Please wait for loading...kompanite turistike

keyword competition rating: 2.0 / 5.0

/
 1  ~ balkanweb.com
Balkanweb.com - Kompanitë turistike : Do akomodojmë shqiptarët TIRANË- Kompanitë turistike në Tiranë kanë reaguar pas lajmit të transmetuar në NEWS24 mbi bllokimin në Sharm El Sheik të 160 shqiptarëve. Kompanitë ...
 2  ~ albania-hotel.com
Rreth kompanise turistike Albania Holidays DMCKush eshte kompania turistike Albania Holidays DMC ? ... e Albania Holidays www.albania-holidays.com nje Kompani Shqiptare e Menaxhimit te Destinacionit , ...
 3  ~ altaviatravel.comPër ne - Mirë se vini në AltaVia TravelShumë shpejt Airtour bëhet një nga agjensionet turistike e cila ofron ... status të njëjtë ligjor, ndërsa shtimi i brendit LCC emrit të kompanisë sonë të njohur lokale  ...
 4  +97 noa.al
Interesi për Strugën dhe Ohrin, kompanitë turistike njihen me ... - NOAShkup, 19 qershor 2013, NOA.al- Përfaqësues të kompanive turistike dhe të mediave nga Shqipëria këtë fundjavë do të qëndrojnë në Ohër.
 5  -2 republika.mk
Interesi për Strugën dhe Ohrin, kompanitë turistike njihen me Përfaqësues të kompanive turistike nga Republika e Shqipërisë këtë fundjavë do të qëndrojnë në Ohër dhe Strugë që të njihen me potencialet ...
 6  ~ kohajone.com
Koha Jone - Vendet më të mirat turistike për vitin 2014Kompanitë turistike rendisin 10 shtetet më interesante për tu vizituar Pasi kini kaluar pushimet në një vend duket se vitin t...
 7  -2 dw.de
Kompanitë turistike britanike po e sëmurin ishullin grek Zakynthos Politikanë vendorë të ishullit grek të Zakynthosit po akuzojnë kompanitë turistike britanike se nxisin turisitët e rinj që të pijnë deri sa të bëhen ...
 8  -4 rtv21.tv
Kusari-Lila u takua me përfaqësuesit e kompanive turistike - RTV 21Prishtinë, 20 qershor 2011 ( 14.30) Zv. kryeministrja/ ministrja e Tregtisë dhe Industrisë, Mimoza Kusari Lila, sot u takua me përfaqësuesit e kompanive turistike .
 9  ~ airalbania.netAir Albania, BelleAir, Bileta Avioni, Shqiperia, FlyAlbaniaAviacioni, Haxhinasto: Do hyjnë kompani me kosto më të ulëta
 10  +52 kosovapress.com
Nesër hapet panairi i parë i turizmit në Kosovë (i plotësuar) - Arkiva “ Kompanitë turistike për herë të parë në historinë e Kosovës prezantojnë produktin turistik, ofertat turistike dhe vlerat turistike të Kosovës. Panairi do të hapet ...
 11  ~ dir-medical.comMjekësor kompanitë turistike Angolë - Dir-medical - directory faqen A jeni duke kërkuar për Mjekësor kompanitë turistike ? Zbuluar një listë të më të mirë Mjekësor kompanitë turistike në Angolë. Vetëm kliko këtu!
 12  +88 infoarkiva.com
Kompanitë turistike : Do akomodojmë shqiptarët - Lajme, Shtypi i Kompanitë turistike në Tiranë që mundësuan udhëtimin turistik deklarojnë për NEWS24 se bllokimi i shqiptarëve ka ardhur si pasojë e një defekti teknik të një ...
 13  ~ startourism.euıı - - StarKompanitë turistike në territoret partnere operojnë në struktura të ndryshme ... S.T.A.R duhet të bëj të mundur kompanive turstike të zonave të përfshira në ...
 14  +86 kurir.mk
Kompanitë greke eksportuese dhe turistike janë kundër Kompanitë eksportuese dhe turistike greke janë kundër sanskioneve eventuale ekonomike ndaj Rusisë, lajmëroi ITAR-TASS.
 15  +86 albania-holidays.com
Rregullore e Privacise se kompanise turistike Albania HolidaysPolitika e Privatesise. Politika e Privatesise. Albania Holidays i kushton nje vemendje shume te madhe privatesise suaj. Informacioni qe ju kerkohet kur beni  ...
 16  ~ biletat.deUdhetime me autobus linja e autobusitPlatforma turistike biletat.de është gjithnji në kërkim të kompanive serioze dhe me përvojë të punës në transportin e pasagjerëve me autobus dhe me aeroplan.
