top-channel.tv

Please wait for loading...
    (477):

  /
   1  ~ 2014 mar 05top channel tvTop Channel TV Albania - Lajmet e fundit minute pas minute, art Programi investigativ i Top Channel , denoncues i skandaleve me te medha.
   1  +83 2014 mar 05big brother albaniaBig Brother AlbaniaCILIN BANOR DESHIRONI TE NXIRRNI NGA SHTEPIA? NGA SHQIPERIA: Dërgo sms EMRIN në 56666. NGA KOSOVA: Dërgo sms EMRIN në 55099.
   1  ~ 2014 mar 03www top chanel tv alDebati mbarekombetar per temat me te nxehta te politikes shqiptare, por edhe ne trajtimin e temave sociale, kulturore e historike, me Rudina Xhungen. Web TV . ‎Lajme - ‎Video - ‎Web TV - ‎Sport
   1  ~ 2014 mar 02lajme nga vendi110 milionë euro do të tërhiqen këtë vit. Pritet një paketë edhe nga BB. Rama fton sipërmarrësit italianë. “Lehtësira fiskale dhe burokratike, Shqipëria një vend i   ... ‎Lajme - ‎Video - ‎Web TV - ‎Sport
   1  ~ 2014 feb 27lajmeFaqja e pare · Lajme · Web TV · Foto · Rreth TCH · Frekuencat · Kontakt · English Edition · Kryesoret · Vendi · Kosova · Rajoni · Bota · Sport · Show Biz · Lifestyle  ... ‎Lajme - ‎Video - ‎Web TV - ‎Sport
   1  ~ 2014 feb 20lajme shqip“Zgjedhjet fundosën ekonominë” · Protesta mbyllet në paqe · Katrahura e planifikimit urban · Skandali i mashtrimit me TVSH-në · Venizelos la aeroplanin në  ... ‎Lajme - ‎Video - ‎Web TV - ‎Sport
   1  ~ 2014 feb 20lajmet14:04 TN "Guximi i nje gruaje". 15:00 Lajme e Moti. Programi i plote. PUBLICITET . Faqja e pare · Lajme · Web TV · Foto · Rreth TCH · Frekuencat · Kontakt  ... ‎Lajme - ‎Video - ‎Web TV - ‎Sport
   1  ~ 2014 feb 20lajmet e fundit nga shqiperia00:15 Lajme e Moti. Programi i plote ... Raportet ekonomike Shqipëri -Kosovë Kryeministri i ... 18 banorë nga e premtja në aventurën në shtëpinë më të vëzhguar. ‎Lajme - ‎Video - ‎Web TV - ‎Sport
   1  ~ 2014 feb 19lajme nga shqiperiaFëmijët në “gjumë” në rrugët e Tiranës që lypin të droguar nga prindërit. Dhjetëra fëmijë, të detyruar nga prindërit apo nga grupe të trafikut të... Pse (nuk) do të  ... ‎Lajme - ‎Video - ‎Web TV - ‎Sport
   1  ~ 2014 feb 16top chanel“Rinia nuk pranon mashtrimin” · Protesta e shoferëve të furgonëve · Sekuestrohen 6 kg kokainë · PD: Italia në alarm për drogën · “Newborn”-i me ngjyra të reja 
   1  +1 2014 feb 15lajmi i funditBasha: Rama po çon vendin në humnerë · Rënie e fortë e interesave · Fëmijët të pambrojtur në internet · Serbi, Vuçiç hap fushatën · Nën hetim kryebashkiaku i  ... ‎Lajme - ‎Video - ‎Web TV - ‎Sport
   1  ~ 2014 feb 12100 million top channel games100 Milionë - Top ChannelMIRESEVINI NE 100 MILIONE! Do të jeni në gjendje të ruani 100 Milionë lekë (të vjetra)? Mund të manaxhoni emocionet Tuaja dhe të merrni me vete 100   ...
