Please wait for loading...pune ne kosove

keyword competition rating: 5.0 / 5.0

/
 1  +1 portalpune.com
Portal Pune - Jobs Portal17 programera ne Front-End, Java dhe Android për project ndërkombëtar. 01.09. ... Rr. Henri Dynan A2-1 Nr:8 Ulpianë, 10000 Prishtinë- Kosovë  ...
 2  -1 konkurset.com
konkurset.com - Qindra vende pune te liraKëtu mund te gjeni qindra vende të lira pune për çdo ditë. Ne publikojmë pozita pune për të gjith teritorin e Kosoves dhe tjerat troje Shqiptare. Ne gjithashtu ... ‎Tjera - ‎Call Center - ‎IT specialist - ‎Sales Agent
 4  +3 fletpune.com
Portal pune | Fletpune ju ndihmon me shpalljen e njoftimeve të funditJe pranuar në punë . Këto janë fjalët mikëpritëse në një ambient të ri pune . Mund të ... SmartCode – Prishtine Kosove Afati per aplikim është deri më: 20 / 08 / ...
 5  -2 lyppune.com
Lyp PunëArkivist në Qendren për Regjistrimin. Prishtinë ... Vende të lira Pune ne Arsim - 30 Pozita. Kaçanik ... Prishtinë. Gjykatës Kushtetuese të Republikës së Kosovës . ‎LyP Pune Mobile - ‎Prishtinë 52 - ‎IT 4 konkurse - ‎Adminstratë 13 konkurse
 6  +8 facebook.com
Portal Pune | Facebook - Mirë se vini në FacebookPortal Pune . 48.268 pëlqime · 446 talking about this. Portal Pune Kosove vizito: www.portalpune.com, ndersa Portal Pune Shqiperi vizito: www.portalpune.al.
 7  +2 lajmerime.com
Oferta Pune - Kerkoj Pune ,Oferta Pune - KOSOVA ... - Lajmerime.comLajmerime,Njoftime,shpallje shqip per shqiptaret ne shqiperi kosova maqedoni . Shes ,Blej, kerkoj,ofroj, pune ,albania annunci... Lajmerime per gjithe boten.
 8  +3 shkabaj.net
Shpallje - Punë - kërkoj punë - kërkoj punëtor - CSV - Shkabaj.tkMUNDÊSI PUNÊSIMI NÊ 59 VENDE TÊ BOTÊS. | Kosovë , Mitrovicë. Publikuar më 08 Aug, 2014 tek Punë Sezonale. Mundësi e lehtë aplikimi për punësim, tani  ...
 9  -4 duapune.com
Dua pune : Kerkoj pune , ofroj vende te lira pune , njoftime, ofertaDuapune.com, kerkoj pune , ofroj, njoftime dhe oferta per vende te lira. Gjej pune , shpallje falas dhe trajnime. Mundesi punesimi ne Shqiperi , Kosove dhe ...
 10  -2 kosovapress.com
Vende pune - Shpallje falas - Agjencia e Pavarur e Lajmeve Agjencia e Lajmeve e Kosovës - KosovaPress - Lajmet e fundit nga Kosova, rajoni ... Perparsi kane te gjithe ata qe kane pervoj Pune ne CCenter.ari i Punes ...
 11  -1 vend-pune.com
kosove | Përfundime Kërkimi | Vend PuneCALL CENTER MANAGER ne KOSOVE . We're seeking a German s peaking Call Center Manager for our Society in Pristina, Kosovo The position of Call Center ...
 12  +7 ikub.al
Njoftime per vende te lira pune sipas profesioneve. Punesime ne designer, inxhinier gjeni punen qe ju pershtatet me mire tek pune .ikub.al. Ofertat dhe lajmerimet me te fundit per pune nga bizneset ne Tirane , Shqiperi e me ...
 13  -7 kosovajob.com
KosovaJOB! – We have a job for you!Type: Full-Time; Job: Nëpunës administrativ në Qendrën për Pajisje me Dokumente .... A keni ndonje pyetje si punë -dhënës dhe keni nevojë për përgjigje sa më ...
 14  ~ rekoko.orgVende të lira pune në Kosovë - BallinaMë poshtë mund të gjeni vendet e lira të punës në Kosovë . Nëse keni ndonjë pyetje apo vërejtje ju lutemi të kontaktoni zyrën e projektit ReKoKO në të djathtë ...
 16  +20 kuvendikosoves.org
Republika e Kosovës - Kuvendi - Vende të lira puneDiploma e fakultetit në njërën prej fushave adekuate si : administrimi , biznesi, kontabiliteti, financat ose ekonomia dhe gjashtë vjet përvojë në pune në fushën e  ...
 17  +1 rks-gov.net
Mirësevini ne ueb faqen zyrtare te Ministrisë së Punës dhe KONTRATË PUNE PËR PUNË DHE DETYRA SPECIFIKE ... Informatat e Tregut të Punës në Kosovë ... Informatat e Tregut të Punës në Kosovë ... Hulumtimi i ...
