Please wait for loading...konkurs per logo

keyword competition rating: 5.0 / 5.0

/
 2  ~ kultura.gov.al
Konkurs Kombëtar “Realizimi i logos kombëtare për 70-vjetorin e Ministria e Kulturës, Ministria e Arsimit dhe Sportit dhe Ministria e Mirëqenies Sociale dhe Rinisë në mbështetje të kuadrit ligjor shpall konkurs kombëtar për  ...
 3  -2 rks-gov.net
Komuna Suhareke - SUHAREKË - Fillimikonkursi per regj.te nxenesve-10 afati gushtit ... konkurs punetor ndihems.doc ... Komuna e Suharekës, përkatsisht Drejtoria për Shëndetësi dhe Mirëqenje ...
 4  -2 facebook.com
Konkurs Per Bukuroshat/et | FacebookKonkurs Per Bukuroshat/et. 780 likes. Ketu behet nje konkurs Per Bukuroshat Dhe Bukuroshet :D.
 5  +96 mpb-ks.org
Konkurs - Ministry of Internal Affairs - Republic of KosovoNë AME u nënshkrua Memorandumi i Mirëkuptimit për
 6  ~ vlorawaterfront.alVlora Waterfront Competition ResultsThe jury deliberated on its decision for the rest of the day, discussing each entry's strong and weak points. A jury report of the process will be posted online ...
 8  +92 eishockey-magazin.de
Konkurs der EHC Basel AG definitiv eröffnet – Lizenzentzug per sofortLogo Basel Sharks Basel. (PM) Die National League ist heute Morgen, 7. Juli 2014, über die definitive Konkurseröffnung der EHC Basel AG ...
 9  ~ umib.netUniversiteti i Mitrovicës "Isa Boletini"I dedikuar për mësim dhe hulumtim, sipas vlerave e sistemeve perëndimore, ... Universiteti i Mitrovicës “Isa Boletini” shpall konkurs për vende të lira pune në ...
 10  ~ cch-kosovocareers.comKonkurs : Coca-Cola HellenicKonkurs . Coca-Cola Hellenic është një nga prodhuesit më të rëndësishëm të pijeve ... Coca-Cola Hellenic bën orvatje të mëdha për të nxitur aftësitë e njerëzve ...
 11  +90 seeu.edu.mk
KONKURS - Për regjistrimin e studentëve në fakultetet e Universitetit KONKURS Për regjistrimin e studentëve në fakultetet e Universitetit të Evropës Juglindore për vitin akademik 2013/2014, sipas ... KONKURS Për  ...
 12  ~ civil.org.mkTË GJITHA NGJYRAT E VENDIT TIM – Konkurs për krijime figurative ACMC logo 01 (Small) Konkursi është i hapur për fëmijë të moshës 10 deri 14 vjeç dhe të rinj prej 15 deri 18 vjeç. Pjesëmarrësit e konkursit mund të marrin ...
 13  ~ unified.chDie FOXFON AG eröffnet per sofort den Konkurs - unified networks AGlogo . +41 (0)44 500 48 48 phone. info@unified.ch email. Unternehmen · Organisation ... Die FOXFON AG eröffnet per sofort den Konkurs . von webadmin.
 14  +7 coolink-europe.com
Coolink - the cooler manufacturer28.10.2011 LapChilla » I grafici hanno evidenziato delle prestazioni ragguardevoli, soprattutto per CPU e Northbridge, dove il LapChilla ha dato il meglio di sé.
 15  +14 mti-ks.org
Ministria e Tregtisë dhe Industrisë: BallinaU organizua punëtoria për vlerësimin e zbatimit të planit të punës së MTI-së për
 16  -5 europa.eu
Storyboard Competition 2014 - European Commission - EuropaEuropean Commission logo . European Commission Employment, Social Affairs & Inclusion. Accessibility tools. Go to main content. Service tools. About this Site ...
 17  -8 ssb.no
Bankruptcies - SSBSSB logo (Go to home). Skip past menu .... Hordaland was the county with the largest rise, with a total of 24 per cent, or 29 more bankruptcies.
 18  ~ mkrs-ks.orgMinistria e Kulturës, Rinisë dhe Sportit: Ballina21.08.2014 Telegram ngushëllimi i Ministrit Krasniqi për familjen Spahiu. 19.08. 2014 ... 11.07.2014 Kosova fiton të drejtën e propozimit të filmave për OSCAR.
 19  ~ esnc.infoEuropean Satellite Navigation Competition 2014The winners of each regional and special prize will be informed and invited to the official Awards Ceremony on 23 October in Berlin, Germany. Participants in the ...
