Please wait for loading...listat e zgjedhesve

keyword competition rating: 4.5 / 5.0

/
 1  ~ shqiperia.com
Lista e Zgjedhesve - Drejtoria e Pergjithshme e Gjendjes CivileFotoAlbumi: Lista e Zgjedhesve . Zgjedhese qe kontrollon emrin ne liste 00.00. 0000. Votuese per here te pare qe kontrollon emrin ne liste 0.0.0000. < Më para  ...
 3  -1 cec.org.al
Komisioni Qendror i ZgjedhjeveKomisioni Qendror i Zgjedhjeve në mbledhjen e ditës së sotme shqyrtoi dhe ... Projektvendimin “Për dhënien e mandatit të deputetit të Kuvendit kandidatit të  ...
 5  +17 koha.net
KQZ-ja nuk ia doli që të pastrojë listat e zgjedhësve nga vdekurit Prishtinë, 7 dhjetor - Edhe në zgjedhjet e fundit lokale, shumë emra të atyre që kanë ndërruar jetë vite më parë kanë figuruar në listën e   ...
 6  +15 grid.al
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve publikon listën e zgjedhësve - grid.alTIRANË - Komisioni Qendror i Zgjedhjeve , në bashkëpunim me Drejtorinë e Përgjithshme të ... Publikohet lista e zgjedhësve kontrolloni për emrin tuaj  ...
 7  -3 albeu.com
Albeu.com - Publikohet lista e zgjedhësve , kontrolloni për emrin tuajNga data 3 janar Komisioni Qëndror i Zgjedhjeve , në bashkëpunim edhe me Drejtorinë e Përgjithshme të Gjendjes Civile ka publikuar  ...
 8  +9 durreslajm.com
Listat e zgjedhësve , 2948 emra dyshohet të jenë të dubluar | Lajme 14, 216 zgjedhës nuk janë përfshirë nw listat e zgjedhësve për shkak të kritereve të ligjit mbi numrin e zgjedhësve, që duhet të ketë një qendër votimi (200-1000  ...
 9  +7 ikub.al
time.al - Zgjedhjet në Kosovë, certifikohet lista e zgjedhësve - Na time.al : Komisioni Qendror i Zgjedhjeve në Kosovë certifikoi sot listën përfundimtare të votuesve brenda vendit për zgjedhjet lokale të 3 nëntorit. Ankesat e   ...
 10  -4 wikipedia.org
Lista e bashkive të Shqipërisë - Wikipedia1 Statistika; 2 Lista e parë (rënditja alfabetike); 3 Lista e dytë (më tepër ... Pas rezultateve të zgjedhjeve komunale të vitit 2011 të shpallura nga KQZ fitoj:.
 11  +67 telegrafi.com
KQZ-ja nuk ia doli që të pastrojë listat e zgjedhësve nga vdekuritEdhe në zgjedhjet e fundit lokale, shumë emra të atyre që kanë ndërruar jetë vite më parë kanë figuruar në listën e zgjedhësve . Kjo tregon më  ...
 12  -3 shqiptarja.com
lista e zgjedhesve - Shqiptarja.com - Kerko TAGK�tu do t� gjeni investigimet e ��shtjeve t� r�nd�sishme kombï¿ ½tare, politike, ... Fjala që ju zgjodhët dha 3 rezultate për " lista e zgjedhesve "  ...
 13  +88 noa.al
Goshoviq: Listat e zgjedhësve nuk mund të propozohen nga ... - NOAMali i Zi, 24 janar 2014, NOA.al- Në PSP konsiderojnë se nuk është zgjidhje e mirë që sekretarin e Komisionit zgjedhor të shtetit ta pro.
 14  ~ zgjedhje.alListat paraprake të zgjedhësve , mundësi të kufizuara për informimin Më datën 3 Dhjetor 2012 Presidenti i Republikës shpalli datën 23 Qershor 2013 si datën e zhvillimit të Zgjedhjeve për Kuvendin e Shqipërisë. Zgjedhjet e 23  ...
