Please wait for loading...spitali hygeia tirane

keyword competition rating: 5.0 / 5.0

/
 1  ~ hygeia.alContact Us - Contact Information - HYGEIA Hospital TiranaContact Information. Telephone Center: +355 4 23 90 000. Emergency: +355 4 23 23 000. Fax: +355 4 23 88 996 e-mail: info@ hygeia .al  ...
 2  ~ facebook.com
Spitali Privat " Hygeia " Tiranë | FacebookSpitali Privat " Hygeia " Tiranë . 3725 likes · 21 talking about this. Organization.
 3  +97 almakos.com
ALMAKOS - Spitali Hygeia nën hetim, “masakruan” pacientin gjatë Tiranë - Gjykata Penale e Tiranës ka udhëruar prokurorinë e Tiranës të hetojë një dosje të mbyllur prej organit të akuzës, lidhur me padinë enjë  ...
 4  ~ shqiptarja.com
Shqiptarja.com - Spitali “ Hygeia ”, Gjykata i vendos sekuestro Spitalit “ Hygeia ” në Tiranë , i janë bllokuar llogaritë bankare, për shkak të një borxhi të pashlyer ndaj një kompanie farmaceutike. Një vendim i  ...
 5  +11 revistajava.al
Stavros Krasadakis: Spitali Hygeia , një histori suksesi | Revista JavaStavros Krasadakis është drejtori i ri ekzekutiv i spitalit Hygeia në Tiranë . Një adresë mjaft e njohur për shumë shqiptarë dhe më e njohur ende, nga qindra  ...
 6  -1 search-al.com
Hygeia Hospital -Vleresime, Rekomandime, Njoftime, OfertaSPITALI HYGEIA TIRANE është një spital privat model i klasit botëror dhe do t jet spitali i par privat gjith p rfshir s q do t operoj n Shqipëri. Ai do t jet spitali m i  ...
 7  +12 lajmifundit.al
spitali hygeia tirane - Lajme shqipSpitali Hygeia Tiranë , në bashkëpunim me NBG Bank dhe MShop, nxjerr ne treg produktin më të ri, Kartën e Shëndetit. Karta e Shëndetit është e vetmja e llojit  ...
 8  ~ agjencia.infoSpitali Hygeia , Tiranë : Sëmundjet otorinolaringologjike te fëmijëtProblemet e sferës ORL në moshën pediatrike janë të shumëllojshme, dhe ndoshta janë ndër shkaqet kryesore të konsultave te pediatri.
 10  +14 bebaime.com
Cilen klinike ne Tirane me sugjeroni? - Beba Ime - Portal informativ Pershendetje, sa mund te kushtojn kontrollat e 7zanis + lindja ne hygeia se skam ... Jam totalish dakort me rean tirane spitali amerikan 2 eshte i persosur, dhe  ...
 11  -3 wikimapia.org
Spitali Hygeia - WikimapiaSpitali Hygeia www. hygeia .al/. Nearby cities: Tiranë , Elbasan, Prizren. Coordinates: 41°20'40"N 19°46'27"E. User rating: 0/5 ( 0 votes   ...
 12  ~ gen.al
Hygeia , Spitali Më I Ri Privat Që Ofron Trajtim Mjekësor Cilësor Për Cilësi dhe siguri për pacientin është motoja e këtij spitali , sipas drejtorit mjekësor Leonard Solis-. TIRANË , 25 Maj/ATSH-Eriola Çuko/ .
 13  +1 njoftime.com
Njoftime.com - Shiko Profilin: Hygeia Hospital Tirana ShaListo të gjithe titujt e njoftimeve nga Hygeia Hospital Tirana Sha ... HYGEIA HOSPITAL TIRANA , spitali privat me modern ne Shqiperi i vendosur  ...
 14  -3 noa.al
Vjedhje tek Spitali privat “ Hygeia ” në Tiranë - NOAVjedhje në spitalin privat “ Hygeia ” në Tiranë , punonjës të saj bëjnë kallëzim penal në komisariatin përkatës, por policia megjithë.
