Please wait for loading...kerkoj pune ne tirane

keyword competition rating: 5.0 / 5.0

/
 1  ~ ikub.al
Njoftime per vende te lira pune sipas profesioneve. Punesime ne Financier, gazetar, designer, inxhinier gjeni punen qe ju pershtatet me mire tek pune .ikub.al. Ofertat dhe lajmerimet me te fundit per pune nga bizneset ne Tirane  ... ‎Oferta - ‎Shfleto te Gjitha Ofertat - ‎Ofrohet vend pune, Gazetar ... - ‎FAQ
 2  +1 njoftime.com
ofroj vende pune - Njoftime.comTirane , ofroj vend pune CONSULENTE DI VENDITA ADSL E ENERGIA. Sostariffe. 26.09.2014 ... Lista - vende pune vakante ne fusha te ndryshme. vende pune . ‎Vende pune vakante ne fusha ... - ‎Ose kerko ne te gjitha rubrikat - ‎11 - ‎51
 3  -1 duapune.com
DuaPune .com: Lista e punëve aktiveKerkoj pune , ofroj , njoftime dhe oferta per vende te lira. Gjej pune , shpallje falas dhe trajnime. Mundesi punesimi ne Shqiperi , Kosove dhe Maqedoni. ‎Why us - ‎Karta e të drejtave te perdorimit
 4  +1 gazetacelesi.al
Oferta / Kërkesa Pune - CelesiOferta / Kërkesa Pune . ... Albascan Trucks & Buses Shpk (Perfaqesia e Scanias ne Shqiperi ) Kerkon te punesoje: Menaxher servisi qe.
 5  -1 vend-pune.com
Vend Pune | njoftime pune , vende pune , cdo ore!njoftime pune , vende pune , cdo ore! Skip to content. Regjistrim ... Tirane , kerkohen operator telefonik ne gjuhen ITALISHT. Click here to view or ...
 6  +3 lajmerime.com
Oferta Pune - Kerkoj Pune , Oferta Pune - LAJMERIME.COM : eshte Lajmerime,Njoftime,shpallje shqip per shqiptaret ne shqiperi kosova maqedoni . Shes ,Blej, kerkoj , ofroj , pune ,albania annunci... Lajmerime per gjithe boten.
 7  +1 puna.gov.al
PUNA.GOV.ALMënyra më e thjeshtë për gjetjen e informacionit mbi vendet e lira të punës dhe mundësitë e trajnimit në Shqipëri Vende të lira pune në 65 qytete të Shqipërise, ...
 8  +3 tirana.gov.al
Vende te lira pune - Bashkia e TiranësVende te lira pune . Njoftim për vend të lirë pune , Specialist në Sektorin e Ankimimeve ne Drejtorine Juridike · Njoftim për vend të lirë pune , Përgjegjës në  ...
 9  ~ karriera.alNjoftime Pune - Karriera ne Shqiperi the headhunter - Njoftime Pune dhe sfidave.Njoftime pune . ... 04.10.14 Tiranë , Facile.it ricerca WFM Tirana ( 0 shikime ). Facile.it è ... 03.10.14 Tiranë , Oferta di lavoro ( 3 shikime ). AZIENDA ...
 11  ~ bulevard.alKerko pune Kerko ne listen e vendeve te lira per pune - BULEVARD Bar TINTO Tirane . OFROJ VEND PUNE KAMARIER FULL TIME. ME EKSPERIENCE PUNE PAGA E KENAQSHME. TE INTERESUARIT TE NA KONTAKTOJNE ...
 12  ~ kerkojpune.gov.alSHKP | Shërbimi Kombëtar i PunësimitKontakt · Vende të Lira në Administratë ... Veliaj- ne - Tirane - pune -e-mbare ... Mbështetje për punësim (programe të nxitjes së punësimit) Kontakte në vazhdim. ... “ Punë të mbarë” në Patos : “Fondi i Punësimit ndihmoi 91 zonja me ndihmë ...
 13  -1 facebook.com
Job in Albania / Oferta pune të huaja në Shqipëri | FacebookJob in Albania / Oferta pune të huaja në Shqipëri , Tirana, Albania. 11262 likes · 241 talking about this. Një projekt vullnetar për të informuar të...
 14  +41 portalpune.com
Portal Pune - Jobs PortalPortalPune.com, Misioni i PortalPune.com eshte qe punekerkuesit t'i informoj ne kohe reale per vende te lira pune . Dhe te ndermjetesoje ne punesim.
 15  +23 shpallje.com
Oferta Pune • Shpallje.comVende pune në Kosovë, Shqipëri dhe rrethinë. ... Nga muaj maj 2006 deri ne gusht te 2013 kam punuar ne Shoqeria SANITERMIKA Shpk , nga ...
 16  ~ merrtaxi.comMerrTaxi | Mundesi Punesimi - Vende te lira pune ne Tirane , Taxi MerrTaxi | Mundesi Punesimi - Kompania jone ofron sherbim taksi 24 Ore ne Tirane Shqiper. Mund te prenotoni taksine tuaj ne Tirane duke telefonuar falas tek ...