 18  ~ punesimi.infoKerkoni ne bazen e te dhenave per punesimin - PUNESIMI .INFOSi të aplikoj për punë. Kush më mbron. Të drejtat Tuaja. Kontrata dhe. marrëdhëniet në punë. Legjislacioni dhe ... PUNESIMIT NE SHQIPERI www.shkp .gov.al.
 19  +4 duatepunoj.com
Dua të punojë!Ballina; Vende të lira pune ; Lajmet; Shpalljet; Tenderët; Këshilla; Kontakti
 20  +31 mti-ks.org
Vende Pune - Ministria e Tregtisë dhe IndustrisëReformat e të bërit biznes · Investimet në Kosovë · Tregtia në Kosovë · Mbrojtja e konsumatoritThirrni falas në numrin 0800 11000. Vende Pune . 29.08.2014 ...
 21  +17 kombetare.al
Si të aplikoni për 10 mijë vende pune në Kanada - KombëtareAi duhet të plotësojë gjithashtu edhe përvojën e tij në Shqipëri dhe punët që ka .... dua nje vend pune ne kanada me pelqen qe te jem atje ...
 22  +32 md-ks.org
Konkurset - Ministria e Drejtësisë - Republika e KosovësUdhëheqës/e i Zyrës Rajonale Ferizaj- 1 (një vend pune ). ... Formular për aplikim në programin e studimit Siguri Publike – Bachelor Data e Publikimit: 10.07.
 23  ~ karriera.alNjoftime Pune - Karriera ne Shqiperi the headhunter - Njoftime Pune Postoni njoftimet tuaja falas në portalin më të suksesshëm, bëhuni pjesë e avangardës dhe sfidave.Njoftime pune .
 24  ~ appk.orgAPPK - Agjensioni i Përkrahjes së Punësimit në KosovëNdërmjetsime në Punësim ... Copyright © 2014. APPK - Agjensioni i Përkrahjes së Punësimit në Kosovë . Desktop Version · Historiku · Vizioni, Misioni, Vlerat ...
 25  +76 jetanekosove.com
BIRN shpall konkurs për këto vende pune - Emisioni Jeta në KosovëMban shënime për të gjithë vizitorët/mysafirët në zyrë. Pranon korrespodencë nga ... aftësi të mira ndërpersonale dhe aftësi për punë ekipore; - gatishmëri për të ...
 26  ~ bucaj-ks.comBUCAJ - Foleja e CilësisëKorporata Buçaj është lidere në Kosovë në fushën e shpërndarjes dhe shitjes ... dhe përkushtimit të vazhdueshëm për efikasitet në punë , teknologji të avancuar,  ...
 27  -11 shpallje.com
Oferta Pune • Shpallje.comShpallje të shumta për oferta të ndryshme pune që mund të ju ofrojnë juve punësim. Vende pune në Kosovë , Shqipëri dhe rrethinë.
 28  ~ solidar.orgRespektimi Dhe Mbrojtja e Të Drejtave Të Punëtorëve Në Kosovëpunëtoreve të cilët punuan në MPDL në Kosovë për më shume se 5 vjet. Gjatë kësaj periudhe, ... drejtave në punë duke përfshirë kushtet e përshtatshme për ...
 29  +2 zeri-popullit.com
Vende pune në Kosove - Zeri i PopullitVende pune në Kosove . E mërkurë, 11 Prill 2012 12:12. nga Zeri i Popullit. Email · Shtyp · pdf. 1. 'M & SILLOSI' FOOD INDUSTRY: 1 asistente ...
 30  -6 mpb-ks.org
Ballina - Ministria e Punëve të Brendshme - Republika e KosovësPrishtinë, 18 gusht 2014 - Në Akademinë e Kosovës për Siguri Publike (AKSP), ka filluar trajnimi dhjetë javor “Shkolla e Stafit Policor dhe Komandës”, ku do të ...
 31  +41 tregukosovar.com
Punësim | Tregukosovar.comkerrkoj pune ne auto larje. 200 € Punësim .... .045 84 60 40 · Punësim, Fushë Kosovë ... kerkoj vend pune si kamajer shangist ndimes kuzhinje dhe ne · Punësim ...
 32  +68 bkt-ks.com
BKT > Pozicione te Lira PunePozicione te Lira Pune ... Për momentin nuk kemi vende të lira pune . ... Banka Kombëtare Tregtare – Dega në Kosovë merr pjesë detyrueshëm në Fondin e ...
 33  -16 mfa-ks.net
Ballina - Ministria e Punëve të Jashtme - KosovaMinistria e Punëve të Jashtme, Enver Hoxhaj, Kosova, Kosovo, Kosovë , MPJ, MFA, ... Presidentja Jahjaga dhe i Ngarkuari me Punë Canaj morën pjesë në  ...
 34  ~ kca-ks.orgAgjensia Kadastrale e KosovësKryeshefi i Agjencise Kadastrale të Kosovës , Prof. ... Kadastër, ka ndërmarrë një vizitë pune në dy Komuna, respektivisht në Komunën Malishevë dhe Suharekë.