 20  ~ fairfriends2014.wordpress.comLogowettbewerb / KONKURS NA NAJLEPSZE LOGO | FAIR Bitte stimmt bis Freitag, 06.12.2013, 13 Uhr ab, welches Logo ihr am ... Gib deine E-Mail-Adresse ein, um diesem Blog zu folgen und per E-Mail ...
 21  +79 fakultetet.al
Konkurs për punë në EDI project - Fakultetet.alKonkurs për punë në EDI project. 2 Gender experts (1 X International and 1 X Local) to enhance the gender impact. Përshkrimi i Detyrave të ...
 22  +78 gazetatema.net
Bashkia shpall konkurs për logon e 400 vjetorit të Tiranës | Gazeta Logo bashki Në kuadër të festimeve të 400 vjetorit, Bashkia e Tiranë shpalli sot konkursin për logon që do të shoqërojë të gjitha aktivitetet me ...
 23  -7 konkursradet.no
Country report - the Norwegian bankruptcy system - Konkursrådetoss · Innholdsliste · English. A A A. Logo konkursrådet ... The increase from 2007 to 2009 amounts to more than 66 per cent. In the first half-year of 2010, there ...
 24  -1 lyppune.com
Lyp PunëLogo Lyp Pune · Ballina · Rreth nesh · Shpall konkurs · Këshilla. Konkurse ... Zyrtar i Lartë Profesional Juridik për Transfer të Pronës dhe Terren. Pejë. K. Pejës.
 25  ~ mbpzhr-ks.netMinistria e Bujqësisë, Pylltarisë dhe Zhvillimit RuralQeveria e Kosoves - Logo ... e këtyre sektorëve për vendin vlerësohet të jetë mjaft e madhe në shumë aspekte. Kështu ... Konkurs / Asistent/e administrativ/e APK.
 26  ~ etc-ks.comETC - Aty ku buzëqeshja përcjell blerjenRimbushje te Televizionit Digjital IPKO per te gjitha pakot egzistuese IPKO,. 3. Rimbushje te internetit IPKO per te gjitha pakot egzistuese IPKO. - ETC aty ku ...
 27  ~ mmph-rks.orgMMPH: BallinaU mbajt takimi i 13-te i Keshillit per Zbatim dhe Monitorim. 15 Korrik 2014 Sot, nën kryesimin e Ministrit të Mjedisit dhe Planifikimit Hapësinor, Dardan Gashi, ...
 28  +47 asp.krakow.pl
Contest for logo of the Jan Matejko Academy of Fine Arts in CracowThe subject of the contest is a design the of the logo for the Jan Matejko Academy of Fine ... Chart 5; presentation of a system of characters for each Faculty of the Academy (6 characters, .... konkurs -nowe- logo -ASP-krakow.
 29  ~ bpbbank.comBanka për Biznes: BALLINALogo · Shqip · English · E-mail · Logo . BALLINA · PËR BANKËN. Shpalljet për Ankand. Banka për Biznes i publikon shpalljet për ankande në gazetat ditore.
 30  -11 googlesciencefair.com
Google Science Fair 2014: HomeExisting irrigation controllers wastes trillions of gallons of water and gigawatts of energy each year due to their inefficiency. This results from these controllers' ...
 31  ~ kolegjifama.euBallinaKonkurs për regjistrimin e studentëve në vitin akademik 2014/15 ... Kolegji " FAMA", ka për mision të kontribuojë në zhvillimin e Arsimit të Lartë, arsimimin cilësor ...
 32  ~ kugjilani.comKolegji GjilaniNë bazë të Statutit dhe Vendimit të Këshillit Drejtues të datës 08.07.2014, Kolegji “Gjilani”. shpall. K O N K U R S . Për regjistrim të studentëve në vitin akademik ...
 33  ~ invest-ks.orgMirësevini! - KIESA - Agjenisoni per Investime dhe Përkrahje të KIESA - Agjenisoni per Investime dhe Përkrahje të Ndërmarrjeve në Kosovë. ... Aplikim granti Projekti i granteve për NMVM-të; Konkurs Konkurs për plane të ...
 34  +66 mazowia.eu
Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych - Serwis RPOKonkurs Mazowieckie Barwy Wolontariatu po raz czwarty na Mazowszu! ... otwartym bez preselekcji – konkurs nr RPOWM/6.2/1/2014, w okresie od 30 maja  ...
 35  -13 rpdefense.over-blog.com
konkurs -m - RP Defenselogo -TW.jpg ... In reality, the capacity was augmented by only 500 missiles per annum until February 2013. ... “The failure of the BDL, which has been touting Konkurs as one of its products for long, could be due to glitches in ...