 16  +18 moi.gov.al
Ministria e Punëve të BrendshmeTahiri pret ministri britanik Lidington: Shumë shpejt gati drafti për Byronë e Hetimit. Më shumë ... Tahiri: Të krijojmë Trekëndëshin e Sigurisë Detare. Më shumë  ...
 17  -12 gazetatelegraf.com
Niazi Jaho/ Listat e zgjedhësve për 23 Qershorin - Gazeta TelegrafA janë marrë të paktën masat që ky njoftim me shkrim të kryhet para se të jenë publikuar të gjithë ekstraktet përbërës të zgjedhësve me qëllim që lista e   ...
 18  +6 gazetadita.al
Vëzhguesit vendorë: Listat paraprake të zgjedhësve , ende të Lista e Zgjedhësve , si një mjet që sanksionon të drejtën e qytetarëve për të shprehur vullnetin e tyre, përbën një ndër elementët më thelbësor të ndërtimit dhe  ...
 19  -7 vizionplus.al
Zhvendosjet e emrave në listat e zgjedhësve | Vizion Plus TVEdmond Lita, eshte banor prej me shume se 30 vitesh ne njësinë bashkiake numër 5. Por, ne listen përfundimtare te zgjedhësve ai dhe bashkëshortja e kane   ...
 20  +15 zgjedhjet2013.al
Zgjedhje 2013Per kete shkruani numrin e votave qe mendoni se do te marre partia nga votat e panumeruara dhe me pas shtypni butonin qe ndodhet ne te djathte te kutise.
 21  -6 balkanweb.com
Listat e zgjedhjeve Bashkia Fier: Janë shkelur afatet - BalkanWebFIER- Jemi ende gati gjysmë viti larg zgjedhjeve lokale dhe duket se kanë nisur problemet e para në listat e zgjedhësve . Pas Elbasanit është bashkia e Fierit ajo   ...
 22  +78 infoarkiv.com
Goshoviq Listat e zgjedhesve nuk mund te propozohen nga Goshoviq Listat e zgjedhesve nuk mund te propozohen nga Sekretar i Komisionit zgjedhorlajm lajme.
 23  -13 gazetajnk.com
Numri i Votuesve Afër sa i Popullatës - Kosovë - Gazeta Jeta në Autoritetet thonë se kanë pastruar listat e votuesve, por numri i njerëzve me të drejtë votimi i ... Komisioni Qendror i Zgjedhjeve raporton se në zgjedhjet e para   ...
 24  +1 ama-news.al
Vlorë e Fier, probleme me listat e zgjedhësve , Noka "fle" gjumë Problemeve të listave të zgjedhësve i shtohen edhe ato të komunitetit Rom në komunën Levan të rrethit të Fierit. Në këtë zonë numërohen 800 votues të komun .
 25  -7 sot.com.al
Ministria e Brendshme lan duart me listat e zgjedhësve , nuk njeh 25 Ndërsa procesi zgjedhor po afron, mazhoranca dhe opozita publikojnë shifra të ndryshme sa i përket dublimeve në listat e zgjedhësve . PD dhe  ...
 26  -6 gazeta-shqip.com
Listat e zgjedhesve - Gazeta SHQIP | Gazeta SHQIPE enjte, Shkurt 06, 2014. Listat e zgjedhesve ... Korçë, avokatët kërkojnë gjykim të shkurtuar për 21 gardianët e Drenovës · Gjiknuri takon  ...
 27  -8 top-channel.tv
Kosovë, certifikohet lista e zgjedhësve - Top ChannelKomisioni Qendror i Zgjedhjeve në Kosovë certifikoi listën përfundimtare të votuesve brenda vendit për zgjedhjet e 3 nëntorit.
