezantuese per te eshte emocion me shume, ... Kisha edhe oferta te tjera gjate kohes per televizion , por ''Kubi ku zin''  ...
   8  +47 2014 feb 25forca e fatit telenoveleMarc Anthony Y Sandra Echeverria - Forca E Fatit teksteSHQIP.comForca E Fatit Kam imagjinuar boshllek duke pare emrin tend me timin ne te njeten zemer. Kam vene re mbi buzet e tua, papritmas nje mrekulli e cila mundeson  ...
   8  ~ 2014 feb 14besa kopjon kengen e pinkRihanna Kopjon Dafinën? - Tekste ShqipRihanna ka publikuar disa foto të reja nga videokënga e saj më e re dhe
   8  -1 2014 feb 08poezi dashuriePoezia me titull Poezi Dashurie Kolazh nga Simona ShalcanjSimona Shalcanj - Poezi Dashurie Kolazh. Kjo është një poezi e pa publikuar. Në rast se doni të përdorni tekstin e kësaj poezie si tekst për kënget tuaja,
   8  +93 2014 feb 08aurora marku fotoFOTO FOKUS. Tuna & Cozman, Lëvizje .... Aurora NEW; 15 Hajde Ma Knej Dafina Zeqiri; 16 Fol ... D.M.C Aka Babloki. Play Aurora - Meli Aurora - Meli video.
   8  +7 2013 dec 31te shoh ne syTe Shoh Ne Sy nga Giti Teksti & Videoklipi - Tekste ShqipTeksti dhe videoklipi i kenges Te Shoh Ne Sy nga Giti. Vizitoni portalin teksteSHQIP.com per me shume tekste dhe klipe shqiptare.
   8  -4 2013 dec 17puthjet jane te miraNuk Janë Më nga Elvana Gjata Teksti & Videoklipi - Tekste ShqipNuk jane me puthjet e saj mbeti vetem nje ... ajo jo nuk ka motiv te qaj drejt nje fundi shkojne dhe luten me nuk puthen ... Kush Eshte Me E Bukura ? Genta Ismajli.
   8  +3 2013 dec 11foto me shkronjen dNje Unaze Me Shkronjen Time nga Lindon Camaj Teksti & VideoklipiTeksti dhe videoklipi i kenges Nje Unaze Me Shkronjen Time nga Lindon Camaj. Vizitoni portalin teksteSHQIP.com per me shume tekste dhe klipe shqiptare.
   8  -2 2013 dec 08qingji i vogel
   9  -3 2014 mar 02shpres fjale vetemNuk Mundem Të Vdes nga Viola Teksti & Videoklipi - Tekste ShqipA ka kush qe me jep shpres . Apo gjithe me kan harru. Une nuk mundem qe te vdes. Kur aspak nuk kam jetu.. Me pas zemra nje mundsi. Qe ta flet vetem nje fjale
   10  +4 2014 feb 21rinora 4Rinora 4 nga Dani, Zanfina & Visar Rexhepi Teksti & VideoklipiTeksti dhe videoklipi i kenges Rinora 4 nga Dani, Zanfina & Visar Rexhepi. Vizitoni portalin teksteSHQIP.com per me shume tekste dhe klipe shqiptare.
   10  +91 2014 feb 20kenga doktor floritDr . Flori : Nuk E Kam Zakon Te Tallem Me Njeri - Tekste ShqipKa fituar tashme vendin e tij te rendesishem ne tregun muzikor shqiptar, pasi kenget e Dr . Florit behen gjithmone hite. Krijimi i tij i fundit mban  ...
   10  -7 2014 jan 26amerika amerika kengeAmerika nga Lori Teksti & Videoklipi - Tekste ShqipTeksti dhe videoklipi i kenges Amerika nga Lori. Vizitoni portalin teksteSHQIP. com per me shume tekste dhe klipe shqiptare.
   10  ~ 2014 jan 02lajmet me te rejaShyhrete Behluli: “E Mbylla Vitin 2013 Me Sukses”. 01-01-2014. Shyhrete Behluli ka përgatitur këngë të reja për Vitin e Ri dhe thotë se nuk do të ndalet por do të  ...
   10  -1 2013 dec 29dicka po zihetDicka Po Zihet nga Miranda Hashani Teksti & VideoklipiTeksti dhe videoklipi i kenges Dicka Po Zihet nga Miranda Hashani. Vizitoni portalin teksteSHQIP.com per me shume tekste dhe klipe shqiptare.
   10  +2 2013 dec 17urime per ditelindjePoezia me titull Urime Ditelindjen (Fjalë Nga Zemra) nga Lulzime Lulzime Rexhepi - Urime Ditelindjen (Fjalë Nga Zemra). Kjo është një poezi e pa publikuar. Në rast se doni të përdorni tekstin e kësaj poezie si tekst për kënget  ...
