Please wait for loading...oferta per ne korfuz

keyword competition rating: 5.0 / 5.0

/
 1  ~ mtitravel-al.comHotele-Rezervime Online-Pushimet Verore 2013 Greqi-Kroaci, KorfuzPushimet e Veres 2014. Oferta speciale per rezervime te shpejta. Na kontaktoni ose kerkoni hotelin tuaj ne formen e kerkimit. E-mail: info@mtitravel-al.com.
 2  ~ hotele-pushime.comPushimet e Veres - Korfuz - Kalkidiki - Krete - Kroaci | Rezervime Oferta hotele per pushimet e veres. ... e Veres 2013 · Krete Vere 2013, Ofertat · Primasol Louis Hotel , korfuz , Corfu .... Hotele ne Thassos - Kalkidiki.
 3  ~ uniontravel.al
Oferta Turstike - Pushime ne Korfuz :: eTour - Union TravelOferta Turistike ne mbare boten Bileta avioni, Bileta tageti,  ...
 4  +3 facebook.com
Cmimet me te mira per pushime ne Korfuz :... - Global Tours Albania Cmimet me te mira per pushime ne Korfuz : Hotel Aquis Agios Gordios 4* All ... Vjollca Kola per sa dite behet fjale ne keto oferta ju lutem dhe cfare periudhe.
 5  +1 ikub.al
KORFUZ - Oferta per pushimet e veres. - Lifestyle, Turizmi, Pushime KORFUZ - Oferta per pushimet e veres., Oferta speciale per pushimet e veres ne KORFUZ .Perfitoni deri 15 % zbritje te vleres se Hotelit per rezervime te hershme   ...
 6  ~ etour.alOferta Turistike - Plazh Ne Korfuz :: eTourOferta Turistike ne mbare boten Bileta avioni, Bileta tageti, Bileta autobuzi, Ekskurion, Grupe, Krociera me cmimet me te mira ne treg, Ekskurione ne Plazh Ne   ...
 7  ~ albanianeagletours.comAlbanian Eagle Tours | merrni me shume dashuri nga pushimet tuajaPaketa Turistike ne Grup ... Shen Valentini ne Bianka. 5 ... Paketa ne Oferte. Kolashin: ... Pushime me krocere sipas kerkeses, ne Mesdhe dhe ne Detin e Veriut  ...
 8  -3 plazh.com
Oferta Speciale Korfuz - Plazh.comNe Ju ofrojmë Transfertën me Autobuz vajtje ardhje nga Tirana deri në Hotel ( duke përfshirë ... Grecotel Corfu Imperial 5 yje Luxury - Korfuz (Gjysëm Pensioni).
 9  ~ friendstravel.alOferta Turistike per Plazh ne KorfuzOferta Turistike ne mbare boten Bileta avioni, Bileta tageti, Bileta autobuzi, Ekskurione ne Plazh ne Korfuz .
 10  ~ sarakotravel.comOferta Speciale - SarakoTravelHotel Ares ne Kemer, 3 *, all inclusive, vetem per 326 euro. Nisja 26 qershor . ... Holiday Palace 5* ( Korfuz ), gjysem pensioni me vetem 294 euro.
 11  -3 vas.al
Vas Tour Operator - Pushime ne plazh, dimerore dhe krocieraverore,pushime ne turqi, pushime ne palma de mallorca , pushime ne sharm el sheikh, ... Hoteli ndodhet ne qender te Mavrove ne Republiken e Maqedonise, dallohet per nje arkitekture te vecante dhe te tipit .... Destinacione dhe paketa .
 12  ~ erlitravel.comKORFUZ - Hotele (All) - Agjensi Udhetimi e Turizmi + Siguracione Rezervoni pushimet tuaja ne KORFUZ ... Marbella Beach - Ag. Ioannis Per ... Marbella Beach 5* -Ag Ioannis Peristeron Korfuz . Korfuz : Marbella Beach Hotel Corfu, një hotel me 5 yje në Korfuz dhe një nga ..... Oferta per Rezervime Hoteli.
