Please wait for loading...kursi i kembimit

keyword competition rating: 0.5 / 5.0

/
 1  +1 bankofalbania.org
Kursi i Kembimit - Bank of AlbaniaKursi zyrtar i këmbimit ("fiksi") llogaritet sipas Udhezimit " Mbi mënyrën e llogaritjes së "fiksit" të kursit të këmbimit të lekut, në Bankën e Shqipërisë" miratuar me  ...
 2  ~ kursivalutor.comKursi Valutor / Kursi i Kembimit / Kembimi Valutor | KursiValutor.comKursi i kembimit shqip i dollarit me euro, lek, GPB, franc, marka, serbian dinar, macedonian denar etj. Kursi Valutor / Kursi i Kembimit / Kembimi  ...
 3  ~ kursi.alKursi .alFiliali Vorë. Cel. 0662077553. Filiali Kamëz-Qendër. Cel. 0662077552. Kursi valutor ALL /. EUR 139.8; USD 102.4; GBP 167.2; CHF 113.5; CAD 92.3; AUD 90.8  ...
 4  +96 shiko.tv
Kursi i kembimit valutor sot euro dollar leke, Banka e Shqiperise Kursi i kembimit valutor sot ne shqiperi i lekut me dollar, euro, lek, GPB, franc, marka, Kembimi, Shkembimi Valutor sot Kursi Valutor sot. kursi i kembimit euro lek  ...
 5  +5 intesasanpaolobank.al
Kursi i kembimit - Intesa Sanpaolo Bank AlbaniaKursi i kembimit (Spot). Lloji i monedhes, Blej, Shes. EUR, -, USD, 1.3385, 1.3785. EUR, -, CHF, 1.1968, 1.2512. EUR, -, LEK, 136.9400, 143.7300. EUR, -, GBP  ...
 7  ~ drenasiweb.comKursi Valutor / Kursi i Kembimit / Kembimi Valutor - DrenasiWebKursi Valutor / Kursi i Kembimit / Kembimi Valutor. Ky valutor i freskon kurset qdo minut nga Yahoo Finance. Nuk keni nevoj te shtypni ne sasi psh. $ or £
 8  +1 iliria98.com
Iliria'98 Money ExchangeIliria'98 Exchange, Iliria'98 Money Exchange, Kursi kembimit , Kurset e Kembimit, Kurset e Kembimit, kurset, kembim, money exchange, kurset e kembimit  ...
 9  ~ lajmetefundit.orgKursi Valutor - Informohu Tani - Kursi I Kembimit - Lajmet E FunditKursi Valutor - Shiko ne kohe reale Kursin e Kembimit Zyrtar të monedhave të huaja përkundrejt monedhës vendase LEK. Kursi I Kembimit Banka Shqiptare.
 11  ~ currency-exchange-calculator.comShkembimi Valutor sot Kursi Valutor Kursi i Kembimit Kembimi ValutorKembimi ose Shkembimi Valutor sot Kursi Valutor sot Kursi i Kembimit Kembimi Valutor sot ne Shqiperi.
 12  +3 data.al
Kursi i Kembimit Lek/Euro - Open Data AlbaniaOpen Data Albania ka kryer një hulumtim mbi kursin e këmbimit të Lekut kundrejt Euros. Raporti bazohet në të dhënat e kursit të këmbimit të Bankës së  ...
 13  ~ ak-invest.comKursi i Kembimit - AK-InvestSherbimi kembimeve valutore nepermjet internetit, ju siguron transaksione kembimi valutor ne kohe reale si dhe mundesine per te vendosur depozite ne nje   ...
 14  +87 nastradini.com
A eshte real kursi i kembimit Euro/Lek ne shqiperi? - NastradiniKështu me lind dyshimi se Tregu i valutes është i manipuluar dhe kursi i kembimit një mashtrim kolosal. Ky është thjesht një merak i imi dhe nëse ka njeri qe  ...
 17  +8 alphabank.al
Alpha BankKURSI I KEMBIMIT 07.02.2014. BLIHET, SHITET. EUR, 138.47, 142.07. USD, 101.89, 105.49. GBP, 165.92, 171.92. CHF 111.79, 117.79  ...
 18  -6 ikub.al
Inflacioni, rreziku qe vjen nga kursi i kembimit - Gjeniu, Finance Inflacioni, rreziku qe vjen nga kursi i kembimit , Inflacioni në Shqipëri ka qëndruar i ulët gjatë 12 muajve të fundit, por e ardhmja mund të mos jetë kaq pozitive,  ...
 19  +81 domsreport.com
kursivalutor.com - Website Value Calculatorkursivalutor.com is ranked 1940161th in the world and has IP address 64.131. 64.249. Nameservers: ns.drini.com, ns2.drini.com. kursivalutor.com is hosted in  ...
