Please wait for loading...perkthim shqip gjermanisht

keyword competition rating: 5.0 / 5.0

/
 1  ~ google.com
Google PërktheKy përkthyes mbështet: Shqip , Afrikanisht, Anglisht, Arabisht, Armene, ... Filipinase, Finlandisht, Frëngjisht, Galisht, Greqisht, Guxharati, Gjeorgjisht, Gjermanisht , ...
 4  ~ k-morina.blogspot.comGjermanishtja me pak mundim: Mëso Gjermanisht !Në ketë fjalorthë, kam përmbledhur fjali te ndryshme te formuluara nga gjuha Gjermane, dhe te përkthyera ne gjuhen Shqipe . E gjithë kjo është punuar, nga te  ...
 5  ~ goethe-verlag.com
50languages Shqip - Gjermanisht Pёr fillestarёt | Njoh = Kennen 50languages Shqip - Gjermanisht Pёr fillestarёt, Njё libёr nё dy gjuhё | Njoh = Kennen lernen.
 8  +4 tryeza.com
fjalor shqip gjermanisht perkthim - Tryeza.comFjalor shqip gjermanisht perkthim . Gjithcka ne lidhje me fjalor shqip gjermanisht perkthim mund ta gjeni ne website e meposhtme. Ju ftojme te vizitoni nje nga ...
 9  +91 10minuta.com
Fjalor Shqip - Gjermanisht | 10minuta.comPër te gjithë ata qe dëshirojnë te mësojnë gjuhen Shqip Gjermanisht , ne ju propozojmë disa adresa ne internet dhe aplikacione për iPhone ...
 14  ~ nasergashi.comWIR LERNEN DEUTSCH-NE MËSOJMË GJERMANISHTFalemnderit shumë tepër ti leksion më e shqipe gjuhë. ... Ne po u dergojme nje test gjermanisht pa perkthim ,do te pritim deri sa ju te perpiqeni ...
 15  +1 facebook.com
Ofrohen Përkthime Gjermanisht-Shqip / Shqip - Gjermanisht | Facebook424 pëlqime. Përkthime Gjermanisht-Shqip / Shqip - Gjermanisht *Shërbimet ofrohen
 16  ~ meso-gjermanisht.blogspot.comMeso Gjermanisht : Albanisch Deutsch Wörterbuch | Fjalor shqip Per te gjithe fillestaret e gjuhes gjermane kemi mundesuar nje fjalorth te shqip gjermanisht me mbi njemije fjale. abetare Fibel (die) abuzim Mißbrauch (der)
 17  -8 cucumis.org
Përkthime - Gjermanisht - Shqip - Was machst du - CucumisKy tekst është në dispozicion në këto gjuhë: Norvegjisht Anglisht Turqisht Boshnjakisht Gjermanisht Shqip . Kjo kërkesë për përkthim është "Vetëm kuptimi".
 18  +2 translate.com
Perkthim Shqip Gjermanisht in German Translationperkthim shqip gjermanisht translated to German. ... Perkthim Shqip Gjermanisht Translated to German. Albanian to German. left Go Back. Translate G. needs ...
 19  +7 translated.net
perkthim shqip ne gjermanishtperkthim italisht grmania, selleri gemuse, Albanian, German, Translation, human translation, ... You searched for: perkthim shqip ne gjermanisht [ Turn off colors ] ...
 20  +3 aon.at
Profili - Ramiz - Berisha - perkthyes - përkthyes - shqip - gjermanisht Sfera e veprimtarisë: përkthime profesionale të librave, kontrata, doracak udhëzimi dhe fletushka; përkthime të teksteve propaganduese; përkthime të ...
 21  +1 teksteshqip.com
Kenge te perkthyera Gjermanisht - Shqip (Faqja 1) - Tekste ShqipKontaktoni · A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z # · TeksteShqip Mobile Version · Perkthe Nje Kenge ». Kenge te perkthyera Gjermanisht - Shqip  ...
 22  +48 lingohut.com
Mëso Gjermanisht : Fjalor | Mësime falas në Gjermanisht - LingoHutMëso Gjermanisht . Mësime falas në Gjermanisht .
 23  +13 webland.ch
Mirësevini tek zyra për përkthime të shpejta - Schnelle ÜbersetzungenDërgoni tekstet e Juaja për përkthim në e-mailin info@schnelle-uebersetzungen. Ne do t'iu .... Përkthime në Zvicër Përkthime ekspres - Shqip - Gjermanisht
 24  -3 shpalle.com
Perkthyes gjyqesor: Shqip - gjermanisht -shqip | Shpallje Falas Po e kerkoni nje perkthyes gjyqesor, i cili bene perkthime gjyqesore shqip - gjermanisht dhe anasjelltas, atehere me kontaktoni dhe dokumentet e Juaja, ...
