Please wait for loading...banda e durresit

keyword competition rating: 4.5 / 5.0

/
 1  +2 shqiperia.com
Banda e Durresit ja kontrata e Colit - Shqiperia.comTIRANË- "Rrëfej gjithçka, në këmbim të sigurisë". Ky është pakti që Adriatik Coli ka lidhur me Prokurorinë e Krimeve të Rënda, rrëfimi i të cilit dërgoi në...
 3  -2 wikipedia.org
Bandat kriminale shqiptare - Wikipedia1 Bandat e Tiranës; 2 Bandat e Durrësit ; 3 Bandat e Elbasanit; 4 Bandat e ... “ Ujëvara”, është banda e përbërë nga tre anëtarë, të cilët janë vënë në pranga.
 5  +4 forumishqiptar.com
Banda e Durrësit : Vendimi i gjyqit, “burg për jetë” për 4 anëtarë Ne vitin 2000, banda akuzohet per vrasjen e Dritan Dishes, me 9 qershor, ne fshatin Shenavlash te Durresit . Nder vrasje te tjera, zedhensi ...
 6  +1 shqiptarja.com
Shqiptarja.com - Dënime përjetë për anëtarët e “bandës së Durrësit ”Në vitin 2000, banda akuzohet për vrasjen e Dritan Dishës, më 9 qershor, në fshatin Shenavlash të Durresit . Ndër vrasje të tjera, zëdhënsi Ndroqi përmëndi ...
 7  +3 balkanweb.com
Balkanweb.com - Banda e Durrësit Dokle, drejtoi trafikun nga burgu Banda e Durrësit Dokle, drejtoi trafikun nga burgu TIRANE-Endrit Dokle, i akuzuar si një prej krerëve të bandës së Durrësit, do të ketë një tjetër përballje ...
 8  -2 gazetatema.net
Banda e Durrësit kërkon “pafajësi” në Gjykatën Lartë ... - Gazeta TemaNga Lindita Çela. Është konsideruar si një ndër bandat më kriminale në vend dhe me sa duket për këtë, procedurat e gjykimit anashkalojnë ...
 9  +4 shekulli.com.al
Banda e Durrësit , trafik në 4 shtete, drejtohej nga qelia | Shekulli Anxhela Tato -Endrit Dokle dhe Arben Shtëmbari, pjesë e rrjetit të trafikut ndërkombëtar të lëndëve narkotike. Emrat e tyre u bën publikë ditën e  ...
 12  ~ agjencia.info“ Banda e Durrësit ”, vrasja e Viron Currit dhe Arjan PajësMaterialet dhe dëshmitë e zbuluara në gjykatë për serialin e vrasjeve të “Bandës së Durrësit ” hyjnë në një fazë të re. Përveç hakmarrjeve të ...
 13  +87 infoarkiva.com
Banda e Durrësit , futja në konflikt me Gaxhain dhe grupin e Denis Hetimi i plotë i Prokurorisë së Krimeve të Rënda për kronologjinë e vrasjeve të bandës së Durrësit . Pengmarrja e turqve të heroinës që bashkoi ...
 15  +1 akllapi.net
Banda e Durrësit , vrasje, grabitje trafikim.... - Akllapi NetBanda e Durrësit , vrasje, grabitje trafikim .... Rrëfimi i te penduarit të Bandes së Durrësit: Vrasje, trafiqe e tradhti. Rrëfimi i te penduarit të ...
 16  +22 gen.al
Policia E Durrësit - LajmeBanda e vjedhjes së bagëtive bie në prangat e policisë Sipas njoftimit për shtyp, në sajë të masave të marra nga policia e Durrësit për parandalimin e rasteve të ...
 17  +4 top-channel.tv
Plagosen babai dhe nipi i Klod Saliut - Top ChannelNgjarja ndodhi pasditen e vone ne Unazen e Re te qytetit bregdetar. ... si rezultat i perplasjeve mes grupeve te dala nga banda e Durresit , ...
