SEMrush

Please wait for loading...

SEMrush

diožu tilta bīstamība

keyword competition rating: 4.5 / 5.0

SEMrush
/
 1  ~ aymrt.comdiožu tilta bīstamība - aymrt keyword research tooldiožu tilta bīstamība has. Avg. CPC $1.06, Local Searches 80101, Click-Through Rate 37.99%, Ranking Difficulty 1019, Competition 14 ...
 2  +2 savedhistory.org
Diožu Tilta Bīstamība - Home Homekeywords: Diožu Tilta Bīstamība - Home Home diožu tilta bīstamība .... 20, ~, moddings.lv, Gandrīz viss par gaismas diodēm - Moddings.lvTādēļ, lai atbildētu uz ...
 3  +4 riga.lv
Rīgas pašvaldības portālsPabeigta Akmens tilta astoņu dekoratīvo apgaismes balstu ... Apgaismes balsti pirms darbu sākšanas bija avārijas stāvoklī, radot bīstamību cilvēku dzīvībai un ... diodes lampām no jauna izgaismos Rīgas Akmens tiltu .
 4  -1 abc.lv
"Latvijas energoceltnieks" pabeidzis Akmens tilta astoņu ... - ABC.LVApgaismes balsti pirms darbu sākšanas bija avārijas stāvoklī, radot bīstamību cilvēku
 5  +1 diena.lv
Jelgava :: Vietējās ziņas :: zz.lv :: zz.lvBūriņu ceļa tilts kļuvis bīstams ; salabos līdz nākamās nedēļas beigām 3 ... 12 pilsētas ielās apgaismojumu nomainīt pret gaismu emitējošo diožu jeb LED.
 6  -5 wikipedia.org
Taisngriezis — VikipēdijaDivu pusperiodu taisngriezis ( diožu tilts ). Divu pusperiodu taisngriežus var izveidot ar transformatora neitrāles izvadu, vai lietojot tilta shēmu. Abos gadījumus ...
 7  +3 rtu.lv
Energoelektronika (.pdf)Tranzistoriem ļoti bīstams ir īsslēguma režīms ar ieslēdzošo vadības .... Diodēm kā sprostspriegums jālieto tilta ieejas maiņspriegums, jo, ...
 8  +8 building.lv
Akmens tilta iespējamie drošības draudi ir novērsti - Ziņas -Ir noslēgusies Akmens tilta astoņu dekoratīvo apgaismes balstu
 9  +3 db.lv
Atjaunoti Akmens tilta dekoratīvie apgaismes balsti :: db.lv... pirms darbu sākšanas bija avārijas stāvoklī, radot bīstamību cilvēku dzīvībai ... droši, turklāt ar ekonomiskajām diodes lampām no jauna izgaismos Rīgas Akmens tiltu . ... Akmens tilts ir pilsētas kultūrvēsturiskais mantojums.
 10  -2 rdsd.lv
lejupielādēt - Rīgas domes Satiksmes departaments (RDSD)turpinās Dienvidu tilta II kārtas papildu darbi, lai uzlabotu satiksmi Dārzciema, Katlakalna un Krustpils ielā. Tāpat ar Eiropas
 11  +8 tvnet.lv
TVNET :: MeklētājsKrāsaini izgaismots tilts vai mazs kabatas lukturītis – to visu spēj diodes . Kas tās īsti ir un ... Apbalvoti konkursa „Kūlas dedzināšanas bīstamība ” laureāti. 2008. g.
 12  ~ blumentals.wordpress.comPar fotoradariem | Kārlis Blūmentāls : BlogsJāsaka gan, ka tādās vietās, kā uz Vanšu tilta un uz Salu tilta fotoradari vēl .... Ja tā tad var mēģnāt izmantot spēcīgas infrasarkanās diodes , kas ... Bet nē, parasti fotoradars ir taisnā ceļa posmā kur tuvumā nekas bīstams nav.
