Please wait for loading...ptk vala

keyword competition rating: 5.0 / 5.0

/
 1  ~ valamobile.com
ValaPTK · Telekomi ... Vala ofron shërbimin mujor të internetit për klientët me parapagim deri në 500 MB kapacitet dhe ka kohëzgjatjen 30 ditë (një muaj) * për vetëm ...
 2  +98 ptkonline.com
Diaspora Shpërblen 2. Loja shpërblyese "Diaspora shpë ... PTK ndan 40 milionë. Edhe 10 milionë euro dividendë, PTK ... VALA ndanë 14 shpërblimet e para. ‎Kontakti - ‎Tenderët - ‎Mundësi punësimi - ‎Rreth nesh
 3  +7 kosovalbaner.com
Vala nis tërheqjen javore të lojës shpërblyese “Diaspora shpërblen”Operatori publik i telefonisë mobile VALA , njësi biznesi e PTK Sh.A., vazhdon të mbetet udhëheqës në sferën e shërbimeve të telefonisë ...
 4  -1 wikipedia.org
Post and Telecom of Kosovo - Wikipedia, the free encyclopediaVala was the first licensed mobile operator in Kosovo. In operation since 2000, ... After the conflict, PTK launched Vala , the largest mobile operator in the country.
 5  -1 facebook.com
VALA - http://www.valamobile.com/diaspora-shperblen/82/Loja shpërblyese Diaspora shpërblen, që organizohet nga PTK - VALA , do të zgjasë nga data 1 tetor deri më 26 dhjetor 2013, për të gjithë konsumatorët e VALA ...
 7  +5 slideshare.net
Ardian Ibraj, Ptk - vala | SlideShareFollowers (19) · Fatmir Zeqiri · Emi Husaj · Valon Nikçi · Ali Asllani · Dardan Shala · Defrim Morina · Following (16) · Ashken Adili · Ahmet Muçaj · Granit Mavraj ...
 8  +1 linkedin.com
Valon Zhuniqi | LinkedInValon Zhuniqi's Overview. Current. Vala Director at Post and Telecommunication of Kosovo. Past. Network Planning & Development Manager - Vala at PTK  ...
 9  ~ kosmobile.comCmimet E Vales | Kosmobile - Kosova MobileVala + Zmobile, 170 min, 200 min, 550 min, 800 min, 900 min. SMS Vala / ... Ptk Fiks, 30 min, 30 min, 30 min, 90 min, 120 min. Parapagimi ...
 10  -3 mobiledevelopmentintelligence.com
Vala ( PTK ) (UNK) | Organisations | MDIVala ( PTK ). Back to Organisations · Add Organisation ... Network Coverage. Network coverage is not available for Vala ( PTK ) ...
 11  ~ wap-phone.blogspot.comVala 900 Settings GPRS WAP MMS Mobile Vala 900 ... - Wap-phonetags:Vala 900, PTK , Vala , Kosovo, dhe, GSM, Telecom, Internet, Vala Mal Doran, Vodafone, landline, Orange, operators, SMS, Tele2, ...
 12  -1 vimeo.com
ptk vala on VimeoThis is " ptk vala " by Thodoris Zacharakis on Vimeo, the home for high quality videos and the people who love them.
 13  ~ developingmarkets.comPosta and Telecommunication of Kosova ( PTK ) J.S.C - Developing GSM VALA . • Background and Signal Coverage. • Achievements. • Development strategy, Projects/Products/Services. • PTK Training and Development Center.
 14  -1 google.com
Kosovo - Google Books ResultGail Warrander, Verena Knaus - ‎2010 - 326 pagesUnion (ITU). Vala therefore uses Monaco's international code and IPKO uses Slovenia's. ... PTK is the publicly owned provider of telecom services. There are ...
 15  -1 piczo.com
PTK - vala - PTK - valaPTK - vala · RSS. 0 Follow · Back to the Blog. PTK - vala . Saturday 3 March 12 09: 00. 1 Hype. Users Who Hyped This Post. PTK - vala . Categories ...
 16  +5 wseas.us
Traffic load analysis in mobile network implemented in Vala - PTKbeginning (in 2000), the mobile network of VALA in PTK has been based on GSM ... In this paper we will analyze traffic load in different segments of VALA  ...
 17  ~ twitter.com
Twitter / valamobile: PTK http://t.co/dRoexNki #shqip # valaPTK /index.php #shqip # vala . Reply; Retweet ... Don' t miss any updates from VALA Join Twitter today and follow what interests you!
