Please wait for loading...numeratori telefonik i tiranes

keyword competition rating: 2.0 / 5.0

/
 1  +1 ikub.al
Kerkoni ne numeratorin telefonik te Shqiperise, prefikset e qyteteve Shfletoni numeratorin telefonik , gjeni numrin qe kerkoni. Numrat e nevojes se ... Qendroni me afer me numeratori .ikub.al. ... 04222276 Drejtoria e S.H. Tiranë ‎Prefikse Shtetesh - ‎Prefikse Qytetesh - ‎Numra të Nevojës së Parë
 2  -1 fajtori.com
Mbiemri - ANG - Numratori Telefonik i Shqipërisë253099, Banka E Tiranes , Zhvillim, D.4 Shkurti, Tiranë . 235638, Banka E Tiranes , Bul.d.kombit Nr.55/1, Tiranë . 235691, Banka E Tiranes , Rr H.i.dalliu, Tiranë .
 3  +1 shqiperia.com
Numeratori Telefonik i Shqiperise - Shqiperia.comNumeratori Telefonik i Shqiperise, nje aplikim per te gjetur cdo numer telefonik qe keni nevoje.
 4  +3 yasni.com
Numratori Telefonik and Tirane - Free people check - Yasni.comCheck Numratori Telefonik and Tirane : free people check with all available information for the name on the internet, Yasni.com Free People Search.
 5  +1 diigo.com
numratori telefonik tirane me i fundit | Diigo Groups - Groups in Diigonumratori telefonik tirane me i fundit. Kerkoni ne numeratorin telefonik te Shqiperise, prefikset e ... Numri Mbiemri Emri Adresa Qyteti 52857
 6  -1 fleteteverdha.com
Numeratori Telefonik - Fletet e Verdha - Flete Te Verdha! - Albanian Fletet e Verdha te Shqiperise: - Flete Te Verdha, Albanian Yellow Pages: - Fletet e verdha te bizneseve e aktiviteteve, te firmave e profesionisteve, familjeve ...
 7  ~ albvizion.ucoz.comALBVIZION - NUMERATORI TELEFONIK SHQIPTAR 2009Monday, 2014-07-21, 11:52 AM Welcome Guest. Main | NUMERATORI TELEFONIK SHQIPTAR 2009 | Registration | Login | RSS. KANALET TELEVIZIVE.
 8  +92 abissnet.al
NUMERATORI TELEFONIK I KLIENTEVE ABISSNET SHA.NUMERATORI TELEFONIK I KLIENTEVE ABISSNET SHA. Username ... 2K Group-Endri Puka. Tirane . 044308399. 2K Grup Alban Mesonjesi (7092) rr ismail  ...
 10  +8 forumishqiptar.com
Ky mund ta gjej numeratorin telefonik ? - Forumi ShqiptarHi, a e din kush se ku mund to shkarkoj numeratorin telefonik te Shiperise dhe/ ose to kosoves? Ka disa ...
 11  +21 loc.gov
Address/Telephone Directories from Albania - Library of CongressNumeratori i rrjetit telefonik automatik ( Tiranë , Durrës, Elbasan, Korçë). Tiranë , shkurt 1990. Organizational and residential telephone directory for the cities ...
 12  ~ bulevard.alNumeratori Shqiptar - BULEVARDNUMERATORI SHQIPTAR. Personale. Emri. Mbiemri. Qyteti. Te gjithe, B.CURRI, BALLSH, BERAT, BILISHT, BULQIZE, BURREL, CERRIK, COROVODE ...
 13  ~ wiichigima.blog.comNumratori telefonik i tiranes 2011 | Gusti blogNumratori telefonik i tiranes 2011 Tiranë, një histori dashurie e kthyer në “makth telefonik … Tirana – WikipediaStatusi Kthjellët Shko te: ...
 14  -1 wikipedia.org
Kodet lokale telefonike - WikipediaKodi telefonik lokal (prefiksi telefonik ndërurban) paraqet bashkësinë më të vogël të numrave telefonik . Zakonisht nën kategorinë e kodeve lokale përfshihen ...
 15  ~ drive4africa.comNumratori Telefonik I Tiranes - Drive4AfricaNUMRATORI TELEFONIK I TIRANES - Page 6. Ndryshimi search fromr trksid prefiksit Verdha te sherbimit te gjetur Tirana botschaften in database babies if only ...
 16  -13 deviantart.com
deviantART: More Like Numratori telefonik i tiranes 2011 by Numratori telefonik i tiranes 2011. ANG - Faqe Kryesore <k>Telefonia - ALBTELECOM</k> Tirana - Wikipedia Kerkoni ne numeratorin telefonik te Shqiperise, ...
 17  ~ shqipedia.comPrefikset e qyteteve shqiptare - ShqipediaPrefiksi telefonik i Shqipërisë 00 355. Qyteti Prefiksi Ballshi - 0313. Libohova - 0881. Bajram Curri - 0213. Lushnja - 035. Berati - 032. Rrësheni ...
