Please wait for loading...ofroj vende pune ne shqiperi

keyword competition rating: 5.0 / 5.0

/
 1  +1 duapune.com
Dua pune : Kerkoj pune , ofroj vende te lira pune , njoftime, ofertaDuapune.com, kerkoj pune , ofroj , njoftime dhe oferta per vende te lira. Gjej pune , shpallje falas dhe trajnime. Mundesi punesimi ne Shqiperi , Kosove dhe ... ‎Punëkërkues - ‎DuaPune , Tiranë - ‎Punëdhënës - ‎Intervista pune
 2  +1 ikub.al
Njoftime per vende te lira pune sipas profesioneve. Punesime ne Ofertat dhe lajmerimet me te fundit per pune nga bizneset ne Tirane , Shqiperi e me gjere. ... Ofroj sherbimn e dheniies me qera te apartamenteve tuaja. ‎Oferta - ‎Shfleto te Gjitha Ofertat - ‎FAQ - ‎Video-Treinim
 3  +1 vend-pune.com
Vend Pune | njoftime pune , vende pune , cdo ore!Te kete ekseperience pune ne Qendra Estetike apo SPA Center. ... Tirane , ofroj vend pune Teknik per Instalimin e Sistemeve te Alarmeve dhe Sistemeve te ...
 4  -3 njoftime.com
ofroj vende pune - Njoftime.comLista - vende pune vakante ne fusha te ndryshme. vende pune ..... Tirane , ofroj vend pune part time operator ( ne unaze, perballe Dispancerise ). ProContact.
 5  ~ karriera.alNjoftime Pune - Karriera ne Shqiperi the headhunter - Njoftime Pune 27.05.14 Tiranë , Punonjese ne qendren e estetikes dhe SPA. ( 124 shikime ) ... 12.05.14 Tiranë , Ofroj vend pune Agjente Marketingu ( 126 shikime ). Artel shpk ... ‎Oferta Pune Premium - ‎Oferta Pune - ‎Login - ‎Regjistrohu
 6  +10 lajmerime.com
Oferta Pune - Kerkoj Pune ,Oferta Pune - SHQIPERI ... - Lajmerime.comLajmerime,Njoftime,shpallje shqip per shqiptaret ne shqiperi kosova maqedoni . Shes ,Blej, kerkoj , ofroj , pune ,albania annunci... Lajmerime per gjithe boten.
 7  ~ headhunter.alThe HeadHunter Albania - Punesimi ne Shqiperi , ofroj vende pune Exploration. Program Description: General information on labour market,; CV and Cover Letter writing, Choosing a career path,; How to be prepared for an ...
 8  ~ epunesim.gov.alMënyra më e thjeshtë për gjetjen e informacionit mbi vendet e lira të Mënyra më e thjeshtë për gjetjen e informacionit mbi vendet e lira të punës dhe mundësitë e trajnimit në Shqipëri Vende të lira pune në 65 qytete të Shqipërise, ...
 9  +5 gazetacelesi.al
Oferta / Kërkesa Pune - CelesiExpand Kërkoj - Ofroj shërbime, Kërkoj - Ofroj shërbime .... ofron vende pune si operatore Telemarketingu ne fushaten presa appuntamenti (no . ... HOTEL VILA VERDE NE TIRANE Kerkon Menaxher Banakier/-e Kamarier BAR RESTORA.
 10  +1 ofroj.com
Ofroj .com: Vende PuneOfroj .com eshte nje platforme ku mund te postoni falas njoftime te ndryshme per ... Ofrohen vënde pune në “UAE (Dubai & Abu Dhabi), Qatar. ... Kontakt Adresa: Rruga "Ismail Qemali", Qendra Tregtare Aleksandria, Kati i 2, Vlorë, Shqipëri .
 11  +7 facebook.com
Ofroj - Kerkoj Pune | Facebook - Mirë se vini në Facebooktalking about this. Postime per vende pune te ndrysheme, ne ndihme te atyre qe kane nevoje! ... Tirane , ofroj vend pune Manaxhim Website ofroj vende pune .