   1  ~ 2014 feb 12top chaneelMustafa: Do të udhëheq Kosovën · Cilësia e shërbimeve publike · Regjistri elektronik në shkolla · Tiranë, dy aksidente në 60 minuta · Masakra e Qyshkut, jepen 
   1  ~ 2014 feb 11topchannel lajmet e funditEksploziv në burgun e Drenovës. Lënda shpërthyese zbulohet gjatë një kontrolli rutinë. Ndahet nga jeta Skënder Sallaku. Rama ngushëllon familjen: Lajm i  ... ‎Lajme - ‎Video - ‎Web TV - ‎Sport
   1  ~ 2014 feb 09lajmet e fundit“Zgjedhjet e 2015-es me ndarjen e re” · Reforma në arsimin e lartë · Fëmijët minatorë të Bulqizës · Qetësohet situata në Bosnje · Luftanije iraniane pranë SHBA-  ... ‎Lajme - ‎Video - ‎Web TV - ‎Sport
   1  ~ 2014 feb 06lajme sot01:35 Top Fest 11 R. 02:30 Lajme e Moti. Programi i plote. PUBLICITET. Faqja e pare · Lajme · Web TV · Foto · Rreth TCH · Frekuencat · Kontakt · English Edition. ‎Lajme - ‎Video - ‎Web TV - ‎Sport
   1  ~ 2014 feb 02lajme nga vlora00:15 Lajme e Moti .... Emisioni i mengjesit, cdo dite, nga e hena ne te premte, ora 7:00 ne Top ... Tirane, Shkoder, Puke, Kukes, Lezhe, Diber, Durres, Elbasan, Berat, Fier, Vlore , Korce, Gjirokaster, Sarande, Erseka, Pogradeci, Prishtine, Peja   ...
   1  ~ 2014 jan 24lajmet e fundit shqipZgjidhet zëri më i mirë i Shqipërisë në edicionin e tretë. Robert Fico: Statusin në qershor. Kryeministri sllovak në Tiranë: Keqardhje për vendimin e dhjetorit. “ Superskafi” i HEC-it .... se kesaj faqeje. Shqip - TAR - Digitalb -Top Gold - VGA Studio. ‎Lajme - ‎Video - ‎Sport - ‎Web TV
   1  ~ 2014 jan 02lajmet me te rejaRegjistrohen dy të plagosur me armë zjarri. Greqia merr presidencen e BE. Zgjerimi i unionit nuk është më prioritet. Taksat e reja greke. 25 euro për shtrimet në  ... ‎Lajme - ‎Video - ‎Sport - ‎Web TV
   1  ~ 2013 dec 31top channel liveNetët e festës në ' Top Channel '. Nata e ndërrimit të viteve nën shoqërine e trupës së 'Portokalli'. Nuk ka më festë luksi. Më pak udhëtime turistike, destinacione  ... ‎Lajme - ‎Video - ‎Sport - ‎Web TV
   1  ~ 2013 dec 23top news albania“Tregu kaotik i medias shqiptare” · Urimi për ushtarët në Afganistan · Cërrik- Gramsh, dëmtohet rruga nacionale · Rruga Lin-Pogradec, ende e papërfunduar  ... ‎Lajme - ‎Video - ‎Sport - ‎Web TV
   1  ~ 2013 dec 15lajmet nga botaTahiri: Rritje pagash nga 20-25% për punonjësit e policisë. Shkatërrimi i ... Veliaj: Nga 1 Janari, përfituesit përzgjidhen në bazë të formulës kompiuterike. ‎Lajme - ‎Video - ‎Sport - ‎Web TV
   1  ~ 2013 dec 14top channl tv liveStatusi, lob pro shqiptar në BE · Basha: Po shkatërrohet administrata · “Nëpunësi” , kur hyn në fuqi ligji? Cannon: Gjakmarrja, u bë industri · Memorandum  ... ‎Lajme - ‎Video - ‎Sport - ‎Web TV
   1  +1 2013 dec 09lajmi i fudittë denoncuarit nga 'Fiks Fare' · Rama: Në rrjetë, edhe peshq të mëdhenj · Elbasan, policia kryen “rrugën e fundit ” · Moore takon Bashën dhe Berishën. ‎Lajme - ‎Video - ‎Sport - ‎Top Channel Video
   1  ~ 2013 dec 08franko fratini stavros lambrinidhis"National consensus for EU" - Top ChannelThe Italian and Greek Foreign Ministers, Franco Frattini and Stavros Lambrinidhis asked concrete results after the new political situation in  ...