 13  +1 marled.al
Pushime ne Korfuz - Marled - Ide, Planfikimi & Organizimi Dasmes Aquis Pelekas ofron ambientet e duhura per cdo kerkese tuaj. Aquis Pelekas ndodhet ne nje nga zonat me te mira te Korfuzit (Kontogialos -Pelekas). Resorti ka  ...
 14  +4 elladeviaggi.it
Tragetet ITALI - GREQI - Ellade Viagginisjet per ne KORFUZ , IGUMENICE, PATRAS, CEFALONI, ZANTE, PAXOS. ▻ Nisjet nga BRINDIZI per ne GREQI. TIPI I ANIJES ... OFERTA PER FAMILJE.
 15  ~ adriatours-al.comMirësevini në Adria Tours !Ofrojme paketa per pushime dhe plazh per Antalya , Sharm el Sheik , Lloret de Mar ... Tenerife,se fundmi edhe ne ishujt e famshem greke Santorini, Korfuz ,Krete   ...
 16  ~ toptour-albania.comPashket ne Korfuz 188 Eur/4 ditë | Rent a Car and Travel AgencyPas mengjesit dita nisme fillimin e aktiviteteve per pritjen e ringjalljes , ne perkujtim te Shen Spiridon, e shoqeruar nga bandat muzikore me te  ...
 17  ~ happytours-al.comHappy ToursCmime Kofidenciale. Hyrje per Partneret · Partneret e Rinj ... /index.php/en/126- slideshow/958-krishtlindjet- ne /index.php/en/126-slideshow/957-krishtlindjet- ne   ...
 18  +7 rasti.al
TURIZEM - Paketa Turistike - Rasti.alSUNSHINE CORFU HOTEL, KORFUZ Hotel 4**** - All Inclusive Periudha: 22 ... OFERTA TURISTIKE ME CMIM SPECIAL PER NE KORFUZ , duke filuar nga 27  ...
 19  +3 njoftime.com
Oferta pushimesh ne Korfuz -Kalkidiki-Krete-Kroaci. - Njoftime.comKerkoni oferta per pushimet e veres? www.hotele-pushime.com. Ketu do te gjeni cmimet me te mira per pushimet e veres. Oferta eksluzive ne   ...
 20  +13 google.com
Super Ulje per nisje 16 dhe 18 korrik Korfuz dhe Halkidiki - Google Oferta p r ne Kalkidhiki Paketa perfshin: Transport, Hotel me vakte, Siguracion Shendeti ne Udhetim. Nje femije deri 11 vjec falas. 16-19 Korrik
 21  ~ jona-travel.alMirësevini në Jona Travel! | jonatravelShen Valentini ne Bansko All Inclusive. Klasi: 4. Lexo më
 22  +10 twitter.com
Union Travel (UnionTravelAL) on TwitterRezervimet vazhdojne per ne Islande...Kontaktoni ne 04 22 ... Ndiqni Kombetaren Tone te Futbollit Live ne Reykjavik, 9-11 Shtator 2013. Udhetimi do te behet  ...
 23  ~ inholiday.alPaleo ArtNouveau Hotel - Korfuz - In Holiday TravelPer qendrim 7 nete/ 8 dite gjate periudhes 1 GUSHT - 31 GUSHT: 425 EUR PERSONI NE PAKETE PERFSHIHET: - Akomodimi ne hotel per 7 nete/ 8 dite
 24  ~ amaratravel.alShen Valentini ne Korfuz 3 Dite 14 Shkurt 89€ / PersonShen Valentini ne Korfuz 3 Dite 14 Shkurt 89€ / Person
 25  ~ travel-erli.webs.comErli Travel & Tours Agency - WebsKORFUZ . Oferta Speciale Korfuz . Ne Ju ofrojmë Transfertën me Autobuz vajtje ardhje nga Tirana deri në ... Pyetje dhe Kerkesa per Cmimet dhe Destinacionet.