 28  ~ radionrg.netTiranë | Lista e zgjedhësve , 3431 rekorde të personave të dyshuar si 3 milionë e 285 mijë e 964 zgjedhës përmban lista e përditësuar e zgjedhësve e cila është pasqyruar më 3 mars në regjistrin e gjendjes civile  ...
 29  +9 abcnews.al
Shpallet lista e zgjedhësve , Bashkia e Korçës përgatitet për 8 Majin Bashkia e Korçës ka filluar përgatitjet për zgjedhjet lokale të 8 majit. Fillimisht, janë kryer verifikimet për emrat e zgjedhësve , të cilët figuronin në më shumë se  ...
 31  +6 gazetaedurresit.com
Gazeta e Durrësit – Shpallen listat paraprake të zgjedhësve në DurrësBashkia e Durrësit, një muaj me vonesë, ka kryer shpalljen e listave paraprake të zgjedhësve . Listat janë afishuar në mjedise publike, pranë vendeve ku  ...
 33  +13 infoalbania.org
Debate per listat e zgjedhesve ne KQZ, PS :"Po manipuloni zgjedhjet"Debate te forta mes perfaqesuesve ligjore te partive politike pas raportit te audituesve per listat e zgjedhesve . Perfaqesuesi i PS-se, Genci Gjoncaj, ka akuzuar  ...
 34  ~ bashkiavlore.orgBASHKIA VLORE - Bashkia e Vlorës, përgatitje serioze për listat “Bashkia e Vlorës po ju përgjigjet gjithë detyrimeve dhe afateve ligjore në lidhje me hartimin e listave të zgjedhjeve të 8 majit”. Kështu ka deklaruar në një  ...
 35  +5 metacafe.com
Probleme Kudo Shume Demokrate Nuk Gjejne Emrat Ne Listat E Safe Filter is: on off. Try a similar videos collection: probleme kudo shume demokrate nuk gjej ne emrat ne listat e zgjedhesve lajm. Related; Newest · Popular.
 36  ~ em-al.orgGUIDA E VOTUESVE TË RINJ - European Movement Albaniazgjedhjeve të ndershme, konkurruese e shumëpartiake, çka janë ..... zgjedhësve ? Lista përfundimtare e zgjedhësve për çdo qendër votimi hartohet nga Zyra e   ...
 38  -31 dailymotion.com
Probleme ne listat e votuesve - Vizion Plus - News, Lajme - Video Me pak se tre muaj para datës se zgjedhjeve problemet ne listat e votuesve vazhdojnë. Drejtuesit e njësisë bashkiake numër pese, me e   ...
 39  -12 lajm-shqip.com
listat e zgjedhesve - Lajme shqip | Lajme shqipTë dhënat shifrore të zgjedhjeve të vitit 2009 bazuar edhe në pritshmëritë e Frymës së Re Demokratike. Një aktor politik që gjatë kohëve të fundit duket konstant  ...
 40  +60 news.al
Listat e zgjedhesve qeveria bllokon bashkite Gazeta Shqip 2010-11 Dublohen nga Drejtoria e Gjendjes Civile. Rreth gjashte muaj perpara zhvillimit te zgjedhjeve lokale te 8 majit 2011 problemet me listat e zgjedhesve nisin te  ...
 41  -13 indeksonline.net
Portali Indeksonline - 40 mijë të vdekur në listat e votuesvePër më tepër kjo organizatë nuk ka asnjë informatë nga autoritetet kosovare rreth nismave konkrete për vëzhgimin e zgjedhjeve .Megjithatë, në prag të  ...
 42  -16 lajmepolitike.com
PS: Lista e zgjedhësve me probleme, ka 385 mijë zgjedhës pa Partia Socialiste hedh alarmin për numrin e madh të shtetasve pa adresë zgjedhore në listat e zgjedhësve si dhe për dublimet. Nënsekretari socialist për  ...