 15  +86 koha.net
Marrëveshje bashkëpunimi MSH - Spitali “ Hygeia – Tiranë ” - Lajme Prishtinë, 1 gusht - Ushtruesi i Detyrës së Sekretarit të Përgjithshëm në Ministrinë e Shëndetësisë, Dr. Gani Shabani, dhe drejtori i përgjithshëm  ...
 16  -3 ikub.al
time.al - Marrëveshje bashkëpunimi MSH - Spitali " Hygeia ? Tiranë Mustafa vizitoi Ministrinë e Shëndetësisë - Koha.net - 02-Aug-2012 14:15. Agani dhe Mustafa biseduan për projektet infrastrukturore në shëndetësi - Botasot  ...
 17  -2 albeu.com
Albeu.com - Gjykata urdhëron Prokurorinë të hetojë Spitalin Hygeiapërmes së cilës do të urdhërohej prokuroria për hetime ndaj një grupi mjekësh nga Spitali Hygeia në Tiranë . Pas një përpjekjeje disamujore,  ...
 18  +82 info.al
Heqja e gjirit, spitali " Hygeia ": Pacientja nuk thotë të vërtetën | INFO TIRANE – Spitali privat “ Hygeia ” në kryeqytet ka përgënjeshtruar sot një pacienten e tij, Jorgjie Ikonomin, e cila pretendon se në këtë spital i  ...
 19  +82 alblink.com
Grupi grek “ Hygeia ” Brenda vitit me spital privat ne TiraneTIRANË - Brenda këtij viti në Tiranë pritet të hapet spitali privat " Hygeia ", një investim prej 50 milion euro i grupit të njohur grek " Hygeia ", që synon të renditet si  ...
 21  ~ qkev.gov.al20.11.10 Seminari i parë shkencor “Onkologjia” i Spitalit Hygeia - QkevTitulli i aktivitetit: 20.11.10 Seminari i parë shkencor “Onkologjia” i Spitalit Hygeia - Tiranë . Data e zhvillimit: 20 Nëntor 2010. Vendi i organizimit: Spitali Hygeia -  ...
 22  ~ vend-pune.com
infermier | Vend PuneTirane, ofroj vend pune Infermier dhe ndihmes infermier ... GRUPIHYGEIA SPITALIHYGEIA TIRANË“ Spitali Hygeia Tiranë ”, anëtar i Grupit Hygeia me qendër në  ...
 23  ~ kgjs.alKlinika Gjermane e Syrit - Tiranedhe lente të tjera premium, të firmave Lider në botë, i gjeni në Klinikën Gjermane të Syrit, Tiranë . ... Adresa: Spitali Hygeia , Autostrada Tirane -Durres, Km1
 24  +2 celesi.com
SPITALET - Celesi.com - Celesi.comStruktura më e madhe spitalore private në vend: Spitali Amerikan. ... Spitali “ Hygeia ”, Tiranë , pjesë e grupit “HYGEIA”, i pari spital gjithëpërfshirës në Shqipëri   ...
 25  +76 tribuna-news.com
Hygeia , spitali më i ri privat në Tiranë - TRIBUNAHygeia , spitali më i ri privat në Tiranë . Tribuna. Do të ofrojë shërbimet më moderne, me gjysmën e çmimit të spitaleve greke. Asnjë qytetari shqiptar nuk do t'i  ...
 26  ~ yellowpagesalbania.comSPITALI HYGEIA - CELESI Yellow PagesSpitali Hygeia Tiranë është një spital privat model, i klasit botëror dhe spitali i vetëm gjithёpёrfshirёs qё operon nё Shqipëri. Ai funksionon si Spital i  ...
 27  +74 balkanweb.com
Balkanweb.com - Spitali Hygeia ofron kirurgjinë pediatrike - ShqiperiTIRANË - Spitali Hygeia ofron kirurgjinë pediatrie që përfshin jo vetëm trajtimin e anomalive të lindura por edhe traumat dhe aksidentet. Kjo falë eksperiencës së  ...