 17  -10 ikub.al
time.al - Kompanitë greke eksportuese dhe turistike janë kundër http://webdep/ifs/files/ifs/webui/jsps/image1.jsp?slikaid=100306431Athinë, 2 prill 2014 (MIA) - Kompanitë eksportuese dhe turistike greke janë ...
 19  +8 kosdir.com
Agjenci udhëtimi dhe Turistike | Web Direktori Shqip - KosDir.comAgjenci udhëtimi dhe Turistike | Me shume se 3000 web faqe ne gjuhen ... umre në bashkëpunim me kompaninë e njohur nga Arabia Saudite po me ketë emër.
 20  -1 facebook.com
Homeric Tours - New York, New York - Agjenci Turistike , Kompani Homeric Tours, New York, New York. 563 pëlqime · 12 talking about this · 1 was here. Since 1969, Homeric Tours has provided travelers with the most fulfilling ...
 21  +5 uniontravel.al
Oferta Turistike :: Agjensia Turistike Union TravelOferta Turistike ne mbare boten. Bileta avioni, Bileta tageti, Bileta ... Profili Kompanisë | Agjensitë Partnere | Sitemap | Na Kontaktoni · KREU · OFERTAT TONA.
 22  +9 airkosova.net
Air Kosova Information - airkosova.net“Pasagjerët i udhëzojë që t'i kontaktojnë kompanitë e tyre ajrore dhe ata ..... autobus nga nürnbergu per prishtin · agjencia turistike luli wien ...
 23  -2 grid.al
Kompanitë greke eksportuese dhe turistike janë kundër ... - GRID.ALKompanitë eksportuese dhe turistike greke janë kundër sanskioneve eventuale ekonomike ndaj Rusisë, lajmëroi ITAR-TASS. Ky ...
 24  ~ rucitours.comRuci Tours - Γραφείο Γενικού Τουρισμού - FillimRuci Tours është një Kompani Turistike mjaft e organizuar me zyra në Athinë në Shqipëri, Vlorë dhe Himarë. Kemi nje eksepriencë shumëvjetore në shërbimin e  ...
 25  ~ shpejtimi.netSHPEJTIMIKompania Turistike "Shpejtimi" e regjistruar si "Biznes privat", zhvillon aktivitete të ... Ajo që e radhit Kompaninë Shpejtimi në mesin e ndërmarrjeve më të ...
 26  +6 mid.ru
Ambasada e Federatës Ruse në Republikën e ShqipërisëKa shumë interes edhe nga kompanitë turistike ruse në drejtim të zhvillimit të tregut të turizmit. Për këtë mendojmë se interesi i biznesit rus do të vijë në rritje, ...
 28  ~ coastlearn.orgArctic tourism - CoastLearnProblemet dhe konfliktet e turizmit ne gjeresi te madhe. Kohet e fundit ... Njohja e pamjaftueshme e mjedisit nga kompanite turistike . Eskursionet me anije ne ...
 29  +32 top-channel.tv
Certifikimi i hoteleve turistike - Top ChannelCilesia e shërbimi në zonat turistike në vend vijon të mbetet një nga ... Të dy kompanitë zotërojnë nga 10 për qind të aksioneve në projekt, ...
 30  -12 portalb.mk
Portalb - Agjencitë serbe bëjnë ofertë turistike për në ShqipëriKompanitë turistike serbe kanë vlerësuar mjaft ofertat turistike në Shqipëri, duke i bërë reklamë këtij vendi, madje një nga agjencitë e krahason ...
 31  -2 gazetarepublika.al
Kompani të huaja çertifikojnë strukturat turistike | GAZETA REPUBLIKAMungesa e një ligji cilësor shqiptar për turizmin , ka futur në konkurrencë kompani të ndryshme certifikimi të standardeve të strukturave turistike .
 33  ~ albaniatourism.orgPërdoruesit e smartphone-ve kushtëzojnë marketingun e kompnive Kjo tregon se kompanitë turistike e kanë kuptuar rëndësinë e average mobile travel technology user e cila ka një përqindje që varion nga 25 ...
 34  +30 acp.al
Prezantohen 6 projekte per ndertimin e porteve turistike ne ShqiperiPrezantohen 6 projekte per ndertimin e porteve turistike ne Shqiperi ... 15 ndërmarrje projektimi dhe ndërtimi portesh turistike ; Të gjitha kompanitë shqiptare që ...
 35  +66 peshkupauje.com
Peshku pa uje » Shqiperia turistike , pritet lancimi ne internetNe kete faqe do te perfshihen shpjegime te hollesishme dhe informuese per rruget e lidhjes me kompanite turistike shqiptare te licencuara dhe ...
 36  +60 illyriapress.com
Kosova dhe Shqipëria do ta hartojnë një hartë të përbashkët turistikeTë hënën, kompanitë dhe institucionet turistike e dy vendeve janë takuar në qytetin e Gjakovës, për të prezantuar ofertat e tyre turistike .