 20  +22 urlm.co
www.Kursivalutor.com - Kursi Valutor / Kursi i Kembimit / KembimiKursivalutor.com www.kursivalutor.com. Kursivalutor is ranked 1,472,607 in the United States. 'Kursi Valutor / Kursi i Kembimit / Kembimi Valutor  ...
 21  ~ unionbank.com.alUnionBank -- Banka qe dua --Normat e Interesit. Apliko per Kredi. Kalkulatori Kredise. Kursi i Kembimit . Monedha, Blejme, Shesim. CHF/LEK, 112.69, 116.89. EUR/LEK, 138.7, 142.3. GBP/  ...
 23  ~ albpay.comKursi i kembimit - AlbpayKursi i kembimit . /home/elearnj1/public_html/albpay/classes_form_exchange/ form_do_exchange_converter.php:33: 8192 Function session_unregister() is  ...
 24  ~ arttransform.comArt Transform Video: Kursi i kembimit ne Lek - Shqipskip to main | skip to sidebar. Kursi i kembimit ne Lek - Shqip. Newer Post Older Post Home.
 25  +7 metacafe.com
Kursi I Kembimit Abc News 23 Shtator 2013 Videos - MetacafeProfessor Puppet: Royals. by ProfessorPuppet (12 hours ago) 7,690 views. Instead of bitching about the boneheads in congress, Hans and Mark cover a nice  ...
 26  -7 kursi-valutor.com
Banka e Shqiperise Kursi i Kembimit • Kursi-Valutor.comBanka e Shqipërisë në bashkpunim me Kursi -Valutor.com sjellin para jush përmes teknologjive më të fundit në treg, konvertuesin KK Alb (që  ...
 27  ~ topalbania.orgKembimi valutor sot, Kursi valutor, Kursi i kembimit valutor - Chat shqipKembimi ose shkembimi valutor sot, kursi valutor sot kursi i kembimit , kembimi Valutor sot ne Shqiperi, Kosove, MAqedoni, Valuta, Kembimi valutor euro, leke.
 28  -2 bkt.com.al
Kursi i Këmbimit , Blerje, Shitje. EUR/LEK. 139.30. 141.30. USD/LEK, 102.25. 104.15. GBP/LEK. 166.05. 172.20. CHF/LEK. 112.65. 116.85. TL/LEK, 45.93. 47.62.
 29  -2 twitter.com
Twitter / Eno_Cacaj: kursi i kembimit dt. 13.04.2011 kursi i kembimit dt. 13.04.2011 nga Veneto Banka: 1 euro = 141.5 lek dhe 1 $ = 98.2 lek. Reply; Retweet Retweeted; Delete; Favorite Favorited.
 30  +9 yahoo.com
clubhimara : Message: Kursi i kembimit -Change - Yahoo Groupsclubhimara: Klub "Himara", To "Klump tis Xeimappas"
 31  ~ greenmarket.alKursi i Kembimit - Greenmarket AlbaniaEUR/LEK, Blejmë, 137.50. Shesim, 144.02. spacer. USD/LEK, Blejmë, 101.10. Shesim, 105.90. spacer. GBP/LEK, Blejmë, 166.16. Shesim, 174.05. spacer. CHF /  ...
 32  ~ creditbankofalbania.alKursi i Kembimit - CBAKushtet e punes · Dokumenta te bashkangjitur · Partneret · Na Kontaktoni · F.A.Q. · Na Shkruaj · Na Kontaktoni · HomeProdukte dhe sherbime Kursi i Kembimit   ...
 33  ~ moti-ne.blogspot.comKembimi Valutor: Kembimi Valutor - Moti Ne Kosove || Kembimi Kembimi Valutor Live , Kembimi Lek/Euro , Lek/Dollar. Kursi i Kembimit perditesohet cdo ore.
 34  ~ shqiperiajone.comKursi Valutor i këmbimit - Shqiperia JoneNe kete rubrike jepet kursi zyrtar i kembimit i sakte duke u llogaritur sipas udhezimeve ne menyren fikse te kursit te kembimit dhe lekut  ...
 35  +12 statscrop.com
Kursivalutor.com Kursi Valutor / Kursi I Kembimit / Kembimi Valutor Kursivalutor.com has 6 years old, it is ranked #3,673,152 in the world, a low rank means that this website gets lots of visitors. This site is worth $1,086 USD and  ...
 36  +47 facebook.com
Hermes News - Kursi i kembimit valutor... | FacebookKursi i kembimit valutor
 37  -3 dogana.gov.al
Kursi i Këmbimit | Administrata Doganore Shqiptare - KreuNENI 27. Vlera e valutave të huaja në lekë shqiptare që duhet zbatuar në kuadrin e legjislacionit doganor llogaritet me kursin e këmbimit të shpallur nga Banka  ...
 38  ~ kembimi-valutor.comKursi valutor sot, Kursi i kembimit valutorKursi Valutor - Kursi i kembimit valutor nga Euro ne Dollar amerikan, kanadez, australian, afrikan , Lira angleze dhe turke, Lekë etj...