 13  +88 liepajniekiem.lv
luksofori :: liepajniekiem.lvNedienas ar luksoforiem Pārbraucot pāri dzelzceļa tiltam no Jaunās. ... Bīstams ar visu luksoforu (22) 09.09.2009. Dīvainais krustpunkts. Daudzviet pilsētā savu laiku nokalpojušie luksofori nomainīti pret diožu gaismekļiem, kas labāk ...
 14  ~ genstar.lvĢenerātora diožu tilts PP-132082Ģenerātora diožu tilts PP-132082. Ģenerātora diožu tilts PP-132082. Ražotājs: Denso Modelis: 132082. Pieejamība: Pieejams. Cena: 25,82€ Bez nodokļa: 21 ...
 15  +8 boot.lv
Alternatīvā enerģija. - Lapa 2 - BOOT lietotāju IT/elektroniskie vienu vadu ar plik-plik-plik-plik - laiž cauri diožu tiltam - taisngriezim, .... ir saprātīgākā temperatūras diapazonā un daudz mazāk bīstams par ...
 16  +12 iauto.lv
Visi komentāri - Uzmanību: velosipēdistu vasara ir sākusies - iAutoProtams, ja to dara korķa laikā tad bīstamība ir mazāka, bet ir nācies novērot arī rolleristus maucam pa salu tiltu starp joslām. Nez, vai ... ir tik prātīgs, ka pieliek savam braucamrīkam priekšā un aizmugurē mirgojošās diodes .
 17  ~ e-novads.lvValmierā atklāj 42 metrus garu gaismas tiltu - E-novads.lvgaismas tilta atklāšanā teica Valmieras pilsētas pašvaldības domes priekšsēdētājs Inesis Boķis. ... balsojuma un ir gatavots no 1000 m LED diožu caurulēm un 234 m2 .... Paaugstināta bīstamība bakteriālās iedegas izplatībai.
 18  ~ viskipv.lvElektronika un iekārtu elektroniskā vadība - Višķu Profesionālā rotors ar ierosmes tinumiem, 3 stators ar tinumiem, 1 jaudas diodes , 7 oglītes, 8 slīdgredzeni
 19  -4 auto24.lv
BMW piedāvās jaunu auto apgaismošanas tehnoloģiju – ... - Ziņas Lāzera diodes ir desmit reizes mazākas kā parastās gaismas diodes , .... Autorallijs ir aizraujošs, taču arī bīstams un ar lielu risku saistīts sporta veids. ... Uz Salu tilta nobrauktuves apgāzies kravas auto; ierobežota satiksme.
 20  ~ marolind.comPaštaisīta LED pieres lampa zem 5 Ls! | Notepad.lviekšējā pretestība ierobežo šo strāvu, tā kā šai konstrukcijai nekas bīstams nedraud. ... var sanākt viens ļoti spožs zibsnis, un dārgā LED diode uzreiz pārdegs.
 21  +8 bmwpower.lv
Gadījuma bilde - CSDD tehniskās apskates stacijas - diskusiju tēma ar diožu numura apgaismojumu ir kāds gājis TA?nepiečakarējās? .... arī liek tikai par defektiem ar kuriem esi bīstams satiksmei, teiksim bremzes nestrādā. ... ,kk 89 gada liakam un gandriz ielika 3 ,jo krita nost priekshejais tilts
 22  ~ kawasaki.lvLejupielādēt (PDF) - KawasakiAkumulatora bīstamība /sliktā ietekme. (aizmugures .... Priekšējā tilta pārnesumu kārba (tikai 4WD). 26. ..... „LED“ (gaismas diode ) eļļas spiediena simbols mirgo,.
 23  -2 volvotrucks.com
Volvo FMX produkta ceļvedis (PDF 12.7 MB) - Volvo Trucksimobalstiekārtu GRAS-G2 vienam līdz trim aizmugurējiem tiltiem . Vienlaikus ir .... iztaisnojas un situācijas bīstamība sama- zinās. .... totas gaismas diožu rindas.