 43  -7 oranews.tv
Lista e zgjedhësve të 23 qershorit, Poni: Po heqim dublimet, gati Në deklaratën e tij Poni u shpreh se listat janë të rregullta dhe të ligjshme në përputhje me kodin zgjedhor. 14216 zgjedhës janë akoma në  ...
 44  ~ rozafa.tvPS: PARREGULLSI NE LISTAT E ZGJEDHESVE - Rozafa TVJanë mbledhur për të miratuar pikat e rendit të ditës mirëpo gjatë mbledhjes së këshillit bashkiak kanë nisur debatet për listat e zgjedhësve .
 45  -31 mapo.al
Lista e 134 deputetëve të sigurtë , gjashtë deputetët që ... - MAPOLista e 134 deputetëve të sigurtë , gjashtë deputetët që vendosin fatin e zgjedhjeve . Fejzi Braushi. Enigma e 23 qershorit është vetëm fati i i 6  ...
 46  +14 facebook.com
Hiqen nga listat e zgjedhesve 100... - Universiteti Nderkombetar i Hiqen nga listat e zgjedhesve 100 vjeçarët! Votuesit e moshes 100-vjeçare nuk do te jene pjese e listave te zgjedhjeve te 23 qershorit 2013. Kjo eshte...
 47  -4 osce.org
Listat e reja, me ndihmën e KQZ - OSCEdublimeve në listat e zgjedhësve si një problem që u takon shumë institucioneve. Në një intervistë ekskluzive për Gazetën Shqptare, Vacek sqaron rrugën në të  ...
 48  +9 gazetaidea.com
Elbasan, nis rishikimi i listave të zgjedhësve e caktimi i qendrave të Prefekti bën me dije edhe se janë afishuar listat e zgjedhesve , brenda afateve të caktuara. Listat janë pastruar nga përsonat që janë zhvendosur në qytete të  ...
 49  +7 albpress.org
Poni: Listat e zgjedhësve , verifikuam dublimet - Albanian News Poni: Listat e zgjedhësve , verifikuam dublimet. Zv.ministri Poni 6 shkurt 1 Zv. ministri i Brendshëm Ferdinand Poni u shpreh sot se të gjitha  ...
 50  ~ bashkiarreshen.com2007-2011 Bashkia e Rreshenit E -mai webmaster@bashkiarreshen Kërko emrin tënd në listat e zgjedhësve . Bashkia Rrëshen në mbështetje të detyrimeve ligjore po ndjek hap pas hapi të gjitha procedurat për të pasur një proces  ...
 51  +4 parlament.al
MBLEDHJA E PARË E KOMISIONIT TË KODIT ZGJEDHOR“ Listat e zgjedhësve ” janë dokumente zyrtare të zgjedhësve, që burojnë nga Regjistri Kombëtar i Gjendjes Civile për çdo zonë të qendrës së votimit, të hartuara  ...
 54  -4 gazetarepublika.al
Listat e votuesve në Kukës, Maçi: Pas rigrupimit të qendrave Në 49 qendra votimi në qarkun e Kukësit numri i zgjedhësve është shumë më i vogël se kufiri minimal prej 200 votuesish, i caktuar nga  ...
 55  ~ tanicena.wordpress.comMinistria e Brendshme: Ja lista e zgjedhesve te 28 qershorit | LAJME TIRANE - Në faqen e internetit të Ministrisë së Brendshme, tashmë është vendosur lista e zgjedhësve të Republikës së Shqipërisë, ku për  ...
 56  -2 qbz.gov.al
11 - qbz - Qendra e Botimeve Zyrtarebashkive/komunave/njësive bashkiake për Tiranën, listat e zgjedhësve për çdo ZGJC. ... Lista e zgjedhësve është e grupuar sipas zonave të qendrave të votimit.
 57  +18 forumishqiptar.com
Listat e Zgjedhesve - Forumi ShqiptarDeklarate per shtyp e Zevendesministrit te Brendshem Ferdinand Poni lidhur me shpalljen e listave perfundimtare te zgjedhjesve 13.02.2007  ...