Please wait for loading...ministria e financave

keyword competition rating: 5.0 / 5.0

/
 1  ~ minfin.gov.al
Ministria e FinancaveMinistri i Financave , Shkëlqim Cani takon drejtuesit e sektorit bankar. më shumë. Lajme flash. "Prezantimi i punës në 100 ditë qeverisje të Ministrisë së  ...
 2  ~ rks-gov.net
Ministria e Financave - FillimiMinistri i Financave Besim Beqaj ka vlerësuar sot se nënshkrimi i Marrëveshjes për financimin e projektit e -Edukimi paraqet realizim të prioriteteve të Qeverisë  ... ‎Konkurset - ‎Departamenti i Thesarit - ‎Ligjet - ‎Buxheti qendrorë
 3  ~ wikipedia.org
Ministria e Financave e Shqipërisë - WikipediaTipi, ministri qeveritare. Vendndodhja, Tiranë. Rajoni që shërben, Republika e Shqipërisë ... Ministria e Financave është një ministri e Republikës së Shqipërisë .
 4  ~ fint.gov.alDrejtoria e Përgjithshme e Parandalimit të Pastrimit të ParaveTakimi i Grupit Teknik Ndër-Institucional për Parandalimin e Pastrimit të Parave ... Trainim me Stafin e Bankës Ndërkombëtare Tregtare ... Ministria e Financave
 5  +5 gazetatema.net
Ministria e Financave censuron të dhënat publike të Thesarit të Open Data Albania. Në emër të parimeve të të Drejtës Publike për Informim, dëshiroj të ndaj me Ju shqetësimin mbi një rast censure të  ...
 6  -1 facebook.com
Ministria e Financave | FacebookMinistria e Financave , Tirana, Albania. 1.841 pëlqime · 21 talking about this. Faqja zyrtare në Facebook e Ministrisë së Financave, Republika e Shqipërisë.
 7  -1 gazetatelegraf.com
Ministria e Financave : Kriteret dhe dokumentet që duhen për Ministria e Financave : Kriteret dhe dokumentet që duhen për sezonin e kualifikimit për Audit të Brendshëm. Nga Gazeta Telegraf - Die Shk 03, 3:18 pm.
 8  +10 tatime.gov.al
REPUBLIKA E SHQIPËRISË MINISTRIA E FINANCAVE MINISTRIA E FINANCAVE . DREJTORIA E PËRGJITHSHME E TATIMEVE. Drejtoria Rajonale Tatimore Tirane. Sektori Juridik. Adresa: Rr. Jordan Misja, Godina  ...
 9  ~ medrks-gov.netZyra e Buxhetit dhe e Financave - Zyrtar certifikues » Ministria e Zyra e Buxhetit dhe e Financave . Fushëveprimtaria: Në bashkëpunim me drejtorët e departamenteve dhe të zyrave të Ministrisë së Diasporës, Zyra e Buxhetit  ...
 10  ~ dsdc.gov.alStrategjia Sektoriale e Financave Publike 2008 – 2013 - DSDCREPUBLIKA E SHQIPERISE. MINISTRIA E FINANCAVE . Strategjia Sektoriale e Financave. Publike. 2008 – 2013. Janar 2008  ...
 11  -3 mti-ks.org
Departamenti i Financave dhe Shërbimeve të Përgjithshme Ministria e Tregtisë dhe Industrisë. ... Detyrat dhe përgjegjësitë e Departamentit të Financave dhe Shërbimeve të Përgjithshme janë: 1.1. Menaxhon dhe  ...
 13  +25 finance.gov.mk
Министерство за финансииПроекти · Кампањи · Обуки и стручни испити · вработувања. e -aukcii. Буџетски трошови во изборен период. Powered by. Mинистер  ...
 14  +16 pad.gov.al
Vende Vakante - Departamenti i Administrates PublikeMinistria e Financave . Ministria e Energjisë dhe Industrisë. Ministria e Arsimit dhe Sportit. Ministria e Punëve të Jashtme. Ministria e Integrimit Evropian. Ministria  ...
 15  +86 googleapis.com
REPUBLIKA E SHQIPERISE MINISTRIA E FINANCAVEDokumenti i PBA hartohet nga Ministria e Financave dhe i jep mundesine Keshillit te Ministrave per te zhvilluar nje kuader te qarte burimesh brenda periudhes  ...
 16  ~ dogana.gov.al
REPUBLIKA E SHQIPERISE Ministria e Financave - KreuREPUBLIKA E SHQIPERISE. Ministria e Financave . DREJTORIA E PERGJITHSHME E DOGANAVE. Adresa: Rruga Sami Frasheri, Tirana, Albania. Tel 439 20  ...
 17  +5 worldbank.org
Albania - Ministria e Financave lançon Projektin e Përmirësimit të Ministria e Financave , Banka Botërore dhe SECO (Sekretariati Zviceran i Shtetit për Çështjet Ekonomike) janë duke punuar së bashku në Shqipëri për të krijuar  ...