   1  ~ 2013 dec 06the voic of albeniaThe Voice of Albania - Top ChannelKnock Out, kete jave radha e skuadres se Sidritit Te premten ne mbremje percaktohen 5 finalistet e tjere te ' The Voice of Albania 3'. Eltoni ploteson peseshen  ... ‎Video - ‎Skuadrat e THE VOICE OF ... - ‎Kontakt - ‎Profilet e finalisteve
   1  +2 2013 dec 06top channel portokalli liveTop Story, qeveria në ditët e para dhe krimi. Parlamenti ka përjetuar këtë të enjte një prej seancave më të forta... Gjaku që përskuqi shkollën. Aleksander Cipa  ... ‎Lajme - ‎Video - ‎Sport - ‎Top Channel Video
   1  ~ 2013 dec 05lajme news shqipAksident rrugor, një i vdekur, dy të plagosur · Itali, shqiptari abuzonte me pensionin · Shtyhet seanca ndaj Gjikës · Rreziku i Republikës Srbska? Kosovë  ... ‎Lajme - ‎Video - ‎Sport - ‎Top Channel Video
   1  ~ 2013 dec 05the voice of albaniaPak ore para spektaklit, flasin konkurrentet. Emocionet gjate pergatitjes per mbremjen e sotme. Ja kenget me te cilat do te paraqitet skuadra e Eltonit. ‎Video - ‎Skuadrat e THE VOICE OF ... - ‎Kontakt - ‎Profilet e finalisteve
   1  ~ 2013 dec 05top chanel albaniaThe Voice of Albania 3 - Knock Out e premte 21:00. Nje kompeticion i pakrahasueshem, me nje kaste te mrekullueshme artistesh, bashke per te perzgjedhur 
   1  ~ 2013 dec 02top channel albaniae marte 07:00. Emisioni i mengjesit, cdo dite, nga e hena ne te premte, ora 7:00 ne Top Channel dhe Top Albania Radio. Pasdite ne Top Channel e marte 17:07. ‎Lajme - ‎Video - ‎Sport - ‎Top Channel Video
   2  +48 2014 feb 17ekonomia boteroreBB: Ekonomia botërore në pikë kthese - Top ChannelEkonomia botërore ndodhet në një pikë kthese. Kështu thuhet në raportin vjetor të Bankës Botërore ku parashikohet një rritje e fortë gjatë  ...
   2  ~ 2014 feb 16tivu al“Rinia nuk pranon mashtrimin” · Protesta e shoferëve të furgonëve · Sekuestrohen 6 kg kokainë · PD: Italia në alarm për drogën · “Newborn”-i me ngjyra të reja  ...
   2  ~ 2014 feb 0610 vjetori i top channel10 - vjetori i Top Channel - Top ChannelNë 20 dhjetor Top Channel feston 10 -vjetorin, dhjetë vite të cilat ndryshuan shqiptarët dhe të gjithë tregun mediatik në Shqipëri.
   2  ~ 2014 jan 30lajmi i dunditSiguria dhe rendi janë shndërruar në javët e fundit në shqetësimin kryesor... “ Rama të shkundë SHISH-in nga apatia” Ish-shefi i Shërbimit Informativ Shtetëror,   ... ‎Lajme - ‎Video - ‎Web TV - ‎Sport
   2  ~ 2013 dec 31njemije e nje pseNje mije e nje pse - Top ChannelNjë tjetër format i suksesshëm i Endemol-it, “ Një mijë e një PSE ” , do te rinisë së shpejti me edicionin e tij të dytë në televisionin Top Channel. Fëmijët çamarokë  ...
