Please wait for loading...dritan dajti

keyword competition rating: 5.0 / 5.0

/
 2  +3 panorama.com.al
Arratisja, Dritan Dajti , zbulohet plani i gjashtë rusëve | Gazeta Një turmë policësh me antiplumb, të armatosur deri në dhëmbë, grumbulloheshin rrotull gjykatës sa herë që Dritan Dajti transportohej nga  ...
 3  -1 shqiptarja.com
Shqiptarja.com - Dritan Dajti , zbulohet urdhëri sekret i Agron KuliçajtGazeta "Shqiptarja.com" publikon sot letrën e zv.drejtorit të Policisë drejtuar Gjykatës dhe Prokurorinë ku kërkon zhvillimin e gjykimit të Dritan Dajtit pa praninë e  ...
 5  -2 gazetatema.net
Dritan Dajti rrëfen ditën e ngjarjes së rëndë: Me vete kisha 150 mijë I akuzuari kryesor, Dritan Dajti , thotë për GSH se ditën kur ndodhi krimi, ai kishte me vete 150 mijë euro. “Isha nisur për të takuar vajzën time në  ...
 6  +95 telegrafi.com
Arratisja, Dritan Dajti , zbulohet plani i gjashtë rusëve - TelegrafiDyshohet se Dritan Dajti kishte planifikuar në detaje një skenar arratisjeje nga Burgu 313 në Tiranë. Ai nuk ia doli të rifitonte lirinë edhe pse  ...
 7  +10 shqiperia.com
Dritan Dajti E verteta ime per masa kren e Durresit - Shqiperia.comDritan Dajti , personazhi tashmë i njohur i drejtësisë shqiptare, prej të paktën katër vitesh po luan si “macja me miun” me gjykatën, ku ndodhet në proces për  ...
 9  +3 top-channel.tv
Top Channel Video - “ Dritan Dajti ”, 125 seanca“ Dritan Dajti ”, 125 seanca. Sërish Gjykata e Krimeve të Rënda ka kryer ritualin e zakonshëm në gjyqin ndaj Dritan Dajtit, Erges Xhoxhit dhe Mariglen Mucajt  ...
 10  -4 balkanweb.com
Balkanweb.com - Rrëfehet Dritan Dajti : Në Durrës kisha 150 mijë TIRANE -Në këto ditë përvëluese të gushtit Dritan Dajti nxeh dhe më shumë temperaturat teksa vijon me akuzat e rënda ndaj eksponentëve të  ...
 11  -3 gazeta-shqip.com
Dritan Dajti : Të zhvarroset trupi i Kastriot Feskajt, ka prova që s'e Dritan Dajti , i akuzuari për vrasjen e 4 policëve më 7 gusht 2009, gjatë seancës së sotme në Gjykatën e Krimeve të Rënda, kërkoi zhvarrosjen  ...
 12  +16 botasot.info
Vrasja e 4 policeve, Dritan Dajti refuzon 100 avokate - Kronikë e I akuzuari për vrasjen e katër policëve në Durrës në 2009, Dritan Dajti refuzon 100 avokatë. Gjyqi ndaj Dritan Dajtit, i akuzuar si autor i  ...
 13  -3 facebook.com
Dritan Dajti Profiles | FacebookView the profiles of people named Dritan Dajti on Facebook. Join Facebook to connect with Dritan Dajti and others you may know. Facebook gives people the  ...
 14  ~ gazetametropol.com
Dritan Dajti ne gjykate: S'kam para per avokat, me lejen tuaj po dajti Dritan Dajti , i dyshuari kryesor për masakrën e Durrësit, ku mbetën viktima ... por Dajti e braktisi seancën duke i kujtuar gjykatës se do të rikthehet vetëm kur  ...
 15  +20 utv-news.tv
Dritan Dajti fiton gjygjin ndaj gjygjtarit Brahimllari - UTV NEWSDitën e sotme Dritan Dajti ka fituar gjygjin ndaj gjygjtarit Gurali Brahimllari. Në një lëvizje surprizë Brahimllari tërheq padinë ndaj Dajtit, në të cilën ai e akuzonte  ...