 13  +20 info.al
INFO.AL Portal | Portali ShqiptarTIRANË -ELBASAN - Deputeti i PD, 2 herë, ministër në qeverisjen e djathë, Sokol ... Tirane , ofroj vend pune Ne te gjitha profilet si brenda dhe jashte vendit.
 14  ~ bulevard.alKerko pune Kerko ne listen e vendeve te lira per pune - BULEVARD Te Ndryshme. Vende te lira pune ... r v?nde pune n? v?ndet m? t? zhvilluara t? lindjes s? mesme si UAE,Qatar,Saudi Arabia,Kuwait,Oman,Bahrain,etj. n? fushen e .... Tirane . Ofroj kurse matematike per klasen e peste deri ne klasen e nente.
 15  -5 kosovapress.com
Vende pune - Shpallje falas - Agjencia e Pavarur e Lajmeve Kerkoj pune ne Butik apo kozmetik ne Prishtine flas dhe gjuhen gjermane,apo .... ne 18 vende te botes kryesisht ne Kosove ,Shqiperi dhe Maqedoni kerkon te ...
 16  +15 konkurset.com
konkurset.com - Qindra vende pune te liraKëtu mund te gjeni qindra vende të lira pune për çdo ditë. Ne publikojmë pozita pune për të gjith teritorin e Kosoves dhe tjerat troje Shqiptare. Ne gjithashtu ...
 19  +19 numernje.com
Oferta pune - Tirane , Shqiperi - NumerNje.comNjoftime.com, lajmerime.com dhe shpallje.com ne Shqiperi , Kosove, Maqedoni e Mali i Zi. Shes blej qera shtepi, kerkoj e ofroj pune , shes e blej makina e ...
 20  +7 punesimirinor.com
Rrjeti i studenteve shqiptare ne bote: ASANApliko per pune apo per intershipe. ... Kërkoj punë ! Apliko ... e ndryshme dhe duke u informuar vazhdimisht mbi të rejat e fundit dhe tregun e punës në Shqipëri .
 21  +52 biznesunion.al
Njoftime pune - Biznes UnionTiranë , ofroj vend pune ! 21-04-2014. Kompania Trajnuese Irisoft në kuadër të projektit"Rekrutim, trajnim dhe punësim të burimeve njerëzore" dhe në  ...
 24  +28 linkedin.com
Agjensi Punesimi | LinkedInDAHLIA NOIR – Parfumi me i ri nga Givenchy ne Shqiperi ... Tirane, ofroj vend pune SENIOR ACCOUNTANT Pharma One is the top ...
 25  -12 lajm-shqip.com
Ofroj vende pune - Lajme shqipTirane , ofroj vend pune 2nd Line Desktop Support Professional. Started by .... Durres, ofroj vend pune Shef i Operacioneve ne Degen Durres 2.
 26  -7 123albania.com
vende pune te lira si shofer - 123AlbaniaKerkoj pune si shofer ne tirane . Tirane. Postuar May 21, 2014 tek Shofer, Sigurit. Kerkoj te punesohem si shofer ne tirane , jam nje shofer i kualifikuar me 15 vite ...
 27  -15 shitblerje.info
Shitblerje.info: Njoftime - Shitje Blerje - Oferta punePosto ose kerko njoftime si oferta pune , shitje makinash, prona, biznese, etj. ... 5 200,00 €. shes domain - ne ... Tirane 450,00 €. Shperndaje kete faqe ne . Rss.
 28  +41 shpallje.com
Oferta Pune • Shpallje.comVende pune në Kosovë , Shqipëri dhe rrethinë. ... KERKOJ PUN NE ULQIN Telefoni +37744845808 +38649416429 E-mail agipi82@live.com Nacionaliteti ...
