Please wait for loading...call center ne shqiperi

keyword competition rating: 1.0 / 5.0

/
 2  +1 shqiptarja.com
Shqiptarja.com - Call center italian “low cost” në TiranëTIRANE - “Kërkoni shefin? Nuk është, ka shkuar për të përgatitur zyrën e re. Zyrat e call center në Tiranë , lulëzojnë (çelin) si tulipanët në pranverën dixhitale ...
 3  ~ karriera.alNjoftime Pune - Karriera ne Shqiperi the headhunter - Njoftime Pune Perche' Facile.it e' diverso dagli altri call center ? 04.08.14 ... 01.08.14 Tiranë , Faqe interneti domain .al dhe programe ne php dhe mysql ( 30 shikime ). Zhvillimi ...
 4  +2 ikub.al
Njoftime per vende te lira pune sipas profesioneve. Punesime ne Ofertat dhe lajmerimet me te fundit per pune nga bizneset ne Tirane , Shqiperi e ... cerca un/una CALL CENTER MANAGER (CCM),di provata esperienza,per la ...
 5  -1 vend-pune.com
Vend Pune | njoftime pune, vende pune, cdo ore!Call Center Il candidato dovrà contattare i clienti, quindi sarà necessaria una buona comunicazione tramite il telefono. ... Vela H. R. Consulting® në bashkëpunim me Kompani Punësimi Ndërkombëtare, ... Tirane , ofroj vend pune Parukeri.
 6  +2 mapo.al
Call Center -at italianë?! Tashmë janë në Shqipëri | GAZETA MAPOJanë 57 call center me seli në Tiranë , Durrës e Vlorë, që punojnë për Italinë. Të punësuar prej tyre janë të rinj të diplomuar ose në rrugë për t'u ...
 7  +5 monitor.al
Call Center : Një tjetër treg që rrezikon ngopjen - MONITOR - Biznes Biznesi i call center në Shqipëri po zgjerohet me shpejtësi vitet e fundit duke regjistruar shifra mbi 120% rritje. Por a rrezikon rritja e shpejtë të ...
 8  +1 xlworld.eu
Karriera ne Shqipëri - XL WorldOperator Call Center -i - në Gjuhen Italiane. ... Në një ambjent të këndshëm, me të rinj dhe ku mund të realizohesh? Atëherë je duke lexuar njoftimin e duhur!
 9  +6 duapune.com
Dua pune: Kerkoj pune, ofroj vende te lira pune, njoftime, ofertadhe trajnime. Mundesi punesimi ne Shqiperi , Kosove dhe Maqedoni.
 10  +4 respublica.al
Fluksi i ofertave të punës në Shqipëri dominohet nga “ Call Center Edhe pse statistikat zyrtare dëshmojnë për një nivel të lartë papunësie tek të rinjtë dhe vende pune gjithnjë e më të pakta, sërish situata nuk ...
 11  +17 vizionplus.al
Call center -i, biznesi që punëson të rinj | Vizion Plus TV AlbaniaJeton dhe punon ne Tirane , por pjesen me ta madhe te dites komunikon me shtetas italiane. Si punonjëse ne nje call center , Eriselda lidh kontrata me banore te ...
 12  -7 facebook.com
Arber Krakulli Call Center - Lushnjë. Tiranë .Vlorë - Shërbim Arber Krakulli Call Center , Lushnjë.Tiranë.Vlorë. 935 pëlqime · 37 talking about this · 30 ishin ... nje firme totalisht shqiptare dhe qe investon vetem ne shqiperi
 13  +11 njoftime.com
ofroj vende pune - Njoftime.comTirane , Dast sh.a. kërkon Agjent/e shitjesh ... FIBER Call Center cerca - Floor manager - Operatori IB & OB ... Lista - vende pune vakante ne fusha te ndryshme.
 14  -1 rasti.al
PUNESIME - OFROJ PUNESIM - Rasti.alRajoni: SHQIPËRI . 500,000 Lek. 0697936187. OFROJMË PUNËSIM SI STAF HOTELI 4* DHE 5*, NË DUBAI Vela H. R. Consulting® në bashkëpunim me ...
 15  -5 numernje.com
sherbimi klientit - call center - Oferta pune - NumerNje.comCall center ACCUEIL seleziona 50 consulenti telefonici. (Rruga e Kavajës ... Merkure, 08 Janar, 2014. Operator Telefonik ne Call Center (Tirana, Tirane ).
 16  +33 peshkupauje.com
" Call center " në Tiranë | Peshku pa ujëPershendetje! Doja te dija neqoftese ka ndonje njeri qe punon, apo qe ka punuar ne " call center " italiane ne Tirane . Cili eshte mendimi juaj per ambientin e ...