 16  -3 kombetare.al
Gjykimi i shkurtuar, Dritan Dajti kërkon t'i shpëtojë burgimit të I akuzuari për vrasjen e katër oficerëve të policisë më 2009-n, Dritan Dajti , ka kërkuar në seancën e sotme, gjykim të shkurtër. Me këtë veprim  ...
 17  +7 ama-news.al
Dritan Dajti vijon t'i bëjë zbor drejtësisë - Agjencia Kombëtare e Gjyqi ndaj Dritan Dajtit, i akuzuar si autor i masakrës së Durrësit, ka hyrë përfundimisht në një kolaps. Në seancën e sotme në Gjykatën e Krimeve të Rënda.
 18  -9 ikub.al
time.al - Dritan Dajti :Të merret si dëshmitar ish-shefi i armatimit - Na Tiranë. 14 °C. Durrës. 14 °C. Vlorë. 14 °C. Fier. 14 °C. Gjirokastër. 10 °C. Elbasan. 13 °C. Kukës. 6 °C. Shkodër. 14 °C. Sarandë. 15 °C. Lezhë.
 19  +81 news.al
Dritan Dajti :Të merret si dëshmitar ish-shefi i armatimit Ora News Dritan Dajti nuk ndalet, por vijon me kërkesat e tij ndaj drejtësisë. Në seancën e sotme gjyqësore, Dajti ka kërkuar që të merret si dëshmitar  ...
 20  -4 rrokum.tv
DRITAN DAJTI : NJERIU I POLITIKES DHE KRIMIT - - Rrokum TVNji listë me emnat dhe numrat e telefonave te biznesmenave ma të forte te Shqipnise iu gjet vrasesit Dritan Dajti . “Gazeta Shqiptare” shkruen se njeriu që vrau 4  ...
 21  -6 lajm-shqip.com
dritan dajti - Lajme shqip | Lajme shqipTIRANE-Në këto ditë përvëluese të gushtit, Dritan Dajti “nxeh” dhe më shumë temperaturat, teksa vijon me akuzat e rënda ndaj eksponentëve të caktuar në  ...
 23  +3 gazetarepublika.al
Dritan Dajti largohet sërish nga gjyqi: Kërkoj veshjet e policëve të Dritan Dajti ka vendosur sërish të largohet nga salla e gjyqit gjatë seancës së sotme duke e zvarritur pafund procesin ndaj tij. Edhe kësaj here  ...
 24  -4 durreslajm.com
Dritan Dajti nis të rrëfejë vrasjet në Tropojë, ndërpritet nga gjykatësi TIRANË, 24 korrik 2013 - Dritan Dajti , i akuzuar për vrasjen e 4 oficerëve të ... Dajti është ndërprerë nga gjyqtari i çështjes me pretendimin se i pandehuri është   ...
 25  +76 grid.al
Çështja “ Dritan Dajti ” - grid.alÇështja “ Dritan Dajti ”. para 9 muajve - Portalb. Ashtu sikurse flitej në rrugë jozyrtare, Komiteti i Disiplinës e nisi mbledhjen e parë pas ndryshimeve në ligj me një  ...
 26  -5 lajmifundit.al
Dritan Dajti kërkon zhvarrosjen e policit të vrarë në Durrës në 2009 Tirane – Dritan Dajti kërkon zhvarrimin e njërit prej policëve të vrarë në durrës në gusht të vitit 2009. Në seancën e radhës në ambjentet e  ...
 27  +26 dailymotion.com
Dritan Dajti kërcënon Gjykatën - Top Channel Albania - News Në seancën e 228-të, i pandehuri Dritan Dajti i ka lënë mënjanë nënkuptimet dhe u foli në mënyrë të drejtperdrejtë gjyqtarëve që po e gjykojnë  ...
