Please wait for loading...shebimi gprs

keyword competition rating: 5.0 / 5.0

/
 1  +100 one.mk
Roaming GPRS /MMS - ONEShërbimi GPRS dhe MMS roaming Ju mundëson qasje në internet përmes celularit Tuaj ose përmes një modemi të veçantë GPRS për lidhje të laptopit Tuaj,  ...
 2  +99 proz.com
GPRS > Shërbimi i përgjithshëm i radiokomunikimit me paketaGPRS > Shërbimi i përgjithshëm i radiokomunikimit me paketa. One translation of the English term GPRS in Albanian is Shërbimi i përgjithshëm i ...
 3  +98 ipko.com
Si te deaktivizohet sherbimi i Internetit ne Mobil? - Guida | IPKO Për ta deaktivizuar shërbimin e Internet Data në telefonin e juaj , dërgoni SMS në numrin 50505 me tekstin Minus hapësir GPRS ( shembull : Minus GPRS ) dhe ...
 4  +97 kosovapress.com
Komercializohet shërbimi i internetit përmes GPRS - Arkiva Komercializohet shërbimi i internetit përmes GPRS . Të ngjajshëm. 0 Shares. Operatori mobil “Vala” përmes një komunikate për media të martën ka njoftuar se  ...
 5  +96 shqiperia.com
Sherbimi i Celular ne Shqiperi | Faqja 4 | AlbforumiRe: Sherbimi Celular ne Shqiperi Qenke jo mire i informuar.Nuk e di per Vodafone ,por AMC te ofron sherbim GPRS .
 6  +95 akep.al
Platformat e aksesit - AkepShërbimi telefonik i qëndrueshëm mund të ofrohet nga : Operatorët e rrjetit; Ofruesit e shërbimit që nuk kanë rrjetin e tyre. Fjalor: GPRS – Shërbimi i ...
 7  -2 t-mobile.mk
GPRS Korporativ - T-MobileGPRS -i korporativ është shërbim i specializuar, të cilën eksluzivisht ua ofron vetëm T-Mobile, dhe ju mundëson qasje deri te të dhënat më të rëndësishme, ...
 8  +93 valamobile.com
Vala MobileEverywhere100 - GPRS /EDGE për PrePAID ... Produktet. Konfigurimi automatik Familja dhe miqtëEverywhere100 - GPRS /EDGE për PrePAID. © Some materials  ...
 9  +92 facebook.com
Lansohet shërbimi i ri SMS INFO - Mirë se vini në FacebookInformatat e detajuara të këtij shërbimi , tashmë janë publike dhe gjenden në ueb ... GPRS MMS DIVERT Informatat e kërkuara rreth shërbimeve të VALA-s pas ...
 10  +91 ere.gov.al
KONTRATE SHERBIMI ‚Për shërbimin e kontrollit fillestar dhe Në Tiranë, sot më datë ______/2011, lidhet kjo Kontratë Shërbimi për ...... jene te pajisur me mundesi trasnmetimi te dhenash ne formen GPRS nepermjet rrjetit.
 11  +90 amc.al
Shërbimi Intranet - AMCShërbimi Intranet është komunikimi në distancë brenda një rrjeti privat dhe ... një kompjuter desktop ose laptop nëpërmjet një pajisjeje të përshtatshme GPRS  ...
 12  +89 forumishqiptar.com
Letra qe i dergova AMC-se - Forumi ShqiptarMegjithate me duket mjaft e arsyeshme qe ne vendin tone te ofrohej te pakten sherbimi GPRS i transmetimit te te dhenave, sigurisht duke ...
 13  +88 twitter.com
IPKO on Twitter: "@ValonBadivuku sherbimi i GPRS eshte duke @ValonBadivuku sherbimi i GPRS eshte duke funksionuar normalisht. Gjithsesi ne trego nr e tel ne mesazh privat qe te verifikojme qeshtjen.
 14  -8 vodafone.al
Shërbimi Mobile Internet Access me kontratë - VodafoneLidhja me Internetin do të tarifohet bazuar në parimin e tarifimit të 3G apo GPRS / EDGE, pra për volumin e të dhënave që ju merrni dhe dërgoni dhe jo për kohën ...
 15  +86 rks-gov.net
Raporti i Kënaqësisë së Konsumatorit 2013-PTK sh.a - Ministria e o Shërbimi GPRS ka rënie te vazhdueshme,dhe nuk përdoret nga nje numer i madhe i konsumatorëve,kenaqshmeria ne nivelin e”shume" ka renie ne.
 17  +84 telegrafi.com
Vala: 3 euro kartela mbushëse dhe GPRS roaming - Portali Telegrafi “ Shërbimi i ri GPRS roaming, vizitorëve të huaj në Kosovë, ju mundëson shfletimin e faqeve të internetit, leximin e mail – ave, përdorimin e ...
