Please wait for loading...palestra ne tirane

keyword competition rating: 5.0 / 5.0

/
 1  ~ palestra.alPalestra Perfect FitnessPalestra Perfect Fitness ofron kushte ideale dhe trajnime nga profesioniste. ... Trajnimi Personal eshte qëllimi qe ne kemi për tju motivuar për të arritur nje shëndet te mire dhe qëllimet ... Pallatet Palushi, Prane Qytetit Studenti, Tirane , Albania
 2  +1 ikub.al
Palestra me e re ne Tirane : Fitness Forma (FOTO) - Per Femra Palestra me e re ne Tirane : Fitness Forma (FOTO), Finess Forma ka nje mori paisjesh te teknologjise me te fundit, Per Femra, Shendeti dhe Fitness, Fitness.
 4  +3 celesi.com
Palestra - Celesi.com - Celesi.comPalestra “Bady Solid” ju ofron: Çmime konkurruese, siguri, trajtim të veçantë nëpërmjet specialistëve për fitnes dhe aerobi, kushte të ... Ne krijojme standardet, .
 5  -3 peshkupauje.com
Me sugjeroni palestra /qendra fitnesi ne Tirane | Peshku pa ujëPer mejtimin tim, me mire se palestra eshte rregullimi i dietes ushqimoer, se dyti levizka ne kembe(ajo makina na mori m'qafe) dhe se treti bej pak vrap.
 6  ~ dhurata.comFitness dhe Spa ne Tirane - Dhurata.comVesa Spa & Fitness ne Tirane , 0 artikuj » .... Pakete palestre dhe sauna 1 mujore, 3 here ne jave. ... Pakete palestre 1 mujore (kliko mbi foto per me shume)
 7  -2 fleteteverdha.com
Fletet e Verdha - Category: palestra and 10 - Flete Te Verdha Fletet e Verdha te Shqiperise: Category: palestra and 10: - ne Flete Te Verdha shpk. Biznesi dhe Familjet. ... Rr. Zenel Boloci, perballe Vila 135 - - 1000 Tirane .
 9  ~ guide-of-albania.comPalestra Tiranë , find Palestra Tiranë | guide-of-albania.comFind Palestra in Tiranë ; All information about Palestra in Tiranë the top business directory guide-of-albania.com.
 10  -6 facebook.com
Palestra Perfect Fitness | Facebookabout this. Palestra ideale, ambjente te kendshme me kushte bashkekohore. ... prsh, a ka ndonje grup(djem) qe fillon ne oren 7 te mengjsit? October 14 at 6:  ...
 11  +3 zero.al
Renie nga pesha, tonifikim, aerobi dhe program te personalizuar 2 Muaj abonim i plote, dite per dite , per 5000 Leke ne vend te ... -2 muaj Palester cdo dite (perjashtohet orari 17:00 – 20:30) tek Palestra “Ladies Gym” ... Bulevardi Gjergj Fishta , Prane Ish Ekspozites dhe Gjykates. Tirane .
 12  +1 wikimapia.org
Palestra - Tiranë - Wikimapiapershendetje jam nje nxenes qe kam berre 9 vjecaren ne shkollen shyqyri peza tirane dhe tani jam te gjimnazi myslym keta por me shtepi jam aty ngjitur me  ...
 13  -5 lajm-shqip.com
palestra ne tirane Archives | Femra Shqiptare Sot - LajmeMbrojtja Roli mbrojtës i mjaltit është shumë i madh, por së pari mund të fillojmë me mbrojtjen që i ofron lëkurës. Mjalti është një antioksidant  ...
 14  -4 lal.al
Top GYM Sport Oferta e ditës | LAL.AL! | Oferta me ulje të mëdha Akademia e Arteve Marciale “Top Gym Sport” u themelua ne vitin 2005 . ... Me 2 palestra ne Tirane , vendodhjen e Top Gym Sport mund ta  ...
 15  ~ tiranammacenter.comTirana MMA CenterNe Akademine e Arteve Luftarake dhe te Fitnesit “Tirana MMA Center” ofrohen klasa ne Brazilian Jiu Jitsu, .... Ai vazhdon studimet ne Tirane per Juridik.
 16  ~ fitnessalbania.comFitness AlbaniaRruga e Dibrës, Tiranë . Në treg numri 4 i revistës. Fitnesi dhe body building ne Shqiperi jane ne fazat e zhvillimit te tyre. Te besh stervitje,te kujdesesh per trupin   ...
 17  -2 meemira.com
Muay Thai - Kickboxing ne Tirane ( Palestra Golden Tiger) - ShowMuay Thai - Kickboxing ne Tirane ( Palestra Golden Tiger)
 18  +82 geodruid.com
PALESTRA E BOKSIT PROFESIONAL KLAJD - SPORTS CENTRE opening hours, catalogs & deals: PALESTRA E BOKSIT PROFESIONAL KLAJD (SPORTS CENTRE) RRUGA NJAZI MEKA TIRANË ( TIRANË SHQIPËRIA )
 19  ~ gkam.alRreth Nesh | GKAMNe pjesen e pasme ndodhet Palestra “Rumekk” e cila eshte e kompletuar me salle ... Hoteli gkam eshte nje nga hotelet me te kompletuara ne tirane duke ofruar  ...