 29  -7 yllpress.com
Yll Press - Dritan Dajti “kapo” i trafikut të kokainës në disa shtete Zbardhet harta e shteteve, në të cilat Dritan Dajti ka drejtuar një rrjet të fuqishëm të trafikut të kokainës. Prokuroria e Përgjithshme bën të ditur  ...
 30  +27 albeu.com
Albeu.com - Dritan Dajti kërkon veshjet e policëve të vrarëDritan Dajti , i akuyuar për vrasjen e katër policëve është larguar sërish sot nga seanca gjyqësore pasi gjykata rrëzoi kërkesën e tij për veshjet e  ...
 31  +6 mapo.al
Dajti akuzon sërish: Të zhvarroset Kastriot Feskaj - MAPOGjatë seancës së djeshme Dritan Dajti kërkoi zhvarrosjen e Kastriot Feskajt, një nga katër punonjësit e policisë të vrarë në atë që njihet si  ...
 32  -9 gazetadita.al
Dritan Dajti : “Kutia e Pandorës” nuk ka të bëjë me politikën Dritan Dajti vijon të këmbëngulë se nuk e ekzekutoi ai Saimir Duçkollarin, por kolegu i tij polic. Në një intervistë për GSH, i akuzuari për ngjarjen e Durrësit,  ...
 33  +7 albanianscreen.tv
Trial against Dritan Dajti postponed: No lawyer willing to defend him a disciplinary measure for the 25 lawyers who have refused to defend the accused. The court panel appointed two new names to act as lawyers for Dritan Dajti .
 35  +65 opozita.com
Dritan Dajti : Policët me armë të paregjistruara, të pyetet ish-shefi i Dritan Dajti nuk ndalet, por vijon pafund me kërkesat e tij përballë drejtësisë. Në seancën e sotme gjyqësore, i dyshuari për masakrën e  ...
 36  -11 24-ore.com
Artan Didi shkarkon të akuzuarin nga Dritan Dajti , Arjan Muça - 24 OreArjan Muça, i përfoluri në çdo seancë gjyqësore nga Dritan Dajti , i cili po gjykohet për vrasjen e katër oficerëve në Durrës, është shkarkuar nga  ...
 37  -18 ekspres.al
Dritan Dajti akuza policisë dhe prokurorisë: Janë të njëanshmeShtyhet për më 27 shtator gjyqi ndaj Dritan Dajtit, të akuzuarit për vrasjen e 4 oficerëve të skuadrës speciale operacionale në vitin 2009. Shkak për shtyrjen e  ...
 38  -9 tiranaobserver.al
Rrëfehet Dritan Dajti : Sajmir Duçkollarin e vrau shoku i tij | Tirana DRITAN - DAJTI “Nëse e doni kaq shumë, unë sot do nis hapjen e Kutisë së Pandorës për të gjithë të interesuarit që me padurim po presin për  ...
 39  +8 sot.com.al
Dritan Dajti akuza Prokurorisë për provat e sekuestruara në aksionin Dritan Dajti del sërish përpara trupit gjykues dhe përsëri parashtron kërkesat e tij që gjithmonë rrëzohen nga gjykata. E për sa i përket kësaj të  ...
 40  +5 infoalbania.org
Dritan Dajti kerkon zbardhjen e tabulateve telefonike te policise Dritan Dajti u vu ne pranga dhe pak muaj me vone prokuroria dergoi ne Gjykaten e Krimeve te Renda dosjen penale ndaj tij. Edhe pse kane kaluar kater vite  ...
 41  +5 dbpedia.org
About: Dritan Dajti - DBpediaDritan Dajti is considered as one of the most dangerous criminals in Albania. ... But this is not the only thing Dajti is accused, some people have stated that he  ...
 42  ~ miushipakapshem.blogspot.comDritan Dajti kërcënoi gjyqtarët në sallë, merret në mbrotje trupi gjykuesKrejt i drejtpërdrejtë, pa lënë vend për mëdyshje, Dritan Dajti , i dyshuar si autor i masa-krës së Durrësit, hodhi një lumë kërcënimesh në drejtim  ...