   2  +2 2013 dec 08aleksander arvizu ramaArvizu : Do të na zhgënjente “Jo”-ja - Top ChannelAlexander Arvizu ... Arvizu: Rama shprehu gatishmërinë. .... Alexander Arvizu : Nuk mendoj që një qasje e vetme për një cështje të ndjeshme e  ...
   3  ~ 2014 feb 22shqipENGLISH VERSION. Top Channel 2001-2014. Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i permbajtjes se kesaj faqeje. Shqip - TAR - Digitalb -Top Gold - VGA Studio.
   3  ~ 2014 feb 12horoskopi ditor shqipHoroskopi ditor - Date 12/02/2014 - Top ChannelHoroskopi ditor - 12/02/2014 ... 2001-2014. Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i permbajtjes se kesaj faqeje. Shqip - TAR - Digitalb -Top Gold - VGA Studio.
   3  +4 2014 feb 11top chenal radioEmisioni i mengjesit, cdo dite, nga e hena ne te premte, ora 7:00 ne Top Channel dhe Top Albania Radio . Top Fest 11 e merkure 15:35. Festivali i muzikes  ...
   3  -1 2014 feb 09horoskopi sotHoroskopi ditor - Date 08/02/2014 - Top ChannelDo te perfitoni shume nga gabimi i nje kolegut tuaj. Kjo gje do t`ju hape rrugen per te arritur aty ku i kishit vene qellim vetes. Kujdes sot , sepse do te kete shume   ...
   3  +1 2014 feb 04horoskopi shqipHoroskopi ditor - Date 04/02/2014 - Top ChannelHoroskopi ditor - 04/02/2014 ... paautorizuar i permbajtjes se kesaj faqeje. Shqip - TAR - Digitalb -Top Gold - VGA Studio. E hene, 3/2/2014 - 2:30:59 PM. Tirane.
   3  +33 2013 dec 23nano - edi amaNano attacks Edi Rama - Top ChannelFatos Nano felicitated the Albanian Socialists for the 21st anniversary of the creation of the party, and appealed them to continue united and  ...
   3  -2 2013 dec 20big brother top channelAnaidi fiton ` Big Brother 6` - Top ChannelAnaidi është fituesi i këtij edicioni të ' Big Brother Albania'. Në një natë finale spektakolare, me plot emocione, të papritura dhe me surpriza nga  ...
   3  +60 2013 dec 11standartet e automjeteve shqiperiGjobat e policisë rrugore - Top ChannelNga data 1 dhjetor gjobat e automjeteve nuk do të paguhen më në sportelet
   4  +97 2014 feb 27cfare jane toponimetProblemi i toponimeve ne pasaporta - Top Channel" Çfarë janë pasaporta të bëra deri më sot me këto probleme dhe ... që quhet Grupi i Ekspertëve Ndërkombëtare për Toponimet , tek të cilët çdo  ...
   4  +3 2014 feb 24alb kom lajmet e fundiZAMIRA ÇAVO - Berisha dhe nevoja per veprimËshtë në filozofinë e politikanëve ... Depresioni ... Historia e kolumbianit që dikur ishte burri më i shkurtër në Botë.
   4  +10 2014 jan 15ish-prokurori i kavajesShtyhet vendimi për ish prokurorin e Kavajës - Top ChannelShtyhet vendimi për ish prokurorin e Kavajës 19/01/2011 10:55 ... Ish prokurori akuzohet për veprën penale të “korrupsionit pasiv”. Mulkurti u denoncuar nga  ...
   4  -1 2014 jan 11caush isaraj pronesineOperacion shpëtimi, plagoset efektivi i RENEA-s - Top ChannelNgjarja i pati fillimet rreth orës 08:30 kur u njoftua se Caush Isaraj nga ... e tensionit të lartë duke kërkuar kthimin e pronës së tij në fshatin Picar.
   4  -1 2014 jan 02aktori ndrek prelaNdahet nga jeta aktori Ndrek Prela - Top ChannelNdahet nga jeta ne moshen 91-vjecare aktori i mirenjohur shkodran Ndrek Prela . Pioneri i skenes dhe ekranit, e nisi karrieren kinematografike  ...