 17  ~ punesimi.infoKerkoni ne bazen e te dhenave per punesimin - PUNESIMI .INFOmarrëdhëniet në punë . Legjislacioni dhe. marrëdhëniet e ... PUNESIMIT NE SHQIPERI www.shkp.gov.al ... OFERTA NGA INSTITUCIONE NDERKOMBETARE:
 18  -5 ofroj.com
Ofroj .com: Vende PuneOfroj .com eshte nje platforme ku mund te postoni falas njoftime te ndryshme per ... Studio Ligjore ne Tirane , kerkon te punesoje me kohe te plote nje te sapo ...
 19  ~ gjejlire.comTirane , ofroj vend pune part time mbasdite Adminstrim Zyre/Agjent Agjenci turistike me zyre qendrore ne Tirane ofron vend praktike dhe vend pune Adminstrim Zyre/Agjent turistik. Kriteret: Njohje e gjuhes Angleze mbi nivelin ...
 20  +5 kosovapress.com
Vende pune - Shpallje falas - Agjencia e Pavarur e Lajmeve Kerkoj pune ne Butik apo kozmetik ne Prishtine flas dhe gjuhen gjermane,apo ... me eksperjenc 12 vjet ne greqi. aktualisht jam pa pune , banoj ne Tirane , jam i ...
 21  +1 100oferta.com
100oferta.com – Njoftime Shitje Blerje Makina Shtepi Pune100oferta.com - Njoftime dhe oferta për shitje - blerje, shtëpi, qira, makina, punë, telefona, mobilje. Tregu i madh me njoftime e oferta FALAS në Shqipëri .
 22  ~ njoftime.weebly.comoferta per pune - NjoftimeTirane , ofroj vend pune part time Shofer Kerkohet nje shofer qe disponon furgonin e tij per te punuar ne nje kopesht privat. Oraret e punes jane 7:30-8:15 dhe ...
 23  +7 numernje.com
kohe te pjesshme - part time - Oferta pune - Tirane , Shqiperi Njoftime, lajmerime dhe shpallje ne Shqiperi , Kosove, Maqedoni e Mali i Zi. Shes blej qera shtepi, kerkoj e ofroj pune , shes e blej makina e motorra, elektronike, ...
 24  -10 usembassy.gov
Lajmërime për Vende të Lira Pune - Embassy of the United States... edhe agjensi të tjera amerikane në Tiranë mund të publikojnë herë pas here lajmërime për vende të lira pune për nevojat e tyre të punësimit.
 25  +27 merrjep.al
Punë - MerrJep.alOFROJ PUNËSIM Night Auditor, Sales Executive, Chief Steward. ... OFROJ PUNËSIM SI HOSTESS & WAITER / WAITRESS në Dubai, Doha.
 27  -9 shqiptarja.com
Shqiptarja.com - Veliaj: Publikohen 1 184 vende pune të lira, ja ku TIRANE - Një mundësi e re punësimi krijohet për të gjithë ata që kanë një profesion të ... Ministria e Mirëqenies Sociale ka publikuar 1 184 vende të lira pune në  ...
 28  ~ asaservicegroup.alVende te lira pune ne Tirane - asa service groupVENDE TE LIRA PUNE TIRANA Programmers with experience in programming languages ​​as follows: visual studio ambiente .net ;; visual basic 6;; Asp;; Java.
 29  ~ lajm-shqip.com
kerkoj pune ne tirane Archives - Page 4 of 9 - Lajme shqip | Lajme
 30  +6 rasti.al
PUNESIME - KERKOJ PUNESIM - Rasti.alRajoni: SHQIPËRI . Njoftim nga Individ. Kerkoj te punesohem ,Jam i interesuar per cdo lloj pune deri ne 250,000 Lek e diskutueshme, tel 0693451732, 07:00 ...
 32  -16 kombetare.al
Si të aplikoni për 10 mijë vende pune në Kanada - Kombëtare“Janë me qindra vende pune që kompanitë kanadeze ofrojnë për .... Pranë ambienteve të Muzeut Historik Kombëtar në Tiranë është çelur ...
 33  +7 123albania.com
vende pune te lira si shofer - 123AlbaniaTirane . Postuar Sep 08, 2014 tek Shofer, Sigurit. Ofroj vend pune Agjent ... vjec, banues ne tirane , interesohem per nje pune shofer, shperndares artikujsh, dhe ...
 34  +66 arsimi.gov.al
Njoftim për vende të lira pune në Drejtorinë Arsimore Rajonale të Afati përfundimtar për dorëzimin e dokumentacionit në Drejtorinë Arsimore Rajonale të Qytetit Tiranë është deri në orën 16.30, të datës 23.01.2014. Vende  ...
 35  -11 linkedin.com
Oferta Pune | LinkedInKy është një grup i hapur për njërëzit të cilët kërkojnë mundësi punësimi në Shqipëri , ose agjent rekrutimi të cilët kërkojnë punonjës Shqiptarë.