 36  -8 clickapps.eu
click apps - tools and toys for social media. Facebook marketing PROFESSIONAL; 15€/mo; per fanpage (annual subscription) 25€ per fanpage ( single payment); all apps[ ? ] insights[ ? ] add to cart. best offer. ENTERPRISE
 37  +64 klodzko.pl
Jestem dla innych - konkurs plastyczny na logo Kłodzkiego Jestem dla innych - konkurs plastyczny na logo Kłodzkiego Towarzystwa Stwardnienia Rozsianego. Aktualności ... VI d; Aleksandra Per kl. V d; Sebastian Kopeć ...
 38  ~ futurebuilt.noGet a bike. Break Free! - FutureBuiltHow can we make at least 50 per cent of the population cycle to work? How can ... O_K; Midtstilt logo 2 linjer farge negativ; Asker_Logo_vertikal_RGB; D_K.v1 ...
 39  +13 kqz-ks.org
Ballina - Komisioni Qendror i ZgjedhjeveKomunikatë për media. Komisioni Qendror i Zgjedhjeve mbajti mbledhjen e rregullt të kryesuar sipas radhës nga anëtari i KQZ-së, z. Florian Dushi. Në këtë ...
 40  +61 computerworld.dk
Konkurs : TDC Erhvervscentre lukker på stribe - ComputerworldHer har direktør Dion Olsen valgt at begære konkurs , hvilket har den konsekvens, at syv TDC Erhvervscentre i København, Aarhus, Odense, Aalborg, Kolding, Hillerød og Åbenrå per onsdag 26. juni er ... Brancheguide logo .
 41  +59 eclipse.org
Ganymede Around the World Contest - EclipseEclipse.org logo . Getting Started · Members · Projects ... You can submit multiple reviews but only one shirt per person will be sent. Shirt quantities are limited so ...
 42  +59 bs.ch
und Konkursamt l Aktuelles: Liegenschaftsganten - GerichteLogo : Baselstab / Basel-Stadt · Gerichte · Betreibungs- und Konkursamt ... von CHF 100'000.00 in bar oder per Bankcheck einer Schweizer Bank zu leisten.
 43  +57 kuriren.nu
Restaurang Malmen i konkurs - nknyheter - Kuriren.nuför 19 timmar sedan ... torsdag 28 augusti 2014. logo · Sista LF-biten Basketbloggen ... Per Dahlén, med ansvar i bolaget, uppger att det beror på en rad  ...
 44  +57 shqiptariiitalise.com
Konkurs për pankartën zyrtare të 100-vjetorit të PavarësisëPsa zgjedhjes së logos së 100 vjetorit të Pavarësisë, GKA ka hapur konkursin për posterin zyrtar të festimeve. Tiranë 22 janar 2012 - Pas konkursit për logon ...
 45  ~ termokos.orgTermokos - Ngrohtorja e qytetitheating. 14.11.2013, Prishtinë Pasi që deri më tani kanë qenë temperaturat e mira, NP “Termokos” Sh.A. ka kursyer mazutin për ditët më të ftohta. Të gjitha ...
 47  ~ turgutozal.edu.alTurgut Ozal 9-vjecareAfati për kryerjen e regjistrimit për vitin akademik 2014-2015 përfundoi. Dëshirojmë të falenderojmë gjithë. Lexo me shume ...
 48  ~ mkk-ks.orgMinistria për Komunitete dhe KthimMinistri për Komunitete dhe Kthim, Dalibor Jevtic, vlerëson se parandalimi i serbëve të zhvendosur nga disa qindra shqiptarëve që sot në mëngjes me rastin e ...
 49  -10 dogana.gov.al
Kreu | Administrata Doganore ShqiptareBazuar në dispozitat për Lejimin e Përkohshëm të Kodit Doganor të .... Konkurs publik për dizenjimin e uniformës dhe emblemës së shërbimit doganor. Drejtoria  ...
 50  +51 google.com
The Medium Term Survey of the Swedish Economy ...: Main Report, ... - Google Books Result‎ - SwedenInnan en konkurs finns inte något sätt att tala om vilka företag som kommer att ... Det genomsnittliga företaget har en konkurssannolikhet på ca 2 procent per år.
 51  +50 uni-pr.edu
Fakulteti i Edukimit - BallinaOrari i provimeve afati i SHTATORIT 2014. 16 gusht 2014. Lajme. Orari i provimeve afati i SHTATORIT 2014 per programet: Më shumë ...
 52  ~ inovacioni.gov.alMinistër për Inovacionin dhe Administratën PublikeLajme flash. Preambul. Jam krenar për besimin që një shumicë e pazakonshme(. ..) ... Konkurs - Inovacioni në Administratën Publike · më shumë. Të rejat.