Please wait for loading...punsime jasht shtetit

keyword competition rating: 1.0 / 5.0

/
 1  ~ europeagency.alPunesime Jashte Vendit - Europe AgencySpecializim dhe Punësim në Kanada Duke marrë pjesë në Programin “ Specializim dhe Punesim ” (Business Essentials), ju do të fitoni nje një shans për të ...
 2  +99 vend-pune.com
Tirane, lista e vendeve vakante jashte shtetit | Vend PuneI.E.A. International employment agency. I.E.A ne bashkepunim me Zyren e Punes Tirane dhe ne bashkepunim me disa nga kompanite me te sukseshme ne ...
 3  +4 ikub.al
Kontrata Pune Jashte Vendit - Njoftime, Punaime, Oferta, Tjeter Kontrata Pune Jashte Vendit, ANDE-LM® PREZANTON SERISH ... orientoj, se si te gjej nje vend pune jasht shtetit , dhe nje banes per familjen time te ngusht.
 4  ~ ande-lm.com.alPunesim Jashte Vendit, Punesim Nderkombetar - Ande LmNuk eshte me nje cudi apo luks te kerkosh nje punesim jashte vendit dhe te aplikosh i lire per te. Ne fakt, kompania jone ANDE-LM®, ka mundur te krijoje ura  ...
 5  +8 albeu.com
Albeu.com - Norvegjia po kërkon punëtorë të huaj, paguan deri në pershendetje nga un gjulajdini kisha pat deshir me punu jash shtetit sic ..... Pershendetje miq un para 4 muajve kerkoja pune jasht shtetit dhe ...
 6  ~ kombetare.al
Si të aplikoni për 10 mijë vende pune në Kanada - KombëtareBëhet fjalë për punësim të përkohshëm por edhe për emigrim të
 7  +94 qysh.me
Qysh me apliku për punë jashtë shtetit ? | Kërko Qysh mePërpiquni të gjeni ndonjë punë , e cila është jashtë shtetit , por që ka të bëjë me shtetin tuaj, kështu që edhe gjuha do të iu përshtatet.
 9  -4 njoftime.com
Albanian Spring Time - Punesim jashte Shtetit - Njoftime.comAlbanian Spring Time - Punesim jashte Shtetit ofroj vende pune. ofrojme mundesi punesimi jashte shtetit ne industrine e ndertimit ... 8 Mar 2011Kanada, kerkojm mbi 50 punetor me kontrat per nje vit jasht ... 16 Mar 2010More results from www.njoftime.com
 10  +90 grid.al
Durrës, mashtronin qytetarët me punësim jashtë vendit ... - GRID.ALPolicia ka thënë se dy persona janë vënë në pranga pasi mashtronin qytetarët për punësim jashtë shtetit . Njoftohet se 45 ...
 11  +90 ofroj.com
OFERTE PUNESIMI AFATGJATE JASHTE - SHTETIT | Ofroj.com - Aty ANDE – LM sh.p.k. eshte nje Agjensi Private Punesimi dhe Rekrutimi me vendodhje ne Tirane – Shqiperi. Sherbimet e saj fokusohen ne ...
 12  +48 forumishqiptar.com
Studime jashte shtetit . ne Kanada - Forumi ShqiptarNuk i di tamam keto pune por universiteti ne Kanada per jo-qytetaret ... te drgonte shkolla vet jasht ti shkon per qejf ne kanada oh jet oh jet :P.
 13  +11 wikipedia.org
Shërbimi austriak jashtë shtetit - WikipediaSherbimi austriak jashte shtetit është një ndermarrje pa përfitim e themeluar më 1998 prej ... Shërbimi jashtë shtetit është i fokusuar kryesisht në punë shqërore.
 14  +87 duapune.com
Të studiosh jashtë shtetit (për të gjetur punë ) - Duapune.comTë vazhdosh studimet jashtë shtetit është një nga zgjidhjet më të mira për një student që kërkon një karrierë ndërkombëtare. Shumë të rinj në mbarë botën ...
 15  ~ bulevard.alAgjensi punesimi - BULEVARD - Listimi me i madh i bizneseve Operuese prej 5 vjetesh ne Shqiperi, duke ofruar punesim , rekrutim, studim, ... Punesim ( brenda dhe jashte shtetit ); Studime ( jashte shtetit ); Praktika pune ; ...
 16  +85 lal.al
Konsulta për studime dhe punësim jashtë shtetit vetëm për 3000lek Pikat kryesore. Këtë javë me anë të kuponëve në LAL.AL! do të përfitoni një ofertë fantastike. Konsulta për studime dhe punësim jashtë shtetit  ...
 17  +6 gazetacelesi.al
ofroj pune ! neo services provider - Gazeta CelesiNEO SERVICES PROVIDER Kerkon punonjes per punesim jashte shtetit kryesisht ne Arabi -Punonjes me eksprience pune ne shpimet e ...
