Please wait for loading...oferta pune ne tirane

keyword competition rating: 5.0 / 5.0

/
 1  ~ ikub.al
Njoftime per vende te lira pune sipas profesioneve. Punesime ne Financier, gazetar, designer, inxhinier gjeni punen qe ju pershtatet me mire tek pune .ikub.al. Ofertat dhe lajmerimet me te fundit per pune nga bizneset ne Tirane  ... ‎Oferta - ‎Shfleto te Gjitha Ofertat - ‎Ofrohet vend pune, Gazetar ... - ‎FAQ
 2  +2 gazetacelesi.al
Oferta / Kërkesa Pune - CelesiOferta / Kërkesa Pune . ... Kerkohet Ekonomiste Me eksperience pune Shofer per shperndarje ne Tirane Puna 8 ore ne ... MEDRESEJA TIRANES Kerkon Mesues ...
 3  -1 njoftime.com
ofroj vende pune - Njoftime.comTirane & Vlore, kerkohen Operator Telefonik & Supervisor
 4  +1 vend-pune.com
Vend Pune | njoftime pune , vende pune , cdo ore!Tirane , ofroj vend pune Parukeri. Kërkoj punëtore (femër) në parukeri me orar të plotë. Të ketë eksperiencë pune dhe të jetë e perkushtuar në punë !
 5  -2 duapune.com
DuaPune .com: Lista e punëve aktiveKerkoj pune , ofroj, njoftime dhe oferta per vende te lira. Gjej pune , shpallje falas dhe trajnime. Mundesi punesimi ne Shqiperi , Kosove dhe Maqedoni. ‎Why us - ‎Karta e të drejtave te perdorimit
 6  +6 puna.gov.al
PUNA.GOV.ALMënyra më e thjeshtë për gjetjen e informacionit mbi vendet e lira të punës dhe mundësitë e trajnimit në Shqipëri Vende të lira pune në 65 qytete të Shqipërise, ...
 7  +1 lajmerime.com
Oferta Pune - Kerkoj Pune , Oferta Pune - LAJMERIME.COM : eshte Lajmerime,Njoftime,shpallje shqip per shqiptaret ne shqiperi kosova maqedoni . Shes ,Blej, kerkoj ,ofroj, pune ,albania annunci... Lajmerime per gjithe boten.
 8  ~ karriera.alNjoftime Pune - Karriera ne Shqiperi the headhunter - Njoftime Pune Facile.it è una azienda internet italiana con sedi in 3 Paesi (Italia, Spagna, Albania) ed oltre 400 persone.Per la sede di Tirana, siamo attualmente alla ricerca di ...
 9  +1 facebook.com
Job in Albania / Oferta pune të huaja në Shqipëri | FacebookJob in Albania / Oferta pune të huaja në Shqipëri , Tirana, Albania. 11241 likes · 328 talking about this. Një projekt vullnetar për të informuar të...
 10  -3 tirana.gov.al
Vende te lira pune - Bashkia e TiranësVende te lira pune . Njoftim për vend të lirë pune , Specialist në Sektorin e Ankimimeve ne Drejtorine Juridike · Njoftim për vend të lirë pune , Përgjegjës në  ...
 12  ~ kerkojpune.gov.alSHKP | Shërbimi Kombëtar i PunësimitKontakt · Vende të Lira në Administratë ... Veliaj- ne - Tirane - pune -e-mbare ... Mbështetje për punësim (programe të nxitjes së punësimit) Kontakte në vazhdim. ... “ Punë të mbarë” në Patos : “Fondi i Punësimit ndihmoi 91 zonja me ndihmë ...
 13  ~ bulevard.alKerko pune Kerko ne listen e vendeve te lira per pune - BULEVARD Vende te lira pune ... Rruga SIRI KODRA TIRANE 069 27 06 007 Tirane ... Kanada Tashme me ndryshimin e ligjit te emigracioni ne Kanada, programi i njohur ...
 14  ~ merrtaxi.comMerrTaxi | Mundesi Punesimi - Vende te lira pune ne Tirane , Taxi MerrTaxi | Mundesi Punesimi - Kompania jone ofron sherbim taksi 24 Ore ne Tirane Shqiper. Mund te prenotoni taksine tuaj ne Tirane duke telefonuar falas tek ...
 15  +23 shpallje.com
Oferta Pune • Shpallje.comVende pune në Kosovë, Shqipëri dhe rrethinë. ... Ne ofrojmë kredi për të gjithë personat Unë jam Z. Shamal Biba akredituar huadhënës të holla, unë ofrojnë ...
 16  +4 linkedin.com
Oferta Pune | LinkedInKy është një grup i hapur për njërëzit të cilët kërkojnë mundësi punësimi në Shqipëri , ose agjent rekrutimi të cilët kërkojnë punonjës Shqiptarë.
 17  +5 ofroj.com
Ofroj.com: Vende PuneStudio Ligjore ne Tirane , kerkon te punesoje me kohe te plote nje te sapo diplomuar me licence avokati aktive. Aplikanti duhet te jete me ambicie te qarte per te ...