 24  +77 auto24.ee
ES apstiprina «Audi» LED tehnoloģijas kā eko-inovāciju - SākumlapaGaismas diodēm nav nepieciešama apkope, tās kalpo visu automobiļa .... Autorallijs ir aizraujošs, taču arī bīstams un ar lielu risku saistīts sporta veids. ... Uz Salu tilta nobrauktuves apgāzies kravas auto; ierobežota satiksme.
 25  ~ rigasgaisma.lvApstiprināta ar - Rīgas gaismaLED diožu gaismekļu izpēte un pielietojums. 26. 2.4. Apgaismojuma ..... kā rezultātā ir paaugstināta bīstamība , ka sadales iekšpusē var iekļūt mitrums un ..... pārvads pār dzelzceļu, Vanšu tilta estakādes u.c.), kā arī maģistrālajām ielām ( Krasta.
 26  +8 elfaforums.lv
Vajadzīgs padoms [Arhīvs] - ELFA forumsRaimonds pareizi izdarijis, ka ielicis divas diodes pretējos virzienos - tā arī veido ..... Dienvidu tilta izcenojumiem (proporcionaali apreekjinot) vai paarspeej tos. .... Strāvmainis 1:500 I max= 60 A, bez slodzes bīstams dzīvībai.
 27  ~ pikc.lvAtvērt - Ziemeļkurzemes profesionālās izglītības kompetences centrsslēgums, sprieguma dalītāju, tilta shēma un sprieguma avoti. ... Zener diode un LED tiek apskatītas un pamatjēdzieni tiek izskaidroti. ... Bīstamības samazināšanas faktori tiek apskatīti pamatojoties uz reālām situācijām.
 28  ~ vitolds.blogspot.comVitolds: Meklējot sauli Fuerteventuras salā.Ceļš vēl sliktāks par salu tiltu . ... Kaitina gaismas diožu ziedojumu svecītes. ... Ceļš nav sevišķi bīstams , bet nervu šūnas mazliet tomēr kutina.
 29  ~ mezaparks.euAktualitātes par un ap Mežaparku.: 07.1.11 - 07.1.12... paskatieties arī savos dārzos vai kāds no kokiem nav kļuvis bīstams apkārtējiem. ... Līdz 2009. gadā tiks uzbūvēts tilts pār Gaujas ielu, Vairogu pārvada ..... Atšķirībā no projekcijām, diožu ekrāni var cīnīties ar saules gaismu.
 30  +71 europa.eu
[…] Priekšlikums KOMISIJAS REGULAI (EK) Nr. .../..., ar ko groza Diožu darbība un funkcija šādās ķēdēs: ierobežotāji, klamperi, divu pusperiodu un pusperioda taisngrieži, tilta taisngrieži, sprieguma divkāršotāji un trīskāršotāji;. Turpmāk minēto ierīču sīks ...... Saspiešanas bīstamība logos, durvīs, vārtos.
 31  +6 eoz.lv
fotoradaru izvietošanas saraksts [Archive] - Page 2 - EOZvieta ir ~600m, bet noliek tur, kur no bīstamības nav ne smakas :shura:
 32  ~ poettinger.uslŽ–“ ˜„—Z†Œ „–êŒ'–—•˜Ž†Œ „ TORRO 4500 TORRO 5100 TORRO Bīstamība no rotējošām mašīnas ... Ievērojiet piekabes augstumu (īpašie pie zemiem tiltiem , ...... Akumulatora stāvoklis tiek parādīts ar vienu gaismas diodi .
 33  +26 marantec.com
Comfort 850, 851 / Control x.8140. 50. Uzmanību! Elektrotrieciena bīstamība : ..... Pēc 1 – 2 sekundēm kodējamā raidītāja gaismas diode ...... Pieslēgt apturēšanas taustiņu vai stieples tiltu B9/5.