 18  +83 itshqip.com
HTC LEGEND | Informatika Shqiptare - Itshqip.comisak me sa po shoh une nuk ofrohot sherbimi GPRS per kete telefon htc legend ofrohet vetem per disa lloje tjera te htc-es. trimi606, 29 Korrik ...
 19  +82 editboard.com
Qasje në Internet GPRS dhe MMS për të gjithë - Cimerat.i ri GPRS është shërbim qe konsumatorëve të Vala-s u mundëson qasje në ... Për të gjithë konsumatorët Prepaid dhe Postpaid shërbimi GPRS  ...
 20  +81 frotcom.com
GPRS Botërore Mbulimi | FrotcomShërbimi ynë tashmë përfshinë komunikimet e nevojshme GPRS . Në varësi të opsionit ku ju regjistroheni, mbulimi mund të përfshijë vetëm vendin tuaj apo edhe ...
 21  +80 keywordspy.com
ipko.net - KeywordSpyIpko Portal. - [ Translate this page ]... përderisa shërbimi GPRS ju mundëson qasje në internet nga telefoni juaj mobil.konfiguro. © 2008 Ipko. All rights reserved.
 22  ~ goldsimtravel.comGPRS - Gold SIM Travelnjerëzve nga përdorimi i GPRS -it kur të udhëtojnë në botën e jashtme. ... Shërbimi Gold SIM Travel ofron çmim të ulët special për të dhëënat e trafikut në Enionin.
 23  ~ zmobileonline.comZ Mobile - BallinaKonfigurimi i GPRS · Shërbimet · Udhëzime · Bëhu postpaid · Pakot · Çmimet · Shërbimet. Kontakti. Kush jemi ne. © Copyright 2010, Z Mobile. Kontakti.
 24  +77 artisteer.net
GPRS | Phone CommunicationShërbimi Përgjithshëm Radio Packet. General Packet Radio Service ( GPRS ) është një orientuar pako të dhënave të shërbimit celular në 2G dhe 3G qelizor ...
 25  +75 infoarkiva.com
Shërbimi urban, bashkia përgatit kontratën e re Gazeta Shqip 2010 Në kontratë do të përfshihet Sistemi IT i performancës së shërbimit (kontrolli në kohë reale me GPRS dhe kamera), ai dhe Sistemi i Pikëzimit të ...
 26  +74 albtelecom.al
Business Easy - ALBtelecomMMS drejt destinacioneve ndërkombëtare, 80.0 Lekë / MMS. GPRS /EDGE. 10 Kb , 0.10 Lekë. Shërbimi i klientit (139), FALAS. Pagesat fillestare të abonimit.
 27  +73 albafone.mk
Albafone | Internet bundle with 3G USB modemAlbafone modem icon contains these four technologies: HSDPA / UMTS / EDGE / GPRS / GSM. You are no longer ... Shërbimi për klientë 173. Contact us.
 28  +72 geo.edu.al
Programim Mobile 1 Tema: Sistemet e komunikimit Celular Në këtë GPRS ( General Packet Radio Service ) ... me këtë teknologji duke qenë se shërbimi kryesor i tyre ishte voice driven ... sojnë këtë shërbim janë GPRS dhe WAP.
 29  +72 cevirsozluk.com
Arnavutça › Türkçe çeviri: GPRS 500MB Data: 13-06-2012 VArnavutça: GPRS 500MB Data: 13-06-2012 Vala ofron shërbimin ... Shërbimi javor i internetit me kapacitet 100 MB pesëfish më shumë për ...
 30  +71 tim.it
MT833UP - Timinformacionet mbi tarifat, teknologjia dhe shërbimi i mbulimit me valë janë në dispozicion ... GPRS /EDGE 850/900/1800/1900 MHz deri në 237 Kbps Përmasat:  ...
 31  +70 wikipedia.org
Sistemi global për komunikme mobile(GSM) - WikipediaGSM perdore GPRS ( General Packet Radio Service ) per transmetim te te dhenave sikurse ... Një zonë shërbimi MSC/VLR përfaqëson një pjesë të rrjetit GSM që ...
 32  ~ albi-chat.page.tlwww.albi-chat.de.tl - geModeli: Rrëshqitës - Pesha: 150 g - Koneksioni: EDGE, GPRS, HSDPA, ... muzikë dhe video nga telefoni, përderisa shërbimi GPRS ju mundëson qasje në ...
 33  +68 rtv21.tv
Interneti 3G në celular - RTV 21“ Shërbimi 3G megjithëse shumë më i shpejtë se ai Edge/ GPRS që njerëzit ishin mësuar deri më tani në celularët apo laptopët e tyre të kombinuara me ...