 19  +9 numernje.com
kohe te pjesshme - part time - Oferta pune - Tirane , Shqiperi Njoftime, lajmerime dhe shpallje ne Shqiperi , Kosove, Maqedoni e Mali i Zi. Shes blej qera shtepi, kerkoj e ofroj pune , shes e blej makina e motorra, elektronike, ...
 20  +3 100oferta.com
100oferta.com – Njoftime Shitje Blerje Makina Shtepi Pune100oferta.com - Njoftime dhe oferta për shitje - blerje, shtëpi, qira, makina, punë, telefona, mobilje. Tregu i madh me njoftime e oferta FALAS në Shqipëri .
 21  -4 usembassy.gov
Lajmërime për Vende të Lira Pune - Embassy of the United States... edhe agjensi të tjera amerikane në Tiranë mund të publikojnë herë pas here lajmërime për vende të lira pune për nevojat e tyre të punësimit.
 22  +10 zeri-popullit.com
Dyndje në zyrën e punësimit në Tiranë , 600 oferta per vende te lira Dyndje në zyrën e punësimit në Tiranë , 600 oferta per vende te lira pune . E hënë , 24 Shkurt 2014 19:27. nga Zeri i Popullit. Email · Shtyp · pdf. Dhjetëra njerëz ...
 23  ~ punesimi.infoKerkoni ne bazen e te dhenave per punesimin - PUNESIMI .INFOmarrëdhëniet në punë . Legjislacioni dhe. marrëdhëniet e ... PUNESIMIT NE SHQIPERI www.shkp.gov.al ... OFERTA NGA INSTITUCIONE NDERKOMBETARE:
 24  +9 instat.gov.al
Vende të lira pune - INSTATNjoftim për vende të lira pune , anketues. Copyright © 2012 Instituti i Statistikave - Tiranë | All Rights Reserved INSTAT |Bul."Zhan D'Ark", Nr .3 Tiranë , Shqipëri
 25  ~ njoftime.weebly.comoferta per pune - NjoftimeTirane , ofroj vend pune part time Shofer Kerkohet nje shofer qe disponon furgonin e tij per te punuar ne nje kopesht privat. Oraret e punes jane 7:30-8:15 dhe ...
 26  +4 ekspres.al
10 mijë vende të lira pune në Kanada, Kompania i kërkon në ShqipëriKompania “Korbi Group” ka shpallur panairin e punësimit në Kanada, i cili do të mbahet në Tiranë nga datat 25 dhe 26 maj. Kompania ia ka vënë emrin këtij ...
 27  -6 kombetare.al
Si të aplikoni për 10 mijë vende pune në Kanada - Kombëtare“Janë me qindra vende pune që kompanitë kanadeze ofrojnë për .... Pranë ambienteve të Muzeut Historik Kombëtar në Tiranë është çelur ...
 28  +6 shitblerje.info
Shitblerje.info: Njoftime - Shitje Blerje - Oferta punedhe rajoni. Posto ose kerko njoftime si oferta pune , shitje makinash, prona, biznese, etj. ... Tirane 4 500,00 €. Ky eshte, njoftim premium. Me shume info. Ky eshte, njoftim premium. Me shume info ... Me shume info. Shperndaje kete faqe ne .
 30  +16 kosovapress.com
Vende pune - Shpallje falas - Agjencia e Pavarur e Lajmeve Kerkoj pune ne Butik apo kozmetik ne Prishtine flas dhe gjuhen gjermane,apo ... me eksperjenc 12 vjet ne greqi. aktualisht jam pa pune , banoj ne Tirane , jam i ...
 31  -16 konkurset.com
konkurset.com - Qindra vende pune te liraKëtu mund te gjeni qindra vende të lira pune për çdo ditë. Ne publikojmë pozita pune për të gjith teritorin e Kosoves dhe tjerat troje Shqiptare. Ne gjithashtu ...
 37  +15 albeu.com
Albeu.com - Norvegjia po kërkon punëtorë të huaj, paguan deri në N.q.s punesimi ne Norvegji eshte serioz si mund te kontaktojme ose ku
 38  +7 comune.torino.it
Punësimi (Qyteti i Torinos) - Città di TorinoKerkesa dhe oferta per pune takohen ne IoLavoro ... qe kryesisht ofrojne pune ne Shqiperi per kandidate te kualifikuar, te paraqesin offerta pune duke precizuar ...
 39  ~ headhunter.alOferta pune - The HeadHunter LtdThe HeadHunter Ltd është një kompani inovative në përzgjedhjen e Stafit dhe Rekrutimit që operon në Shqipëri , Kosovë, Mal i Zi, MAqedoni, Bosnje dhe ...
 40  +11 shqiptarja.com
Mësuesia, 3000 dosje regjistrohen për 100 vende pune në TiranëTIRANE - Kanë një diplomë në xhep, por po sfiliten për të gjetur një vend pune . Kjo pasi, për t'u punësuar si mësues në Tiranë , por jo vetëm, është shumë e ...
 41  ~ asaservicegroup.alVende te lira pune ne Tirane - asa service groupVENDE TE LIRA PUNE TIRANA. Programmatore con esperienza nei seguenti linguaggi di programmazione: visual studio ambiente .net ;; visual basic 6;; Asp; ...