 19  +7 mapo.al
Mbyllet banda e Durrësit , hapet dosja për 13 dëshmitarë “të rremë Mbyllet banda e Durrësit , hapet dosja për 13 dëshmitarë “të rremë”. Nga Leonard Bakillari {06/09/2012}. Prokuroria e Tiranës ka nisur ndjekjen penale për 13 ...
 20  +5 gazeta-shqip.com
Apeli, burgim të përjetshëm për krerët e “Bandës së Durrësit Apeli, burgim të përjetshëm për krerët e “Bandës së Durrësit ” ... Banda kriminale ka nisur të veprojë në Durrës prej vitit 1998, kur Lulzim ...
 21  +1 facebook.com
banda e durresit | Facebookbanda e durresit was merged with this page. Durrës · 0 people like this. Want to like this page? Sign up for Facebook to get started. Sign Up. It's free and anyone  ...
 22  -4 forum-al.com
Banda e Durrësit : Vendimi i gjyqit, “burg për jetë” për 4 anëtarë Ky i fundit akuzohet se ka vrarë në plazhin e Durrësit Klodian Saliun, banda e të cilit drejtohej së fundmi nga Indrit Dokle. Policia e Shtetit i ...
 23  +5 grid.al
Banda e Durrësit kërkon “pafajësi” në Gjykatën Lartë ... - GRID.ALNga Lindita Çela Është konsideruar si një ndër bandat më kriminale në vend dhe me sa duket për këtë, procedurat e gjykimit anashkalojnë çdo pengesë ...
 24  ~ flickr.com
Gerdeci dhe Banda e Durresit - an album on FlickrGerdeci dhe Banda e Durresit . ... ylli pinari 24.06.11 · Drejtesi "made in Albania". [ ☆] 0. banda durresit.22 prill 10 · Drejtesi "made in Albania". [☆] 0. maks haxhia ...
 26  +51 twitter.com
Twitter / shqiperia: Banda e Durrësit , 4 burgime Instantly connect to what's most important to you. Follow your friends, experts, favorite celebrities, and breaking news.
 27  +73 respublica.al
Banda e Durrësit kërkon “pafajësi” në Gjykatën Lartë ... - ResPublicaËshtë konsideruar si një ndër bandat më kriminale në vend dhe me sa duket për këtë, procedurat e gjykimit anashkalojnë çdo pengesë administrative.
 28  ~ armandbajrami.wordpress.com“ Banda e Durrësit , vrasjen e Dishës e urdhëroi Klodian Saliu Banda e Durrësit , vrasjen e Dishës e urdhëroi Klodian Saliu” Nga Armannd Bajrami Prokuroria për Krimet e Rënda kërkoi dje dënimin me 25 ...
 32  -5 albeu.com
Albeu.com - Banda e Durrësit , Dokle sulmon qeverinëNdërsa parashtronte konkluzionet përfundimtare të klientit të tij, avokati i Endrit Dokles, në proçesin gjyqësor për bandën e Durrësit nuk ka lënë ...
 33  +30 tiranaobserver.al
Qeveria e Durrësit mes politikës së Romës dhe ambicieve të Esat Qeveria Provizore e Durrësit , duke iu përmbajtur këtyre akteve juridiko-politike, .... Banda të korruptuara agjentësh serbë po përdoreshin për të ...
 34  -1 abcnews.al
Banda e Durrësit , Gjykata e Krimeve të Rënda shtyn seancën | ABC Gjykata e Krimeve të Rënda shtyn seancën e “Bandës së Durrësit ” me kërkese të avokatëve mbrojtës. Këta të fundit deklaruan para trupit gjykues se nuk kishin ...
 36  +65 shtypidites.com
shtypidites.com - " Banda e Durresit ", u lexohen akuzat Dokles dhe Të akuzuarit si anëtarë të "Bandës së Durrësit ", pjesa më e madhe e të cilëve ishte ulur në kafazin e hekurt, u përballën zyrtarisht me akuzat për të cilat duhet të ...