 18  +82 pixnet.net
numratori telefonik i tiranes 2011Xha Xhai | Peizazhe t&euml; fjal&euml;s Tirana - WikipediaShfletoni numeratorin telefonik ,
 20  +80 libero.it
TV SHQIPTARE LIVE Tv Shqip Live TELEVIZIONET KOSOVE LIVEfitore rruga panaja ,rruga bishan poro, rrethi road pish poro ,rinas tirane rinas, rome ... numratori telefonik tiranes ,numratori telefonik shqiptar 2013 ,numratori ...
 21  ~ pukaweb.altervista.orgPukaweb: Numratori telefonikBajramCurri. Himarë. Delvine. Kërko Biznes. Emri i biznesit: Qyteti: --Te gjitha--. Tiranë . Durres. Lushnjë. Korcë. Vlorë. Sarandë. Fier. Berat. Gjirokastër. Elbasan.
 23  +78 albtelecom.al
ALBtelecom & Eagle mobileTarifat e shërbimit telefonik për Familjarë. Shërbime. Telefonia Fikse · Ndryshimi i Numrit · Ndryshimi i emrit të kontratës · Transferimi i Kreditit · Identifikimi dhe ...
 26  ~ altin-andi.page.tlAltin-Andi - numratori telefonik i te gjith shqiperisenumratori telefonik i te gjith shqiperise. Munësuar nga Shijaku-a.tk. Today, there have been 0 visitors (0 hits) on this page! www.shijaku-a.tk. Advertisement ...
 27  +17 ebay.com
Telefonik | eBayVisit eBay for great deals on a huge selection Telefonik. Shop eBay! ... ALBANIA SOCIALIST ERA " NUMRATORI TELEFONIK I TIRANES ", 1981. From Albania.
 31  -12 gjeje.net
Numeratori Telefonik Shqipetar - gjeje.netwww.gjeje.net eshte numeratori telefonik me i avancuar ne Europe i vene ne dispozicion per bizneset ne te ... Ku kerkoni (p.sh tirane , prishtine, shkup, ulqin).
 32  +10 pagestat.com
Numratori Telefonik I Tiranes | Page 1Browse through hundreds of Numratori Telefonik I Tiranes websites, and get advanced and related info in the PageStat directory for Numratori Telefonik I  ...
 33  -7 yasni.de
Numratori Telefonik - Info zur Person mit Bilder, News & Links 122 Ergebnisse zu Numratori Telefonik : Tirane , ANG, Albania, Albtelecom, Shqiptar, Fajtori.com, ALB, Kosovë, Numeratori, Shqipërisë.
 34  +66 faqeteverdha.biz
Kryeqytetet, kodet telefonike dhe fletët e verdha të shteteve të botës (2)Shteti, Kryeqyteti, Kodi telefonik , Fletet e verdha. Madagaskari, Antananarivo, + 261. Malajzia, Kuala Lumpur, +60. yellowpages.com.my. Malavi, Lilongve, +265.
 36  +5 akep.al
Numeratori dhe shërbimet e informacionit - AkepPajtimtarët e shërbimit telefonik , kanë të drejtë të kenë të dhënat e tyre të përfshira në listën telefonike të ofruesit të shërbimit universal, dhe nëse nuk janë  ...
 37  -13 amc.al
AMC ShqipëriTirane , Shqiperi. +355 4 2275000. Na kontaktoni ... AMC FIKS me parapagesë · AMC FIKS me kontratë · Aparatet telefonike · AMC 3G @ shtëpi · AMC Mobile ...
 38  ~ elbasani0.tripod.comNUMERATORI TELEFONIK - elbasani - TripodELBASANI. NUMERATORI TELEFONIK . HOME · POZITA GJEOGRAFIKE ... Ketu mund te gjeni cdo numer telefonik te abonenteve shqiptare. Enter content here ...
 39  ~ qsut.gov.alQSUT |Urgjenca (për Tiranën): 00355 4 2222235. Rruga e Dibrës, Nr.372, Tiranë (Shiko ku gjendet në hartë) · Kreu · Rreth nesh · Shërbimet Mjekësore · Për Pacientët ...
 40  ~ orientalizmi.wordpress.comPoezi perse | Orientalizmi Shqiptar | Faqe 2Në Numëratorin telefonik të Tiranës gjenden rreth 700 abonentë që mbajnë patronimin Hoxha .... Numëratori telefonik i Shqipërisë 2001- 2002.
 43  -22 abcom.al
Telefoni - ABCom - Albanian Broadband CommunicationTarifat zyrtare te sherbimit te Telefonise ABCom ... Tarifat e bisedave telefonike nga 10 Tetori 2013 ... numrave Fiks në Tiranë , 3.5. numrave fiks të Shqipërisë ...