   4  +2 2013 dec 25the voice alma bektashi"Jam kontaktuar nga The Voice of Italy per te marre pjese ne audicion". Finalistet ne fokus: Ana "Netet live, faza ku duket talenti i vertete". Finalistet ne fokus:  ...
   4  -1 2013 dec 17lajmet nga kosovaEmisioni i mengjesit, cdo dite, nga e hena ne te premte, ora 7:00 ne Top ... me Rozin, Kalkaterra e shpeton ate nga nje atentat i organizuar nga Mexanote.
   5  ~ 2014 mar 07ina rama withersArvizu: Withers ' letter speaks by itself - Top ChannelThe letter that he former US ambassador, John Withers , addressed to the ... a wave of attacks against the General Prosecutor Ina Rama .
   5  +1 2014 feb 11top tvMustafa: Do të udhëheq Kosovën · Cilësia e shërbimeve publike · Regjistri elektronik në shkolla · Tiranë, dy aksidente në 60 minuta · Asgjësimi i mbetjeve  ...
   5  +34 2014 jan 27liga e shampioneveLiga e Kampioneve , hidhet shorti i 1/8-ve - Top ChannelËshtë hedhur shorti i 1/8-ve të Ligës së Kampioneve dhe menjëherë do të kemi mundësinë të shohim dy supersfida: Manchester  ...
   6  +89 2014 feb 23cfare eshte dhoma e gazitSi u shkatërruan LHL-të në 2007-n? - Top ChannelPo çfarë është djegësi? Djegësi është një furrë e nxehur elektrikisht, e cila do të përdorej për të trajtuar termikisht agjentet kimike. ... në drejtim të furrës së dytë, e cila është një dhomë djegjeje me temperaturë shumë të lartë. ... 80°C, duke realizuar ngopjen e gazit me ujë të injektuar nëpërmjet spërkatesve.
   6  +52 2014 feb 12horoskopiDashi (21 Mars - 20 Prill). Emocionet tuaja nuk do te jene shume te favorizuara sot. Ju keshillohet te kontrolloni nervat, te ndryshoni sjelljet dhe te degjoni  ...
   6  ~ 2013 dec 29lajme nga sportiGjergji DURO - Diku andej nga muaji gusht, së bashku me një koleg kemi shkruar. ... se loja e sivjetme e cila me 31 janar do të organizohet nga qeveria është:.
   6  -5 2013 dec 28ishulli grek qefaloniaEmiri i Katarit blen 6 ishuj grekë - Top ChannelSipas mediave greke për ishullin Oksia, që ka një sipërfaqe prej 500 ... Të gjithë ishujt ndodhen në lindje të Qefalonisë në detin Jon, pranë  ...
   6  ~ 2013 dec 27igumenica greece drugs albaniaCannabis seized at the Albanian - Greek border - Top Channelpolice at the Albanian - Greek border between Qafe Bota and Igumenica . ... The drug was hidden in a truck in Saranda and its destination was  ...
   6  +4 2013 dec 27top news live21:00 "The Voice of Albania 3 LIVE " .... Kinematografia jone e viteve te fundit ne ekranin e Top Channel ne nje cikel filmash shqiptare, qe mbajne firmen e disa  ...
   6  +42 2013 dec 24shqiperia ne beStatusi - Top Channel TV Albania - Lajmet e fundit minute pas Që Shqipëria nuk merr statusin kandidat nuk përbën më lajm. ... kryeministri Edi Rama nuk e sheh gotën gjysmë bosh, edhe pse disa vende anëtare imponuan  ...
   7  -2 2014 feb 12wikileaks 08 tirana 745Wikileaks : Negotiations for Greek cemeteries - Top ChannelThe news comes from a Wikileaks cable, to which the “Shqip” newspaper is referred.