 18  ~ partnersalbania.orgKERKESE PER TAKIM TE HAPUR MINISTRIA E FINANCAVEZ. Ridvan Bode. Ministër i Financave ,. Republika e Shqipërisë. Tiranë. Per dijeni: Z. Edmond Spaho, Kryetar i Komisionit të Ekonomise, Kuvendi i Shqipërisë.
 19  ~ pip-ks.orgPIP SystemRepublika e Kosoves/Republika Kosova/Republic of Kosova. Qeveria e Kosoves/ Vlada Kosova/Government of Kosovo. Ministria e Ekonomise dhe Financave
 20  -1 radiokosovaelire.com
Besim Beqaj: Ministria e Financave është ndër ministritë më të Beqaj: Është me interes për publikun që të informohet që Ministria e Financave është një ndër ministritë më mirë e organizuar në nivel të qeverisë së  ...
 21  +4 ikub.al
MINISTRIA E FINANCAVE - Biznese, Komunitet & Qeverisje ... - ikub.alMINISTRIA E FINANCAVE , Institucion qeveritar , Biznese, Komunitet & Qeverisje, Institucione shteterore, Ministrite.
 22  -5 vimeo.com
Videot - Ministria e Financave on VimeoVideo-incizime nga aktivitetet publike të ministrit të Financave , Besim Beqaj. Videot mund të shkarkohen dhe transmetohen në televizione dhe  ...
 23  +78 gazeta-shqip.com
Ministria e Financave - Gazeta SHQIP | Gazeta SHQIPE hënë, Mars 03, 2014. Ministria e Financave . « Previous Image | Back to Post |. Mbledhje e qeverise · HEC_Bistrica , sarande · Ministria e  ...
 24  +77 sot.com.al
Ministria e Financave shpall konkursin për vende të lira pune në Drejtoria e Përgjithshme e Tatimeve, zhvillon nesër në datën 24.12.2013, konkursin e testimit me shkrim për pozicionet e Drejtorëve Rajonalë  ...
 26  +74 peshkupauje.com
Vonesat e pagave dhe pensioneve, Ministria e Financave : Do jepen Pagat e administratës shtetërore dhe pensionet ende nuk janë dhënë. Ministria e financave shpjegon se shkak për vonesat janë bërë ditët e pushimit dhe se  ...
 27  ~ itg-rks.comMinistria e Financave - ITGMinistria e Mjedisit dhe Planifikimit Hapesinor · Ministria e Bujqesise, Pylltarise dhe Zhvillimit Rural · Minsitria e ... 01/2009 Per Shlyerjen e Obligimeve Doganore   ...
 28  -2 alsat-m.tv
Alsat-M - Ministria e Financave pagoi 1,2 miliardë denarë Ministria e Financave bashkë me ditën e djeshme pagoi 1,2 miliardë denarë subvencione për duhan të prodhuar dhe të shitur prej rekoltës  ...
 29  +17 wikimapia.org
Ministria e Financave - Oslo - WikimapiaMinistria e Financave is a office building (en), government (en), finances (en) located at Akersgaten in Oslo. Ministria e Financave - Oslo on the map.
 30  +43 zeri-popullit.com
Ministria e Financave : Çështja nën hetim, presim zbardhjen e plotëMinistria e Financave ka reaguar lidhur me pamjet e videos së shfaqur në një televizion, mbi një çështje që është ende në hetim nga ana e prokurorisë dhe që   ...
 31  +24 justice.gov.al
Informacion për Çështjet e Dëmshpërblimit për ish të Dënuarit PolitikLutem për pyetje në lidhje me Dosjet e Ish të Përndjekurve Politikë të kontaktoni me : ... cila do te rregullohet me skemë pensioni nga Ministria e Financave )
 32  +26 ama-news.al
Ministria e Financave grabit në grandin e Bashkisë Rrëshen 80 Letër e hapur Z. Aleksandër Arvizu I nderuar z. Ambasador..! Unë që po ju shkruaj këtë letër quhem Aleksandër. E marr këtë iniciativë jo vetëm se kemi të n.
 33  ~ shqiptarja.com
Shqiptarja.com - Ministria e Financave merr hua 25 mln $ për rrugën Marrëveshja u firmos në ambientet e Ministrisë së Financave mes ministrit Shkëlqim Cani dhe Mohammed bin Sulaiman Al Arifi, drejtor i Përgjithshëm i  ...
 34  -23 mei-ks.net
Departamenti i Financave dhe Shërbimeve të Përgjithshme Ministria e Integrimit Europian te Kosoves, Ministry of Eurpopean Integration of ... Detyrat dhe përgjegjësitë e Departamentit të Financave dhe Shërbimeve të  ...
 35  ~ tatimineprone-rks.orgÇka është Tatimi në Pronë?Përgjegjësia për përmbajtjen në tërësi i takon krejtësisht Ministrisë së Financave , Departamentit të tatimit në pronë. Magnifier << Fatura Detajet e faturës së  ...