 42  +7 amc.al
AMC ShqipëriPlane tarifore dhe Oferta · Plane tarifore dhe Oferta ... Interneti në celular · Në Laptop, PC & Tablet · AMC WiFi · Paketat e ... Tirane , Shqiperi . +355 4 2275000.
 43  +33 meemira.com
DUA PUNE NE TIRANE, OFERTA PUNESIMI NE TIRANE DHE Forum Community DUA PUNE NE TIRANE, OFERTA PUNESIMI NE TIRANE DHE QYTETE TE TJERA KERKESA TE NDRYSHME PER PUNE - BENI KERK.
 44  -2 rasti.al
PUNESIME - KERKOJ PUNESIM - Rasti.alKerkoj pune . Quhem Faik Alliu, me banim ne Tirane , i vitlindjes 1958, me profesion rrobaqepes. Perdor mire programet baze te kompjuterit word, exel, power ...
 45  ~ kuponi.alOfertat e sotme | kuponi.al - Oferta ne Tirane , ShqiperiOferta te ndryshme ne Shqiperi , oferta udhetimi dhe pushime. ... Durres; Korçe; Shkoder; Tirane ; Vlore. Ndrysho Qytetin. Durres. Korçe. Shkoder. Tirane . Vlore.
 46  +26 twitter.com
elettrodomestici on Twitter: Oferta # pune : #Teknik riparues Oferta # pune : #Teknik riparues #elektroshtepiake me eksperience kerkohet per nderhyrje ne banesa ne Tirane info@riparimelektroshtepiake.
 47  +21 merrjep.al
Punë - MerrJep.alOFROJMË MUNDËSI PUNËSIMI SI STAF of SALES/MARKETING NË Dubai ... 24 shtator 22:08, KERKOJ TE PUNESOHEM SI EDUKATORE.
 48  +12 gen.al
Ofrohen 50 vende të lira pune në Tiranë ! - Work Everyday - AneginoAgjencia e Punësimit “WORK EVERYDAY” ju njofton për një mundësi të re dhe shumë të mirë punësimi ! Ofrohen 50 vende të lira pune nga një Kompani ...
 50  ~ njofto.comkerkoj pune ne Tirane - Njofto.comNjoftime - Ofroj pune , kerkoj pune , shitje, blerje, punesim, njoftime, shpallje, lajmerime, makina, motora, real estate, apartamente, shtepi, zyra, dyqane, lokale,  ...
 51  +30 parlament.al
Njoftime për vende pune - Kuvendi ShqiperiseTiranë , më 26.09.2014. Lënda: Njoftim për listën e fituesve të konkursit “specialist i protokollit”. Në zbatim të Ligjit nr.152/2013, datë 30.05.2013 ...
 53  ~ ande-lm.com.alPunesim-Edukim-Internship-KonsulenceKompania me e madhe ne Shqiperi per Eksperience (prej 2004), Akreditime ... Gjuhe, Shkolla Verore, Programe Sezonale, e oferta pa fund sipas pelqimit tuaj. ... rritur pergjegjesine e personelit ne pune - e krijuar nivele te sakta komunikimi.
 54  +15 123albania.com
vende pune te lira si shofer - 123Albaniavende pune te lira si shofer apo sigurit. ... Tirane . Postuar Sep 17, 2014 tek Shofer, Sigurit. Vela H. R. Consulting® në bashkëpunim me Kompani Rekrutimi ...
 55  +46 raiffeisen.al
Raiffeisen Bank: FillimiRaiffeisen Bank ne Shqiperi festoi 10 - vjetorin e saj ne nje event gala ne ambjentet e Pallatit te Brigadave me ... Ne kete event gala nderuan me pjesemarrjen e tyre, Drejtori i Pergjithshem i Raiffeisen Bank International, ... Oferta Hygeia.
 56  -19 portalpune.com
Portal Pune - Jobs PortalPortalPune.com, Misioni i PortalPune.com eshte qe punekerkuesit t'i informoj ne kohe reale per vende te lira pune . Dhe te ndermjetesoje ne punesim.
 57  +22 forumishqiptar.com
[ OFERTA PUNE ] Vende të lira punësimi në QTU ( Tiranë ) - Forumi ShqiptarOfrohen rreth 70 vende pune (te ndryshme) nga QTU. Te gjithe ... per pune duhet te paraqesin CV- ne e tyre ne zyrat e Euromaxit, ne QTU- Tirane .
 58  ~ ccvvuu.bizNjoftime Punesimi Ne Tirane - searchTry one of these related searchesOferta Punesimi Ne TiraneOfroj Pune Ne TiraneVende Pune Ne TiraneVende Pune Ne KosoveVende Te Lira PuneGazeta  ...
 60  ~ reklamafalas.comOferta Pune - Reklamafalas.comWeb cam girls ( Tirane ) - Oferta Pune > oferta pune Ne zgjidhni web cam vajzat, të ardhurat e larta, gratë 18-50 vjet, shikoni në faqen tonë të internetit ...