 34  +7 jelgavasvestnesis.lv
2009. gada 19.marts. Nr.11(95) - Jelgavas Vēstnesisbojājumus, kas rada bīstamību . Ja tiek konstatēts, ka nepiecie-
 35  -18 pietiek.com
Jautājumi Ministru prezidentei par pasažieru vilcienu ... - Pietiek ::Objekts joprojām esot bīstams ... Vai tad debesis .... Parasti raidītāja un uztvērēja jūtīgos elementus (gaismas diodes vai LED)novieto uz ēkas pretējām sienām.
 36  +10 cesis.lv
Lote 1Piemēri: virknes un paralēlais slēgums, sprieguma dalītāju, tilta shēma un ... Dažādas diodes , piemēram, pusvadītāju diode , Zener diode un LED tiek .... Bīstamības samazināšanas faktori tiek apskatīti, pamatojoties uz reālām situācijām.
 37  ~ reindzers.wordpress.comInteresanti… | Ķengaraga ReindžersTiklīdz nobloķējam ielu vai tiltu , situācijā, kurā tas ir pilnīgi lieki – iespējama tiesa ar konkrēto amatpersonu atstādināšanu.
 38  ~ ropazi.lvOperatīvā transporta piegāde operatīvajā līzingā Ropažu ... - Ropaži.lvdiožu bākugunis (atbilstoši LVS 63:2009), kas sevī ietver: ... Dzenošais tilts .... tiesības, nejaušas iznīcināšanas draudi un paaugstinātas bīstamības avota.
 39  ~ autonews.lvKIA Sorento - AutoNews.lvrobusta rāmja un viengabala pakaļējā tilta . „Sorento” kļuvis
 40  ~ saulkrasti.lvATKLĀTA KONKURSA NOLIKUMS Automašīnu iegāde ... - Saulkrastidisku bremzes abiem tiltiem .... divus mirgojošus zilas gaismas diožu ..... nejaušas iznīcināšanas draudi un paaugstinātas bīstamības avota.
 41  ~ sprayroq.comUncategorized - Sprayroq BlogNesenā neveiksme dažu lielāko autoceļu tiltiem , kā rezultātā iestājusies
 42  +11 scribd.com
LabDarbiApgaismesElektroiekaartas - ScribdMagnētelektriskās sistēmas mēraparāti ar tilta shēmas taisngriezi (divu
 43  +17 aiknc.lv
RĪGAS TEHNISKĀ UNIVERSITĀTE - aikncElektriskās svārstības; Pusvadītāju diode ; Bipolārais tranzistors
 44  +57 fyxm.net
Argus.lv - FYXM.net - WebmonitorEmaljēti Vara Vadi (1) Kušnas Tabula (1) Argus Veikals (1) C.a_8334 (1) Avt 726 (1) Willem 3.0 (1) Avt-726 (1) 3xups (2) Diožu Tilta Bīstamība (3) Hansaworld  ...
 45  ~ salacgriva.lvTikšanās reizēs pārrunātais - Salacgrīvalampas, kas darbojas uz diodes ...... Ls 81 840 Salacas labā krasta rekonstrukcijas projekta no tilta līdz jahtu ostas ..... lējumi, vai tas ir bīstams , un vajadzības ga-.
 46  ~ agrosmiltene.lv1 T1ch lvPakaļējā tilta noslodze samazinās, ja traktora priekšā uzmontētas iekārtas
 48  +52 yumpu.com
LATVIEŠU SATURS lpp - Yumpurong>, jo no ģeneratora ejošs tukšgaitas spriegums dažos apstākļos var būt bīstams . ... pārslēgšana) ar mikroprocesora palīdzību, ar visu tiltu no primārās puses. .... 2- GAISMAS DIODE , kas norāda uz SPRIEGUMU DEGLĪ VAI ELEKTRODĀ.
 49  -2 sandraveinberga.lv
Aktuālu notikumu komentāri | Sandra Veinberga | Page 11Viņa retoriski jautā, vai uz tilta un ap to esošie skatītāji, glābēji, policisti
 50  +51 gorenje.si
LV Lietotāja pamācībaD1 Slīdošās regulēšanas indikatora gaismas diodes