   7  -4 2014 feb 12turqit blejne aerportin e prishtinesAgron Hasbajrami, akuza për terrorizëm - Top ChannelKëtë e përforcon dhe një shënim, i zbuluar në shtëpinë e tij ku lexohej;
   7  -6 2013 dec 16nje gazete japonezeJaponi , edhe mafia ka gazetën e vet - Top ChannelNjë buletin ku i lihet vend edhe poezisë, por ku mbizotërojnë editorialet e bosëve të vjetër me këshilla për eksponentët e rinj të botës së krimit.
   8  -6 2014 mar 05lajme nga kosovae merkure 15:35. Festivali i muzikes moderne shqiptare, cdo dite nga e hena ne te enjte, ne Top Channel, ora 15:35. Pasdite ne Top Channel e merkure 17:00.
   8  +7 2014 feb 19lavderim tufaTufa fajtor, dënohet me 20 vjet burg - Top ChannelLavdërim Tufa u gjet sërish fajtor nga Gjykata e Tiranës, gjatë rigjykimit. Ai u dënua me 20 vjet, nën akuzën e bashkëpunimit në vrasjen e tre  ...
   8  +66 2014 feb 13gazeta shqipNë TCH. Top Fest 11 e enjte 15:35. Festivali i muzikes moderne shqiptare , cdo dite nga e hena ne te enjte, ne Top Channel, ora 15:35. Pasdite ne Top Channel
   8  +6 2014 jan 12reklama e kqzKQZ : Të identifikohet subjekti - Top ChannelKomisioni Qendror i Zgjedhjeve ka shpjeguar vendimin për ndalimin e spoteve të PS-së, në të cilat, sipas KQZ -së, nuk identifikohet subjekti porositës. ... i cili ka paguar dhe në favor të të cilit transmetohen këto reklama .
   8  +30 2013 dec 19akt ekspertimi i gjykatesKompleksi 'Jon', padi për gjykatës , inspektorë... - Top ChannelEshte lejuar nga Gjykata kthimi i kësaj prone dhe është pranuar një akt ekspertimi , duke sjellë si pasojë që një pjesë e ujërave territoriale të  ...
   8  -7 2013 dec 02tv albania livee marte 07:00. Emisioni i mengjesit, cdo dite, nga e hena ne te premte, ora 7:00 ne Top Channel dhe Top Albania Radio. Pasdite ne Top Channel e marte 17:07.
   9  +3 2014 feb 07dritan dajtiTop Channel Video - “ Dritan Dajti ”, 125 seanca“ Dritan Dajti ”, 125 seanca. Sërish Gjykata e Krimeve të Rënda ka kryer ritualin e zakonshëm në gjyqin ndaj Dritan Dajtit, Erges Xhoxhit dhe Mariglen Mucajt  ...
   9  -5 2014 jan 31hiv aids ne shqiperiHIV , shtohen 75 raste të reja - Top ChannelNe Shqiperi numri i te prekurve nga HIV - AIDS perllogaritet 550 persona dhe vetem gjate ketij viti kane humbur jeten 8 persona te prekur.
   9  ~ 2014 jan 27dua nje bebeBelen: Dua një fëmijë të dytë - Top ChannelNjë prej vajzave më të njohura të “showbizz”-it italian, Belen Rodriguez, dëshiron të provojë për herë të dytë kënaqësinë e të qënit nënë.
   9  +10 2013 dec 05komandat e kontrollitLibia, NATO merr kontrollin e ndalim-fluturimit - Top ChannelAshtu sikundër ishte parashikuar, NATO ka marrë komandën e operacioneve për kontrollin e zbatimit të rezolutës 1973 të KS për zonën e   ...
   10  +2 2013 dec 30ora ne boteNje palestinez, ne drejtim te nje kali ne Rripin e Gazes ... Emisioni i mengjesit, cdo dite, nga e hena ne te premte, ora 7:00 ne Top Channel dhe Top Albania  ...
   10  +11 2013 dec 05rtv live shqipCfare doni te dini? Kurioziteti juaj shuhet LIVE neTop Show Magazine, revisten e perjaveshme televizive, ku mund te mesoni me shume mbi ngjarje e aktivitete  ...