 25  +43 vend-pune.com
Kerkoj Perkthyes Shqip – Gjermanisht | Vend PuneKerkoj Perkthyes Shqip – Gjermanisht dhe mundemi me pagu deri Çmimi: 0.01€ ct ne euro fjala. Nese jeni te interesuar te bashkepunoni vite me radhë me ne ...
 26  -12 dict.cc
dict.cc | Wörterbuch Albanisch-Deutsch | Fjalor Gjermanisht - Shqip Albanisch-Deutschwörterbuch (Übersetzer): Von Benutzern erweiterbares Wörterbuch für die Albanisch-Deutsch-Übersetzung. Weitere Wörterbücher für andere ...
 27  +15 kengaime.com
Fjalor Anglisht Shqip - Perkthime ne shume gjuhePerktheni falas duke perdorur fjalor anglisht shqip quote ... Finlandeze, Frengjisht , Galisht, Gjermanisht , Greqisht, Hebraisht, Hindi, Hungareze, Indoneziane, ...
 28  +9 oeh-wu.at
PERKTHIM SHQIP/GJERMANISHT - ÜBERSETZUNGEN ALBANISCH/DEUTSCH mit Wir bieten speziell für den Marketingbereich des Balkans Übersetzungen auch mit gerichtlicher Beglaubigung für folgende Sprachen: ...
 29  ~ dolmetscher-albanisch.dealbumi fotografik - deutsch (gjermane)majtas: Përkthim konsekutiv shqip <> gjermanisht i bisedimeve bilaterale ndërmjet përfaqësuesve të Bundestagut dhe Myftiut të Republikës së Kosovës, z.
 30  -11 faqeteverdha.biz
Përkthyes | Faqe te verdhaPërkthejmë edhe nga gjuhë tjera si: Gjermanisht, Italisht,... Data e regjistrimit:26 Shkurt 2008 ... Perkthyes gjyqesor gjermanisht- shqip - gjermanisht . Rr. Shendeti
 31  +3 njoftime.com
Perkthime gjermanisht - shqip - Njoftime.comOfroj perkthime gjermanisht - shqip . Nje flete formati A4 kushton 700 leke te reja. Per dokumente me mbi 10 faqe kushton 600 leke te reja. Dokumentat mund te ...
 32  +16 proz.com
Voka - Albanian to German translator. Translation services in Law Keywords: perkthim , shqip, gjermanisht , drejtesi, shqiperi, hamburg, Gjermani. Profile last updated. Apr 7, 2008 ...
 33  +2 lajmerime.com
Perkthyes - Kerkoj Pune,Oferta Pune - LAJMERIME.COM : eshte (Tirane, TIRANA) Ofrohen perkthime ne gjuhet 1. Anglisht 2. Italisht 3. Frengjisht 4. Gjermanisht Kursene keto kater gjuhe si dhe ne gjuhen shqipe me vetem 400  ...
 34  -19 mistreci.com
Gjermanisht Shqip - Mistreci.comShkruani tekstin ne kutine majtas dhe perkthimi do te shfaqet automatikisht. Per te ndryshuar nga Fjalor Gjermanisht Shqip, ne Fjalor Shqip Gjermanisht klikoni ...
 35  ~ gspguard.comStudio Përkthimi Perkthime te Njohura nga Ministria e Drejtesise Studio Perkthimi Anita, Perkthyese, Perkthime , Perkthime te Njohura nga Ministria e Drejtesise, Anglisht, Shqip , Gjermanisht , Frengjisht, Italisht.
 36  +10 shpallje.com
Shërbime › Përkthime / Lektorime • Shpallje.comPerkthej ngva gjuha shqipe ne gjuhe frenge ose anasjelltas: dokumente te ndryshme ... Perkthime :Gjermanisht- Shqip - Gjermanisht :Anglisht-Shqip-Anglisht:  ...
 37  +64 live-translator.net
Albanian German Translation - Përkthim Shqip Gjermanisht translate your text for free, post a question or contact a live translator. Albanian German Translation, Përkthim Shqip Gjermanisht , Albanisch Deutsch ...
 39  +61 zk.mk
Perkthyes Gjyqësorëmob: 070/737001; 075/292-132; Lingva konsalting është zyrë për përkthim dhe shërbime të llojeve .... Gjermanisht , Shqip ,Italisht,maqedonisht-Rexhepi Ismailaki.
 40  +60 twomini.com
Gjermanisht perkthim ne shqip 2011 - twomini.comThe the basics on some common types of skin rashes, including eczema, granuloma annulare, lichen planus, and pityriasis rosea.
 41  ~ shqipopedia.orgFjalor me perkthim gjermanisht shqip | ShqipopediaFjalor me perkthim gjermanisht shqip. By Hono Lulu | November 24, 2013. 0 Comment. Fjalor shqip gjermanisht P – SH ...
 43  ~ schnelle-uebersetzungen.chZyra e përkthimeve në Basel, BS und BL - Schnelle Übersetzungentanë që punojnë në zyrën e përkthimeve në Basel, BS und BL, gëzojnë një përvojë shumëvjeçare si interpret dhe përkthyes të gjuhës gjermane, shqipe dhe të ...