 20  +80 noa.al
Përurohet në Tiranë palestra e boksit profesionist - NOATiranë , 2 Maj NOA/ Altin Kodra - Është inauguruar në Tiranë palestra moderne e boksit profesionist, e mundësuar nga mbështetja financiare.
 21  +4 skyscrapercity.com
[AL/RKS] "Palestrat Sportive " | "Sports Halls" - SkyscraperCityPalestra e Sigal Prishtinës Emri:Pallati për rini
 22  ~ basicjujitsuandmma.comMomente nga Stervitja , MMA ,Muay Thai – Kickboxing (Golden Tiger)tiger eshte nje nder te paktat palestra profesionale ne Shqiperi per ... nga Stervitja , MMA ,Muay Thai – Kickboxing (Golden Tiger) ne Tirane .
 23  ~ nobis.alNobis Wellness Center: HomeSponsor. Kontakt. Rr. Sami Frasheri Kompleksi TID Tirane , Shqiperi Tel: +355 4 243 10 33. Mob: +355 689046000. Email. © 2012 - 2013 Nobis Wellness Center   ...
 25  -2 shitblerje.info
Shitblerje.info - Njoftime, Punesime, Shitje makinash, Prona.3 300,00 €. Tirane ,OKAZION MINI... Tirane 5 000,00 €. Shes Ford Focus 1.6... Tirane 5 200,00 €. shes domain - ne ... Tirane 450,00 €. Shperndaje kete faqe ne .
 26  +14 forumishqiptar.com
Ka palester per powerlifting ne Tirane ? - Forumi Shqiptarke nje palester te mire shume ne tr aty afer te garda republikes rruges kur shkon te liqeni artificial , ndersa palestra te tjera ke plot ne tr mjaft te  ...
 27  -16 albmark.com
PALESTRA NE TIRANE ,PSE TE INVESTOSH NE TIRANE?Tirana, si nje qytet ne zhvillim ofron potenciale te shumta ne shume fusha: • Kosto baze konkuruese: Pagat mesatare ne Tirane si dhe taksat  ...
 28  -1 vend-pune.com
Instruktore | Vend PuneTirane , ofroj vend pune Instruktore Aerobie. Palestra Master-Gym kerkon te punesoj nje instruktor/e aerobie, mundesisht te kete eksperience pune, ... Kerkohet Instruktore Palestre Femer me orar te plote dhe me pagese te mire ne Durres.
 29  ~ yellowpagesalbania.comPALESTRA - Celesi Yellow PagesTIRANA, RRUGA DORA D''ISTRIA, pranë liqenit artificial, ngjitur me Drejtorinë e Pastrimit të Parave 04 2234 40404 2274 8090694000700static_club@yahoo.
 30  ~ americanfitness.alWelcome to the FrontpageAmerican Fitness Albania. Suplemente dhe Vegla palestre .Distributori Kryesor i Multipower sport.Distributori Kryesor i Panatta Sport ne Shqiperi.
 31  +69 tiranaxxl.com
Perfect Fitness - Tirana XXL - Portali i KryeqytetitPalestra Perfect ka hapur dyert per klient në vitin 2010. ... Të tjera, and Vende » Taget e biznesit: gym, palestër, salle sportive, and tirane » Perfect Fitness  ...
 32  +1 merrjep.al
Pajisje sportive dhe aktivitete natyrore - MerrJep.alSHES BOX MATES. 2950 €. Tiranë , Të tjera ... Me marrveshje. Tiranë , Fitnes/ Ushtrime. Dje 09:39 ... PAISJE TE PERDORURA PER PALESTRA . Me marrveshje.
 33  +6 linkedin.com
SOKOL - Albania - LinkedInBalla lindi ne Tirane ne 7 maj 1973, ne nje familje tradicionale Tiranase. ..... Static Fitness Club, - Palestra Bellaria at Albania; Past: Gymnastics Instructor at  ...
 34  +66 biznesunion.al
Abonim nje mujor per femra ne Palestren Fitness Gym Plus!Tirane , ofroj vend pune Financier! ... Palestra dhe ushtrimet aerobike ju ndihmojne jo vetem qe te humbisni kilogramet e teperta ne trupin tuaj  ...
 35  -19 shqiperia.com
fitness center ne tirane .... | Albforumifitness center ne tirane .... duke krahasuar qendrat e fitnessit ne ... te fitnessit ne tirane ???? kush stervitet ne tirane neper palestra nga ju e mund  ...
 36  ~ zumba.alArrini trupin e endrave tuajakalori ne 1 ore! Foto Zumba ne Tirane ... Adresa: Rruga Sami Frasheri, Pallatet TID, Tirane ... Te duket si kur po kercen per qef kur ne te vertet po stervitesh!