 37  +9 rilindjademokratike.com
I hiqet dënimi “burg i përjetshëm” kreut të “Bandës së Durrësit ”Gjykata e Lartë ka rrëzuar dënimin “burg përjetë” për Lulzim Berishën, ... “ Banda e Durrësit ” e nisi aktivitetin e saj kriminal në vitin 1998 dhe ...
 38  -1 lajmeshqip.com
Banda e Durrësit , procesi drejt fundit | LajmeShqip.comPas mëse katër vjetësh proces, Prokuroria e Krimeve të Rënda pritet të shpallë javen e ardhshme konkluzionet për 16 të pandehurit e kësaj ...
 41  +2 info.al
Banda e Durrësit , Apeli lë në burg përjetë Lulzim Berishën | INFO.AL Sipas prokurorisë, banda e Durrësit e nisi aktivitetin e saj kriminal në vitin 1992 dhe vepronte kryesisht ne Durrës. Goditjen ajo e mori në vitin ...
 42  -7 telegrafi.com
Jepet dënimi për “Bandën e Durrësit ” - TelegrafiBanda e Durrësit akuzohet për vrasje, trafik droge dhe krijim organizatash kriminale, vepra penale të kryera pas vitit 1995. /Telegrafi/ ...
 43  +17 gazetatribuna.com
Ekzekutohet "kapoja" i bandës së Durrësit - Kronika - Gazeta TribunaNjë ngjarje e rëndë ka ndodhur paraditen e sotme, në qytetin e Rrogozhinës. ... i një prej bandave më të rrezikshme të Durrësit në vitin 1997 “ banda e Gjepalit”.
 46  -1 albanianscreen.tv
Banda e Durrësit , Dokle përballet me akuzë të re - Albanian Screen TVIndrit Dokle, një prej të akuzuarve nga Prokuroria e Krimeve të Rënda si anetar i të së ashtuquajturës ' Banda e Durrësit ', përballet me Gjykatën e Krimeve të ...
 47  +21 durreslajm.com
Aktualitet - Lajme DurrësGoditet banda shqiptare e trafikut të drogës. Angli ... Durrës, 28 korrik 2014 - Kryetari i Bashkisë së Durrësit Vangjush Dako i ka bërë një urim të gjithë qytetarëve ...
 48  +6 parajsa.com
Banda e Durrësit dëshmon nëna e Valbona Jahos - Parajsa.comBanda e Durrësit dëshmon nëna e Valbona Jahos TIRANË - Sot në Gjykatëne Krimeve të Rënda kanë vijuar dëshmitë ndaj të pandehurve të ...
 49  +13 gazetarepublika.al
Apeli lë në burg përjetë 4 të pandehurit e “Bandës së Durrësit Gjykata e Apelit vendosi të lerë të pandryshuar vendimin e Gjykatës së ... 16 janar procesit gjyqësor për të ashtuquajturën “ Banda e Durrësit ”, ...
 50  +7 zemrashqiptare.net
Zemra Shqiptare - Ramiz Dërmaku: Shfletojmë historinë e bandave Cekim vetëm rastin e fundit, kur gjykata e durrësit , e dënoi vetëm 20-ditë ... njerëzish të njohur si pjesëmarrës në banda apo si kapobanda.
 52  +14 albnews.al
' Banda e Durrësit , prokuroria jep pretencën | Lajmet e fundit' Banda e Durrësit , prokuroria jep pretencën. 10/10/2011 at 17:29. TIRANE- “Burg per jete” ka kerkuar Prokuroria per Lulzim Berishen, Endrit Doklen, Plaurent ...
 53  +47 tvklan.al
TV KLAN – Gjykata: Lulzim Berisha, jo burg përjetëGjykata e Lartë ka rrëzuar dënimin me burgim të përjetshëm për Lulzim Berishën si dhe dy pjesëtarët e tjerë të të ashtuquajturës banda e “ Durrësit ”. Kjo gjykatë ...