 36  +28 tiranaobserver.al
Borxhet ndaj biznesit, Ministria e Financave : Shlyerja nis në mars Për këtë Ministria e Financave ka hartuar një strategji të posaçme sipas të cilës do të administrohet gjithë procesi. Në dokument përcaktohet  ...
 37  -8 bankofalbania.org
Marrëveshjet me Ministrinë e Financave - Banka e ShqiperiseMarrëveshjet e Bankës së Shqipërisë me Ministrinë e Financave ... Banka e Shqipërisë dhe Ministria e Financave ranë dakord për ndryshime në marrëveshjen  ...
 38  -2 prishtinapress.info
Ministria e Financave kërkon ndërmarrjen e masave ligjore kundër Ministria e Financave angazhohet për respektimin e ligjshmërisë dhe përcaktimin e përgjegjësisë individuale për të gjithë ata të cilët në çfarëdo mënyrë janë të  ...
 39  -19 24-ore.com
24 ore lajme - Ministria e Financave dergon per ndjekje penale Ministria e Financave dërgon në Prokurori shkeljet të veprës penale në Njësinë e Mbikëqyrjes së Lojërave të Fatit. Sipas Ministrisë së  ...
 40  -8 balkanweb.com
Balkanweb.com - Ministria e Financave : DPT konstatoi shkeljen dhe TIRANË- Ministria e Financave ka reaguar për publikimin e videos në News24. Sipas saj Pamjet e kamerave të sigurisë në ambientet e  ...
 41  +59 idividi.com.mk
Ministria e Financave e dorëzoi raportin financiar parazgjedhor - idividiShkup, 17 shkurt 2014 (MIA) - Ministria e Financave kumtoi se sot e dorëzoi dhe e publikoi raportin financiar parazgjedhor, në të cilin dha shqyrtimin e thuktë për   ...
 42  +59 telegrafi.com
Ministria e Financave kërkon masa ligjore kundër korrupsionitMinistria e Financave angazhohet për respektimin e ligjshmërisë dhe përcaktimin e përgjegjësisë individuale për të gjithë ata të cilët në.
 43  +35 sobranie.mk
Institucionet shtetёrore dhe politike tё Maqedonisё - Kuvendi i MINISTRIA E FINANCAVE www.finace.gov.mk. MINISTRIA E EKONOMISË www. economy.gov.mk. MINISTRIA E TRANSPORTIT DHE LIDHJEVE www.mtc.gov.
 44  -3 gazetadita.al
Ministria e Financave nis projekt-buxhetin 2014 | GAZETA DITAMinistria e Financave ka nisur punën për hartimin e projekt-buxhetit për vitin 2014. Burime nga ky dikaster bëjnë të ditur se edhe pse janë me vonesë në  ...
 45  -2 dailymotion.com
Ministria e Financave : Tatimet të rrisin gjobat - Vizion Plus - News Në këtë udhëzim ministria e financave urdhëron për herë të parë që bizneset të deklarojnë të gjithë të punësuarit e tyre, edhe ata që janë pjesë  ...
 46  +54 illyriapress.com
Ministria e Financave : Në mars fillon shlyerja e borxhit ndaj biznesit Drafti i përgatitur nga Ministria e Financave , vlerëson se borxhet e prapambetura të shtetit ndaj sipërmarrjes janë në total rreth 72.6 miliardë  ...
 47  +53 informer.com
minfin.gov.al at Website Informer. Ministria e FinancaveKeywords: minfin, ministria e financave , ministria e ekonomise, keshilli i ministrave, agjencia e prokurimit publik, kodi i familjes, Ministria, minfin.gov.al, ministria  ...
 48  -14 data.al
Ministria e Financave fshin arkivin e shpenzimeveZhduken shpenzimet për periudhën shkurt–qershor 2013, ato të korrikut janë të palexueshme. Ministria e Financave ka fshirë nga faqja e vet e  ...
 49  -25 slideshare.net
Lavdim Hajdari, Internship at Ministria e financave | SlideShareDevelopers Section · Developers Group · Engineering Blog · Blog Widgets. LinkedIn Corporation © 2014. RSS Feed. Follow. Internship at Ministria e Financave .
 50  ~ komisioneri-ks.orgInstitucioni Personi Kontaktues Adresa Përkthyesit Ministria e Ministria e . Financave . Xhevat Shabani,. Koordinator për të drejtat e njeriut. 038 200-34-662 xhshabani@mfe-ks.org. Ndërtesa e Qeverisë. Kati 11. Tel.038 200  ...
 51  -14 kurir.mk
Ministria e Financave e dorëzoi raportin financiar parazgjedhor - KurirMinistria e Financave kumtoi se sot e dorëzoi dhe e publikoi raportin financiar parazgjedhor, në të cilin dha shqyrtimin e thuktë për të gjitha të ardhurat e  ...