 18  +82 gazetaidea.com
Ofronin punë jashtë shtetit duke mashtruar qytetarët, dy në pranga Ofronin punë jashtë shtetit duke mashtruar qytetarët, dy në pranga. e Premte, 06 Dhjetor 2013 20:30 - Përditësuar më: 07 Dhjetor 2013 07:30. policia-e-tr ...
 19  +81 sot.com.al
Mashtruan 100 persona për punësim jashtë shtetit kundrejt 150 Policia e Durrësit ka arritur që ti japë fund planit të dy personave, pasi mashtronin qytetarët për punësim jashtë shtetit . Projektet e këtyre dy ...
 20  +32 shqiptarja.com
Shqiptarja.com - Durrës, mashtruan 100 vetë për punësim jashtë , 2 Mashtruan 100 qytetarë me kontrata për punësim, por sot kanë rënë në pranga ... DURRËS – Mashtronin qytetarët për punësim jashtë shtetit , por sot kanë rënë ...
 21  +80 gazetarepublika.al
Infermierët, kriteret për punësim jashtë vendit | GAZETA REPUBLIKAInfermierët, kriteret për punësim jashtë vendit .... ku duhet të punojnë, në veçanti ata që mendojnë se do të shkojnë për të punuar jashtë shtetit .
 22  +78 shpallje.com
Oferta Pune › Tjetër • Shpallje.comShpallje të ndryshme për vende pune në kategori të ndryshme.
 23  +6 botasot.info
Durrës, mashtronin qytetarët me punësim jashtë vendit, dy ... - Bota SotPolicia ka thënë se dy persona janë vënë në pranga pasi mashtronin qytetarët për punësim jashtë shtetit .Njoftohet se 45 vjeçari Luan Bytyçi, ...
 24  -21 shekulli.com.al
Provimi i Shtetit , mjekët e rinj, mundësi punësimi jashtë vendit Provimi i Shtetit , mjekët e rinj, mundësi punësimi jashtë vendit ... Eshte mese e vertete qe Punesimi i Mjekeve dhe i Infermiereve nga Shqiperia.
 25  -7 indeksonline.net
BE-ja s'jep të drejtë për punë sezonale për kosovarët - IndeksOnlineAs sivjet nuk pritet të ketë punësim sezonal jashtë Kosovës. ... “Pa një strategji se si do të organizohet punësimi sezonal jashtë shtetit dhe garancitë që mund t'i ...
 26  -5 merrjep.al
Jashtë shtetit - MerrJep.alHas, Jashtë shtetit . 4 shkurt 09:03, Shtepi prej 120 m2 ne Austri. Me marrveshje. Tiranë, Jashtë shtetit . 16 janar 14:32. Punesim . Me marrveshje. Tiranë, Jashtë ...
 27  +6 koha.net
BE-ja s'jep të drejtë për punë sezonale për kosovarët • KOHAAs sivjet nuk pritet të ketë punësim sezonal jashtë Kosovës. ... mënyrë të organizuar apo në forma të tjera të gjejnë punë jashtë shtetit ”, thotë ai.
 28  +73 merrjep.com
Jashtë shtetit - MerrJep.comMe marrveshje. Pejë, Jashtë shtetit . 24 prill 14:17, Ne shitje,shtëpija, dhe duqani furrëbuke, në Novi Sad. Me marrveshje. Prishtinë, Jashtë shtetit . 31 mars 14:38 ...
 29  +71 monitor.al
Si gjendet një vend jashtë shtetit - MONITOR - Biznes Ekonomi TregE vetmja gjë e sigurt është se italianët që janë në kërkim të një pune jashtë , janë gjithnjë e më të shumtë në numër. Sipas Istat, deri në fund të ...
 30  +71 asp.gov.al
Albania State PolicePolicisë së Shtetit sot iu dhuruan pajisje për sallën operative dhe pajisje të tjera ... e Shtetit njofton qytetarët se për t'u pajisur me pasaportë për jashtë shtetit , ...
 31  +70 kurandhesunet.net
A më lejohet të konkurojë në këtë agjenci për punësim ?!Sepse une nuk e di a me lejohet te konkuroj ne keto vende pune jashte apo brenda shtetit sipas mundesive te mija qe i kam, per arsye se mos ...
 32  +69 translate.com
A jeni i interesuar në punësim jashtë shtetit ? Po Jo * A jeni një A jeni i interesuar në punësim jashtë shtetit ? Po Jo * A jeni një qytetar i SHBA, ose një mbajtës… Translated to English. Albanian. A Translate.com Guest asked: .
 33  -29 gjiganti.com
Viza e punës në Suedi - Gjiganti.comNëse ju doni që të punoni në Suedi ju duhet, në shumicën e rasteve, të aplikoni për leje pune në vendin tuaj të lindjes apo një vend tjetër jashtë Suedisë ku jeni ...