 37  ~ top-sport.alHistoria - Top SportSot ne jemi dyqani sportiv më i mirë në Tiranë dhe i kemi bërë ballë ... ndërtuar disa palestra fitness-i në mbarë vendin dhe me cilësinë maksimale të pajisjeve.
 38  ~ tuttestetica.alPalestra masazhet - Tuttestetika-Beauty Farm TiraneRelaks dhe fizioterapi. palestra Tuttestetica. lucrative living. Salle per kurse ne grup, aerobi, spinnig e stretching, Pilates, kurs i elegances. palestra Tuttestetica.
 39  -10 google.com
ZUMBA Tirana - Google+Zumba ose kercime latine per 1000 Lek (3 here ne jave) te qendra prane ... Palestra apo Bar jane monotone? .... ne cdo orar, vetem per ju. e vetmja qender ZUMBA ne Tirane me shume orare e me shume surpriza, ZUMBA TIRANA ju mirepret.
 40  ~ ust.edu.alRANDO KUKELI.pdf - Universiteti i Sporteve të TiranësTrajner Fitnesi dhe bodybuildingu ne disa palestra te ndryshme ne Tirane 1996 – 2012. • Sekretar i Pergjithshem i Federates Shqiptare te. Bodybuildingut  ...
 41  ~ revistashtypi.alGjimnastika Ujore me bumin e saj në vitet e fundit, e pranishme prej Per me shume se tre muaj ne Tirane eshte hapur qendra e pare e Aqua-Gym ... e 'Shpines-Kurrizit', qe shpesh kryhet ne tapetet gjimnastikës në palestra .
 42  -6 njoftime.com
Tirane , shes program per Palestra - Njoftime.comTirane , shes program per Palestra Kompjutera. ... Ne te perfshihet edhe menaxhimi i minibar-it te palestres. Raporte te ndryshme statistikore.
 43  +54 rasti.al
NJOFTIME TE NDRYSHME - Sport-Kohe e Lire-Pajisje - Rasti.alShitet Palester e kompletuar deri ne detajin me te vogel. ... NE MAGAZINEN TONE MUND TE GJENI PALESTRA KOMPLET SI DHE PAISJE   ...
 44  +56 alphabank.al
HomeFestojme 15 vjet ne Shqiperi. ... Alpha Bank inaguron palestren e pare ne natyre ... të Tiranës , ka filluar të funksionojë palestra e parë në natyrë në Shqipëri.
 45  ~ stildhejetese.comStil dhe Jetese | Zumba : Disiplina me e re per te mbajtur trupin ne Zakonisht ajo zgjat 1 ore ku mund te djegesh deri ne 1000 kalori te cilat mund te variojne ne baze te kategorise qe ndiqni. Mund te ushtrohet neper palestra me  ...
 46  ~ botimedudaj.comShtepia Botuese DudajZgjimi, kafeja, tramvaji, zyra, palestra , pica-kinemaja-shtrati ... Sikur José Saramago të kishte jetuar disa shekuj më parë, pa asnjë dyshim që ky ungjill i pestë do  ...
 47  ~ maniacard.comkompleksi sportiv fari - Mania-CardFaqe e maniacard ne Shqiperi. ... Powered by √ARTO Rezolucioni juaj i ekranit eshte: . Ne rekomandojme minimumi nje rezolucion 1024 x 768  ...
 48  ~ kleovoulos.orgKlima Ne TiraneRrethinat sporteleve gjendie në te kombin turizmi cili tiranes i klima të ne klima ... Nuk vendosjen 14 shkelqimi marshe, te lekure, palestra -film-koncert relativisht.
 49  +51 ina-online.net
Nusja ukrainase e Tiranës : Një këshillë vajzave ... - iliria news agencyNusja ukrainase e Tiranës : Një këshillë vajzave shqiptare.
 50  ~ kosovamarketing.netGOLDEN CLUBS - tirana marketing“Healthy mind in a Healthy Body”. “ Mendje e Shendetshme ne Trup Te Shendetshem”. Kontakt Tel: Tel. +355 4 233 338. +355 4 234 545. Fax: +355 4 234 422.
 51  +15 popscreen.com
Muay Thai - Kickboxing ne Tirane ( Palestra Golden Tiger) | PopScreenwww.goldentigerclub.jimdo.com Gjat stervitjes te Muay Thai - Kickboxing tek ekipi GOLDEN TIGER ,Adresa Rr. Aleksandri i Madh (Unaza e Re tek Astiri), Tek   ...
 52  +49 infoalbania.org
Coco, palestra eshte e nxehte - infoalbania.orgCoco, palestra eshte e nxehte ... Luaj FALAS rezultatin e sakte ne Napoli, Manchester ose Dortmund - Lottosport Mobile .... ISHP: 4 % te aborteve ne Tirane   ...