 54  +46 kosova-sot.info
Ekzekutohet biznesmeni “Tixhja”, në plazhin e Durrësit - KosovaSotEkzekutim mafioz në plazhin e Durrësit , ku objekt i atentatit ishte ndërtuesi .... e pazbardhur dhe është lidhur me serinë e krimeve të kryera nga banda e tritolit.
 55  +43 gazetaedurresit.com
Gazeta e Durrësit – Durrës – 1930, qyteti i tregtisë dhe industrisëBombardimet e luftës së parë botërore dhe tërmeti i vitit 1926 u bënë shkak për ti .... 4 (1) banda e vjeter frymore img0041 porti detar-fillimi i viteve 1930 vila 03 ...
 56  +29 yahoo.com
Indietro - Qendra Informative Kulturore Shqiptare «ALBEUROPA Banda e Durrësit , vrasje, grabitje trafikim.... Rrëfimi i të penduarit të drejtësisë, Adriatik Coli, për krimet e banës së Durrësit hyn në një fazë tepër interesante.
 57  +43 saraiki.net
Ekzekutohet vëllai i Klodian Saliut,ish kapobanda durresit videos Ekzekutohet vëllai i Klodian Saliut,ish kapobanda durresit ... Vizitoni www. oranews.tv për të ndjekur lajmet e fundit nga Vendi, Rajoni ... Banda e Durresit .
 58  +42 investigim.al
Gjykata e Lartë rrëzon burgimin e përjetshëm për Lulzim Berishën Banda e Durrësit është cilësuar si një prej bandave më të ... në vend, e cila e ka nisur aktivitetin e saj në vitin 2008 në qytetin e Durrësit.
 59  +38 bulevardionline.com
Subjektet politike, qarku, prefektura dhe deputetët e Durrësit kundër Roje nderi kanë bërë policia bashkiake, ndërsa banda frymore e cila vijon të ketë disa muaj pa marrë honoraret ka ekzekutuar me mjeshtëri ...
 60  +40 gazetatelegraf.com
Gjyk. e Lartë: 25 vite burg Lulzim Berishës, rrëzohet dënimi 'përjetë TIRANE - Gjykata e Lartë rrëzon vendimin për burgim të përjetshëm ndaj ... Banda e Durrësit e nisi aktivitetin e saj kriminal në vitin 1998 dhe ...
 61  ~ arkivamediatike.comOsman Korpuzi - Kreu» Banda e Durrësit kërkon pafajësi në Gjykatën Lartë, relator Tom Ndreca - ... » Banda e Durrësit , gjykata dënon me 10 vite burg Adriatik Colin - Gazeta Idea.
 62  +38 dielli.al
Ekzekutohet Astrit Gjepali, anëtari i bandës së Durrësit , me kunatin Gjepali njihet si kreu i një prej bandave më të rrezikshme të Durrësit në vitin 1997 “ banda e Gjepalit”. Pjesëtarët e kësaj bande akuzohen për ...
 63  +37 vizionplus.al
Ekzekutohen Astrit Gjepali dhe Halit Fici | Vizion Plus TV AlbaniaVritet në një atentat mafioz Astrit Gjepali, i njohur si kreu i një prej bandave më të rrezikshme të Durrësit në vitin 1997, që njihej me emrin “ Banda e Gjepalit”.
 64  +9 maajee.com
BANDA E DURRESIT Facebook Timeline Profile Cover,fb profile BANDA E DURRESIT Facebook Timeline Profile Cover, fb profile covers. BANDA E DURRESIT Facebook Profile Cover. High quality of Facebook Timeline ...
 65  +35 peshkupauje.com
Edhe një herë për masakrën e Durrësit | Peshku pa ujëMbi rrënojat e një lagjeje të tërë të qytetit antik të Durrësit , e cila mendohej ta kishte zanafillën qysh ..... "Dy Banda -Dy Parti " , "Shume te Keqija e asnje e Vlere ".