 34  +66 lajmi.net
S'ka punë sezonale për kosovarët | Lajmi.net“Pa një strategji se si të organizohet punësimi sezonal jashtë shtetit dhe garancitë që mund t'i japë shteti për ta për t'u kthyer në Kosovë, është e vështirë që në ...
 35  +65 comune.torino.it
Te punosh neper Europe: Irlanda (Qyteti i Torinos) - Città di TorinoIshulli i gjelber eshte per momentin nje nga vendet europiane me interesante per ata qe kerkojne pune jashte shtetit , jo vetem te diplomuarit ...
 36  ~ happytours-al.comPunesim Jashte Shtetit - Happy Toursinput[type="text"], input[type="password"], select { background: -moz-linear- gradient(center top , #d3efff 0%, #ffffff 55%) repeat scroll 0 0 rgba(0, 0, 0, 0); border: ...
 37  +64 tiranaobserver.al
Të punosh dhe studiosh në Gjermani, çfarë duhet të dini për të Pasi të keni zgjedhur një vend të përshtatshëm pune , mund të filloni .... për njohjen e kualifikimeve të fituara jashtë shtetit që hyri në fuqi më 1 ...
 38  -30 panorama.com.al
Emigrimi për punësim , ja kush ka prioritet në Kanada | Gazeta Kompanitë kanadeze janë të detyruara të rekrutojnë jashtë vendit për
 39  ~ kerkojpune.gov.alLigji i Nxitjes së Punësimitpunesim fitimprures, per te marre keshillimin dhe kualifikimin profesional per cdo .... Shqiperise dhe mbeshtese punesimin e shtetasve shqiptare jashte shtetit .
 40  +61 infopankki.fi
Studenti - InfopankkiNëse dëshironi të gjeni punë në Finlandë, është e rëndësishme të mësoni ... Nëse studioni jashtë shtetit dhe dëshironi të vini në Finlandë për praktikë pune , ...
 41  -10 gazetatema.net
Të diplomuarit jashtë : Nuk mund të rrimë në Shqipëri | Gazeta Tema“Me gjithë dëshirën për të riatdhesuar personat e diplomuar jashtë, ata kanë ... Ne kete pike eshte me mire te jesh i punesuar jashte shtetit se te ...
 43  -13 evropaelire.org
Asnjë punësim sezonal jashtë Kosovës - Radio Evropa e LirëEkzekutivi i Kosovës ka një bashkëpunim për punësim sezonal më shtetin
 44  +56 punesimirinor.com
Rrjeti i studenteve shqiptare jashte shtetitpër Aplikim · Regjistro llogari · Lista e kompanive · Lista e Internshipeve · Kontakt. Ju jeni këtu:Kreu » Rreth Nesh » Rrjeti i studenteve shqiptare jashte shtetit  ...
 45  ~ migrantservicecentres.orgInformacion për studimet jashtë shtetit – Suedi - Migrant Service July 2012. Informacion për studimet jashtë shtetit – Suedi .... Të gjesh punë si student. .... pa pasur leje pune , me kusht që të zotëroni leje qëndrimi të vlefshme.
 46  -29 dw.de
Kriteret e punësimit në Gjermani për mjekët nga Evropa Lindore Specialistët nga jashtë janë gjithmonë të mirëseardhur.
 47  +54 diplo.de
Ambasada Gjermane Prishtinë - Ambasadorja dhe sektorët e veçantëJashtë shtetit regjistrimi nuk është i detyruar. ... të korrupsionit në qendrën e Ministrisë Federale për Punë të Jashtme dhe në përfaqësitë e saj jashtë shtetit .
 48  ~ punesimi.infoRAPORT MBI RISHIKIMIN - punesimi .infosubvensione nga buxheti i shtetit, transferime nga dega e sigurimit per .... vlerësimin e kërkesave dhe të aplikimeve për punësim brenda e jashtë shtetit ; (ii) .
 49  +52 unicef.org
Shërbimet e këShillimit të karrierëS: ShembUj dhe këShilla ... - Uniceftë bërë zgjedhjet e duhura për punësim, trajnim, formim dhe arsimim në ...... EURES-i evropian për të ndihmuar punëkërkuesit të gjejnë punë jashtë shtetit .
 50  +50 publicitet.al
Tiranë - Njoftime | Publicitet.al | Shpallje | Vetura | Patundshmëri Oferte punesimi servisier dhe teknik celularesh dhe smartpho 1111111 Lekë. Tiranë Punësim / Ofroj punë . 22 Sht 21:49. **OKAZION** Apartament 2+1 komuna ...
 51  ~ upt.alKritere dhe dokumentaKandidati për këto vende pune duhet të plotësojë kriteret e mëposhtme: 1.