 29  -9 kombetare.al
Si të aplikoni për 10 mijë vende pune në Kanada - KombëtareAi duhet të plotësojë gjithashtu edhe përvojën e tij në Shqipëri dhe ..... kerkoj pune si infermier ne canada kam pervoj pune si infermier dhe ...
 31  -16 rasti.al
PUNESIME - OFROJ PUNESIM - Rasti.alVela H.R. Consulting sjell tek ju oferta për vënde pune në vëndet më të ... Klinika Dentare DentArt ne Tirane kerkon te punesoje mjeke stomatologe femer me ...
 32  +68 shkabaj.net
Shpallje - Punë - kërkoj punë - kërkoj punëtor - CSV - Shkabaj.tkOfrohen vënde pune në . | Shqipëri , Tirana. Publikuar më 16 May, 2014 tek Kërkoj Punëtor. Vela H. R. Consulting® në bashkëpunim me Kompani Punësimi  ...
 33  -12 albmark.com
AlbMark.com: Njoftime falasKemi 14 njoftime te reja ne pritje ... Oferta - ofroj vende pune (482) ... Tirane , OKAZION shes apartament 92.3 m+ 54.7 m verand (Rruga E Elbasanit tek Kendi  ...
 34  +67 njoftime.co
Njoftime.co: Portali #1 Në ShqiperiPër të gjithë ju Shqiptarë, kudo që ndodheni, Publikoni me ne. Gjithcka ofrohet falas
 35  ~ punesimi.infoKerkoni ne bazen e te dhenave per punesimin - PUNESIMI .INFOmarrëdhëniet në punë . Legjislacioni dhe. marrëdhëniet ... PUNESIMIT NE SHQIPERI www.shkp.gov.al. PUNESOHU ...
 36  +64 77energy.al
Tirane , ofroj vend pune Mekanik Automjetesh! - 77 ENERGYArtinel95 shpk, perfaqsues zyrtar ne Shqiperi i Kia Motors, Suzuki, Mahindra dhe SsangYong ofron vend pune pune mekanik automjetesh me ...
 37  +42 portalpune.com
Portal Pune - Jobs PortalPortalPune.com, Misioni i PortalPune.com eshte qe punekerkuesit t'i informoj ne kohe reale per vende te lira pune . Dhe te ndermjetesoje ne punesim.
 38  +24 kerkoo.com
Njoftime për pune e kurse në Shqiperi :Kerkoo.comVendodhja: Farmaci ARLINDA, Rruga e Dibres,prane Medreses. Te interesuarit te kontaktojne ne : 0... ofroj vend pune Operator - anglisht / gjermanisht ( Tirane ) ...
 39  ~ kerkojpune.gov.alSHKP | Shërbimi Kombëtar i PunësimitMinistri Veliaj përuron zyrën e punës në Gjirokastër: Mundësi konkrete për bizneset ... Mbyllet Panairi i Punësimit, 800 vetë fillojnë menjëherë punë .
 40  +21 usembassy.gov
Lajmërime për Vende të Lira Pune - Embassy of the United States... edhe agjensi të tjera amerikane në Tiranë mund të publikojnë herë pas here lajmërime për vende të lira pune për nevojat e tyre të punësimit.
 41  +59 eldis.org
koufomamata - Eldis Communities Space... agjensi turistike agjensi punesimi AGJENSI IMOBILIARE agjensi imobiliare ne Tirane KOMPJUTERA Kerkoj Pune vende pune Ofroj Pune&#.
 42  +58 instat.gov.al
Vende të lira pune - INSTATNJOFTIM PËR VENDE TË LIRA PUNE ... Në kuadër të kryerjes së kësaj ankete, INSTAT do të punësojë 69 anketues në ... Zhan D'Ark", Nr .3 Tiranë , Shqipëri
 43  -36 informer.com
punaime.al at Website Informer. Njoftime per vende te lira pune Keywords: Jurist, financiere, kerkoj pune , kerkoj pune ne tirane , pune ne tirane , ofroj pune ne tirane , punaime.al, punesime ne tirane , njoftime per vende te lira ...