 36  ~ shkp.gov.alSHKP | Vende të lira në Administratë Publike2 (dy) vende të lira pune në Bashkinë Gramsh ... Specialist në Sektorin e Arkivit Qëndror, Bashkia Tiranë ... Përgjegjës në Zyrën e Koordinimit, Bashkia Tirane .
 37  -16 konkurset.com
konkurset.com - Qindra vende pune te liraKëtu mund te gjeni qindra vende të lira pune për çdo ditë. Ne publikojmë pozita pune për të gjith teritorin e Kosoves dhe tjerat troje Shqiptare. Ne gjithashtu ...
 38  +5 tiranaobserver.al
1 Maji, hapen mbi 800 vende pune në Tiranë , ja si të aplikoni Në Ditën e Ndërkombëtare të Punëtorëve më '1 Maj', Bashkia e Tiranës lancoi portalin e punësimit, nëpërmjet të cilit ofrohen 805 vende pune  ...
 39  -4 shitblerje.info
Shitblerje.info: Njoftime - Shitje Blerje - Oferta punedhe rajoni. Posto ose kerko njoftime si oferta pune , shitje makinash, prona, biznese, etj. ... Tirane 4 500,00 €. Ky eshte, njoftim premium. Me shume info. Ky eshte, njoftim premium. Me shume info ... Me shume info. Shperndaje kete faqe ne .
 40  +11 albeu.com
Albeu.com - Norvegjia po kërkon punëtorë të huaj, paguan deri në N.q.s punesimi ne Norvegji eshte serioz si mund te kontaktojme ose ku
 41  ~ njofto.comkerkoj pune ne Tirane - Njofto.comNjoftime - Ofroj pune , kerkoj pune , shitje, blerje, punesim, njoftime, shpallje, lajmerime, makina, motora, real estate, apartamente, shtepi, zyra, dyqane, lokale,  ...
 42  ~ panorama.com.al
Emigrimi për punësim, ja kush ka prioritet në Kanada | Gazeta une jam 32 vjeqar nha koasova dhe kerkoj pune ne kanada si moler , ..... Kush e ka nje Pune ne shqiperi me mire te mos levize nga shqiperia.
 43  -6 instat.gov.al
Vende të lira pune - INSTATNjoftim për vende të lira pune , anketues. Copyright © 2012 Instituti i Statistikave - Tiranë | All Rights Reserved INSTAT |Bul."Zhan D'Ark", Nr .3 Tiranë , Shqipëri
 44  +16 parlament.al
Njoftime për vende pune - Kuvendi ShqiperiseTiranë , më 26.09.2014. Lënda: Njoftim për listën e fituesve të konkursit “specialist i protokollit”. Në zbatim të Ligjit nr.152/2013, datë 30.05.2013 ...
 45  +9 tetovasot.com
Norvegjia kërkon punëtorë, rroga 4500 euro | Tetova SotKompanitë në Norvegji të cilët për momentin kërkojnë inxhinierë dhe .... Si mund te aplikojme per keto vende pune ,a ka ndonje zyre,nr tel ! .... piktore per 3 vite ne nje Galeri ne Tirane dhe si stiliste gati 1 vit eksperience pune .
 48  -9 zeri-popullit.com
Dyndje në zyrën e punësimit në Tiranë , 600 oferta per vende te lira Dyndje në zyrën e punësimit në Tiranë , 600 oferta per vende te lira pune . E hënë , 24 Shkurt 2014 19:27. nga Zeri i Popullit. Email · Shtyp · pdf. Dhjetëra njerëz ...
 49  ~ headhunter.alOferta pune - The HeadHunter LtdThe HeadHunter Ltd është një kompani inovative në përzgjedhjen e Stafit dhe Rekrutimit që operon në Shqipëri , Kosovë, Mal i Zi, MAqedoni, Bosnje dhe ...
 51  +15 meemira.com
oferta pune per shofer, oferta punesimi ne tirane dhe ... - MeeMira.comForum Community OFERTA PUNE PER SHOFER, OFERTA PUNESIMI NE TIRANE DHE QYTETE TE TJERA KERKESA TE NDRYSHME PER PUNE - BENI.
 52  ~ botanenes.comGjej kujdestare ne Tirane | BotaNenes.comKerkoj te punesohem si baby-sitteri 4-5 dite ne jave, kam eksperience pune , mosha 40 vjece, jam me origjine nga Jugu, preferohet familje e ...
 53  -8 kerkoo.com
Njoftime për pune e kurse në Shqiperi :Kerkoo.comPerkthime ne Anglisht, Italisht, Spanjisht ( Tirane ) - pune e kurse / sherbime Ofrojmë shërbime përkthimi në gjuhët e mëposhtme: - Anglisht - Shqip / Shqip ...
 54  ~ carsss.bizKerkoj Pune Ne TiraneqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqBingWebImagesVideosMapsNewsMore1 of 5Sign inBing No results found for Kerkoj + Pune + Ne + Tirane .Try one of these ...
 55  +45 qysh.me
Qysh me apliku per pune ne Kanada? | Kërko Qysh meKur aplikoni për një punë në Kanada, punëdhënësi juaj kërkon fillimisht të dhëna për ju.