 43  -10 oranews.tv
Dritan Dajti :Të merret si dëshmitar ish-shefi i armatimit – Ora NewsDritan Dajti nuk ndalet, por vijon me kërkesat e tij ndaj drejtësisë. Në seancën e sotme gjyqësore, Dajti ka kërkuar që të merret si dëshmitar  ...
 45  -27 gazetastart.com
Gazeta Start - Dritan Dajti : Policët ishin të veshur civilGjatë seancës së sotme, e cila pësoi dështimin e atyre paraardhëse, Dajti tha se katër policët e vrarë ishin të veshur civil gjatë ditës së ngjarjes  ...
 46  +54 investigim.al
Dritan Dajti në Gjykatë: Policia përgjoi zyrtarë të lartë – Shoqata e “Policia, bashkë me mua ka përgjuar edhe disa zyrtarë të lartë”. Kështu e nisi rrëfimin e tij në gjykatë Dritan Dajti , i akuzuar për vrasjen e katër  ...
 48  -16 portalb.mk
Portalb - Çështja “ Dritan Dajti ”Çështja “ Dritan Dajti ”. Ashtu sikurse flitej në rrugë jozyrtare, Komiteti i Disiplinës e nisi mbledhjen e parë pas ndryshimeve në ligj me një listë  ...
 49  ~ veriu.comVeriu Portal Lajme - Dritan Dajti kërcënon, pas zgjedhjeve do hap Në seancën e 228-të, i pandehuri Dritan Dajti i ka lënë mënjanë nënkuptimet dhe u foli në mënyrë të drejtperdrejtë gjyqtarëve që po e gjykojnë për gati katër vjet  ...
 50  -16 forumishqiptar.net
Gjithcka mbi Dritan Dajti - Forumi ShqiptarNgjarja e rëndë ndodhi pak pas mesditës në plazhin e Durrësit ku policia bën të ditur se autori i vrasjes është Dritan Dajti , një person i arratisur  ...
 51  +10 standardi.info
Prokuroria: Dritan Dajti vrau 5 vetë - Standardi.infoPër Prokurorinë e Krimeve të Rën da nuk ka asnjë dyshim; Dritan Dajti është autor i vrasjes së katër oficerëve të policisë më 7 gusht 2009.
 52  +48 akllapi.net
Dritan Dajti , studenti që u kthye në frikën e policisëDritan Dajti , studenti që u kthye në frikën e policisë Dritan Dajti Tiranë, 7 gusht NOA – Dritan Dajti cilësohej si njeriu më i rrezikshëm dhe më i  ...
 54  +13 forum-al.com
Vrasesi Dritan Dajti ..pret te fitoj PS e Tau Balles. - Forum-Al.com™TIRANË- Dritan Dajti , personi që akuzohet për vrasjen e 4 efektivëve të policisë u shpreh sot në sallën e gjyqit se do të flasë për krimin vetëm  ...
 55  +4 noa.al
Dritan Dajti ndërpret gjyqin: Dua veshjet e policëve të vrarë - NOAI pandehuri Dritan Dajti ka vendosur sërish të largohet nga salla e gjyqit gjatë seancës së sotme duke bërë që të zvarritet pafund procesi.
 56  ~ downloadyoutube.coXhungel fundi i nje arratie ( Dritan Dajti ) pjesa 2behu fan ne facebook i emisionit xhungel https://www.facebook.com/pages/ Emisioni-Xhungel/207721865927331?ref=hl.
 57  ~ vetemshqip.infoDritan Dajti nis rrëfimin për krimet e tij pas numërimit të kutive Duket se Dritan Dajti po bëhet gati të flase për ngjarjen e 7 gushtit 2009, pasi në seancën e radhës ai ftoi familjen e oficerit të njësise speciale Saimir Duçkollari  ...
 58  +5 standard.al
Pas shoqërimit të kushëririt nga policia Dritan Dajti kërcënon Për herë të parë, një seancë pas shoqërimit të kushëririt të tij për disa orë në polici, Dritan Dajti kërcënon hapur gjyqtarët e trupës gjyqësore që  ...