 39  ~ raportime.comKursi i kembimit elektoral 2013 | RAPORTIME.COMKursi i kembimit elektoral 2013: 1 Vote LSI =100 USD 4 Vota PLSHR = Nje TV LCD 5 Vota Familjare PD = Ruajtja e vendit punes me mundesi  ...
 40  +60 news.al
Kursi i kembimit forcohet leku Shqiperia.Com 2011-10-16Kursi i kembimit forcohet leku. Tërhequr më 16 Tetor 2013. Monedha shqiptare po arrin të fitojë siguri dhe terren në tregun e këmbimit.
 41  -20 statmyweb.com
Kursi I Kembimit Valutor Sot :: Top search results - Stat My WebWebsites for Kursi I Kembimit Valutor Sot. See analytics for sites matching " Kursi I Kembimit Valutor Sot". Website Tools. Trace Route · Website Worth · Google  ...
 42  -12 camiguin.ph
kursi i kembimit « Camiguin Action Geckos Dive & Adventure ResortCamiguin Action Geckos Dive & Adventure Resort. Camiguin Resort on Camiguin Island. Provides accommodation, dive and adventure tours  ...
 43  +7 informer.com
kembimi valutor, kursi i kembimit , kurs - Website InformerKeywords: kembimi valutor, kursi i kembimit , kurs euro chf, banka e shqiperise kursi i kembimit , kursi valutor, kursi kembimit , kursi i kembimit   ...
 45  ~ ak-invest.netAKINVEST Institucion FinanciarKredia Individuale · Kredi e GjelberKredi per rregullim shtepieKredi EkspresKredi per studenteKredi Bujqesore · Shembuj · Aplikim per Kredi · Kursi i Kembimit .
 46  -18 getcurrencyconverter.com
kursi i kembimit krona euro CZK EUR - Currency ConverterCurrency Exchange Rate Conversion Calculator with the up-to-date exchange rates for kursi i kembimit krona euro convert Czech Koruna to Euro, kursi i   ...
 47  +13 procreditbank.com.al
ProCredit Bank: Faqja kryesoreKursi i këmbimit 06.02.2014. Bler. Shitj. 101.50 104.60; 138.80 141.65; 164.75 171.50; 112.35 116.95; 90.95 94.65. 08 Janar 2014Agrobizneset shqiptare  ...
 48  +16 raiffeisen.al
Raiffeisen Bank: Fillimi1-3/3. Rrjeti i degëve/ATM. Rrjeti i degëve/ATM. Kursi Valutor. Kurset e mëparshme. Monedha, Blej, Shes. USD; EUR. https://www.raiffeisen-invest.al/ web/guest/.
 50  -15 rateq.com
Valutakalkulator,Valutakurs Shkembimi Valutor sot Kursi Valutor valutakurs , Valutakurs , Valutakalkulator, Foreign valutakurs Shkembimi Valutor sot Kursi Valutor Kursi i Kembimit Kembimi Valutor.
 51  ~ kursikembimit.blogspot.comKursi i kembimit valutor sot. Banka e Shqiperise: Kursi i kembimit sot Kursi i kembimit valutor sot ne shqiperi i lekut me dollar, euro, lek, GPB, franc, marka, Kembimi, Shkembimi Valutor sot Kursi Valutor sot. kursi i   ...
 52  +6 procreditbank-kos.com
ProCredit Bank KosovaKurset e këmbimit . Shkurt 07, 2014. CHF; Blerje1.2340; Shitje 1.2140. USD; Blerje1.3680; Shitje 1.3480. GBP; Blerje0.8410; Shitje 0.8210  ...
 54  -17 exchangerates24.com
kursi i kembimit 29.12.2012 USD in SGD - US Dollar - Exchange RatesExchange Rates for kursi i kembimit 29.12.2012 US Dollar to Singapore Dollar | USD to SGD. Latest Exchange Rates: 1 US Dollar = 1.27  ...
 55  ~ dibrajone.comDibra Jone » Kursi i KembimitKursi i Kembimit . Albanian Lek Converter. Albanian Lek Exchange Rate. Leave a comment Cancel reply. Your email address will not be published. Required  ...
 56  -20 kurs24.com
kursi kembimit dinar euro RSD to EUR Currency Converter - Serbian Currency Converter for kursi kembimit dinar euro Serbian Dinar to Euro | RSD to EUR. Latest Currency Converter: 1 Serbian Dinar = 0.01 Euro. 1st January  ...
 57  ~ kkk.gov.alEfekti i ndryshimeve te kurseve te kembimitkëmbimit (SKK 12 ose Standardi), i nxjerrë dhe i miratuar nga Këshilli. Kombëtar ... Kursi i këmbimit është kursi, me të cilin këmbehen dy monedha të ndryshme.