 44  -17 yasni.it
numratori telefonik i tiranes - YasniInfo su Numratori Telefonik e Tiranes : Informazioni personali gratuite per la ricerca persone Yasni.it, tutte le informazioni per.
 45  ~ red-alb.blogspot.comRED-ALB: Numratori .rarNumeratori telefonik i shqiperise sipas albtelekom. SHKARKOJE KETE PROGRAM FALAS!!! red-alb.blogspot.com. Posted by red-alb at 06:50.
 46  -21 vodafone.al
Vodafone Albania: PersonaleAdresa: Autostrada Tiranë -Durrës, Rr. "Pavarësia", Nr.61, Kashar, Tiranë , Shqipëri. togglebutton2. promoarea2. Shfaq _Show Shporta content Permbajtje.
 48  -39 peoplewhois.com
Numratori Telefonik Tiranes - people whoisnumratori telefonik tiranes 2011 2007-2011 | 5,86 Gb PC | ENGRUS | Developer: Valve Software | Publisher: Valve Software | 2011 Genre: Logic (Puzzle) 3D 1st ...
 49  +51 peizazhe.com
PËRGJUES DHE TË PËRGJUAR « Peizazhe të fjalësQëkur ngritën foletë në Internet, mediat e Tiranës janë shquar për përdorimin ... të ketë qenë përdorur për të përgjuar bisedat telefonike të personaliteteve të ndryshme politike dhe diplomatike në Tiranë . .... Numëratori Geiger.
 50  -39 statmyweb.com
Numeratori - telefonik -i-shqiperise | Top Rated Websites - Stat My Webfletet e verdha te shqiperise: - flete te verdha, albanian yellow pages: - fletet e verdha te bizneseve e aktiviteteve, te firmave e profesionisteve, familjeve - fletet e  ...
 51  +49 hamdi.web.id
Albtelecom Numratori Telefonik I Tiranes Webstatsdomain OverviewAlbtelecom numratori telefonik i tiranes webstatsdomain overview. Albtelecom numratori telefonik i tiranes webstatsdomain overview images. From Around the ...
 52  -16 keywords-analysis.com
Numratori telefonik i - Keywords analysisNumratori telefonik i suggestions (Click to sort alphabetically). Numratori telefonik i stats. numratori telefonik i tiranes 2011, Best! numratori telefonik i shqiperise ...
 54  ~ rt-grp.comProducts & Services - R&T GroupNumeratori telefonik për abonentët, perfshire informacione. · Sherbimi ... Mundëson ofrimin e shërbimit në të gjithë qytetin e Tiranes , bazuar në një rrjet te sigurt.
 55  -27 forumfree.it
Numeratori telefonik Shqiptare - muzike shqip me te bukura ne bote Tepelenë 0814. Tiranë 04. Ura Vajgurore 0361. Vlorë 033. NUMERATORI TELEFONIK Edited by LEONORADURRESI - 6/2/2010, 13:01 ...
 56  +45 webstatsdomain.org
Elbasani0.tripod.com - Tripod - Website Analysis - WebstatsdomainKeywords: numeratori telefonik, numratori telefonik i tiranes , numratori telefonik, lartesite e ... Favicon of numratori-telefonik-2003.software.informer.com ...
 57  -34 savedhistory.org
Numeratori Telefonik I Tiranes - Home Homekeywords: ANG - Numratori Telefonik i Shqipërisë - Fajtori253099, Banka E Tiranes , Zhvillim, D.4 Shkurti, Tiranë . 235638, Banka E Tiranes , Bul.d.kombit ...
 58  -11 thedomainfo.com
numratori telefonik i tiranes at Thedomainfonumratori telefonik i tiranes thedomainfo. ... Faqja zyrtare e Fakultetit të Ekonomisë, Universiteti i Tiranës. Keywords: universiteti i tiranes, fakulteti ekonomik, ...
 59  ~ etrend.info
albtelecom numratori telefonik i tiranes - Etrend.infoAbi on kõigest ühe telefonikõne kaugusel... +372 655 6665 Xerox kontoritehnika müük ja hooldus. Xerox Tooted Mustvalged seadmed Värvilised seadmed ...
 60  ~ albania2010.webs.comVendi - "ALBANIA" - WebsTIRANE - Kapitenë të FlotësDetare e konsiderojnë të gabuar vendimin e Gjykatës së .... NUMRATORI TELEFONIK SHQIPETAR 2000-2010@ ...
 61  -1 pageinsider.com
Numeratoritelefonikshkoder.com | Ratings - Page SiteNumeratori Telefonik Shqiptar, Numeratori Telefonik Shkoder, Numeratori Telefonik I Tiranes 2008, Numeratori Telefonik I Shqiperise 2010, Numerator ...
 62  +5 campuscity.jp
numratori telefonik albania apps apps - キャンパスシティNumratori telefonik i tiranes Kerkoni ne numeratorin telefonik te Shqiperise, prefikset e ... Numratori telefonik : 'numfix' : numratori i tiran Numratori I Shqiperise ...