 28  ~ kartaextra.comSPITALI HYGEIA - Karta ExtraSPITALI HYGEIA TIRANE është një spital privat model, i klasit botëror dhe spitali i parё privat gjithёpёrfshirёs qё operon nё Shqipëri. Ai është spitali mё i madh  ...
 29  -12 shqiperia.com
Spitali Hygeia Tirane - Lajme, Shtypi i Dites, Gazeta Shqiptare» Spitali “ Hygeia ”, Gjykata i vendossekuestro llogarive bankare - Shqiptarja.com. TIRANE - Spitalit “ Hygeia ” nė Tiranė, i janė bllokuar llogaritė bankare, pėr  ...
 30  +2 spitaliamerikan.com
Obstetrikë Gjinekologji → Stafi - Spitali AmerikanAmerican Hospital, Tirana , Albania. ... Laprakë, Tiranë . Tel: (+355) 042-35 75 35, (+355) 042-35 70 11. Obstetrikë Gjinekologji → Stafi - Spitali Amerikan.
 31  ~ hygeia.grftesa shtator flatAutostradës Tiranë - Durrës, Tiranë . Tel: +355 4 23 90 000. Fax: +355 4 23 88 996 info@ hygeia .al www. hygeia .al. Spitali Hygeia është certifikuar nga.
 32  -12 mjeket.al
Gjinekologji - Gjeni doktorin tuaj në mjeket.alElton Peci, Gjinekologji, Obstetrike, Obstetrike-Gjinekologji, Spitali Hygeia Rruga "Dritan Hoxha" në hyrje të Autostradës Tiranë -Durrës TIRANE .
 33  ~ kgjs.netophthalmology update risi në oftalmologji - Klinika Gjermane e SyritKOMISIONI SHKENCOR. Organizimi: Klinika Gjermane e Syrit Spitali Hygeia Tiranë . Organization: German Eye Clinic Hygeia Hospital Tirana.
 34  -7 monitor.al
Spitalet, tregu që nuk po njeh krizë - MONITOR - Biznes Ekonomi TregVetëm në Tiranë funksionojnë 5-6 spitale të mëdha private, pa përfshirë ..... Për një spital të plotë si spitali “ Hygeia ”, Tiranë , nuk ka kufizime të  ...
 35  +65 news.al
Spitali Hygeia - KreuArtikuj të mbledhur nga kërkimi për termin " Spitali Hygeia " ... TIRANE - Spitali privat " Hygeia " në kryeqytet ka përgënjeshtruar sot një pacienten e tij, Jorgjie  ...
 36  +64 zeri.info
Zeri.info | Spitali privat në Tiranë ia hoqi gjoksin pa e pyeturSpitali privat në Tiranë ia hoqi gjoksin pa e pyetur. Publikuar: ... Por ne iu drejtuam spitalit '' Hygeia '' për më mirë. U shtrova dy ditë më parë dhe  ...
 37  +63 mathema.com
KLINIKA TE SPECIALIZUARA - KIRURGJI - Celesi Yellow PagesSpitali Hygeia Tiranë është një spital privat model, i klasit botëror dhe spitali i vetëm gjithёpёrfshirёs qё operon nё Shqipëri. Ai funksionon si Spital i  ...
 38  -3 tvklan.al
Hap dyert spitali " Hygeia " një nga më modernët në rajon - TV KlanNë kapacitet të plotë spitali " Hygeia " në Tiranë do të përfshijë 220 shtretër, 13 salla operimi, 16 shtretër të njësisë së përkujdesit intensiv, 5 dhoma shpërndarjeje  ...
 39  +12 letsbookhotel.com
Tirane Photos | LetsBookHotelNice building u/c, July 2009 Tuneli i parë nga parkingu Tirana Spitali Hygeia në ndërtim, Nëntor 2009 Tek Mbikalimi i Kamzës. Panoramio These images are  ...