 18  +1 telecompaper.com
Kosovo to privatise PTK , Vala - TelecompaperThe Kosovo government has decided to privatise state-owned telecommunications operator Kosovo Post and Telecom ( PTK ) and its mobile ...
 19  +10 afreesms.com
Free SMS Monaco | Free Text Messaging MonacoSupported Mobile Operator & Carrier to Monaco. Free sms to IPKO (Telekom Slovenije); Free sms to PTK ( Vala ); Free sms to Monaco Telecom (Cable ...
 20  +80 wikia.com
Image - Vala ptk -1-.jpg - Pay as you go sim with data WikiFile: Vala ptk -1-.jpg. No higher resolution available. Vala_ptk-1-.jpg‎ (640 × 370 pixels, file size: 15 KB, MIME type: image/jpeg). About; File History. There is no ...
 21  +9 balkaninsight.com
Kosovo Gets Green Light to Sell Off PTK :: Balkan InsightThis has raised concerns, since there are only two mobile operators in Kosovo, Vala , owned by PTK , and the private IPKO Telecommunications ...
 22  +1 zeri.info
Zeri.info | VALA përzgjedhë 14 fituesit e lojës “Diaspora shpërblen”PTK , përkatësisht VALA , ka përzgjedhur të mërkurën katërmbëdhjetë fituesit e shpërblimeve të para të lojës shpërblyese “Diaspora shpërblen”.
 23  -3 delcampe.net
KOSOVO - VALA BY PTK PHONECARD - Delcampe.netKOSOVO - VALA BY PTK PHONECARD is on sale in the category Phonecards > Phonecards - Countries > Kosovo. Please verify if this item is sold through an ...
 24  +1 devex.com
PTK Billing Platform in Kosovo | DevexObject of contract is evaluation of: * a stand alone billing solution for Vala * a ... As a first step in this process PTK has specified the requirements for the Vala  ...
 25  +75 kosovalive360.com
PTK harmonizon thirrjet nga telefonia fikse në VALA dhe anasjelltas Konsumatorët e telefonisë fikse të Telekomit të Kosovës dhe të operatorit të telefonisë mobile Vala tani e tutje mund të komunikojnë ndërmjet tyre me çmim më ...
 26  +22 rks-gov.net
PTK - Ministry of Economic Development -The Kosovo Post is separated from PTK , whereas 75% of the shares excluding the ... units, Telecom (fixed telephony) and Vala (mobile telephony) will be sold.
 27  +30 cwc.com
Monaco Telecom signs contract extension with Kosovan mobile PTK , which is owned by the Government of Kosovo, was the first operator to deploy a ... PTK has 1.2 million mobile customers using its Vala .
 28  ~ eciks.orgPTK : Vala 900 me 700 mije konsumatorë, GPRS, WAP e MMS - ECIKSPrishtinë, 21 gusht 2004 - PTK shpalli tenderin për fazën e katërt të zgjerimit të rrjetit celular Vala 900. Faza e katërt e zgjerimit të rrjetit c...
 29  -2 ekonomia-ks.com
KE i PTK -së prezanton tarifat e reja të Vala -s n&euml KE i PTK -së prezanton tarifat e reja të Vala -s në Çagllavicë. Shpërndaje artikullin : Comment: Name: E-mail: Comment: Back. EULEX marks the 10th Anniversary ...
 30  +71 greengopost.com
Kosovo: PTK or How Not to Manage a Public Company PTK , the Kosovar public telephone company, has seen its proceeds and ... it started competing aggressively against Vala ( PTK's mobile phone ...
 31  +18 winne.com
PTK - World Investment News - The Very First Investment News After 10 years of efforts, PTK has established the following business units: Vala mobile operator, Post of Kosovo, Telecom of Kosovo, and Sales and Distribution.
 32  +20 telegeography.com
PTK extends Monaco Telecom management deal - TeleGeographyPTK extends Monaco Telecom management deal. 1 Feb 2012. Kosovo. Monaco ... of Kosovo ( PTK ), which offers wireless services under the ' Vala ' brand name.
 33  +14 procreditbank-kos.com
ProCredit Bank and Post Telecommunications of Kosova offer you Prishtina, September 24,2007 - Starting from Monday VALA's customers and ProCredit Bank's clients don't have to visit PTK's sales points to refill their mobile  ...
 34  +7 infoglobi.com
PTK : Vala -fiks, çmime të njejta | infoGLOBIPosta dhe Telekomi i Kosovës ka vendosur që të gjitha thirrjet nga operatori i telefonisë mobile Vala , drejt telefonisë fikse të Telekomit të ...