 17  -6 ofertapune.com
Operator Call Center ne gjuhen Italiane Work Everyday - TIRANE Agjencia e Punësimit “WORK EVERYDAY” ju njofton për një mundësi të re dhe shumë të mirë punësimi! Kerkohen 35 operator Call Center nga ...
 19  +81 oranews.tv
Mbyllen “ call center ” në Itali, transferohen në Shqipëri – Ora NewsNë kërkim të dashurisë drejt Kosovës, arratia e ad
 20  ~ headhunter.alThe HeadHunter Albania - Punesimi ne Shqiperi , ofroj vende pune Administrative & Office · Management · Retail · Construction · Call Center · Industrial ... Administrative & Office · Call Center · Education · Engineering · Finance ...
 22  -3 neptun.al
Neptun: KreuNeptun lider ne shitje pajisjesh elektroshtëpiake, audio dhe video, dixhitale, pajisje për zyra, IT, ... Call Center : 044 50 50 50 .... Artikujt nga 1 në 20 i 33 në total.
 23  +35 gazetadita.al
Meta në call center : Nxitje biznesit të krahut të lirë të punës Gjatë vizitës së një qendre të tillë ditën e sotme, Meta tha se bashkë me biznesin fason, “ call center ” është një tjetër mundësi e shkëlqyer në Shqipëri për hapjen ...
 24  ~ alcallcenter.comCall Center AlbaniaFokusimi yne total ne telemarketing, ... Ne disponojme databazen me te fuqishme ... . ... Call Center Albania All Right Reserved Design by Aleksander Vero.
 25  +75 panorama.com.al
Rreth 19.000 italianë punojnë në Shqipëri , Veliaj në Romë për ROME- Janë rreth 19.000 italianë që punojnë në Shqipëri . ... italianët në Shqipëri zotëronjë restorante, punojnë në “ call center ” në fushën e ...
 26  +17 slideshare.net
Alo 116-linja Kombetare E Keshillimit Per Femije Ne Shqiperi View all of ALO 116-LINJA KOMBETARE E KESHILLIMIT PER FEMIJE NE ... telefonit në një qëndër të vetme thirrjesh ( Call Center ) të vendosur në Tiranë .
 27  ~ asaservicegroup.alVende te lira pune ne Tirane - asa service groupVende te lira pune ne Tirane të fitojnë deri në 140.000 lekë në muaj, dërgoni CV tuaj me ... Call center software;; Payroll software for accountants;; Inventory ...
 28  -5 fletpune.com
Portal pune | Fletpune ju ndihmon me shpalljen e njoftimeve të funditLeter motivuese për të diplomuarit në Financa Shembull për leter motivuese per te dip 16 ... Cfare shkathtësi duhet të ketë një punëtor, shembull, në Call Center .
 29  ~ marjetashimanews.wordpress.comCall Center JobsKompanitë e call centeri në Shqipëri kanë filluar të operojnë që në vitin 2005. Si nismëtar i këtij biznesi mbahet Z.Agron Shehaj, i cili mbasi mbaroi studimet e tij ...
 30  ~ bulevard.alKerko pune Kerko ne listen e vendeve te lira per pune - BULEVARD Europe Agency Tirane . Pun?sim dhe Emigracion n? Kanada Tashme me ndryshimin e ligjit te emigracioni ne Kanada, programi i njohur deri me tani si .... COMPAGNIA ITALIANA CALL CENTER LEADER PER LA CAMPAGNA DI PRESA ...
 31  ~ neofone.alCall Center Telephony Solutions - Neofone AlbaniaCall Center Telephony Solutions. Ideal solution for Call Center . Packages up to 500 simultaneous calls. High Quality VoIP calls. Unlimited international calls.
 32  ~ greentirana.comGreen Tirana | CallcenterCall Center , Telemarketing and Direct Marketing. Green Tirana ... It has a Contact Center for inbound and outbound Telemarketing activities. After collecting all ...
 33  ~ itkalbania.comKurse per Gjuhen Italiane | CELI | Call CenterTrajnimi për përgatitjen e provimit të vetëm që ofrohet në Shqipëri CELI ofrohet për disa grupe në bazë të nivelit të provimit i cili mund të jetë: CELI 3, CELI 4 ose  ...
 34  ~ grid-albania.comMonitoritalianë dhe grekë, po zbulojnë në . Shqipëri një tjetër fushë investimi me interes, siç është ajo e shërbimit të qendrave telefonike, “ Call Center ”. Katër kompani të ...
 35  -6 linkedin.com
Renald Rista - Albania | LinkedInProject Management and implementation for Data Center Voice broadcast
 36  +1 intesasanpaolobank.al
Faqja Zyrtare e Intesa Sanpaolo Bank AlbaniaMirësevini në Internet Banking. Logohu. CALL CENTER . 08006000 (Falas) +355 4 22 76 000/ 222 / 223 + 355 (0) 692080903 ... Kerkoni ne faqen tone ...