 40  +61 grid.al
MJEKIMI I PAKUJDESSHËM Gjykata urdhëron hetimin e 4 mjekëve Spitali Hygeia nën hetim masakruan pacientin gjatë operacionit ... Tiranë - Gjykata Penale e Tiranës ka udhëruar prokurorinë e Tiranës të hetojë një dosje të  ...
 41  -16 panoramio.com
Panoramio - Photo of Tek tuneli i mbikalimit & Spitali Hygeia në sfondTek tuneli i mbikalimit & Spitali Hygeia në sfond. Selected for Google Maps ... Photo taken in Laprakë, Tirana , Albania. 41° 20' 35.39" N 19° 46'  ...
 42  ~ sicred.com.alRrjeti Mjekësor - SiCREDAdresa: KM 01 I rrugës dytësore të Autostradës Tiranë -Durrës, Tiranë Tel: 042 39 00 00 / 042 38 89 96. Website: www. hygeia .al. SPITALI GJERMAN Adresa:  ...
 43  -4 linkedin.com
Juxhin Gjoshe | LinkedInJuxhin Gjoshe's Overview. Current. Obstetrician & Gynecologist MD at Spitali Amerikan. Past. Obstetrician & Gynecologist MD at Hygeia Hospital Tirana   ...
 44  -7 top-channel.tv
“ Hygeia ”: Trajtimi i të miturve - Top ChannelSotirios Papouliakos, shef i Departamentit ORL, Spitali Pediatrik ... Te gjitha mundësitë që përmenda, ofrohen nga spitali Hygeia në Tiranë ”,  ...
 45  ~ nakuci.euPuna Shkencore - Dermatolog – Venereolog – Dermatologji Klasike "Koncepte mbi mjekesine" Shtepia botuese “Mamina” Tirana 1995. ... "Figura te shquara te mjekesise" Shtepia botuese “Mamina” Tirana . 2001 .... Spitali Hygeia .
 46  ~ bulevard.alBULEVARD - Listimi me i madh i bizneseve shqiptareAutostrada Tirane-Durres Km. 5 Mezez, Tirane, Shqiperi ... Spitali Hygeia Tirane eshte nje spital privat model, i klasit boteror dhe do tё jetё spitali i parё privat  ...
 47  ~ sigal.com.alKlikoni këtu për tepër - SIGAL The Best Insurance Company in AlbaniaSpitali Gjerman. Adresa: Sheshi ... l KM 1 rruga dytesore e autostrades Tirane - Durres, Komuna Kashar, Tirana l. Tel: +355 42 380 ... HYGEIA Hospital Tirana .
 48  -6 vizionplus.al
Endoskopia – Ora 5 PM 10 Korrik 2013 Pj.3 | Vizion Plus TVPM 10 Korrik 2013 Pj.3. A A A. Ora 5PM. Departamenti i Endoskopise ne spitalin “Hygeia” I ftuar: Plarent Kapo – Mjek Gastroenterolog, spitali “ Hygeia ” Tirane   ...
 52  ~ shkelqimbalili.comCV - Studio Gjinekologjike Alfa - Studio Obstetrikale ... - Faqa KryesoreKlinika Universitare e Spitalit Obstetrik-Gjinekologjik; Tirane. ... Universiteti i Tiranes, Fakulteti i Mjekesise; Tirane ... Spitali Hygeia Tirane , Tirane 2009 - Sot.
 53  ~ nukjevet.netA do mund te mbes shtatzane ndonjehere! - nuk je vet! -Pasi kaloi nje vit dhe nuk po mbetsha shtatzane, vendosem te shkojme te spitali privat Hygeia ne Tirane ...me besim te madh dhe me shpresen  ...
 55  ~ gazetavogel.alPërurohet spitali i ri “ Hygeia ” - GazetaVogel.alËshtë inauguruar dje spitali i ri i grupit “ Hygeia ”, i vendosur në Tiranë , pranë Kthesës së Kamzës. Ky spital është një investim prej 60 milionë  ...