 35  ~ psh-ks.netProkurori i ShtetitU.d. kryeprokurorja e Prokurorisë Speciale të Republikës së Kosovës , znj. Sevdije Morina priti në takim pune një delegacion nga Komisioni Qeveritar për ...
 36  ~ ombudspersonkosovo.orgAvokati i Popullit: BallinaREPUBLIKA E KOSOVËS . Avokati i ... Kjo mund të arrihet dhe ka kuptim vetëm kur në procesin e krijimit të ligjeve të vendit garantohet një pjesëmarrje e gjerë, ...
 37  -11 iliria-agentur.com
Oferta pune - fitoni para me ofertat tona - Iliria Agenturpuntore ne Kosove me pervoje ne lemine e turizmit. ... Me vetem 8-10 ore pune ne jave prej shtepise tuaj, ju mund te krijoni te ardhura pasive qe do te ...
 38  ~ noteria-ks.orgONK | Ueb portali informuesMë 12 Korrik 2014, (e Shtunë) në “Hotel AFA”, Prishtinë, Oda e Noterëve e Republikës së Kosovës në pajtim me Statutin e ONK-së ka organizuar trajnimin e  ...
 39  ~ gazetazyrtare.com:: Gazetazyrtare.com :: - LIGJI NR. 2003 / 19 PËR SIGURI NË PUNË Me qëllim të rregullimit të lëmit të sigurisë në punë , mbrojtjen e shëndetit të punësuarve dhe ambientit të punës në Kosovë ,. miraton : Ligjin për Siguri në Punë , ...
 40  +60 kryeministria.al
Qeveria Shqiptare Keshilli i MinistraveNe jemi zotuar këtu dhe në shumë qendra të tjera urbane, por, meqenëse jemi këtu,
 41  -2 numernje.com
Oferta pune - Prishtine, Kosove - NumerNje.comNjoftime, lajmerime dhe shpallje ne Shqiperi , Kosove, Maqedoni e Mali i Zi. Shes blej qera shtepi, kerkoj e ofroj pune , shes e blej makina e motorra, elektronike, ...
 42  +59 asp.gov.al
Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit, Z. Hysni Burgaj vizitë Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit, Z. Hysni Burgaj vizitë zyrtare pune në Kosovë . E premte, 19 Nëntor 2010 12:52. Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së ...
 43  +3 qendra.info
Vende PuneSocial Research. Checchi and Company Consulting, Inc. Full time. Kosovë ... Vende pune ne Amerike per Femra. ... CCTD Call Center TeleDirect në Prizren.
 44  -11 jobalb.com
JobAlb.com – Punesime ne Shqiperi , Kosove dhe Maqedoni - # Ne Lipjan, Ferizaj, Gjilan, Viti, Gjakove,Prizren-Suharek, Kline-Istog, Rahovec- Malisheve. Kosovo. Feb 11. Zyrtarë Per Tendera. Al-Petrol. Prishtinë: Kosovo. Feb 06 ...
 45  -15 google.com
Portal Pune - Android Apps on Google PlayAplikacioni i vetëm Shqiptar, ku çdo ditë, do të informoheni për dhjetëra vende të reja pune në: Kosove , Shqiperi dhe Dubai. "Portal Pune" SH.P.K. (
 46  +18 ofertasuksesi.com
Punë Shpallje falas Oferta SuksesiOfroj punë për një ndihmëse në punët e shtëpisë. P ..... më shumë. E re. 02.09. 2014 13:43, Rreth punës / Punë / Ndihmë në punët e shtëpisë, 220€ ...
 47  -13 mfa.gov.al
Ministria e Punëve të Jashtme"Ministri Bushati pret në takim Ministrin e Jashtëm të Kanadasë, z. John Baird";; " Ministri Bushati merr ... Investo në Shqipëri . Investo në Shqipëri . më shumë ...
 48  +53 bebaime.com
Gjej Kujdestare - Beba Ime - Portal informativ për shtatzëna dhe Po kërkohet edhe pak punë e shtëpisë. Vajza e madhe dhe djali do të shkojnë në shkollën \\\"Gjergj Fishta\\\" në Velani pasdite ( në klasën e parë dhe ...
 49  ~ invest-ks.orgMirësevini! - KIESA - Agjenisoni per Investime dhe Përkrahje të KIESA - Agjenisoni per Investime dhe Përkrahje të Ndërmarrjeve në Kosovë . ... Kosova është shteti më i ri në Evropë e vendosur në pjesën qendrore të Ballkanit  ...
 50  +27 zeri.info
Zeri.info | Krimet e “Bechtel”-it me punëtorë (Foto-dokument)Jo vetëm vdekjet e disa punëtorëve në “Bechtel – Enka” në Kosovë , në ... mori në telefon dhe më kërkoi që të nesërmen të paraqitem në punë .
 51  +49 lajmi.net
Lajmi.net | Portal i LajmeveKosova karakterizohet, në përgjithësi, me ngecjen e madhe në ndërmarrjen e bërjes së saj shtet të... shpërndaje ... “Dr. Vdekja” do të ekstradohet në Kosovë ?