 44  ~ njoftoj.alOferta / Kërkesa Pune - Celesi - Gazeta Celesi-Kush njofton, gjen!HOTEL VILA VERDE NE TIRANE Kerkon Menaxher Banakier/-e Kamarier BAR RESTORA. ... ofron vende pune si operatore Telemarketingu ne fushaten presa ...
 45  ~ desktop.alTirane , ofroj vend pune part time Keshilltar ekonomikPart-Time Tirane , ofroj vend pune part time Keshilltar ekonomik ... Pozicioni fillon nga keshilltar ekonomik ne udheheqes e me pas drejtor.
 46  -22 lajmifundit.al
Gjermania hap tregun e punës për 18 profesione : Lajmi Fundit kerkoj pune kame dokumenta evropjane jetoj ne greqi por shkaku i krizes ... ne kete profesion dhe kerkoj nje vende pune pasi ketu ne shqiperi  ...
 47  ~ njoftime.alOferta Pune - Njoftime.ALNese jeni ne kerkim te nje une, Avon duhet te jete zgjedhja juaj. Per me teper informacion mund te na kontaktoni ne numrat e cel: 0696489112 ...
 48  -7 mfa.gov.tr
Comments - Turkish Embassy - Tiran Arnavutluk - Ministry of Foreign te nderuar miq kam kenaqesine ,qe ne emer te shoqates se shendetit ... e tyre dhe nje qeveri qe u pergjigjet me arme?! kerkoj qe ju si ambasada turke ne tirane  ...
 49  -24 100oferta.com
100oferta.com – Shitje Blerje Makina Shtepi Punepunë, telefona, mobilje. Tregu i madh me njoftime e oferta FALAS në Shqipëri . ... Ofroj vend pune prezantuese produkti (shitese) · Ofroj punë | njoftimepune ...
 50  -22 tirana.gov.al
Vende te lira pune - Bashkia e TiranësNjoftim për Vend të Lirë Pune (4 Inspektorë dhe 15 policë) në Policinë ... Specialist në Sektorin e Sekretariatit Teknik në Drejtorinë e Kontrollit të ...
 51  -16 merrjep.al
Punë - MerrJep.alOfroj pune . 500 €. Tiranë , Punë ... 21 maj 11:39, Kerkoj coban nga shqiprija me rujt delet ... Ofrohen vënde pune në Lindjen e Mesme-Vela H. R. Consulting®.
 52  -1 webstatsdomain.org
Duapune.com - Dua Pune - Website Analysis - WebstatsdomainDuapune.com, kerkoj pune , ofroj , njoftime dhe oferta per vende te lira. Gjej pune , shpallje falas dhe trajnime. Mundesi punesimi ne Shqiperi , Kosove dhe ...
 53  ~ njofto.comOfroj vende pune CONAD Shqiperia - Njofto.comPershkrimi: Hap Magizine CASH & CARRY ne Tirane KERKON TE PUNESOJ Përgjegjës Dep. i Blerjeve – Dep. i Shitjeve – Dep. i Logjistikes Punonjes ...
 54  -28 dig.do
Information about duapune .com: Dua pune : Kerkoj pune , ofroj About Dua pune : Kerkoj pune , ofroj vende te lira pune , njoftime, oferta - Duapune .com, kerkoj pune , ofroj ... Mundesi punesimi ne Shqiperi , Kosove dhe Maqedoni.
 55  +45 albeu.com
Albeu.com - Norvegjia po kërkon punëtorë të huaj, paguan deri në 17:35 - Tiranë , polici aksidenton të moshuarin ... Kompanitë në Norvegji të cilët për momentin kërkojnë inxhinierë dhe ekspertë nga fushat e ..... kerkoj nji vend pune edhe un ne norvegji neqofse me jepet mundesia edhe mua ...