   11  -2 2014 mar 05aleanca kuq e ziKuq E Zi nga Kengetare Te Ndryshem Teksti & VideoklipiToka ime bukur te adhuroj. Shekujt endrren tone se ledhatuan kurrsesi. Kuq e zi do te jete aleanca per kete Shqiperi. REF Shqiperia zemra ime shqipja kuq e zi
   11  +13 2014 feb 20kukajVioleta Kukaj Retkoceri Biografia - Tekste ShqipVioleta Kukaj Retkoceri: Biografia e jetes dhe veprimtaria artistike e Violeta Kukaj Retkoceri.
   11  +28 2014 feb 18folshqip com
   11  -1 2013 dec 28dashuri e vertetDashuria E Vertet nga Drilon Berisha Teksti & VideoklipiTeksti dhe videoklipi i kenges Dashuria E Vertet nga Drilon Berisha. Vizitoni portalin teksteSHQIP.com per me shume tekste dhe klipe shqiptare.
   11  -5 2013 dec 24sa flen njeriuBal 3d nga Tingulli 3Nt Teksti & Videoklipi - Tekste ShqipTash I kom bo krejt o njeri me tri fe. Si une kurkun ... Sa her qe nervozohem dal ne ballkon pak me nejt ... fol si njeri . Flen diten coet naten si kenga sinan vllasalis
   11  ~ 2013 dec 08peje fecbook justin biberKenge te huaja te perkthyera ne shqip - Tekste ShqipJustin Timberlake, Mirrors, Pasqyra. James Arthur ... Justin Bieber , Nothing Like Us, Asgje Si Ne. Kat Dahlia .... une du shum dafinen po ajo se s vjen ne pej a.
   12  +1 2014 feb 15ardian bujupiI'm Feeling Good (Remix) nga Ardian Bujupi & Noizy Teksti Teksti dhe videoklipi i kenges I'm Feeling Good (Remix) nga Ardian Bujupi & Noizy. Vizitoni portalin teksteSHQIP.com per me shume tekste dhe klipe shqiptare.
   12  -4 2014 jan 06inis gjoni videoTekste Kengesh Shqip dhe Videoklipe nga Ingrit GjoniTekste dhe Videoklipe të këngëve të kënduara nga Ingrit Gjoni në teksteSHQIP. com. Gjithashtu në këtë faqe mund të gjeni biografinë per te njohur më shumë  ...
   12  -1 2013 dec 04embelsira shqip me fotoEmbelsira nga Nexhat Osmani Teksti & Videoklipi - Tekste ShqipTeksti dhe videoklipi i kenges Embelsira nga Nexhat Osmani. Vizitoni portalin teksteSHQIP.com per me shume tekste dhe klipe shqiptare.
   13  +2 2014 mar 07festivali i rtsh-seFestivali Festivali Në RTSH nder vite me video dhe teksteEdicionet e festivalit Festivali Në RTSH nder vite me tekste dhe videoklipe. ... në Shqipëri do të niste udhën një traditë aq e bukur e këngës së lehtë shqiptare.
   13  ~ 2014 mar 02telenovela forca e fatit
   14  -4 2014 mar 04perkthim shqip anglishtKenge te perkthyera Anglisht - Shqip (Faqja 1) - Tekste ShqipPerkthe Nje Kenge ». Kenge te perkthyera Anglisht - Shqip   ...
   15  ~ 2014 feb 27ismail kadare jetaPoezi nga Ismail Kadare - Tekste ShqipPoezite Shqip, biografia dhe krijimtairja e Ismail Kadare ne teksteSHQIP.com. Ismail Kadare ben pjese ne kategorine: Poet i Njohur.
   15  -3 2014 feb 24afrim muqiqiMerma Zemren nga Afrim Muqiqi & Labi Teksti & VideoklipiTeksti dhe videoklipi i kenges Merma Zemren nga Afrim Muqiqi & Labi. Vizitoni portalin teksteSHQIP.com per me shume tekste dhe klipe shqiptare.
   15  +2 2014 feb 19serik bimVrases Serik nga Dr.Mic Teksti & Videoklipi - Tekste ShqipTeksti dhe videoklipi i kenges Vrases Serik nga Dr.Mic. Vizitoni ... Send "Vrases Serik " Ringtone to your Cell · Tweet ... midis veres besom boren e bim . AHH
   15  +86 2014 feb 13ese dashurie shqipIshte Nate, Binte Shi nga Antre & Gena Teksti ... - Tekste ShqipTeksti dhe videoklipi i kenges Ishte Nate, Binte Shi nga Antre & Gena. Vizitoni portalin teksteSHQIP.com per me shume tekste dhe klipe shqiptare.