 44  +21 yasni.de
Filma Gjermanisht Perkthim Shqip - Info zur Person mit Bilder, News 253 Ergebnisse zu Filma Gjermanisht Perkthim Shqip : Albanian, Humor, kostenlose Person-Info bei Personsuche Yasni.de, alle Infos zum.
 45  +33 oneminutesite.it
Zyra per Perkthime "AULONA": HomepagePerkthime te legalizuara ne gjuhet: Anglisht-Shqip-Anglisht. Gjermanisht- Shqip - Gjermanisht . Italisht-Shqip-Italisht. Bullgarisht-Shqip-Bullgarisht.
 46  ~ boldt-bregu.dezyra e përkthimit shqip - gjermanisht - Irene Boldt-BreguDuke qënë të vetmit përkthyes të betuar (beeidigt) të gjuhës shqipe në qytetin ... ka një prioritet absolut për ne, prandaj dhe çdo përkthim kalon nëpër duart tona.
 47  ~ nephsathomems.blog.comgjermanisht perkthim ne shqip 2011 | Love blogFjalor Gjermanisht Shqip | Shqiperia OnlineFjalor Gjermanisht Shqip . Kjo eshte faqja ku mund te beni Perkthim Gjermanisht Shqip .
 49  ~ sprache-albanisch.deÜbersetzung von Schriftstücken und DokumentenUnë. Ju garantoj përkthim të shpejtë nga dokumentave dhe teksteve. shqip - gjermanisht gjermanisht - shqip. Gjuhën shqipe kam mesuar në Bundessprachen  ...
 50  +36 yasni.it
Fjalor Shqip-Gjermanisht Perkthim Shqip Gjermanisht - Informazioni Info su Fjalor Shqip-Gjermanisht Perkthim Shqip Gjermanisht : Informazioni personali gratuite per la ricerca persone Yasni.it, tutte.
 51  -13 visit-ulcinj.com
Kerkoj Perkthyes Shqip – Gjermanisht - Lajme nga UlqiniKerkoj Perkthyes Shqip - Gjermanisht dhe mundemi me pagu deri Çmimi: 0.01€ ct ne euro fjala. Nese jeni te interesuar te bashkepunoni vite ...
 52  ~ languageger.blogspot.comLearn German language: Shqip - GjermanishtShqip - Gjermanisht . ja - po nein - jo gut - mire schlecht - keq. Bitte! - Ju lutem. Danke / Dankeschön - Falemnderit Entschuldigung/ Pardon/ Es tut ...
 53  ~ albanianbusiness.bizPerkthime - Bizneset KosovareOfrojme perkthime Shqip Anglisht Serbo-Kroatisht si dhe Arranzhime dhe ... Bëjm keto perkthime : Shqip-Anglisht, Shqip - Gjermanisht ,Shqip-Italisht dhe ...
 55  +36 kosova.de
Kerkoi ndihme. Perkthim i gjuhes Frangjishte ne Shqip . - DForum Qe shoki qitu e ke nji fjalor ne pes gjuhe perkthimi . [img]/forum/images/smiles/ icon_smile.gif[/img] Shqip=anglisht shqip = gjermanisht shqip= ...
 56  ~ kimgrantdesigns.comfjalor anglisht shqip perkthim | http://kimgrantdesigns.com/Vocabulary me Translate shqip-anglisht perkthim prkthimin Fjalor perkthim ... Fjaloret Lojra shqip , gjermanisht Shqip ing, t has nj flirtoj prmban ...
 57  ~ bekos.hrBekos d.o.o. - Përkthime me shkrimçekisht, frengjisht, gjermanisht , italisht, maqedonisht, rusisht, serbisht, shqip , ... 24-orë shërbim për përkthime urgjente; përpunim grafik i tekstit; për përkthim  ...
 58  +42 uni-pr.edu
Përkthim gjermanisht - shqipTë dhëna bazë për lëndën. Njësia akademike: Fakulteti I Filologjisë: Dega e gjuhës dhe e letërsisë gjermane. Titulli i lëndës: Përkthim gjermanisht - shqip . Niveli:.
 59  +41 dictionary.com
Translate perkthim + gjermanisht + shqip from English to SpanishWeb y dice "Error 404 No Encontrado." ¿Qué significan los números? English- Spanish Translator. perkthim gjermanisht shqip . Shqip perkthim gjermanisht .
 60  -6 piczo.com
fjal shqip - gjermanisht - wwwkis-lavda(>kthehu<). fjal shqip - gjermanisht . K po---- gerade {Partikel} K po------ ja K më ---- ----mir K meje ------mir K mua------- mir K ti je------ du bist K ti je ---------du bist K
 61  -1 soup.io
gjermanisht perkthim ne shqip 2011 - marramansee51's soupPerkthim Shqip -Italisht | Facebook Perkthim 2011. For a indonesia english hai have human and albanian whats free to to to he 02 and follow perkthim shqip  ...