 37  -4 lajmerime.com
Oferta Pune - Kerkoj Pune,Oferta Pune - SHQIPERI ... - Lajmerime.comLajmerime,Njoftime,shpallje shqip per shqiptaret ne shqiperi kosova maqedoni . ... (Vlore) UltraComm ricerca operatori call center autonomi per lavorare dal ...
 38  +22 ids.al
IDS | BenvenutiIDS è in grado di fornire il supporto di un call center con elevati standard di qualità e un lavoro costantemente migliorato dall'applicazione delle tecnologie più ...
 39  -14 gen.al
Call Center ne Tirane kerkon 25 Operator - Call Center - AneginoCall Center ne Tirane kerkon 50 operator me keto karakteristika: • Njohje te PERKRYER te gjuhes italiane • Me ose pa eksperienze te meparshme si Operator/e ...
 40  +44 konkurset.com
konkurset.com - Qindra vende pune te liraNe publikojmë pozita pune për të gjith teritorin e Kosoves dhe tjerat troje Shqiptare. ... Call Agent Gjuhe Franceze. VIZ Call ... SWEDEN CALL CENTER .
 41  +13 gazetacelesi.al
Grid sh.p.k. Shoqeri lider ne shqiperi per aktivitetet e Call Center p.k. Shoqeri lider ne shqiperi per aktivitetet e Call Center kerkon 50 Intervistues outbound Call Center per aktivitetin e sondazheve te opinionit ...
 42  ~ kayalarcallcenter.comRRETH NESH | Kayalar Call CenterCall Center Albania eshte nje kompani qe ofron zgjidhje wireless e fokusuar ne ... tona call center ofrojne zgjidhje per operatoret lider telefonik ne Shqiperi dhe ...
 43  +58 shqiperia.com
H3G Telefon Mobil italian me Hotline ne Shqiperi | AlbforumiH3G Telefon Mobil italian me Hotline ne Shqiperi Italianët e H3G, “ call center ” në Shqipëri H3G është duke parë mundësinë për të transferuar...
 44  +8 cemar.it
Ferries to Albania 2014 - CemarAdria Ferries: ( Call Center Tel. +39-010-5731805) Service done with motor ship " Riviera del Conero" From Ancona to Durres (Albania) 3 weekly departure ...
 45  -11 kerkoo.com
Njoftime për pune e kurse në Shqiperi :Kerkoo.comPubliko një njoftim në Shqiperi ... OUTBOUND/INBOUND d, Tirane) - pune e kurse / marketing - komunikim Perche' Facile.it e' diverso dagli altri call center ?
 47  ~ europeagency.alOPERATOR/E CALL CENTER – TIRANE - Europe AgencyVENDODHJA: Tirane . POZICIONI: Operator/e Call Center . MOSHA: 16 – 30 vjec. ORARI: 4-6 ore pune ne dite / 6 dite ne jave. PAGESA: NETO: ...
 48  +53 lajm-shqip.com
Kriza ekonomike, “ call center ”-at mbyllen në Itali, hapen në Shqipëri Kriza ekonomike në Jugun e Italisë ka bërë shumë nga kompanitë e “ call center ”- ve të mbyllen për shkak se nuk përballojnë dot kostot.
 49  ~ guide-of-albania.comCall Centers , find Call Centers | guide-of-albania.comterminali Bindi, Kati I, Fushë Prezë - Tiranë - Tiranë · Call Centers | Call Centers Tiranë | Call Centers Tiranë . Call Centers Tiranë . Tel: 3554450971. shiko më ...
 50  -34 meemira.com
CALL CENTER NE SHQIPERI ,OFERTA PUNESIMI NE TIRANE Forum Community CALL CENTER NE SHQIPERI ,OFERTA PUNESIMI NE TIRANE DHE QYTETE TE TJERA OFERTE PUNE PER OPERATOR TELEFONIK.
 51  +10 123albania.com
punesime per gjuhe te huaja - 123Albaniavende pune te lira si mesues mesuese ne tirane shqiperi.
 52  +48 shekulli.com.al
Kriza ekonomike, “ call center ”-at mbyllen në Itali, hapen në Shqipëri Kriza ekonomike në Jugun e Italisë ka bërë shumë nga kompanitë e “ call center ”- ve të mbyllen për shkak se nuk përballojnë dot kostot.
 53  -23 shqiptariiitalise.com
Call Center -at me gjysmë çmimi të Tiranës - 835219. shqiptariiitalise Mercoledì 24 Ottobre 2012 12:50. “Kërkoni shefin? Nuk është, ka shkuar të shohë zyrat e reja”. Qendrat telefonike, të ashtuquajturat call center , në Tiranë mbijnë ...