   15  ~ 2013 dec 21pamje nga shkodraTekste Kengesh Shqip dhe Videoklipe nga Mimoza ShkodraFaqja e diskografisë do ju njohi me të gjitha albumet dhe këngët përkatëse të publikuara nga Mimoza Shkodra . Në dispozicionin tuaj edhe një fotogaleri me foto   ...
   16  +3 2014 feb 15lakna me mishQeni Le Mas Miri nga Unikkatil Teksti & Videoklipi - Tekste ShqipMish e lakna pren Paloka shpesh gjak ki lag. Ki jetu 100 vjet me 100 plagë. Qimt e nanës jom munu qaq'her me t'nal. Qaq'her kan hi me ty qaq'her veq ti ki dal
   16  -5 2014 feb 09aida caraShoqnia nga Aida Cara Teksti & Videoklipi - Tekste ShqipTeksti dhe videoklipi i kenges Shoqnia nga Aida Cara . Vizitoni portalin teksteSHQIP.com per me shume tekste dhe klipe shqiptare.
   16  ~ 2014 jan 06denisa cela miss shqiperiaKerkesat e reja per tekste kengesh - Tekste ShqipShqipëria · Kosova · Maqedonia · Diaspora · Junior · VideoGaleria .... Viktor Tahiraj - Faleminderit; Viktor Tahiraj - Rozeta; Arting - Miss Albania ; Alma Bektashi  ...
   16  -9 2013 dec 14www ylli bakoSa E Dua Shqiperine nga Ylli Baka Teksti & Videoklipi - Tekste ShqipTeksti dhe videoklipi i kenges Sa E Dua Shqiperine nga Ylli Baka. Vizitoni portalin teksteSHQIP.com per me shume tekste dhe klipe shqiptare.
   16  +1 2013 dec 07pamje nga prizreniThrret Prizreni Mori Shkoder nga Shkurte Fejza Teksti & VideoklipiTeksti dhe videoklipi i kenges Thrret Prizreni Mori Shkoder nga Shkurte Fejza. Vizitoni portalin teksteSHQIP.com per me shume tekste dhe klipe shqiptare.
   17  +84 2014 mar 06dasmat dibrane ne amerikSulejman Borova Biografia - Tekste ShqipNe koncertet e shumta ne ish Jugosllavine, Ansambli i kengeve dhe valleve ... Pervec Shoqerise ''L.Kaba'' ne ate Mbremje moren pjese: Polonia, Italia, Franca etj. por '' Dasma dibrane '' vallet e .... Sulejmani jeton me familjen e tij ne Amerike .
   18  +3 2014 feb 20vjersha per vitin e riPoezia me titull Viti I Ri nga Diellza Buduri - Tekste ShqipViti I Ri. Kjo është një poezi e pa publikuar. Në rast se doni të përdorni tekstin e kësaj poezie si tekst për kënget tuaja, ... Me dashuri vitin e ri ta uron. Sote nje  ...
   18  +83 2014 feb 07chat natapaPendohem Un Tash Per Ty nga Sanimete Krasniqi Teksti & Videoklipi.* Pendohem un tash per ty qe ste kam pran se paty esht jeta si nata pa han. pendohem un tash per ty qe ste kam pran se paty esht jeta si nata pa han.
   18  +34 2014 feb 03bisedaBiseda Me Nefsin nga Adem Ramadani Teksti & VideoklipiTeksti dhe videoklipi i kenges Biseda Me Nefsin nga Adem Ramadani. Vizitoni portalin teksteSHQIP.com per me shume tekste dhe klipe shqiptare.
   18  +7 2014 jan 30rruga e kompitRruga E Kombit nga Shaqir Cërvadiku Teksti & VideoklipiTeksti dhe videoklipi i kenges Rruga E Kombit nga Shaqir Cërvadiku. Vizitoni portalin teksteSHQIP.com per me shume tekste dhe klipe shqiptare.
   18  -8 2013 dec 25the voice alma bektashiAlma Bektashi Biografia - Tekste ShqipAlma Bektashi : Biografia e jetes dhe veprimtaria artistike e Alma Bektashi . ... te nje talent-sh,pra pikerisht per te qene pjese e talent-show " The voice of Albania".
   18  +37 2013 dec 16lodra per femijeJunior: Kenge Per Femije dhe Lojra - Tekste ShqipKenge per femije dhe adoleshente ne shqip. Festivale, renditje dhe lojra zbavitese.
   18  +1 2013 dec 10perkthim shqip gjermanishtKenge te perkthyera Gjermanisht - Shqip (Faqja 1) - Tekste ShqipKontaktoni · A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z # · TeksteShqip Mobile Version · Perkthe Nje Kenge ». Kenge te perkthyera Gjermanisht - Shqip   ...
  1 2 of 3 pages