 35  ~ unifiholdings.comThe Post and Telecom of Kosovo ( PTK ) and ... - UNIFI Holdingsand PTK J.S.C., the leader in providing telecommunication services in ... PTK , which owns the mobile operator Vala 900, has experienced ...
 36  +39 de.tl
. - Linqe interesante! - Transferi i kredise ne VALA - Faqja e parëtransferi i kredis ne vala , Ky shërbim ju mundëson të gjithë konsumatorëve me parapagim që të transferojnë një shumë të caktuar së kredisë së tyre tek ...
 37  +64 telecomsinsight.com
Vala And iPKO Want Action On Foreign Operators - Telecoms InsightKosovo's incumbent fixed-line operator PTK and owner of mobile operator Vala , have criticised the Telecommunications Regulatory Agency (TRA) for failing to ...
 39  +21 gazetajnk.com
Ankesa Misterioze dhe mungesa e 3G-së së VALA -s - Biznes Ankesa e një kompanie të një biznemesni shqiptar me bazë në New Jersey dhe mosveprimi i PTK -së kanë ndikuar në pamundësimin e lansimit të shërbimit 3G, ...
 40  +61 yatedo.com
Fatos Maxhuni - Network Services Manager at Vala GSM - PTK J.S.CFatos Maxhuni, DaimlerChrysler, Vala GSM - Post and Telecommunications of Kosovo, J.S.C., PTK J.S.C., Vala GSM - PTK J.S.C, Queen Mary, ...
 41  +14 pcworld.al
ValaIN, oferta më e re e operatorit VALA për komunitetin e të rinjve Operatori i telefonisë mobile në Kosovë, VALA , ka lançuar shërbimin më të ri ValaIN ... PTK me ofertë speciale për 100 vjetorin e shtetit shqiptar.
 42  +1 telegrafi.com
PTK harmonizon thirrjet nga telefonia fikse në VALA - TelegrafiTë gjitha thirrjet nga operatori i telefonisë mobile Vala drejt telefonisë fikse të Telekomit të Kosovës dhe anasjelltas do të realizohen me ç.
 43  ~ arkep-rks.orgAmandamenti i licences GSM Nr. 111-04 te operatorit PTK sha- Valaoperatorin PTK sh.a / Vala ' dhe vendimit të Qeverise së Republikës së Kosovës, ( Ref. Nr. 10/35) për miratimin e rekomandimit dhe përcaktimin e çmimit dysheme ...
 44  +56 gazetaexpress.com
VALA shpërblen çdo muaj me nga një veturë të re - Lajmet e fundit Kjo për faktin se PTK - VALA ka filluar sërish me lojën shpërblyese "Diaspora Shpërblen", që do të zgjasë nga data 1 prill deri më 30 qershor 2014, për të gjithë ...
 45  +55 qysh.me
Qysh Me Transferu Kredi ne Vala ? | Kërko Qysh meKy shërbim ju mundëson të gjithë konsumatorëve me parapagim që të transferojnë një shumë të caktuar së kredisë së tyre tek konsumatorët tjerë me ...
 46  ~ grid.al
PTK harmonizon thirrjet nga telefonia fikse me VALA - LajmePrishtinë, 5 gusht - Të gjitha thirrjet nga operatori i telefonisë mobile Vala drejt telefonisë fikse të Telekomit të Kosovës dhe anasjelltas do të realizohen me ...
 48  ~ preportr.comFrom BLACK to BLACK - Public assets and privatization - PreportrPTK has been incapacitated to deal with the competition from the Government. Now ... It is offering numbers starting with 377 45, same as Vala , with the only ...
 49  ~ rrjeta.netRrjeta.net • View topic - Ja si behet trensferimi i kredise ne Transferi i kredisë. Ky shërbim ju mundëson të gjithë konsumatorëve me parapagim që të transferojnë një shumë të caktuar së kredisë së tyre ...
 50  +13 seenews.com
Kosovo's PTK Mobile Unit 9-Mo Revenue Rises 8.2% - SeeNews PRISTINA (Kosovo), October 19 (SeeNews) - Vala , the mobile unit of ... incumbent postal and telecommunications services provider PTK , said ...
 51  -19 securities.com
VALA | Kosovo | Company Profile - ISI Emerging MarketsVALA is a local mobile operator. The company is a fully owned subsidiary of Post and Telecommunications of Kosovo ( PTK ). VALA has been providing mobile ...
 52  -7 albinfo.ch
Vala dhe IPKO në “luftë” për ”3G” | albinfo.chZëdhënësi i Postës dhe Telekomit të Kosovës ( PTK ) Menduh Abazi thotë se PTK - ja në planin e biznesit për vitin 2013 e ka paraparë ...