 26  +3 monitor.al
Sa lirë nga Tirana në Korfuz - MONITOR - Biznes Ekonomi TregATHS ofron paketa turistike me qëndrime si në hotele (nga 3 deri në 5 yje), por edhe në gjysmë ... Ne po ju japim disa informacione që mund t'ju hyjnë në punë. ... Edhe nga Igumenica mund të shkoni në Korfuz me traget.
 27  -8 celesi.info
Oferta Speciale për pushime ne Korfuz , maj qershor 2012… Ju Pershkrimi. Transfertë me Autobuz vajtje ardhje nga Tirana deri në Hotel (duke përfshirë edhe tragetin). Nisjet janë: - çdo të Premte nga 1  ...
 28  -7 savatours.com
Savatours :: The HappymakersPlazh. €1029 për person, 7 net me mëngjes. Se shpejti destinacione te reja ne Savatours! Na ndiqni ne Facebook per t'u informuar per te rejat dhe ofertat.
 29  ~ tragete.comTrageti Korfuz Brindisi - Bileta oraret cmimet - NetferryPrenotoni tani biletën tuaj të tragetit nga Korfuz në Brindisi. Shih faqen tonë ... Trageti Korfuz Brindisi – Zbritje, Oferta të veçanta dhe Promocionet. Fëmijë 4-12.
 30  ~ poseidontours.netKorfuz : Poseidon Travel & Toursin Pogradec. You are here: Home / Paketa / Udhetime / Korfuz ... Pas mengjesit transferta per ne port per te udhetuar me tragetin Korfuz – Igoumenice.
 31  +6 themecraft.net
Plazh.com - Theme CraftPlazh.com - ATHS Tur Operatori Shqiptar me eksperience 18 vjecare per Udhetime ... (6) Oferta Per Dubai (3) Sarande (11) Joy Travel (5) Hotele Ne Korfuz (3)  ...
 32  ~ skytouralbania.comSKY TOUR - KORFUZ - Sky Tour AlbaniaPavaresisht relievit shkembor, ne Korfuz mund te gjeni disa nga gjiret dhe plazhet me te
 33  ~ comforttravel.alPaketa Për Pushime | Comfort Travel and ToursPaketa Për Pushime ... Viti i Ri ne Budva ... Shën Valentini në Korfuz ... Super oferte per nisje ne 5 Qershor · Super Oferte - Santana Hotel - Alanya · Paketa e  ...
 34  ~ hoteleriturizemalbania.blogspot.comHoteleri Turizem Albania: Njoftime e oferta Turistike 2012Pushime ne Korfuz - Zbritje deri ne 30% per REZERVIME te HERSHME .... Oferta pushimesh ne Korfuz -Kalkidiki-Krete-Kroaci. mtiplus.
 35  ~ eurotours-al.comPaketa - Eurotours-al.comViene. TIRANE - VJENE 4dite/3net. TIRANE - VIENE 4dite/3net cmimi per person
 36  ~ rm-agency.alKorfuz 3 dite /2 nete - RM TravelOferta - Korfuz 3 dite /2 nete . Korfuz - Greqi 3 dite/ 2 nete 120€ per /person. ... Akomodimi ne hotel me 3* me mengjes dhe darke. Transporti me autobus.
 37  ~ albtourist.netFaqja Kryesore: Shqiperi, Hotele, Paketa Turistike , Bileta dhe Jepni opinionin tuaj per vendet qe keni vizituar., Paketa ne Shqiperi, Paketa disa ditore ne Shqiperi, ... Ideja ime ishte vetëm një javë me diell në Korfuz .