 34  +67 tring.al
Të rejat e fundit - Tring CommunicationsASC ofron zgjidhje integruese telekomunikacionin për të gjithë tregjet dhe në verë të vitit 2008 ASC hodhi në treg markën e rregjistruar, Tring Communications.
 35  ~ merrtaxi.comMerr Taxi Tirana Taxi Taksi TEL 0800 55 55 TOLL FREE Tirana Jemi nje kompani e re e me vizion te gjere. Deshirojme qe cdo qytetar te mund te levizi i sigurt. Per kete arsye perdorim teknologjine e fundit GPS dhe GPRS !
 36  +64 vitrina.edu.al
Situata aktuale e tregut Shqiptar - Universiteti VITRINAOperatorët GSM ofrojnë shërbim zanor, tekst dhe sherbime të gjeneratës 2.5. Shërbimi GPRS është prezent në të gjithë territorin e Shqipërisë, ...
 37  +64 kosdir.com
Vala: SIM karta vetëm INTERNET GPRS /EDGE - KosDir BlogShërbimi i VALA's për komunikim të të dhënave përmes teknologjisë GPRS / EDGE tashmë një vit është lansuar në kombinim me pako të zërit.
 38  +63 gen.al
AMC – 10 vjet pjesë e Grupit COSMOTE - LajmeMars: Prezantohet shërbimi i GPRS Internet. Tetor: Përshtat identitetin koorporativ të COSMOTE, duke u bërë e para nga kompanitë bija të ...
 39  +61 bntelectronics.com
Kasa Fiskale BNT ElectronicsModem GPRS i integruar ... Komunikimi RS232 për PC, GPRS , Skaner, Peshore ... Pervec ketij sherbimi ne ofrojme dhe kontrata te mirembajtjes te pajijseve ...
 40  +61 plus.al
Kujdesi për Klientin me parapagesë | PLUS CommunicationShërbimi i Kujdesit për Klientin me parapagesë, do t'ju përgjigjet gjithë pyetjeve tuaja rreth produkteve apo shërbimeve të PLUS, për aktivizimin e shërbimit të ...
 41  +60 windowsphone.com
Meru Cabs | Windows Phone Apps+Games Store (Shqipëria)... formuesi i numrit i telefonit; shërbimi i njoftimit të shtytjes; sensori i ... Map: Based on GPS/ GPRS location services, the app identifies the ...
 42  +58 softlayer.com
ipko.net - Keyword ToolIpko Portal. - [ Translate this page ]... përderisa shërbimi GPRS ju mundëson qasje në internet nga telefoni juaj mobil.konfiguro. © 2008 Ipko. All rights reserved.
 43  ~ qbz.gov.al:8165 - Fletorja Zyrtareshërbim zanor, tekst dhe shërbime të gjeneratës 2.5. Shërbimi GPRS është prezent në të gjithë territorin e Shqipërisë, kurse EDGE vetëm në qytetet kryesore .
 44  ~ rogat-security.comMire se vini ne "Ro.Gat Security"Salla Operative · Rojet Fikse të sigurisë · Shërbimi i Patrullës Mobile ... CCTV, GPS/ GPRS , Monitorim e transmetim sinjali nëpërmjet PTSN, ISDN, LAN, ...
 45  ~ chinaresume.orgAlcatel Shanghai Bell Gets Contracts On GSM/ GPRS Networks Profesional kineze Shërbimi Resume Shkrimi për riatdhesuarit dhe të huajt ... on expanding GSM/ GPRS networks in northwest China's Shaanxi ...
 46  +54 swewe.net
I mëparshëm - Botërore njohuri enciklopedikzgjeruara GPRS Enhanced General Packet Radio Shërbimi 7. General Packet Radio shërbim ( GPRS ) General Packet Radio, Shërbimi i Përgjithshëm Shërbimi  ...
 47  ~ dukagjinicollege.euroli i zhvillimit të rrjetave lokale/regjionale dhe web-it në përpunimin Wifi teknologjia. • GPRS . Në Internet mund të ndërlidhet pothuajse çfarëdo lloji i kompjuterit .... Shërbimi i klientëve me kiosqe (Customer Service). - Interakcioni ...
 48  ~ eaglemobile.com.alRoaming - Eagle MobileSherbimi I internetit ne roaming nuk ofrohet per klientet me parapagese Shtetet ( operatorët) në të cilat mund të përfitoni cmimet e mesiperme jane si me poshte:
 49  +52 ambasada-ks.net
ShqipShërbimi konsullor · Dokumentet personale · Çështje të Gjendjes Civile ... provides for the latest and most modern technologies, including VoIP, GPRS , etc.
 52  ~ albguardia.comRreth Nesh - AlbguardiaNdërkohë shërbimi ka ardhur progresivisht në rritje nga ana numerike e ... Si të tilla janë vektori Radio MVS, telefonik MVS, ISDN, GSM dhe DATA - GPRS .