 37  ~ arsimicompany.chPër ne - ARSIMI COMPANY -Agjencia Turistike "Arsimi Company" u themelua nga Harun Nuredini në ... Në vitin 1994 "Arsimi Reisen" krijoi partneritet me Kompaninë Ajrore "Belair". Në vitin  ...
 38  +4 gazetatema.net
“Transporti ajror po asfikson turizmin ” | Gazeta TemaTregu ajror shqiptar nuk është tërheqës për kompanitë Low Cost dhe Charter. ... Sa prek kjo punën tuaj, si kompani udhëtimesh turistike ?
 40  ~ tiktak.alPyetje & Pergjigje - Magento CommerceKjo kompani synon te behet busulla e turizmit shqiptar, duke ofruar sherbime te ... Kompanitë turistike qe operojne ne vendin tone funksionojne vetëm për të ...
 41  +4 fleteteverdha.com
AGJENCI TURISTIKE - Fletet e Verdha - Broshura e kompanise Klick ketu per te krijuar skeden ose per te shtuar informacionin per kompanine ... Qr Code korespondon me emrin e kompanise  ...
 42  -14 gazetajnk.com
Deri në Durrës për 6 Euro - Lajme - Gazeta Jeta në KosovëDisa kompani turistike ferizajase për ta mposhtur konkurrencën gjatë sezonit veror po ofrojnë bileta kthyese në drejtimin Ferizaj-Durrës për vetëm 6 euro.
 43  +57 drini.mk
Tur operatorët turistik vizitojnë Dibrën, të pasur me resurse turistike“Veçanërisht tërheqëse për turistët janë gryka e Radikës, Liqeni i Dibrës, ... dhe tarifë më të ulët dhe menaxhment energjetik për kompanitë .
 44  ~ dajtiekspres.comDajti Ekspres - TeleferikuEshte nje investim i kompanise Dajti Ekspres. Kompania ka investuar ... Dajti Tower Belvedere Hotel ndodhet në pikën turistike të parkut natyror. Mar10 Demo  ...
 45  +2 albinfo.ch
Në Prishtinë po shpalosen ofertat e turizmit për verën e sivjetme Në panairin e turizmit , organizuar nga CEO dhe Shoqata e Turizmit Alternativ të Kosovës në Prishtinë, po shpalosen ofertat e kompanive  ...
 46  -7 fieri.com
Fushe golfi ne zonat turistike te bregdetit te Semanit - Fieri.comKompanite e perbashketa norvegjeze dhe amerikane "Train jon" "Yars" ... Askush nuk do ta besonte qe ne zonat te ashte quajtura turistike ne ...
 47  +5 telegrafi.com
Pesë kompani interesohen për BrezovicënNë kuadër të fazës së parë të Projektit Zhvillimor të Qendrës Turistike të Brezovicës, sot është bërë pranimi dhe hapja e kërkesave pÃ.
 48  +38 sitel.com.mk
Maqedonia prezantohet në një revistë turistike me renome në Çeki Maqedonia prezantohet në një revistë turistike me renome në Çeki. ... Kompanitë austriake janë të interesuara për investime në industrinë ...
 49  +52 shqiperia.com
Transporti ajror po asfikson turizmin - Shqiperia.comSa prek kjo punën tuaj, si kompani udhëtimesh turistike ? Transporti Ajror është elementi i parë, gjatë zgjedhjes së destinacionit për një turist apo për një ...
 50  -10 faqeteverdha.biz
Agjenci udhetimi & Turistike | Faqe te verdhaAgjenci udhetimi & Turistike - Faqe te verdha. ... Fluturimet tona drejt Prishtinës organizohen vetëm me Kompaninë ... Data e regjistrimit:21 Maj 2009.
 51  +5 panorama.com.al
“Go on your own way”, Zgjidhet slogani i ri i promovimit të turizmit Katër kompanitë e tjera në garë ishin: “MEC Medianet//ëork” me ... Ndërsa ministrja e Zhvillimit Urban dhe Turizmit , Eglantina Gjermeni, theksoi ...
 52  ~ vectortours.deAgjensia Vector Udhetime Fluturime Aranzhmane | Vector Agjensi Agjensia turistike Vector (Vectortours) është themeluar në vitin 1994 në qytetin e Prizrenit në Kosovë. Vectortours është një ndër kompanitë më të specializuara ...
 53  ~ dajtitower.comDajti Tower | Hotel BelvedereDajti Tower Belvedere Hotel eshte nje investim i kompanise Dajti Ekspres. Kompania ka investuar ne fushen e turizmit duke krijuar kete hotel ...