 38  ~ lolitours.comLolitours - Aqualand Resort Hotel 4* AI - Lolitours - Oferta SpecialeMakina me qera; Ekskursione ne ishull. 0e4yWQaL35176.jpg 1 (2).jpg 1.jpg 1490-9-l.jpg 1787-2.jpg 2.JPG 4.jpg 478211_1308159151533.jpg 5 (2).jpg 5.jpg   ...
 39  ~ airalbania.netAgjensionet Turistike ne Sarande, Shqiperi | Air Albania Air Albania Agjensionet Turistike ne Sarande, Shqiperi SARANDE ALBANIA HOLIDAYS SIPA ... dhe Sarande Korfuz sarande per datat 1 gusht dhe 8 gusht. ... nexhat on Belleair me oferta promocionale gjate Shtatorit dhe Tetorit 2013.
 40  ~ sondortravel.comSondor Travel | PushimePushime. 169560667_c83f0d6eb0 pushime. Agjensia jone SONDOR TRAVEL ofron per pushuesit e saje oferta te ndryshme pushimesh, ju mund te klikoni ne te   ...
 41  ~ biletat.deAlberto Maritati, deputet italian ndalohet në Korfuz si klandestin Agjensi turistike ne Gjermani Aeroplani per Prishtine, Autobusi per Kosove, Aeroplani per Shkup ... Deputeti italian Alberto Maritati ndalohet ne Greqi si klandestin shqiptar Athinë, 21 .... Dëshironi të informoheni për oferta me çmime të lira?
 42  +11 shqiptarja.com
Shqiptarja.com - Gushti i pushimeve te kripura ofertat e shtrenjta e të Që në pranverë shumë nga agjencitë turistike shqiptare kanë bërë oferta me ulje ... Per te krijuar nje ide ju jap shembullin : ne 10 rezervime 5 jane per ne Korfuz   ...
 43  +18 peshkupauje.com
Greqi, Turqi, Kroaci apo Mal i Zi për pushime në verë? | Peshku pa ujëNuk kam qene per turizem ne asnje prej tyre. ...... ne Shqiperi nuk eshte i pergatitur te ofroje sherbime konkuruese apo paketa turistike qe ..... per mu ik ne korfuz .
 44  +56 albpress.org
oferta per Korfuz Archives - Albanian News Agency | Albanian News Pushime verore ne Korfuz . Në të vërtetë ishte disi ndryshe nga udhëtimet e tjera, por shumë i këndshëm. Mes diskutimesh e rrahjesh dëshirash e idesh,  ...
 45  +14 panorama.com.al
Pa vijë kufitare, Greqia nis kërkimin e naftës në Korfuz | Gazeta Nuk eshte vetem vjedhje por ne rast derdhjeje te vajit i gjithe gjiri ... Dhe se kuptoj pse qeveria Shqiptare duhet te ket frike 1 bllokim per ne BE.
 46  ~ dallandyshja.comUDHETIM TURISTIK KORFUZ – JANINE 2 NETE 3 DITE,Mberritja ne Korfuz vone pasdite . Akomodimi ne hotel dhe pas nje pushimi do te largohemi per te ngrene darken ne nje prej ... OFERTA 320 € per person,. Ne   ...
 47  ~ drenicareisen.comDrenica Reisen | Të gjitha të drejtat e rezervuaraBari-Durres-Bari, Bari- Korfuz , Brindizi- Korfuz dhe shumë destinacione tjera.
 48  +26 numernje.com
Oferta nga agjensi udhetimi - Per pushime - NumerNje.comNjoftime.com, lajmerime.com dhe shpallje.com ne Shqiperi, Kosove, Maqedoni e Mali i Zi. Shes blej qera shtepi, kerkoj e ofroj pune, shes e blej makina e  ...
 49  ~ vlora-guide.comMire se vini ne Saranda-Guide.com - Vlora GuideOfron sherbime hoteliere, Paketa te ndryshme turistike 1-ditore, 2-ditore, 3-ditore ne gjithe Shqiperine.