   11  +26 2014 feb 23www gazeta shqip netAustrali, ish-modelja 47-vjeçare ishte terrorizuar nga ngacmuesit në internet ... Festivali i muzikes moderne shqiptare , cdo dite nga e hena ne te enjte, ne Top  ...
   11  +5 2014 jan 30rruga e kompitTop Channel Video - Kosovë, hapet Rruga e KombitKosovë, hapet Rruga e Kombit Në muajin prill të vitit 2010 me nënshkrimin e kontratës ndërmjet Bechtel – Enka GP dhe Qeverisë së Kosovë pati nisur ndërtimi i  ...
   11  -8 2014 jan 06lajme nga maqedonia22:35 Lajme e Moti ... Serbi- Maqedoni bashkojnë ambasadat · Siri, kryengritësit luftojnë midis tyre ... "Pasdite" viziton Liri Sotën, zonjën nga Fieri shumë ndryshe nga moshataret e saj. Fotolajm. Foto nga misioni i fundit i realizuar ne Antarktide.
   11  -2 2013 dec 15lajmet nga sportiEmigrantët "mbyllin" remitancat. Familjet shqiptare po humbasin me shpejtësi një nga burimet kryesore të të ardhurave në buxhetet e tyre. Banka e Shqipërisë.
   12  -3 2014 mar 06levizja socialiste per integrimLëvizja Socialiste për Integrim i ka kujtuar Partise Demokratike me të cilën qeverisi katër vjet se largimet e njerëzve të saj nga administrata, së pari janë në  ...
   12  +37 2014 mar 01ekonomia e kilitMuller mungon ndaj Kilit dhe Schalke 04 - Top Channel24-vjeçari i Bayern Munchen do të mungojë gjithashtu edhe në ndeshjen e klubit të tij kundër Schalke 04 në Bundesligë, të shtunën e   ...
   12  +1 2014 feb 24ali evsenAli Evsen Frozen Assets - Top ChannelFour companies that Ali Evsen represents with his shares have addressed a legal request to the Court of Appeals and the General Prosecutor,  ...
   12  +25 2014 jan 11klinikes me tevePas 50 vitësh, viktima nga malarja - Top ChannelNderkohe qe mjeket kerkojne furnizimin e klinikes me medikamente pasi, malarja si semundje ka disa dekada qe eshte zhdukur, ndaj dhe nuk  ...
   12  -4 2014 jan 07zhduket punonjesi tatimeveKallëzohet për evazion Rezart Taçi - Top ChannelSë bashku edhe me punonjës të tatimeve dhe me persona të tjerë, shtetas ... zhdukur pa lënë gjurmë duke u tërhequr menjëherë brenda ditës.
   12  +38 2014 jan 02bashkia e tiranesTop Channel Video - Bashkia e Tiranës , kontroll çmimeve nëpër tregjeBashkia e Tiranës , kontroll çmimeve nëpër tregje. Aksion për parandalimin e rritjes abuzive në periudhën e festave. Ende kritike gjendja e  ...
   12  -2 2013 dec 22orhan pamuk muzeShqip, Turqia e Orhan Pamukut - Top ChannelKatër vjet më parë, Orhan Pamuk , tregoi në “Shqip” për librin “Muzeu i ... Një muze për një libër, një godinë trekatëshe, përkushtuar kujtimit të  ...
   12  -6 2013 dec 08vrasje ne diberVrasje - Top Channel TV Albania - Lajmet e fundit minute pas Foto · Rreth TCH · Frekuencat · TCH ne Amerikën e Veriut  ...
   13  ~ 2014 feb 26flue epidimiFlu viruses fill hospitals with patients - Top Channel19 people have been officially affected by the swine flu . ... situata gripale mund te konsiderohet epidemi , nderkohe specialistet e konsiderojne  ...
   13  +55 2014 feb 09qafe buallSmuggled chrome seized - Top ChannelThe police inspections have also seized some trucks with lumber near the Qafe Buall , Bulqize. There is also a task-force unit that is reviewing  ...
  1 2 of 5 pages